A co děláte vy?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:29:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  A co děláte vy?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: A co děláte vy?  (Přečteno 14410 krát)
triss



Karma: 3
Místo: praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« kdy: 30. Září 2008, 14:25:34 »

Docela by mě zajímalo, co provádíte, když jste dlouhodobě bez partnera, nebo prostě jenom nemáte štěstí a nemůžete nikoho "vhodného" potkat? Užíváte si volnosti, hledáte, nebo se topíte v depresích, že váš nikdo nemá rád? Musíte vyplnit všechen svůj volnej čas prací/sportem/koníčkem jen abyste na to nemysleli? Nebo je vám to úplně fuk a necháte věcem volnej průběh a myšlenkou, že on/ona se zas nějaký/á najde Šťastný?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Září 2008, 14:29:41 »

Nejdřív (před tou první) sem se topil v depresích, že mě nikdo nechce. Po ní sem se chvíli topil v depresích, že mě ona nechce. Pak chvíli sem se to pil v depresích, že mě nikdy nikdo nebude chtít. A pak sem hledal. A pak sem už ani tolik nehledal a našel. Šťastný Ale práci sem v těžkejch dobách věnoval docela dost. Plnit čas koníčky je IMO na prd, protože na to člověk stejně nemá náladu a je to nakonec jako práce, jen za to nic nedostává Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Září 2008, 14:43:20 »

No já jsem dřív míval deprese celkem často, ale postupem času jsem si tak nějak zvykl a je pravda, že teď už je výjimka abych byl na dně. Teda pokud si se mnou nějaká slečna zrovna nehraje nějakou hru pro její potěšení. Neříkám, že bych holku nechtěl, když by byla příležitost, rád bych do toho šel, ale už to nepovažuju za prvotní životní momentální cíl. Každej zadanej vám určitě řekne, že ta svoboda měla taky něco do sebe  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Září 2008, 15:29:14 »

Sice měla, ale tohle je o hodně lepší. Jen škoda, že člověk nemůže balit, když je zadanej. TeĎ mám pocit, že by mi to šlo. Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 30. Září 2008, 17:47:11 »

Avaranger: Opět trefa do černého - taky mám ten pocit Úsměv
Jinak k tématu: nejprve jsem se utápěl v depresích, ale pak jsem se pořádně věnoval práci, škole a akcím s kamarádům...
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Září 2008, 18:26:36 »

Nic moc, trpím depresemi, přemejšlím nad sebevraždou...

A proti depce mi pomáhá, když du někam ven (do hospody) s kamošema anebo když mám takovej fofr, že prostě mi na to nezbývá čas myslet
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Září 2008, 18:48:48 »

přemejšlím nad sebevraždou...

Z tohohle není dobrý si dělat srandu Znepokojený
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Září 2008, 18:52:39 »

Srandu si nedělám
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Září 2008, 19:42:42 »

Srandu si nedělám
A proč s tím něco neděláš?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Září 2008, 20:02:03 »

Srandu si nedělám

Hej tyjo...s tím bysme měli něco vymyslet Mrkající. Až bude čas tak dojedu do Třebíče a sbalíme spolu pár holek  Nápad
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 30. Září 2008, 20:20:32 »

Však se snažím s tím něco dělat, ale prostě mezi lidma mlčím jako ryba a nejde mi to překonat ostych, i když dělám nepatrné pokroky. (například sme se měli naučit básničku a říct jí před třídou, a i když jsem ji neuměl celou, tak sem to moc neřešil  a ani neměl trému, dneska jsem sám od sebe byl v hodině aktivní a řekl něco před celou třídou, což je na mě výkon).

A s holkama mám pramálo zkušeností, i když chodím na diskotéku...
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 30. Září 2008, 20:36:16 »

Nad sebevraždou nepřemýšlej. Možná si připadáš sám sobě jako slabý, že pořád děláš něco blbě, nebokdoví co si myslíš.

Mám jednu takovou moc dobrou kamarádku, poslední dobou má taky depky. Trochu jsem si ji poslechl a ona vidí problémy tam kde nejsou.
Myslí si že když se něco posere, je to její vina, že něco udělala blbě. Všechny blbý věci majou byt kvůli ní.
Ale to vůbec není pravda, je moc skvělá a úžasná holka, jen to občas vidí moc černě.

Sice jsme každý jiný a tak nemám žádné ponětí jak přemýšlíš. Ale myslím si každý člověk je jedinečný
a můžeš být sakra rád, že si můžeš svůj život užívat tak jaký je!
Zaznamenáno

Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Říjen 2008, 09:22:06 »

Pokial som nemal holku, tiez som mal obcas take depky, ze ma nikto nechce a ze si nikoho nikdy nenajdem. Potom som sa snazil ist na to tak, ze sa idem s holkami len tak bavit a nechat tomu volny priebeh. No a ona sa nasla. Uz sme spolu skoro mesiac. Ak ti mozem poradit, uzivaj si zatial zivota a len sa tak bav s ludmi. Ak mas povedat len jednu vetu, tak ju povedz. Nemusis nic viacej. Ta jedna veta moze mat vacsi ucinok ako 100 viet, ktore zatial povie niekto iny. Hlavne sa pokus spravat tak, aby to na ludoch zanechalo dobry pocit. Ten si zapamataju, ale slova nie. A nerob zo seba niekoho, kto nie si. Niekomu sa budes pacit prave preto, ze nie si ako ostatni.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Říjen 2008, 09:38:42 »

To Bobo:
Nakonec ste se nějak dali dohromady? Z toho, co jsem četl naposledy, to vypadalo tak neurčitě
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 01. Říjen 2008, 10:00:46 »

Ava to v druhým příspěvku vystihl úplně dokonale Úsměv, jen já jsem se nedostal do 4.fáze... Smutný
Co dělám? Někdy taky přemýšlím nad nejhoršími věcmi, ale teď to nějak neřeším, poslední dobou nemám na holky ani náladu. Tak občas hledám, více či méně aktivně.... už bych za tu dobu našel tři jehly v kupce sena ale holku žádnou.
Zaznamenáno
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 01. Říjen 2008, 10:16:12 »

S tou vhodností partnerky si se nejspíš strefil, asi sem nenarazil na žádnou kterou bych si vážil, i u te nejvíce pohodové jsem myslel jen na šuk, buď je holka dobrá v posteli a nebo je chytrá a kombinaci jsem zatím nenašel. Pár možností bych teď měl ale stejně se plácám v depresích kvůli tomu, že vlastně nevím co od holek chci. Jo vážnější vztah bych popravdě bral, vím o co jde, a vím že je to nespočetněkrát krásnější než "nějaký" úlet, ale když do nějakého vstoupím tak mám ihned výčitky, že ji stejně podvedu, že potřebuju být koketní i k ostatním holkám, a že potřebuju sex s jinými ženami, můžete mi poradit kde najdu holku na vztah a bude ji jedno že spím s jinýma? neexistuje!!! já vím asi budu dál snít.

Trochu pomáhá sport, koníčky mě tolik nenaplňují, ale nejlepší je se nad sebou zamyslet a zjistit příčinu všech problémů, já na ní přišel včera díky osobě, kterou oceňuji, jen budu muset máknout na tom abych se vzchopil, na utápění v depresích kašlu!  Super! Let´s go girls :-D for me!  Smějící se
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Říjen 2008, 12:28:28 »

To Bobo:
Nakonec ste se nějak dali dohromady? Z toho, co jsem četl naposledy, to vypadalo tak neurčitě

Jj, presne tak, dali sme sa dohromady. My sme vlastne boli spolu stale od toho prveho okamziku, ked som pisal, ze sme spolu zacali chodit. Len som nemal taku istotu, ako mam teraz (aj ked otazne je, ci je niekedy vo vztahu istota). Vcera nam bolo spolu super a navyse mi prezradila, ze je na tom, co sa tyka sexu takisto ako ja, takze sa ideme spolocne ucit. Take dievca som vzdy hladal a teraz sa mi to splnilo Úsměv
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 01. Říjen 2008, 12:30:05 »

TeĎ mám pocit, že by mi to šlo. Šťastný
Nejspíš proto, že máš zvednuté sebevědomí, protože máš holku Úsměv To je normální Úsměv

Mám jednu takovou moc dobrou kamarádku, poslední dobou má taky depky. Trochu jsem si ji poslechl a ona vidí problémy tam kde nejsou.
Myslí si že když se něco posere, je to její vina, že něco udělala blbě. Všechny blbý věci majou byt kvůli ní.
To je u holek docela časté... moje bývalá mě tím vytáčela Smutný



Jinak já to neřeším... občas je mi smutno, ale už jsem si zvykl, že potkat holku, co by splňovala moje nároky, je docela těžké Mrkající
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Říjen 2008, 14:58:04 »

Jinak já to neřeším... občas je mi smutno, ale už jsem si zvykl, že potkat holku, co by splňovala moje nároky, je docela těžké Mrkající
To máš dobrý, když jde o TVOJE nároky. Úsměv Je to lepší, než mít problém potkat holku jejíž nároky bys splňoval.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
zippy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 15. Říjen 2008, 18:56:04 »

Já se netopim v depresích, ale fuk mi to taky neni, spíš mě to prostě tak nějak trochu sere. Volný čas teď věnuju čtenim qarkových článků a knížkám o sebezdokonalení. Takže se to snad brzy změní  Úsměv
Zaznamenáno
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 22. Říjen 2008, 21:20:09 »

Občas si dělám srandu, že jsem si místo kluka pořídila druhou školu, dýl vydrží a ještě mi to něco přinese Smějící se
Ve skutečnosti mě to štve, ale dokud nenajdu někoho kompatibilního, tak budu radši sama... Má to i výhody, mám svůj klid Mrkající
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 23. Říjen 2008, 14:24:49 »

Asi u vás teď vyvolám nesouhlas, ale když "v tom" jsem, začnu sjíždět seznamku nebo tak něco na netu. Nedavno jsem v průběhu 14 dní napsal snad stovce holek... pořád žádná neodepisovala, ani se mi nekoukla na profil... a když už jsem to vzdával, tak se najednou posledních 5 chytlo na neoriginální "čau jak se máš? Btw. pěkný fotky ;-)" a se dvěma to fakt docela vypadá... Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 23. Říjen 2008, 15:28:04 »

heh, mě to je volný že sem sám. Život mám před sebou, tak proč pak bejt smutnej že mi to u týdle a týdle nevyšlo  Úsměv
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 24. Říjen 2008, 21:16:02 »

Ked to mam nejak charakterizovat, tak ten pocit sa da asi najlepsie nazvat frustracia s prvkami bezmocnosti Úsměv A zvlast ked mi poslednou dobou niekolko pokusov nevyslo. Vzdy ked som sam doma ci na intraku, tak sa citim dost blbo, ale na to nastastie velmi dobre pomaha stale chodit na nejake akcie, co aj praktikujem, inak by som sa uz asi zblaznil Úsměv Na nich mi je obvykle vyborne, az si vravim, ze ten zivot fakt niekedy aj za nieco stoji, aj ked mi teda ku stastiu uz dlho nieco stale chyba Úsměv Ale tak ked to nejde, tak sa moze clovek aj poskladat a proste to nejde - neviem kto to povedal, ale trafil do cierneho.
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 24. Říjen 2008, 22:42:52 »

Dneska jsem byl na diskotéce mezi známýma a abych pravdu řekl, tak mě to tam nebavilo a pocit samoty byl dosti markantní. Sice v davu a přece sám. Zajmavé je, že mě to dřív drželo nad vodou, to že jsem byl mezi známýma a teď naopak mi pomáhá samota a vidina vysoký školy.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS