Zvláštny typ

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:01:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zvláštny typ
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zvláštny typ  (Přečteno 3155 krát)
unicorn

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 29. Červen 2010, 19:59:03 »

Ahojte, zaujímali by ma názory skúsenejších - čo s takouto situáciou?

Dotyčná je najlepšia kamarátka frajerky môjho brata.
Po zhodnotení informácií z tohto fóra (a tiež po vlastnej neúspešnej skúsenosti s dlhým vyčkávaním) som myslel, že je lepšie ísť nato "rýchlejšie" a dávať najavo, že nechcem len "kamarátstvo". Boli sme spolu trikrát, vždy na spoločnej akcii viacerých ľudí...prvé dve boli skôr oťukávacie, aj keď som sa snažil aspoň o nenápadný fyzický kontakt...čo sa týka rozhovoru, šlo nám to dobre. Ja som sa bavil a ona vyzerala, že tiež.
Na tej tretej akcii sme si zatancovali v meste a potom som ju za ruku odprevadil až k jej dverám (ale bez bozku na záver). Celý čas bola uvoľnená a mal som pocit, že nám to ide prirodzene a že to "robí sama od seba". Nevyzerala ani príliš ustráchane. Ešte mi pri rozlúčke sľubila, že ak ju rodičia pustia, príde mi o týždeň na oslavu menín.

Na oslavu neprišla (bratova frajerka mi tvrdí, že naozaj nemohla, lebo ju rodičia nepustili). Tak som jej písomne navrhol, žeby sme sa mohli ísť len tak vo dvojici prejsť von so psami - na čo mi neodpovedala. Viac som sa nechcel podliezať, tak som sa od tohto momentu radšej prestal s ňou baviť.

Na dokreslenie situácie : má 20 rokov, ja 24. Naisto viem že nikdy nemala priateľa, nikdy sa nebozkávala, dokonca nikdy nebola na rande..je maximálne utiahnutá (napr. keď nejde do školy jej kamarátka, väčšinou nejde ani ona)...a aj zásluhou rodičov nechodieva von skoro vôbec (v piatok do mesta ju pustia tak cca raz za pol roka)...ani len von s kamarátkami nechodieva veľmi často...viem že to pri jej veku vyzerá ako vtip, ale je to realita.

Chcem sa spýtať dve veci:
1. Čo je podľa vás lepšie riešenie v tejto situácii? Niečo podniknúť, alebo to nechať tak? Ak podniknúť, tak čo? (mám na ňu virtuálne kontakty-mobil, net..naživo je šanca stretnúť ju malá, jedine žeby som od bratovej frajerky získal tip kedy a kde bude - to by sa dalo, no neviem či to je dobrá voľba).
2. Vo všeobecnosti, ako sa dá ísť na také typy žien (utiahnuté, bez skúseností so vzťahmi)? Nehrozí tam, že ak sa človek snaží od začiatku dať najavo že "niečo chce", tak ju hneď vyplaší?

Ďakujem za každý postreh
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Červen 2010, 20:39:59 »

Otázka je - opravdu s takovou holkou chceš něco mít?  Smějící se

Teď vážně. Rozhodně bys měl něco zkusit. Pokud ji nemůžeš vytáhnout přes mobil, tak se mi jako nejlepší možnost zdá zjistit, kde bude a jít tam taky. Ale zjisti to od ní, aby o tom věděla. Zeptej se jí co dělá tehdy a tehdy, nebo co zajímavého bude v následujícím týdnu dělat, a navrhni, že bys šel taky. Pak už je to tam zase na tobě, ale věřím, že by jednou povolit mohla. Nebo alespoň měla, pokud má být její existence evolučně ospravedlnitelná.

Každopádně přeju pevný nervy  Provokatér
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Červen 2010, 23:37:07 »

To budeš muset bejt teda hodně trpělivej, chlape Úsměv Ale postupně, neplašit jí a může to vyjít. Ale rozmysli si, jestli něco takového chceš. Teď je to sranda, ale počkej na první společnou noc, zadlouho potom první společný sex, atd Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Červen 2010, 00:24:14 »

No, ako do toho ísť je na tebe, bude to ale ťažké.
Pripojím sa ku Paulovi a spýtam sa: Stojí to za to? Ak si podobný typ, go for it, ale ak nie, možno si spravíš zbytočnú prácu, ktorú by si inak mohol zúžitkovať efektívnejšie. Ja osobne sa s takými babami hrozne nudím. A to strpím kadejaké.  Dievča by malo najskor vyliezť z ulity ak chce niečo zažiť.

1) Klišé: Pozvi ju na rande. Ale nie do francúzskej reštaurácie ale niekde, kde to je menej...intímne. Predhoď s ňou pár slov, navoďš tému typu: tak ty máš rada umenie? tam a tam je teraz vernisáž toho a toho. Pozri recenzie, to musím vidieť. Pozývam ťa tam! Nepozývaš ju na rande ale do galerie... aby si mal spoločnosť a nedudil sa. Omakávať ju možeš tam. Artist volí galériu. Ak má rada niečo iné, zisti a dotiahni ju tam. Baliť ženu cez icq je podľa mňa HROZA. Moje skúsenosti.

2) Blbo. Poznám medičky, typické prípady. Nosia tepláky, majú mastné vlasy a hovoriť s nimi na tému zábava je obtiažne.  Ale smejú sa každému vtipu, aj največšej kravine. Keď som jednu takú ako popisuješ začal baliť, tak sa tak hanbila, že sa na mňa ani nepozrela. Treba na ne trpezlivosť. A nenechať sa odbiť!!!
Tip: Raz som spravil sexuálnu narážku načo sa naježila ako kohút až som ja 85 kilový boxer spravil krok do zadu a zredlo mi! Šokovaný Smějící se Bola to fakt sranda. Na otázku ČOŽE? som: jaaa ...nič,fakt, ehm..., ja len že si idem tu po vodu, aha... Šťastný. Potom som ju bombardoval humorom a celkom to zaberalo... asi.

Snáď som ti trochu pomohol
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS