Ztraceny zajem

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
21. Květen 2024, 00:16:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ztraceny zajem
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Ztraceny zajem  (Přečteno 9465 krát)
olloollo

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« kdy: 06. Leden 2010, 16:11:40 »

Ahojte
 muj pribeh: asi pred pul rokem sem se seznamil s jednou uzasnou holkou.Hned to mezi nami zajiskrilo.hlavni chyba byla ze sem se choval jako kamarad ale 2 tydny sme chodily spolu vsude(porad jako kamaradi  Velmi smutný) a pak z niceho nic me prestala brat telefony ,proste zacala se ke me chovat jinak .(byl videt jeji nezajem) nastal Problem. Zacala me hodne moc  chybet . Za ten pul rok sme se parkrat videly ale vzdycky jenom chvilu,takze se nedalo nic delat.  Je to pul rok a porad sem do ni strasne zamilovany .pozval sem ji na rande(snad to i ona bere jako rande) rikala ze pujde ,ale problem je v tom ze rika ze  chce jit ale nikdy nema cas.   uz si rikam ze ji musim otravovat jak se ji porad ptam.
 
poradte me prosim co mama delat,jak nani? mam jeste sanci?  A prosim odpovedi primo Natvrdo! 

 predem diky vsem Jiří K.
« Poslední změna: 06. Leden 2010, 18:29:54 od Ava » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Leden 2010, 17:05:23 »

Šanci nemáš. Kdyby měla zájem, čas by si našla. Zjezdils to hned na začátku, když ses choval jako kamarád a s tím se pak těžko něco dělá. Teď když ses ozval, tak měla zprvu pocit, že když tě tak dlouho ignorovala, tak, že tě to přešlo. A teď "nemá čas" protože jí došlo, že jí pořád chceš. Nečekej, že ti řekne, že tě nechce. To neřekne. Nikdy. Radši ti řekne, že momentálně nikoho nehledá, že se nechce vázat, že se nedostala z předchozího rozchodu, že má teď toho moc a chce se soustředit na školu. Prostě cokoli jen ne pravdu. Takže to ber tak, že jí rozumíš, že tě nechce a tím si ušetříš zklamání, až ti jeden den řekne, že "nikoho nehledá" a za týden chodí s nějakým borcem na rande Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Leden 2010, 17:17:59 »

Otázka spíše pro ostatní ... myslíte, že by nepomohlo to na půlrok nějak omezit? Veškerý kontakt? Bavit se jen tak s ostatníma, odvázat se ... třeba z toho kápne nevážný krátký vztah. Prostě ji uplně vyřadit ze života, bláznit si po svém a pak najednou vyjet po ní jako blesk z čistého nebe? Úsměv Napsat ji ... a hned to táhnout daleko a směřovat dál než jen na kamarádství? ...Ta pauza by mohla možná pomoct, co myslíte?
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Leden 2010, 17:20:18 »

- Když jí nemáš možnost nikam vytáhnout asi těžko po ní můžeš vyjet jako blesk z čistého nebe...  Úsměv
Zaznamenáno

olloollo

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Leden 2010, 18:05:26 »

- Když jí nemáš možnost nikam vytáhnout asi těžko po ní můžeš vyjet jako blesk z čistého nebe...  Úsměv
A mam po ni vyjet jako blesk s cisteho nebe?
« Poslední změna: 06. Leden 2010, 18:29:44 od Ava » Zaznamenáno
norek
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: U.B / Brno
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Leden 2010, 18:11:05 »

Otázka spíše pro ostatní ... myslíte, že by nepomohlo to na půlrok nějak omezit? Veškerý kontakt? Bavit se jen tak s ostatníma, odvázat se ... třeba z toho kápne nevážný krátký vztah. Prostě ji uplně vyřadit ze života, bláznit si po svém a pak najednou vyjet po ní jako blesk z čistého nebe? Úsměv Napsat ji ... a hned to táhnout daleko a směřovat dál než jen na kamarádství? ...Ta pauza by mohla možná pomoct, co myslíte?

Podle me by to mohlo fungovat , ale chlapec by se musel zmenit. Aby to byl proste jiny clovek nez ktereho znala. Pokud ho brala jako kamarda,tak za pul roku by k ni mel prijit ne kamarad,ale cool typek ktereho kdysi znala a naraz zjistuje jak je uzasny  Šťastný . Protoze podle me i kdyz bude pauza pul roku,tak ona ho bude mit porad zafixovaneho jako toho , co se ji pokousel sbalit a nepovedlo se mu to.

// Ted jsem si uvedomil ze se mi stala podobna vec . V tannecnich sem se snazil sbalit jednu divku. Vypadalo to docela nadejne , meli sme domluvenou schuzku , tu sem musel zrusit kvuli nemoci a kdyz sem to pak chtel domluvit znovu, tak se furt vymlouvala ze nema cas apod. Nakonec sem ji potkal na nadrazi , zeptal sem se ji jestli ji muzu polibit , ona rekla ze radsi ne ( ze nekoho ma =) tak sem odesel. Po par mesich me doslo , ze sem se choval jak totalni AFC , ze nemit cas znamena nemit zajem a ze pritele nejspis taky nemela =) . Ted se tomu hrozne smeju . A docela me sere ze v te dobe sem uz znal qarkuv web a nic si z toho tehdy nevzal.
« Poslední změna: 06. Leden 2010, 18:20:59 od norek » Zaznamenáno

Znal jsem chlápka , kterej si jednou sundal šaty a skočil nahej mezi kaktusy .
Když se ho pak ptali , proč to udělal , odpověděl , že mu to přišlo jako dobrej nápad .
olloollo

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Leden 2010, 18:15:31 »

Podle me by to mohlo fungovat , ale chlapec by se musel zmenit. Aby to byl proste jiny clovek nez ktereho znala. Pokud ho brala jako kamarda,tak za pul roku by k ni mel prijit ne kamarad,ale cool typek ktereho kdysi znala a naraz zjistuje jak je uzasny  Šťastný . Protoze podle me i kdyz bude pauza pul roku,tak ona ho bude mit porad zafixovaneho jako toho , co se ji pokousel sbalit a nepovedlo se mu to.
Myslim ze me ma zafixovaneho jako kamarada nez typka
« Poslední změna: 06. Leden 2010, 18:29:20 od Ava » Zaznamenáno
norek
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: U.B / Brno
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Leden 2010, 18:27:46 »

Citace
Myslim ze me ma zafixovaneho jako kamarada nez typka
To si me spatne pochopil . Myslel sem to tak , ze ted te ma prave zafixovaneho jako kamarada , ale az te za pul roku potka tak naraz pochopi , ze si ten cool typek a ne kamarad  Šťastný . Tak jako tak , nejlepsi radu co v tehle situaci dostanes je jit dal . Protoze ted uz ji neziskas a cekat nema smysl. Asi jak to rekl Buchy , to je imho ta spravna cesta  Úsměv , jen s tim ze za toho pul roku uz by ti mela byt uplne ukradena a tak nevim proc uz by si za ni chodil . Jen jedna z milionu .
« Poslední změna: 06. Leden 2010, 18:29:32 od Ava » Zaznamenáno

Znal jsem chlápka , kterej si jednou sundal šaty a skočil nahej mezi kaktusy .
Když se ho pak ptali , proč to udělal , odpověděl , že mu to přišlo jako dobrej nápad .
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Leden 2010, 18:29:04 »

No to jo. Zafixované ho jo. Teď jde o to, jestli jsi teď o tolik víc cool a macho, že by z toho padla na zadek. Protože to je IMO jediná šance, jak to obrátit (a odpust si priste ty zbytecne odradkovani Mrkající )
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Leden 2010, 20:00:31 »

- Když jí nemáš možnost nikam vytáhnout asi těžko po ní můžeš vyjet jako blesk z čistého nebe...  Úsměv

Já to myslel tak, že po tom půl roce není problém navázat znovu kontakt úplně jiný mstylem a následně pozvat na rande ... Úsměv V tom je ten fígl ... změnit své chování vůči ní a dát pauzu na to, aby změna byla možná i v její hlavě Úsměv

Mě se totiž něco takovéh ostalo - dalo by se říct, že od 8. třídy jsem se snažil sbalit jednu holku. Už jsem tu ten příběh psal milionkrát snad Úsměv Pořád se na něj odvolávám Úsměv Po roce snažení a nepřímého ptaní se a balení jsem se na to částečně vykašlal. Ke konci prváku jsem to zkoušel znova, přičemž jsme byli kamarádi. Ve druháku přišly taneční a já ji viděl, jak ji sbalil jinej kluk. To mě fakt nasralo. Pak se s ním rozešla a v půlce druháku jsme byli pořád jen kamarádi. Já se na to po dalším planém pokusu a poslouchání jejich řečí venku o tom, jakej byl ten předešlej hajzl, normálně vykašlal. Mel sem mezitím první holku - asi dva týdny Šťastný, pak jsem mel přes prázdniny další holku. Na anglickém pobytu přes prázdniny jsem taky před jejíma očima balil holky (poznával jsem pickup). Nakoplo mi to docela sebevědomí a na začátku třeťáku jsem za ní přišel ... popovídal si chvilku s ní a druhej den jsem ji vysloveně pozval na rande. Přijala, rande dopadlo výborně a jsme spolu přes rok ;-) ...
Mohla by se z toho stát menší pomůcka, nápověda nebo hrubý nárys chování, jak na kamarádku. Qarkův článek jsem o tomto kdyyyysi četl, ale už si ho nepamatuju. Neříkám, že to co jsem napsal platí na všechny holky, ale tady to zabralo ... Tvrdím však, že přerušení kontaktu na nějaký delší čas je určitě ku prospěchu věci. Přidání nějakého vztahu, ať už nikterak vážného, je zase dobré pro kluka - pomůže to odfixovat se od té svojí kamarádky... Pokud o ní opravdu stojíš, tak na ní zapomeň a najdi si jinou ... Buďto poznáš lepší a už ji chtít nikdy nebudeš nebo po ní po roce zatoužíš a pustíš se do ní se vší parádou Mrkající Přeji hodně štěstí pří rozhodování ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Leden 2010, 21:18:30 »

Buchy, ty si jeden z těch šťastlivců ,kterým se to podařilo Úsměv Congrats, upřímně když sem přerušil s kámoškou na měsíc kontaktáž a pak
se po měsíci ozval ještě mi provokativně oznámila, že sem to s ní skončil..takže má právo mně ignorovat (tak nějak to vyznělo..) problém byl, že je ze školy..teď už se spolu nebavíme, není o čem.. odevzdali jsme si navzájem své framy, trochu se pohádali..end (otázka pod čarou => je možný za rok z toho opět vytěžit nějakou příležitost a sbalit jí?)
Jinak souhlasim, dá se to..čas a ocelový nervy => nabalovat jinde, pak jí ukázat, že neni tvojí princeznou a ona by mohla změnit názor..
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Leden 2010, 21:25:10 »

ono stačí třeba už i jen to, pokud se jí stále líbíš, aby po tobě vyjela její kámoška a hned budeš zase v hledáčku.

pokud se jí nelíbíš, respektive pokud ji nepřitahuješ, nepomůže ti asi nic.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Leden 2010, 21:10:10 »

chtěl bych vložit do diskuse malou drobnost.

Jestli se hodláš pustit do tý pauzy jak zmiňoval buchy. Směrovka stát se mezitim správnym alfasamcem, tak možná malá šance je, ale v tý době kdy jí budeš ignorovat a pracovat na sobě, na ní nesmíš myslet a těšit se na to jak se jí ukážeš v nové podobě. Protože se pak nezbavíš fixace. Sice za půlrok nebudeš ten zamilovanej kamarád, ale místo toho aby si byl přitažlivym chlapem, budeš na úrovni takovýho rAFC (léčícího se AFC)

ale i tak, přeju úspěch.
Zaznamenáno

Mikelangelo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: JM
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 08. Leden 2010, 22:26:45 »

Já mám podobnej problém... Začala se mi líbit jedna holka ze školy... Bohužel jsem udělal hodně chyb... Nenašel sem odvahu jí říct, že se mi líbí, do očí. Proto jsem jí to jen napsal a tak mi řekla, že jí to je líto, ale že to asi nepůjde. Potom jsem udělal druhou chybu, když jsem jednou trochu popil a pak jsem jí napsal hroznou blbost ve stylu, že mám špatnou náladu a jesi nechce zajít někam ven, ona napsala, že se někdy ozve, že teď nemá moc čas. Tak jsem s tím přestal nějak počítat, bohužel na nějaké akci, kde bych se mohl ukázat ji nepotkám, protože nikam zatim pořádně nechodí (je jí 15, mně 18)... No a pak přišla další chyba, že jsem si s ní hodně psal, hodněkrát přemýšlím nad tim, že jí napíšu, ale zase vím, že bych neměl, že u ní budu ještě větší nula, než jsem. Proto jsem si to číslo smazal... Chtěl jsem se jen zeptat, jesi si myslíte, že se dá aspon něco i přes ty blbý chyby zachránit..??
Zapomenout jsem zkoušel nějak průběžně o vánocích jsem byl s jednou, bohužel pořád na ni myslím a navíc se nějak izolovat nedá, protože ji potkávám každej den ve škole... To je další otázka, jestli by jste mi nemohli poradit, jak se k ní mám chovat? Dřív jsme se pozdravili, já prohodil nějakou narážku a třeba jsme pokecali... Teď se potkáváme na chodbě a já jen odseknu ahoj, ale je mi hrozně trapně před ní. Díky za rady taky.

Nevim, jestli jsem to neměl dát do novýho topicu, ale nechtěl jsem tu zakládat zbytečně nový téma, ale když tak ještě založím, kdyby to autorovi vadilo.Úsměv
Zaznamenáno

Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Leden 2010, 22:44:45 »

Hodil bych jí za hlavu. Stejně už ji nezískáš. Jinak nemáš proč se cejtit trapně. Chtěl jsi jí vzít ven a tim jsi jí naznačil zájem. Když tě odmítla - její ztráta.
Navíc odmítnutím se nemusíš trápit. Když holce ukážeš, že tě to vůbec nese*e a sbalíš jinou, zjistí o co se připravila a tvoje hodnota stoupne. Takže se před ní nemusíš cítit trapně. Už bych se o ni dál nezajímal a naopak balil jiný.

Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Leden 2010, 23:03:47 »

Musíš pochopit rozdíl mezi tím, když to děláš špatně a tím, když tě nechce. Tohle je snad celkem jasné, protože "jí to je líto, ale asi to nepůjde". Navíc se s ní denně vídáš a tak nemáš šanci se změnit a pak znovu objevit. Můj osobní tip je chovat se jakoby se to nikdy nestalo. Díky tomu se ona nebude cítit trapně, že ví že jí chceš a ty se nebudeš cítit trapně protože víš, že to ví. A budete hrát tuhle hru, že to nevíte a bude to v pohodě - podle mně se budete moc normálně bavit. Jediný roblém je že začít musíš ty a musíš hrát chvíli sám. Dokud si toho ona nevšimne a nepodřídí se tomu.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 08. Leden 2010, 23:11:40 »

Nenašel sem odvahu jí říct, že se mi líbí, do očí. Proto jsem jí to jen napsal a tak mi řekla, že jí to je líto, ale že to asi nepůjde.
Asi je to stratené, každopádne pre budúcnosť: načo jej chceš hovoriť, že sa ti páči? Do očí či napísať, prečo?
Nabudúce s babou pokecaj a niekam ju pozvi. Z toho sama pozná, že ti je sympatická, ale zostaneš z nadhľadom, budeš mať väčší kredit a pokiaľ ju zaujmeš tak bude aktívnejšia. Ak jej vlepíš do očí že ju chceš po dokopy 3 minútach vzájomnej komunikácie tak ju maximálne vystrašíś a začne sa ti vyhýbať. Preto "ťa zaujíma, či by išla tam a tam"... Skôr prijme a ostatné pôjde samo.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Mikelangelo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: JM
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Leden 2010, 22:45:00 »

Tak jsem se rozhodl, že se budu teď soustředit na ostatní a potom časem, až u sebe zaznamenám nějakej pořádnej posun a budu pořád myslet, že by to stálo za to, tak to zkusím kdyžtak znovu. V tomto stavu v jakým jsem teď v novým roce bych se sám sobě asi vyhnul. Smějící se
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 12. Leden 2010, 19:07:43 »

Souhlasim vesměs s Abruzzim.

Hele Mikelangelo, když tě ta holka uvidí jako žádanýho samce mezi ostatními holkami, tak ať chceš nebo nechceš
poleze za tebou a bude tě "prosit", abys jí dal šanci. Je to prostě fakt, holky si tě vybíraj pro sociální cítění a přitažlivost. Tohle je jeden z faktorů, který
ti ještě může pomoci později. Ale taktéž je pravdou, že s některou holkou prostě nehneš...Btw, není už status samosobě, že si o 3 roky výš? To by mě pěkně hřálo Mrkající
TO dáš, ale teď jí hoď za hlavu a nabaluj jinde, my post.
Zaznamenáno
Mikelangelo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: JM
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 12. Leden 2010, 21:31:59 »

Jak to myslíš, že jsi o tři roky, tak by tě to mělo hřát? Myslíš jako, že bych to měl brát s nadhledem nebo jak?
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 12. Leden 2010, 22:04:13 »

No, že to zlepšuje tvojí pozici. Protože jsi starší = zajímavější = žádanější Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Falo
Host
« Odpověď #21 kdy: 19. Únor 2010, 21:07:42 »

No tak že, podle toho co si popsal, tam vidim celkem dost chyb.. z mýho pohledu je nejhorší, že do toho pleteš city, ale to se asi tak ve vztahu asi dělá:)))
Další věc, vnucuješ se, cíl má pocit, že tě má na háku a dyš si to rozmyslí, kdykoliv ti může dát vědět, měl bys ji přinutit, aby ona škemrala rande na tobě, zaujmout ji a holomráz. Začneš ji chybět, nesmíš hlavně podlejzat, řekl bych, že se to dá nějak udělat, ale musel bys k tomu rapidně změnit přístup, nesrát si na hlavu, zájem o tebe nezíská dyš se budeš chovat podle kánonu PFU Mrkající
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 19. Únor 2010, 21:41:23 »

olloollo: Ona změnila chování k tobě, protože si našla kluka - podle mě tedy.

Buchyho příspěvek
A jak myslíte že by to fungovalo, kdybych vystartoval na holku po 3/4 roce ignoru, kvůli které jsem přišel na Qarka (už jsem se tu o ní zmiňoval) a teď v současné době má kluka s kterým chodí asi 5 měsíců (odhad) ? Dříve, když jsme byly v kontaktu, tak jsme si dopisovaly přes icq asi půl roku a z toho jsme byly jen jednou venku. Venku byla ukecaná a já po celou dobu koukajíc do země neříkal nic jiného než "já nevim", "fakt jo", "to je dobrý". atd.  Smějící se - prostě AFC. Teď nevim jak by to dopadlo, kdybych to zkusil znova jako lepší člověk.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 22. Únor 2010, 20:15:03 »

Já už bych se k holkám z minulosti nevracel, protože vás to chlapi bude táhnout celkově zpět a může se stát, že se vám vrátí staré myšlení. Minulost je minulost tak to nechte bejt a jděte radši dál  Směrovka Nezapomeňte - dopředu nejdete proto abyste se po letech vrátili na začátek, ale proto abyste si na konci mohli říct, že jste udělali pěknej kus cesty a že to stálo za to.

Na světě jsou miliony miliony ženských, který ráno stojí hodiny u zrcadla aby se nám líbily s nadějí že je jeden z nás osloví,zaujme,..fullclosne....
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS