Ztraci zajem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
04. Květen 2024, 15:08:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ztraci zajem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Ztraci zajem?  (Přečteno 27202 krát)
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« kdy: 11. Říjen 2007, 09:27:17 »

Jeste jeden dotaz bych mel? Sice si dokazu odpovedet sam,a le spise, jestli mate taky s timto zkusenosti. Chodite se slecnou ven, rozumite si, ale porsd se k nicemu nemate a pote treba zacne slecna po mesici odpovidat negativne na vase nabidky se sejit atd. Je to tim, ze si rika, ze se stejnak nerozhoupete?
Zaznamenáno
Kubin



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Říjen 2007, 10:16:24 »

Přemýšlel jsi také nad možností toho, že je to kůvli tomu, že ty jsi se nerozhoupal? Já kdysi řešil to samo a jak jsem se poté dozvěděl, stačilo se nebát a projevit trochu invence. Pro začátek, jak jsem tu už dnes psal někde jinde, klasickým pokusem o polibek. Pokud má holka zájem, bude úspěšný. No a pokud ne, tak nepodlízat ani se nijak neponižovat a brát to jako cennou zkušenost. Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Říjen 2007, 11:10:00 »

JJ. Obecne pravidlo je: "Kdo se nerozhoupe, skončí jako kamarád" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Říjen 2007, 13:24:09 »

Citace
JJ. Obecne pravidlo je: "Kdo se nerozhoupe, skončí jako kamarád"

jj, přesně tak, proto je lepší se houpat jak to jen jde. Škoda že mně taky trvá dlouho než na tu houpačku vlezu Šťastný
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Říjen 2007, 18:35:01 »

No, asi z velké části ano. Asi tě už bere jako samozřejmost - znáš to, s hračkou si hraješ dokud nedostaneš novou, pak ta stará putuje do skříňky. Ale zase říká se lepší pozdě než později....zkus to udělat tak šikovně (teda pokud ji někam ještě dostaneš) aby ztratila tu jistotu, že za ní přilezeš kdykoliv se jí zachce....říkej ji o ostatních úspěšných a krásných ženách, které o tebe mají zájem (třeba že žádné nejsou  Andílek ) nebo lépe, pozvi jí někam na diskárnu a pořádně to rozbal s nějakou slečnou...nebo lépe se dvěma. 1. Její komplex by měl začít pracovat pro tebe. 2. Když už nic, aspoň poznáš co k tobě skutečně cítí.
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Říjen 2007, 19:19:28 »

Kdysi takhle vypadalo skoro každé moje rande. Potkal jsem slečnu a scházel se s ní tak dlouho, dokud ji to nepřestalo bavit. Nikdy jsem se nerozhoupal, protože jsem vůbec netušil jak.
Někdy kolem loňských vánoc jsem se i s pomocí qarkova webu naučil, jak se rozhoupat. Zejména jsem objevil tajemství polibku na prvním rande Šťastný. A od té doby mě jde vše mnohem lépe.
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Říjen 2007, 10:17:11 »

No, asi z velké části ano. Asi tě už bere jako samozřejmost - znáš to, s hračkou si hraješ dokud nedostaneš novou, pak ta stará putuje do skříňky. Ale zase říká se lepší pozdě než později....zkus to udělat tak šikovně (teda pokud ji někam ještě dostaneš) aby ztratila tu jistotu, že za ní přilezeš kdykoliv se jí zachce....říkej ji o ostatních úspěšných a krásných ženách, které o tebe mají zájem (třeba že žádné nejsou  Andílek ) nebo lépe, pozvi jí někam na diskárnu a pořádně to rozbal s nějakou slečnou...nebo lépe se dvěma. 1. Její komplex by měl začít pracovat pro tebe. 2. Když už nic, aspoň poznáš co k tobě skutečně cítí.

"lepší pozdě než nikdy"....
Zaznamenáno
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Říjen 2007, 10:44:10 »

Kdysi takhle vypadalo skoro každé moje rande. Potkal jsem slečnu a scházel se s ní tak dlouho, dokud ji to nepřestalo bavit. Nikdy jsem se nerozhoupal, protože jsem vůbec netušil jak.
Někdy kolem loňských vánoc jsem se i s pomocí qarkova webu naučil, jak se rozhoupat. Zejména jsem objevil tajemství polibku na prvním rande Šťastný. A od té doby mě jde vše mnohem lépe.

Ja jsem prave myslel, ze pilibit slecnu az tak na druhem, tretim rande. Mohl bys to objasnit? Diky
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Říjen 2007, 13:38:17 »

Ja jsem prave myslel, ze pilibit slecnu az tak na druhem, tretim rande. Mohl bys to objasnit? Diky
Už se to tady myslím někde probíralo, ale stručně ještě jednou:

To jsem si dříve myslel také, že musím postupovat pomaleji. Ale velice často k druhému natož třetímu rande nedošlo. A když už došlo, tak jsem celé rande trávil tím, že jsem nervozně pozoroval, jestli dá slečna nějaký signál, že se budeme líbat. Samozřjemně jsem nikdy nic nepoznal Šťastný. Takže žádné polibky se většinou nekonaly. A slečna postupně ztrácela zájem.

Když jsem si po přečtění několika diskůsí tady na Qarkovi (nejen na foru ale i na main webu) uvědomil, že polibek na prvním rande není nic špatného. Tak jsem to vyzkoušel. A fungovalo to Šťastný

Je to jednoduché, pokud se rande nevyvíjí špatně, tak slečnu třeba na závěr rande polííbím. Tedy nečekám na nějaký vyloženě pozitivní signál. Protože, jak mi tady na foru nějaká slečna (tuším tehdy to byla Rachel)) vysvětlila, samotné přiejí pozvání na rande od slečny je ten pozitivní signál. Tím o tom nemusím tolik přemýšlet. A také asi působím klidněji, protože to už začínám brát jako samozřejmou součást loučení. Šťastný

Pokud by slečna zareagovala negativně, třeba se nechtěla nechat políbit, tak se rozloučím a zapomenu na ni. Několik slečen mi nezávisle potvdilo, že je nepravděpodobné, že by slečna na prvním rande odmítla polibek a později se líbat chtěla. Tedy, když ho odmítá, beru to jako konečný signál a zapomenu na ni.

Ale když už holka pozvání na rande přijme, tak pokud to nějak nezkazíš, tak se na závěr prvního rande políbit nechá. Často ona sama v líbání pokračuje. Šťastný Ty odcházíš z rande s tím, že víš jestl má zájem. A ona odchází s myšlenkama na tebe v hlavě.
Zaznamenáno
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Říjen 2007, 13:46:26 »

urcite mas pravdu, to bezpochyby. Ale co je vubec prvni rande? Kdyz treba se slecnou se jdes jenom projit na chvili? Co kdyz slecnu znas z koleje a jdete se jen na hodinku projit? O slecne vlastne skoro nic nevis, bavite se, kdyz se prochazite, ani nemusis vedet, ze ma pritele a pak na konci ji polibit? Preci jeste nemuzes vedet o slecne tolik veci, nemuzes ji znat skoro a polibis ji. Pote jsou dalsi schuzky a na te zjistis, ze zase tak skvela neni a budes se to snazit ukoncit, nacez se ti dostane titulu, ze jsi jenom vyuzil a bude nasledovat mnozstvi otazek vcetne tem proc jsi ji teda polibil, kdyz nemas zajem ..
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Říjen 2007, 16:14:22 »

Myslím, že 100% poznáš co je rande a co ne i pokud máš minimum zkušeností.
Zaznamenáno
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Říjen 2007, 16:51:53 »

Myslím, že 100% poznáš co je rande a co ne i pokud máš minimum zkušeností.
Pave proto se ptam, co tim myslel Galileo, kdyz rekl rande, pokud treba by sam povazoval rande, kdyz si vyjde jenom s nekym, koho potkal na koleji na prochazku.
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Říjen 2007, 17:48:55 »

Myslím, že se to tady někde už probíralo, co holky považují za rande a co ne.

Jak bych postupoval já:
Když dostaneš od nějaké holky číslo, zavoláš ji a pozveš třeba jen na kafe, tak to bych považoval za rande.
Když se setkám s přítelkyní mého kamaráda (kterou dobře znám) ve městě a zajdem spolu na oběd, tak to bych za rande nepovažoval. Šťastný
Když odpadne přednáška a pozvu studentku, co sedí vedle mě na kafe do kavárny v areálu školy, tak tam bych asi sledoval její reakce. Nepovažoval bych to za rande, ale snažil bych se z ní získat číslo mobilu, abych ji pozval na rande. Ale kdybych se hned ten den domluvil, že po kafi zajdem někam do kina, tak to už bych za rande považoval.

Samozřejmně, také záleží jak se budeš chovat, jeslti jako kámoš nebo budeš flitrovat.

A tvůj dotaz? Když se půjdu večer projít s holkou co znám z koleje, tak to bych za rande považoval. Tedy pokud už jsi před tím nespadl do kategorie kamarád (třeba jsi se už desetkrát s ní takhle procházel a trpělivě poslouchal její problémy s klukama)

Nerozumím druhé části tvého dotazu. Proč chceš tu holku dobře znát, než ji políbíš? Hlavní je, že ti je sympatická. Já nevím jak ty, ale nikdy jsem neměl vztah s holkou, kterou bych před tím dobře znal. Holku musíš políbit ještě než se staneš kamarádem Šťastný
A nezabývej se nějakým využíváním atd. Když se holka nechá políbit tak to sama chce. Vůbec to nesouvisí s tím, jestli potom z toho bude vztah nebo ne. Naopak, pokud by jsi po prvním polibku začal mluvit, že to je začátek vážného vztahu, tak ti většina holek kolem dvaceti hned uteče Šťastný
Zaznamenáno
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Říjen 2007, 19:54:06 »

já sem se se slečnou procházel párkrát týdně tak čtvrt roku, byli sme kamarádi ale nakonec z toho bylo něco víc Úsměv bohužel už neni Smutný zezačátku jsme venčili pejska, pak se to střídalo, že jsme chodili i spolu ven, povídali si a občas pejska  a pak už sme nevenčili pejska ale jen sebe Úsměv
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Říjen 2007, 20:02:43 »

já sem se se slečnou procházel párkrát týdně tak čtvrt roku, byli sme kamarádi ale nakonec z toho bylo něco víc Úsměv bohužel už neni Smutný zezačátku jsme venčili pejska, pak se to střídalo, že jsme chodili i spolu ven, povídali si a občas pejska  a pak už sme nevenčili pejska ale jen sebe Úsměv
Osoboně jsem toho názoru, že z kamarádství nevznikají kvalitní vztahy....podle mě tomu chybí nějaký ten náboj vzájemného poznávání i když je to hodně relativní. Jiný kraj jiný mrav....jiný kamarádský vztah jiná šance na úspěch.
Zaznamenáno
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Říjen 2007, 19:07:31 »

Ja jsem nazoru, ze polibek uz je vec vice osobni, proto tady vedu tuto debatu. Preci jenom, kdyz slecnu potkam ve vytahu na koleji, kecame na icq a domluvime se , ze vyrazime ven se projit a pokecat , abychom o sobe poznali vice. Slecnu v podstate neznam, jen dva dny a pote se jdu projit , dozvim se o ni trochu. Ale tohle mi proste neprijde jeste jako regulerni rande a nejak se nedokazu stotoznit s myslenkou, ze bych ji na konci polibil, i kdyz se mi treba libi. A ještě v jedne otazce bych mel rad jasno.
Co znamená "polibek" na prvním rande?? Znamená to, dát jí pusu, když už jede autobus nebo se s ní líbat?? Vetsinou je to tak, ze po rande doprovazime treba na autobus a to mame jen taktak,aby spoj stihla, takze na polibek vetsinou nezbyde cas Šťastný
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Říjen 2007, 20:38:27 »

Je to obojí, ale jestli probíhá rande stylem jaký si popsal, pak je polibek na prvním rande spíš ten před autobusem, respektive lepší je před vchodem do domu....víc času - míň lidí, celkově uvolněnější atmosféra. Upřímně, děláte z toho vědu, si myslím, že každý z nás má jakýsi ten šestý smysl kdy pozná co se děje a co se v danou chvíli hodí udělat. Rande tvého popisu s procházkou a střízlivou konverzací bych za rande nepovažoval ani náhodou...romantická procházka v objetí nebo aspoň ruku v ruce to je něco jiného. Věřte sami sobě, buďte přirození a nesnažte se za každou cenu kopírovat něčí styl.
Zaznamenáno
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Říjen 2007, 22:14:00 »

Je to obojí, ale jestli probíhá rande stylem jaký si popsal, pak je polibek na prvním rande spíš ten před autobusem, respektive lepší je před vchodem do domu....víc času - míň lidí, celkově uvolněnější atmosféra. Upřímně, děláte z toho vědu, si myslím, že každý z nás má jakýsi ten šestý smysl kdy pozná co se děje a co se v danou chvíli hodí udělat. Rande tvého popisu s procházkou a střízlivou konverzací bych za rande nepovažoval ani náhodou...romantická procházka v objetí nebo aspoň ruku v ruce to je něco jiného. Věřte sami sobě, buďte přirození a nesnažte se za každou cenu kopírovat něčí styl.
No prave o to mi naprosto slo, zdalo se mi to blaznive. I kdyz se slecnou na prochazce jsme se hodne nasmali, blbli jsme a bylo na ni videt zajem, ale i tak ja to shledavam tak, ze pokad se  sni nedrzis aspon za ruku, ci se vetsinu casu nejak nepostuchujete, tak neni spravny cas na zakonceni setkani polibkem. Muj nazor. Jinac naprosty souhlas s tim, ze tento web by mel byt jenom takova konfrontace s nasimi vlastnimi zkusenostmi.
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. Říjen 2007, 22:24:49 »

Ja jsem nazoru, ze polibek uz je vec vice osobni, proto tady vedu tuto debatu. Preci jenom, kdyz slecnu potkam ve vytahu na koleji, kecame na icq a domluvime se , ze vyrazime ven se projit a pokecat , abychom o sobe poznali vice. Slecnu v podstate neznam, jen dva dny a pote se jdu projit , dozvim se o ni trochu. Ale tohle mi proste neprijde jeste jako regulerni rande a nejak se nedokazu stotoznit s myslenkou, ze bych ji na konci polibil, i kdyz se mi treba libi.
No jestli ji nechceš políbit, protože ti vadí líbat holku, kterou ještě neznáš, tak tě nikdo nenutí. Ale jesli ji nechceš políbit, protože si myslíš, že by jí to vadilo, tak to děláš chybu.
Proč si myslíš, že to co popisuješ nemůže být rande? Musí být rande nějak dopředu plánované? Vůbec ne. Záleží také na tom, proč jsi ji pozval. Pokud je ten důvod, že se ti líbí a že by jsi chtěl něco více, tak bych to jako rande bral. Ona pozná, jestli jsi ji pozval na procházku, že se ti líbí nebo že ti jde jen o kamarádské popovídání.
Co znamená "polibek" na prvním rande?? Znamená to, dát jí pusu, když už jede autobus nebo se s ní líbat?? Vetsinou je to tak, ze po rande doprovazime treba na autobus a to mame jen taktak,aby spoj stihla, takze na polibek vetsinou nezbyde cas Šťastný
Jak už napsal Hunter vyber si klidnější místo než zastávka autobusu. Pokud to nejde jinak, tak třeba klidný kout sto metrů od zastávky. Řekni, že třeba nemáš rád mávání na rozloučenou. Zařid ať jste tam o pár minut dříve.
První polibek může být krátký. Ale musí to být jasný polibek na pusu ne nějaké přátelské políbení na tvář. Neboj stejně se ti často stane, že holka sama změní krátký polibek v několikaminutové líbání. Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 25. Říjen 2007, 22:27:52 »

Ale tohle mi proste neprijde jeste jako regulerni rande a nejak se nedokazu stotoznit s myslenkou, ze bych ji na konci polibil, i kdyz se mi treba libi.
To je taky duvod proc nemuzes holky balit (jako vsichni normalni lidi+Hunter), ale musis je dobyvat (jako 90% lidi tady na foru). Prostě moc uvažuješ, moc se vciťuješ, moc myslíš. Tomu se vznešeně říká morální konflikt. Prostě nechceš něco udělat, protože si myslíš, že to není správné i když by ti to ušetřilo problémy. Musíš se rozhodnout: buď slevíš, ze svého "kodexu" a prostě jí políbíš s tím, že to skoro nic neznamená a nebo prostě budeš čekat a) dokud se neobjevi nejaka, ktera bude tohle chování očekávat b) dokud se to nebdue hodit do situace. Toť muj názor.

EDIT: Jeste k te posledni reakci - mě by třeba přišlo divné se nějak velkolepě se slečnou držet za ruku před prvním polibkem. Svůle k polibku je pro mne jasným znamením "začátku vztahu". Cození za ruce je prostě už znamení "sme spolu"...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 25. Říjen 2007, 22:34:29 »

No prave o to mi naprosto slo, zdalo se mi to blaznive. I kdyz se slecnou na prochazce jsme se hodne nasmali, blbli jsme a bylo na ni videt zajem, ale i tak ja to shledavam tak, ze pokad se  sni nedrzis aspon za ruku, ci se vetsinu casu nejak nepostuchujete, tak neni spravny cas na zakonceni setkani polibkem. Muj nazor. Jinac naprosty souhlas s tim, ze tento web by mel byt jenom takova konfrontace s nasimi vlastnimi zkusenostmi.
A jakej jinej signál čekáš, než že se smějete a blbnete? Můžeš jí začít poštuchovat, ale moc holek s takovou věcí samo nezačne.

To držení za ruku, jak píše Hunter je jiná otázka. Nic ti nebrání za ruku ji chytit. Ale musím se přiznat, já bych nevěděl, kdy ji chytit. Prostě bych nevěděl jestli už je připravená nebo ne. Mě připadá daleko jednodušší začít polibkem a TEPRVE POTOM ji chytit za ruku. Znova říkám, nevím jestli je to lepší, ale pro mě jednodušší.
Když ti připadá, že na polibek je ještě brzy, myslíš, že už byl čas na chycení ruky?

EDIT: koukám, že Avaranger podal pěkné vysvětlení, proč nejdříve líbat a pak se držet za ruce. Šťastný
« Poslední změna: 25. Říjen 2007, 22:37:38 od Galileo » Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 25. Říjen 2007, 23:19:49 »

No, takže máme opačný názor. Záleží na čí stranu se přikloníš....k tomu kdy jí chytit atd. představ si že jste spolu, ona se po nějakém čase uvolní a začne dělat blbiny - začne do tebe dloubat, sahat ti na vlasy prostě jí začnou hrát ruce...a tady je tvá chvíle (pokud ti teda není dloubání příjemnější) né že bys jí tím nějak umravňoval (tak opatrně aby si to tak nevyložila), ale je to ta nejlepší příležitost, určitě budeš jako na trní z toho "co si o tom asi myslí"...jednoduchá pomoc - bude si muset zapnout bundu, poškrábat se, vytáhnout mobil (prostě se tě pustí) pak nech ruku na svém místě (ale v pasivní poloze) jako by se nechumelilo....pokud tě potom co si zařídí své (zapne bundu) zase chytne máš vyhráno...v takovém případě je určitě líbání na rozloučenou (nebo možná i jindy) na místě.
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Říjen 2007, 07:43:50 »

ona se po nějakém čase uvolní a začne dělat blbiny - začne do tebe dloubat, sahat ti na vlasy prostě jí začnou hrát ruce...
Máš pravdu, v takovém případě je tohle dobrý signál k chycení za ruku.
Otázka je, jak takový chování u holek vyvoláš. Máš na to nějaký recept?

Možná je to daný věkem, ale zažil jsem menšinu holek, co se takhle chovalo. S mojí minulou přítelkyní jsem si ještě dvacet minut před polibkem vykal, takže o nějkém blbnutí nemohlo mít řeči. Cítil jsem z její strany zájem, ale asi si raději více nedovolila. Kdybych ji v tu chvíli nepolíbil, tak by z toho asi nic nebylo.
Holka, se kterou se teď scházím, se takhle nechová vůbec. A to už jsme spolu i spali.

Nicméně to jak svou situaci popsal Sven asi odpovídá tvému popisu a on ji mohl chytit za ruku.

Napadla mě ještě jedna věc. Když si holka s tebou hraje, tak jak popisuješ, nebylo by dobrý rovnou ji k sobě přivinout a začít líbat?
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 26. Říjen 2007, 09:49:01 »

No jo, dalo by se přejít hned k líbání, ale víš jak to Sven říkal, připadá mu to divné. Chycení za ruku by mu mohlo trochu pomoci odstranit ty bariéry, které v sobě nejspíš má.....A jak u nich takové chování vyvolat? Myslím, že recept určitě neexistuje. Každá se chová jinak, ty ses setkal s menšinou holek které blby, já s většinou a myslím, že věkem to až zas tak není - ze zkušeností bráchy - je to pořád obvyklé chování (i nad 23 let). Je to tím, jaká ta holka je, a hlavně jak se s tebou cítí. Dle mého skromného názoru.
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 26. Říjen 2007, 10:49:36 »

Me teda prijde prirozenejsi ji nejdriv zkusit vzit za ruku (ne pri chuzi, ale nejak nenucene, treba kdyz nekde sedime a je zima apod. Mrkající)... kdyz se necha, muze (ale nemusi) nasledovat polibek, ale rovnou libat mi prijde prilis agresivni. A to pravidlo ze prvni rande musi koncit polibkem, jinak holka ztrati zajem je podle me blbost (pokud teda zrovna nejde o patnactiletou pubertacku, coz je vetsina pripadu tady Úsměv)
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS