Ztratila zájem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
13. Květen 2024, 00:35:41

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ztratila zájem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7  Vše Tisk
Autor Téma: Ztratila zájem?  (Přečteno 71927 krát)
carreaum
Host
« Odpověď #75 kdy: 20. Prosinec 2006, 23:38:02 »

Jasny no taky to tak muze byt, ale myslis ze opravdu nema cas kdyz se pta holky a pozitri bys ho mela a o vikendu bys ho mela a kdybys ho mela a odpoved nemam mam toho hodne a pak mozna a takovyhle uhybavy odpovedi ....
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 20. Prosinec 2006, 23:41:37 »

Kdyz ti i na treti navrh rekne, ze nemuze, tak at navrhne ona, kdy by cas mela...a pokud nic, tak asi opravdu zajem nema  Velmi smutný
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 20. Prosinec 2006, 23:41:58 »

Citace: "Lee Cougan"
Kdyz rekne, ze nema cas, tak to taky obcas muze bejt i tim, ze opravdu cas nema ne? Tak se zeptam, na nekdy jindy a to vetsinou cas ma  S jazykem

asi ses moc peknej Šťastný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 20. Prosinec 2006, 23:48:29 »

I kdyz vim, ze nevis jak vypadam, tak mi to docela lichoti  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 20. Prosinec 2006, 23:55:25 »

Citace: "Lee Cougan"
I kdyz vim, ze nevis jak vypadam, tak mi to docela lichoti  Smějící se

nebo roztomilej, nebo... nevim Úsměv
no, s fotkou ses jeste pochlubil...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 21. Prosinec 2006, 00:03:38 »

Obcas vypadam tak, jako muj avatar  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 21. Prosinec 2006, 00:04:05 »

Ale usmivam se a nemam v hube jointa...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 21. Prosinec 2006, 21:16:58 »

Já když jsem nechtěla jít s někým na rande, tak jsem se buď tvářila nepříjemně, že se ani neodvážil zeptat, a když už se odvážil, tak jsem řekla, že nemám čas a tvářila se  nevstřícně. Podruhé se už nezeptal. Když už jsem na rande šla, tak jsem v podstatě byla ochotna se nechat sbalit.
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 21. Prosinec 2006, 21:28:11 »

Citace: "Rachel"
Já když jsem nechtěla jít s někým na rande, tak jsem se buď tvářila nepříjemně, že se ani neodvážil zeptat, a když už se odvážil, tak jsem řekla, že nemám čas a tvářila se  nevstřícně. Podruhé se už nezeptal. Když už jsem na rande šla, tak jsem v podstatě byla ochotna se nechat sbalit.


Hele Rachel, co třeba, když je muž vytrvalý viděla by ses s ním po páté, znova by Tě někam pozval a už by ses nechala ukecat. Někde sem četl, že když už se lidi takto sejdou, tak to má nakonec větší šanci vydržet.
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 21. Prosinec 2006, 23:58:27 »

Citace: "Rachel"
Když už jsem na rande šla, tak jsem v podstatě byla ochotna se nechat sbalit.

Když tak přemýšlím o těch mých zkušenostech, o kterých jsem psal výše, mě vždycky zmátlo, že i když šla holka se mnou na druhé nebo třetí rande, nikdy nedala nijak najevo, že se chce sbližovat. Samotnou její ochotu jít se mnou na schůzku jsem za znak nepovažoval. Já čekal, že dá nějak viditelně najevo, že je jí se mnou příjemně. Třeba tím, že mi to řekne, bude se pořád smát nebo se mě bude dotýkat. Nebo se mi třeba bude dlouze koukat do očí.
Když jsem nic z toho neviděl, tak jsem raději nepostupoval nijak dál.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 22. Prosinec 2006, 00:46:28 »

hm... souhlasim s rachel, kdyz uz jdu na rande, tak mam zajem...

ale je fakt, ze kdyz ten kluk nerekne, ze je to rande, ale kamufluje to necim nezavaznym, tak to beru jako neco nezavazneho Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 22. Prosinec 2006, 11:10:34 »

Jj, souhlas - reknes-li zajdeme na kafe, tak to asi tezko budu brat jinak... nebo pujdeme se projit.
Neco jineho je, pokud me pozves na neco, co souvisi s nasima spolecnejma zajmama... ale minimalne, je mi s tebou, pokud pujdu, prijemne, tak proc se sam nezeptat...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 22. Prosinec 2006, 11:27:49 »

Citace: "Martin 79"
Hele Rachel, co třeba, když je muž vytrvalý viděla by ses s ním po páté, znova by Tě někam pozval a už by ses nechala ukecat. Někde sem četl, že když už se lidi takto sejdou, tak to má nakonec větší šanci vydržet.


No, teoreticky možný to je, ale já to nikdy nezažila. Super! Buď se mi někdo líbil, a pak to bylo rychlý, nebo se mi nelíbil, a nic. Takhle vytrvalý byl jen jeden spolužák ze základky, který mě balil celou základku a na gymplu, když jsem si oddechla, že mám od něj pokoj, tak si zjistil, kam chodím do tanečních, zapsal se tam taky a pokračoval v balení. Brrr! Jenže byl tlustý a pomalý a vůbec se mi nelíbil. Na druhou stranu jsem musela obdivovat, že ho to drží tak dlouho, ale abych se kvůli tomu nechala ukecat? Nikdy!!  Kroutící očima
Ale uznávám, že ve většině případů nemusí mít holka tak vyhraněně negativní názor  Mrkající

Taky jsem zažila lidi, kteří, když se poprvé potkali, tak ta holka si říkala, co je tohle za nesnesitelnýho debila a nafoukance? A už jsou spolu 10 let...Úsměv
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 22. Prosinec 2006, 12:30:39 »

Citace: "Rachel"

Taky jsem zažila lidi, kteří, když se poprvé potkali, tak ta holka si říkala, co je tohle za nesnesitelnýho debila a nafoukance? A už jsou spolu 10 let...Úsměv


jo jo ta hranice mezi nenavisti a laskou je obcas taaaak tenoulililinka... ale obcas faaaakt ne Úsměv bohuzel, mam par lidi, ktere uprimne nesnasim a nic jineho v tom neni Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 22. Prosinec 2006, 14:30:40 »

Citace: "noghri"
hm... souhlasim s rachel, kdyz uz jdu na rande, tak mam zajem...

ale je fakt, ze kdyz ten kluk nerekne, ze je to rande, ale kamufluje to necim nezavaznym, tak to beru jako neco nezavazneho Úsměv))


Proč jen neexistovaly tyhle stránky před deseti lety Úsměv Takových příležitostí mi uniklo.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 22. Prosinec 2006, 14:39:59 »

aspon pomuzeme te nove mlade generaci Šťastný
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 22. Prosinec 2006, 15:39:25 »

Citace: "noghri"
aspon pomuzeme te nove mlade generaci Šťastný

ale kdo pomuze nam!
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 22. Prosinec 2006, 21:08:06 »

Vy dvě nevypadáte, že by jste potřebovaly pomoc. Úsměv  Vždyť tady každému jen radíte.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 22. Prosinec 2006, 22:48:30 »

ale prosim te Úsměv obe jsme zalozily nejmene jeden topic Smějící se

ono je to spis o tom, ze s tim, ze je pro nas okolo nedostatek vhodneho materialu nam nikdo nepomuze Šťastný a pomoc ve smyslu aby mi nekdo rekl, co mam delat v podstate nepotrebuji... behem nejakeho vztahu me taky nikdo nevodi za rucicku Smějící se

bohuzel je skoda i pro nas, ze panove nemeli takoveto stranky uz pred deseti lety Úsměv na druhou stranu je to dobre pro nezadane jedince muzskeho pohlavi, ze takove dve uzasne zenske jako jsme my dve jsou jeste porad k mani Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
carreaum
Host
« Odpověď #94 kdy: 22. Prosinec 2006, 22:56:20 »

Pockat vy dve slecny nepatrite do mlade generace ? doufam ze jsem Vas ted neurazil, se kdyz tak omlouvam  Smutný
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 22. Prosinec 2006, 23:12:58 »

Citace: "noghri"
ale prosim te Úsměv obe jsme zalozily nejmene jeden topic Smějící se

ono je to spis o tom, ze s tim, ze je pro nas okolo nedostatek vhodneho materialu nam nikdo nepomuze Šťastný a pomoc ve smyslu aby mi nekdo rekl, co mam delat v podstate nepotrebuji... behem nejakeho vztahu me taky nikdo nevodi za rucicku Smějící se

bohuzel je skoda i pro nas, ze panove nemeli takoveto stranky uz pred deseti lety Úsměv na druhou stranu je to dobre pro nezadane jedince muzskeho pohlavi, ze takove dve uzasne zenske jako jsme my dve jsou jeste porad k mani Smějící se


Ty si teda Smějící se Nedostatek matroše v Praze Otázka
To sme rádi, že ste k mání Smějící se
Já bych taky potřeboval nějaký pořádný materiál. Super!
A vůbec já už radši nikomu radit nebudu, sám bych potřeboval spíš psychologa, jak začně nějaká mít moc velký zájem, tak utíkám. Bláznivý
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
carreaum
Host
« Odpověď #96 kdy: 22. Prosinec 2006, 23:14:53 »

Utikas ? tak jestli je oskliva tak se ti ani nedivim  Šťastný  nebo proc utikas ? ceho se bojis ?
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 22. Prosinec 2006, 23:45:20 »

Citace: "carreaum"
Utikas ? tak jestli je oskliva tak se ti ani nedivim  Šťastný  nebo proc utikas ? ceho se bojis ?

Ošklivá ne, ale nějak se zatím asi bojím toho, že bych se mohl třeba nedejbože zamilovat. Takže po pár týdnech mám zaječí tendence. Prostě jim zatím nevěřím Bláznivý
Se podívej na ty moje věty. Směrovka
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 23. Prosinec 2006, 00:56:14 »

no carreaum ono asi zalezi na definici mlade generace Úsměv vsak se tu nekde hlasovalo o veku... me v pristim roce potahne na ctvrt stoleti (za daemoniack mluvit nebudu, mohla by me zmlatit Smějící se ) coz sice neni moc, ale rozhodne je to nad prumernym vekem navstevniku tohoto fora...

dale, kdyz budu mluvit pouze za sebe, uz jaksi hledam ve vztahu neco trvalejsiho a pochopitelne mam jiste predstavy o takovem budoucim partnerovi a ano Martine i v Praze je nedostatek matrose Podivený pokud mezi zakladni pozadavky patri: pohledny nekurak, ktery nema sklony k alkoholismu a je dostatecne inteligentni... plus tam pochopitelne musi byt takova ta nepopsatelna jiskra zajmu z obou stran Smějící se

hlavne ta jiskra se spatne hleda...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 23. Prosinec 2006, 08:22:06 »

Citace: "noghri"
no carreaum ono asi zalezi na definici mlade generace Úsměv vsak se tu nekde hlasovalo o veku... me v pristim roce potahne na ctvrt stoleti (za daemoniack mluvit nebudu, mohla by me zmlatit Smějící se ) coz sice neni moc, ale rozhodne je to nad prumernym vekem navstevniku tohoto fora...

dale, kdyz budu mluvit pouze za sebe, uz jaksi hledam ve vztahu neco trvalejsiho a pochopitelne mam jiste predstavy o takovem budoucim partnerovi a ano Martine i v Praze je nedostatek matrose Podivený pokud mezi zakladni pozadavky patri: pohledny nekurak, ktery nema sklony k alkoholismu a je dostatecne inteligentni... plus tam pochopitelne musi byt takova ta nepopsatelna jiskra zajmu z obou stran Smějící se

hlavne ta jiskra se spatne hleda...

No taky hledám marně něco trvalejšího, užsem stihl včera poslat zbaběle jakýsi zřejmě rozchodový majl, to vy máte asi nejradši na vánoce Smutný
Kromě toho asi začínám mít sklony k alkoholismu Smutný
Máš prostě náročné požadavky.  Nápad
Jiskra, co je jiskra? Maximálně ženská naivita, slovo jiskra nesnáším, to má každý, jen to rozfoukat Vykřičník
K čertu, už mi zůstala jenom jedna(víceméně) Ďábelský
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS