Ztratila zájem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
10. Květen 2024, 18:02:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ztratila zájem?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Vše Tisk
Autor Téma: Ztratila zájem?  (Přečteno 71893 krát)
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 23. Prosinec 2006, 08:38:48 »

Citace: "daemoniack"
Citace: "noghri"
aspon pomuzeme te nove mlade generaci Šťastný

ale kdo pomuze nam!

Asi už nám není pomoci, komu není rady Otázka
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 23. Prosinec 2006, 13:09:11 »

jo martine jiskra... v tom je ta krasa toho nedefinovatelneho... zrovna pred tydnem u piva mi muj tatik rekl, ze kdyz v tom neni ta jiskra, tak do toho nema cenu jit (jinak tvrdy chlap, co nedava najevo city a je vubec takovy trochu zkostnately, ale ma zlate srdce - btw nasi jsou spolu pres 25 let, tak mu v tomhle prece jen verim vic nez tobe, promin)

ta jiskra je proste neco navic co odlisuje kamarada od kluka se kterym chci byt... preskoci mezi lidma, neni v nich, to jsi mozna spatne pochopil... nehledam kouzlo z cervene knihovny, jen neco, co mi rekne "chci ho jeste videt" ne "bylo to pekne, tak zas nekdy priste"... a neni to v kazdem... mam kamarady se kterymi bych proste nemohla nic mit, protoze ac bychom mohli byt spolu v stari a mit se radi a vsechno bylo by to plytke, byla bych spokojena, ale ne stastna... v tom je proste sakra rozdil...

asi jsem narocna, ja to o sobe vim...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
carreaum
Host
« Odpověď #102 kdy: 23. Prosinec 2006, 13:49:34 »

Podle me taky jiskra dulezita, proste co je na tom ze clovek pozna nekoho sympatickyho muze se mi ten clovek libit ale budem treba spolu kecat jako kamosi ale pak preskoci ta jiskra a vznikne z toho neco vic, jinak to co jsi napsala, ze hledas pohlednyho nekuraka, a co neholduje k alkoholu a je trosku inteligentni, tak zas tezky hledani, by to nemelo byt ne ? vzdyt uz jen tady na foru, je urcite tady par takovych lidi a co teprv ve meste  Mrkající

Jenze zalezi na tom v jakou chvili je clovek na spravnym miste Úsměv
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 23. Prosinec 2006, 14:49:32 »

na foru? Smějící se preferuji osobni zhodnoceni nabizeneho materialu carreaum Smějící se pres monitor se nic nedozvim, maximalne to, zda si s tim clovekem dokazu povidat Šťastný

zrovna pred par dny jsme se s kamaradkou shodly na tom, ze ted na vysce mame mnohem mensi rozhled, nez na stredni, moc jsme se uzce specializovaly na sve obory a nezbyva cas na to sledovat co se kolem deje... coz take znamena, ze se zvladneme bavit o svem oboru a nekolika par zajmech, ktere jeste zvladame, ale na nejakou obecnou konverzaci uz treba nestacime... trochu prekazka, kdybych si treba chtela popovidat s humanitakem, ktery ma stejny problem Úsměv ale pracuje se na odstraneni... Smějící se vyzkousime po statnicich az ze me bude oficialni magor Šťastný
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
carreaum
Host
« Odpověď #104 kdy: 24. Prosinec 2006, 09:58:05 »

Ale uz neco malyho ti to o tom cloveku prez net napovi, treba jestli ma vyjadrovani nebo mluvi jak houpaci kun nebo se umi vyjadrovat atd....Takze ani nemate v merku jaky jsou u vas kluci, treba jestli ti nejaky padl do oka ci ne ? mate co dohanet  Úsměv jinak moc hezky titul, akorat ted nemuzu zapatrat v hlave pro jaky druh studia to je hih  Úsměv
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #105 kdy: 24. Prosinec 2006, 12:02:25 »

Citace: "carreaum"
jinak moc hezky titul, akorat ted nemuzu zapatrat v hlave pro jaky druh studia to je hih  Úsměv
No imho studenti matfyzu ve většinu případů tenhle titul získávají krátce po přijetí Mrkající
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 24. Prosinec 2006, 23:44:14 »

ad carreaum: titul magor-skoro na kazde univerzite na petiletem programu krom techniku a ekonomu... ac ted musis nejdrive na blbce a pak na magora...

augi: imho studenti matfyzu maji zcela nepravem takovou povest zalozenou na nekolika individuich, ktere kdysi kdosi potkal a nebyl dost tolerantni k alternativnim zivotnim formam Smějící se vetsina matfyzaku, ktere znam je relativne normalni...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
petr
Host
« Odpověď #107 kdy: 24. Prosinec 2006, 23:50:11 »

Tak treba moje zkusenost: byl sem parkrtat s holkou co nijak zvlast nedavala najevo svuj zajem (chovala se chladneji nez ostatni co znam). Rikal jsme si ze asi nebude mit zajem tak sem se porad choval jako jeji kamos, s nadeji ze se to casem zlomi. Jenze casem to bylo horsi a horsi - nakonec prestala tak casto psat (driv jsme si psali denne) a byla porad vic a vic rezervovana vuci me.. No tak sem si rikal ze opravdu nema zajem a snazil se na ni zapomenout - jenze to neslo protoze sem si na ni, mirne receno, za ty 3 mesice "kamaradstvi" uz "docela zvyknul".

Tak sem si nedavno rekl konec! - vzal ji do hopody a do kina. Nic sem ji nerikal (jako ze ji mam rad atd), jen ji chytnul za ruku a cekal co bude delat... No co myslite? Neucukla, ba naopak. A rande zkocnilo libanim. Nerek sem ji hned co k ni citim, tohle stacilo.

Hruza, 3 mesice sem se trapil a pak konecne pochopil ze holka vetsinou nema zajem hned slyset ze k ni neco citie. Holka to musi citit, tak ze ji sve city date najevo aniz byste cokoliv rekli - takze nejdriv drzet za ruku, pak polibek, dalsi, dalsi... atd:) To ze ji mate radi (milujete, neco k ni citite, libi se vam atd) ji reknete az POTOM co se s ni parkrat libate. Jinak to nema cenu a akorat si tim uskodite.

Nestvat se s tim chlapi! Komunikovat telem a NEBOJTE se ze holka se kterou se seznamite a prijme od vas pozvani do kina, na prochazku nebo do bazenu nema zajem.. Ma ho, ale muze ho lehce ztratit, pokud s vama dlouho randi a vy se o nic nepokusite - nebo pokud se pokusite stylem "si fakt pekna, neco k tobe citim, nechces se mnou chodit?" Úsměv

PS: nakonec sem slecnu samozrejme zbalil, cekala na to a byla akorat znudena tim ze sem se dlouho o nic nepokousel...
Zaznamenáno
carreaum
Host
« Odpověď #108 kdy: 25. Prosinec 2006, 19:12:27 »

Ty joooo to gratuluji a jsi dobrej, jenze udelat to jako ty, treba chytit kamosku za ruku a pak ji treba polibit tak to si netroufnu uz vidim jak by ucukla fakt ne  Podivený
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 25. Prosinec 2006, 20:53:40 »

Citace: "carreaum"
Ty joooo to gratuluji a jsi dobrej, jenze udelat to jako ty, treba chytit kamosku za ruku a pak ji treba polibit tak to si netroufnu uz vidim jak by ucukla fakt ne  Podivený


Asi to budeš muset u holky udělat PŘED tím, než se stane tvojí kámoškou Úsměv
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 25. Prosinec 2006, 21:23:49 »

Citace: "petr"

Nestvat se s tim chlapi! Komunikovat telem a NEBOJTE se ze holka se kterou se seznamite a prijme od vas pozvani do kina, na prochazku nebo do bazenu nema zajem.. Ma ho, ale muze ho lehce ztratit, pokud s vama dlouho randi a vy se o nic nepokusite - nebo pokud se pokusite stylem "si fakt pekna, neco k tobe citim, nechces se mnou chodit?" Úsměv


Dlouho mi trvalo než jsem si dodal odvahu oslovit holku a někam ji pozvat. Pak se to ve mě nějak zlomilo (i s pomocí qarkových stránek) a teď  je to pro mě daleko menší problém než dříve.

Tak doufám, že tohle diskusní vlákno mi stejným způsobem pomůže v tom, že mé schůzky s hokama už nikdy nevyprchají do ztracena Úsměv.
Zaznamenáno
carreaum
Host
« Odpověď #111 kdy: 26. Prosinec 2006, 00:39:54 »

Nejhorsi jsou zacatky pak se clovek otrka Úsměv a jak oslovujes jako cizi holky ? normalne klasicky fraze ,, cau ,, bo ,, jak se mas ? ,, ,, nevis kolik je hodin ? ,,
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 26. Prosinec 2006, 10:33:59 »

Já nemyslel jen cizí holky. Mě dělalo pomalu větší problémy pozvat někam holku, kterou znám, než nějakou cizí. Když jsem chodil na vysokou školu, tak za celou dobu školy jsem dokázal někam pozvat jen dvě holky. A to jsem tam měl kamarádek a příležitostí spoustu. Na rozdíl od některých tady na foru jsem nechodil na technickou školu, ale na Vysokou školu ekonomickou. To je učiněný ráj na balení holek.

Teď se mi podařilo pozvat na rande dvě holky (tz těch co jsem znal) během posledního čvrt roku. A to mám příležitostí podstatně méně.

Oslovení poslední cizí holky bylo docela jednoduché. Párkrát jsem potkal v metru jednu slečnu a pořád jsme se na sebe usmívali. Já samozřejmě pokaždé řešil, jak ji oslovit. No a naposledy jsem si uvědomil z jejího usměvu, že asi vyloženě čeká na to abych ji oslovil. Úsměv  Tak jsem ji normálně řekl "ahoj, když už se na sebe pořád usmíváme, tak bychom si mohli i popovídat ne?". Ono je celkem jedno co člověk řekne, ale tady se to krásně hodilo do situace.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #113 kdy: 26. Prosinec 2006, 17:44:17 »

Citace: "noghri"
augi: imho studenti matfyzu maji zcela nepravem takovou povest zalozenou na nekolika individuich, ktere kdysi kdosi potkal a nebyl dost tolerantni k alternativnim zivotnim formam Smějící se vetsina matfyzaku, ktere znam je relativne normalni...
Však jo, jen rejpu Mrkající U nás na FELu máme taky dost alternativních forem života Mrkající Třeba mě Šťastný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 26. Prosinec 2006, 18:43:01 »

Citace: "Augi"
Však jo, jen rejpu Mrkající U nás na FELu máme taky dost alternativních forem života Mrkající Třeba mě Šťastný


lol to tedy rozhodne mate...aspon za mych dob se jich tam rozhodne par naslo Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 26. Prosinec 2006, 20:06:45 »

noghri a Augi zpět k tématu, nebo si to pošlete pomocí PM  Vykřičník   Nemluvím s tebou
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 02. Leden 2007, 09:27:00 »

Hm, tak mě se stalo, že holka se fakt hooodně snažila (nikdy předtím jsem nic podobného nezažil), úsměvy, mrkání, roztomilé mávání a hlavně vyložená radost z mé přítomnosti (krásně jí zářily oči)... Dokud jsem nic neudělal byl jsem "nejhodnější"... pak jsem si dovolil ji pozvat na kafe... a tím to všechno rázem skončilo. Nejdřív začla být nepříjemná, pak se vymlouvala a nakonec ze sebe vysoukala, že má přítele. Pak se mnou asi měsíc nemluvila, vyhýbala se mi... Je to už skoro 2 roky, jsme pořád v kontaktu (v práci) a dodneška jsem nepochopil, co tenkrát vlastně chtěla...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 02. Leden 2007, 10:15:21 »

trebas jen flirtovat... nezavazne, nevinne
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 02. Leden 2007, 14:14:38 »

Citace: "daemoniack"
trebas jen flirtovat... nezavazne, nevinne


hm, jenže jak poznat, co ta holka chce?? pak se tady člověk dozví, že se "pan dokonalý" nerozhoupal...
Pro mě to bylo poprvé, co se o mě holka vůbec zajímala, takže jsem se do ní šíleně zamiloval...a pak jsem z ní vypáčil, že: ..."mám přítele"... docela psycho. Nejdřív na mě byla hnusná a pak se mnou nechtěla ani mluvit, nic, jen na mě házela oči plné zoufalství...Z nejhoršího jsme se oba léčili asi půl roku (v práci už nikdy víc).
Pak po nějaké době jsem na sobě zase ucítil její oči... kouká po mě, culí se... ale když jsem si s ní chtěl vážně promluvit:... "tak si to tak neber"... a pod.

A pak se holky divíte, že kluk, kterému se něco podobného stalo, se "neumí rozhoupat". Za sebe můžu říct, že jestli se mi něco podobného ještě někdy stane, tak se budu usmívat a myslet si něco o prd*li.
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 02. Leden 2007, 15:22:03 »

No jo, ale aspon vis na cem jsi...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 02. Leden 2007, 15:55:10 »

hm, to máš sice pravdu, ale aby to z ní člověk páčil heverem...to se sakra nemohla zmínit o tom, že někoho má? Vždycky když jsme spolu povídali, tak se zmiňovala jen o bráchovi, nikdy se nezmínila o příteli. A intenzivně mě chodila svádět...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
arny

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 02. Leden 2007, 16:18:04 »

ja: Tak presne (ale fakt presne) to iste riesim teraz ja v praci. Nema cas, nechce sa jej, "nebolo by to fer" a pod.
A ponaucenie: Nikdy viac v praci.
PS: Dufam ze to nie je ta ista Úsměv)
Zaznamenáno
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 02. Květen 2009, 15:44:31 »

Tenhle thread mě vážně zaujal a nemůžu než nepřispět taky. Aktuálně řeším dilema, zda má jedna slečna zájem o něco víc, nebo chce být jen kamarádka. Řeší se tu, že zájem musí mít už ve chvíli, kdy přijme pozvánku na rande. Ovšem, musí se tomu nutně říkat rande? Co když ji zvu na zmrzlinu a procházku po městě? Pochopí to jako rande, nebo ne? Šťastný
Píšeme si cca týden po ICQ, v podstatě zatím každý den...snažím se flirtovat, používat negy, občas zalichotit - ale jen lehce, abych to nepřeháněl. Reaguje vesměs dobře, taky si zdá se tak trochu hraje, což je jedině dobře, aspoň to nemám tak jednoduchý Úsměv Akorát mě dneska trošku zaskočila v rozhovoru. Chtěl jsem vědět, jestli se příští týden sejdeme (zatím nám to nevyšlo a já nechci ICQ fázi nějak protahovat). Odpověděla, že neví jak bude mít čas...tak jsem jí kontroval tím, že teda víc co, ať si trhne Smějící se Na to reagovala, že čas bude mít, jen ještě neví který den, protože má na dva neurčité dny už něco domluvenýho. Teď mě zajímá, proč zmiňuje, že už něco má. Dělá to proto, aby ukázala svoji cenu? Že nejsem zdaleka jediný, kdo se ji snaží dostat? Nebo to říká proto, abych viděl, že s ní zase tak moc počítat nemám a že ze mě není tak úplně hotová, jak se zdá? Včera mi zase napsala, že je na ICQ jen kvůli mně, protože si chtěla popovídat...trošku se v tom ztrácím a hlavně bych nerad vypadal jako blbec, když se ji pokusím na prvním rande políbit a ona mi pak řekne, že to ani nebrala jako rande - to by mě asi odvezli S jazykem

Ještě dodám, že se jedná o 16-ti letou holku, která je ovšem na svůj věk nebývale vyspělá a inteligentní...ale nemám s tak mladou zatím žádné zkušenosti Neutrální
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 02. Květen 2009, 15:52:38 »

vyzkoušej to a uvidíš... takhle si netroufám to odhadnout, ale jedna schůzka imho není zase až tak vysoká cena za vyzkoušení => zkus stupňovat "napětí" a kino a uvidíš jestli se chytne...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 02. Květen 2009, 16:36:45 »

Dělá to proto, aby ukázala svoji cenu?
Mně spíš naopak příjde, že ty svojí cenu snižuješ. To že jsi o 6 let starší je jeden z tvých největších trumfů. A tím že jí každej den píšeš na ICQ a snažíš se jí dostat ven trošku sráží tvůj status. Radím nepůsobit na ní tak needy a upjatě. Musíš se ukázat jako chlap co má holek kolik chce a nikoliv jako malej kluk co se jí snaží dostat za každou cenu.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS