A co ta zbývající 4 procenta?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Červenec 2022, 18:50:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  A co ta zbývající 4 procenta?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: A co ta zbývající 4 procenta?  (Přečteno 6304 krát)
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« kdy: 14. Červen 2011, 10:59:04 »

Ahoj
nedávno jsem zapřemýšlel nad takovou myšlenkou. Tohle je místo, kam chodí kluci probírat to, jak sbalit a získat nějakou holku. Používáte k tomu jisté stereotypy, rutiny a modely chování. Ale docela by mě zajímalo, jak si představujete, že to chodí ve světě homosexuálů? Myslíte si, že používají stejná pravidla "hry", že svádění funguje na stejných principech jako v případě opačných pohlaví? Nebo je tam ten model úplně překopaný a odlišný? Taky mi řijde neuvěřitelné, jak je možné, že vzniká tolik homosexuálních párů. Gayů přece není tolik, tak jak rozpozná gay gaye? A nemyslím si, že by všichni navštěvovali různé gay bary a kluby.
Docela rád bych věděl, jestli tohle fórum taky čtou nějací gayové, případně jak se k tomu staví.
Na vaše konstruktivní odpovědi se těším v komentářích BELOW Směrovka Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 149
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Červen 2011, 11:09:31 »

Gejové jsou vlastně taky určitou komunitou a setkávají se navzájem, protože společnost není dost tolerantní k tomu, aby otevřeně přijali geje. Spíš je společnost tiše snáší.

Předpokládám, že se většina z nich seznamuje přes kamarády a svůj social circle, protože ten zřejmě budou tvořit lidé se stejným zaměřením.

A sváděcí techniky taky určitě nějaký fungovat budou.... akorát si podle mě ten, kdo svádí musí uvědomit, jestli bude ten mamka nebo ten taťka či ta mamka nebo ta taťka a podle toho přizpůsobit scénář svádění.

Pokud máš nějakého známého geje, zeptej se, ať se podělí o svůj názor.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Červen 2011, 11:22:52 »

IMHO nic á la pickup nepoužívají už jenom z toho principu že chlapi jsou v sexu přímější než ženský...takže to neni potřeba.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Červen 2011, 11:28:25 »

No právě mám, pohybuju se v prostředí, kde je větší koncentrace gayů než normálně, proto mě tahle problematika zajímá, ale pořád je to takové to téma "o kterém se prostě nemluví". Je to většinou takové veřejné tajemství a ti lidi se tím nijak nechlubí. Mám pocit, že je to pořád jedno z takových tabu jako "kolik vyděláváš" a "proč seš tak tlustej/á" atd.
V pubertě jsme z hecu semtam zavítali do gaybaru pamatuju si, že se tam vždy scházeli takoví ti chlapi, na kterých to na první pohled poznáš, řekl bych takoví "teplí děvkaři" Šťastný Ale ti kamarádi, které mám, jsou úplně normální a nikdy bys to na nich nepoznal. Přitom většina z nich má fungující vztah.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Červen 2011, 11:47:36 »

Myslím, že se seznamujou stejně jako kluci s holkama. Tj. social circle, internetová seznamka (on hledá jeho), škola, práce, street, klub ...
Když na ulici oslovíš holku, tak každá druhá je nezadaná a máš u ní šanci. Když na ulici oslovíš chlapa, tak každý dvacátý je gay a máš u něj šanci.

Takže matematicky vzato maj gejové 10x těžší najít náhodně kluka, než my, nezadanou holku.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Červen 2011, 13:16:58 »

Homosexualové jsou hodně moc promiskuitní, tim pádem to u nich probíhá velice jednoduše... Co se týče ONS, je to pro ně otázka jednoho drinku. Ty jsi gay, já jsem gay - skoro nic víc nepotřebujou. Mám hodně kamarádů homosexualů, tak vim, že komunita gayů je větší, než si lidi myslí a jejich social circle bývá obrovskej. Např. v mym městě se skoro všichni homosexualové ve věku 20-30 navzájem všichni znají (a neni jich málo)...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 227
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Červen 2011, 14:03:04 »

Homosexualové jsou hodně moc promiskuitní, tim pádem to u nich probíhá velice jednoduše... Co se týče ONS, je to pro ně otázka jednoho drinku. Ty jsi gay, já jsem gay - skoro nic víc nepotřebujou.
evím jestli bych globalizoval... já mám naopak opačné informace.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Červen 2011, 14:54:50 »

Mám podobný názor jako Mr.Liwu. Gayové většinou nepoužívají žádné sváděcí hry, taktiky, zastírání zájmu, rutiny, atd., takže si myslím, že ve sváděcí fázi to mají daleko jednodušší. A naopak složitější to mají v tom, aby se ve společnosti s nějakým gayem seznámili, najít někoho kdo by se chtěl vázat, atd.
Rozdíl je v tom, že sváděcí proces gayů je na jiném principu než mužů s ženami. Rozdíl je etologického charakteru, neb od žen se očekává, že budou vzdorovat dobývání mužů, čímž vzrůstá jejich atraktivita a tím i sexuální napětí. To ovšem platí, není-li žena nymfomanka nebo prostitutka. Přestože dívka by ráda souložila s chlapem, který se jí dvoří, je jí výchovou předáno, že pokud není děvka, musí odmítnout Kroutící očima. Většina matek se tím snaží dceru ochránit před otěhotněním:-D. Chlapci matka ani otec neříká, že musí odmítnout, pokud se s ním bude chtít někdo vyspat, předpokládaje, že se bude jednat o dívku od vedle, která zvládne proces odmítání sama.
Bude-li to ovšem sousedův syn, veškeré zábrany, v případě vzájemných sympatií, jsou ty tam. Navíc se často stává, že až při coming-outu vyleze na povrch sexuální orientace syna, jinak je téma sexu doma tabuizováno.

A jinak k té promiskuitě gaů:
Pokud gay dodržuje podmínky bezpečného sexu, je pro něj promiskuitní chování příjemným a těžko se jej dokáže zbavit. Největším prokletím je, že časté střídání partnerů "degenruje" jeho charakter chování a je pak těžké najít si trvalého partnera, s kterým vytvořit pevný partnerský vztah.
Touhu po sexuálním uspokojení má každý, ať je gay nebo ne Úsměv. Zásadní otázkou zůstává morální charakter, jak silná je jeho vůle a vnitřní disciplinovanost.
Prvně muž je biologicky disponován k vyšší promiskuitě a aktivitě. Sejdou-li se v homosexuálním páru dva muži, pak jejich biologická predispozice má pochopitelné následky Provokatér. Druhým vysvětlením je obtížná realizace stálého homosexuálního partnerství vzhledem k sociálním problémům. Tvrdí se, že tento prvek bude odstraněn, pokud se podaří společnost vychovat k vyšší toleranci k homosexuální menšině.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Červen 2011, 15:03:07 »

dobrá otátka, cax,

je pravda, že muž si rozumie s mužom lepšie než žena s mužom. V tomto to majú určite o dosť jednoduchšie.

Mal som spolubývajúceho geja a dosť som sa od neho o ich komunite naučil. Existujú rozne zoznamky, bary, kluby a akcie, kde sa zoznamujú. Pod'la toho, čo som videl to prebieha jednoducho. Aj mňa oslovili geji, keď som bol v ich klube a keby som bol tiež gej, asi by mi nerobilo problém si niekoho nájsť aspoň na ONS. Mnohí, čo so mnou hovorili mi naviac prišli dosť symapický... Úsměv

Druhá vec je, že geji sú veľmi uzavretá a dobre sa poznajúca komunita. Toto som sa naučil od "leadrov" tej spoločnosti.... Napr. poznám sa len z pár, ale už večšína Prahy vie, že som hetero / čo je aj trošku škoda, dosť mi lichotilo, keď to na mňa skúšali Úsměv /. A tak.... teda nemusia nikoho oslovovať na ulici, oni o sebe vzájomne dobre vedia.   

Rád by som ešte spomenul jednu príhodu: Onen spolubývajúci sa raz v pražskom bare spoznal s nejakým francúzom, ten sa za ním za pár mesiacov vrátil, strávili spolu cca 2 "medové" týždne, potom spolu odleteli na prádzniny do kanady... Vraj preto, že si boli vzájomne taký sympatický. Husté, ktorá ženy by to pre vás spravila? Ale podľa toho, čo mi hovoril, tak k sexu dochádza pomerne málo... keď už tak oral / úprimne, riziko nákazy JE v tejto komunite vyššie než inde. Onen spolubývajúci mal kamaráta, čo umieral na AIDS.../
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Červen 2011, 16:26:35 »

Když už se to tady tak tozjelo, tak co lesbičky?  Šťastný
Zaznamenáno
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 14. Červen 2011, 21:14:41 »

Když už se to tady tak tozjelo, tak co lesbičky?  Šťastný
Mno, je pravda, že znám, jak jsem řekl, dost gayů, ale ani jednu lesbičku. Skoro až začínám mít pocit, že tento jev je jenom mýtem vytvořeným producenty porna za účely vyšších zisků Šťastný
No, existují různé takové ty teorie, že každý člověk je od přírody bisexuální, pouze společnost v něm tu homosexuální stránku potlačí. S tím až tak nesouhlasím, myslím, že člověk je od přírody tvořen k plození potomstva a v tom hraje heterosexualita velkou roli. Nicméně se také říká (a ze zkušenoti jistě může i mnoho z nás potvrdit), že ženy jsou k bisexualitě "náchylnější" než muži. Respektve že jim nečiní problém si něco začít z jinou ženou. Dívky, které znám, to však berou jenom jako takové zpestření života, který je jinak zaměřen na kluky. Ale opravdu jsem nikdy nezažil, že by se žena nacházela v LTR se ženou. A i ty různé gay bary jsou podle mě zaměřeny většinou na chlapy. Takže ty echt lesbičky (jestli nějaké existujou) mají asi smůlu...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 14. Červen 2011, 21:35:39 »

pata07: jednu mam ve třídě, tak se jí zeptam
Zaznamenáno

Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Červen 2011, 22:11:51 »

Lesbické vztahy jsou možná častější než vztahy gayů,ale jsou méně okaté a méně vidět, jednak, protože jsou "přirozenější" a okolím více tolerovány. A taky proto, že ženy se málokdy k lesbickém vztahu svěřují svému okolí, jednak  proto, že ženám daleko víc záleží na pověsti a taky protože jsou citlivější na názory ostatních.  Mrkající

Je otázkou, je-li to vlivem jejich citlivější rozlišovací schopnost, nebo jejich předsudky na netoleranci okolím. Co se týká sváděcí fáze, myslím si, že je to víc než kdy jindy závisející na tom být "sexy" a preference ženského stylu uvažování před mužským, tj. jistou poruchu. S jazykem
Nemyslím, krátkou sukni, svůdný make-up, vysoký kramfleky, ženskou postavu ani velký prsa? Mám na mysli "sexy" postoj, ne vnější vzhled. Mrkající
Myslím ten sex-appeal, který vychází zevnitř, kdy se na vystupování odráží stav duše. To, kdy se rty usmívají, hlas působí srdečně, oči září, gesta působí uvolněně, chůze je lehká a celkově působí elektrizujícím dojmem.

A to si myslím, že se nemusí běžně líbit jen nám mužům, ale podlehnou tomu i ženy...

Samozřejmostí je u mnoha holek, vydávat se za lesbičku, ze zřejmých důvodů...
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Červen 2011, 15:34:06 »

Když už se to tady tak tozjelo, tak co lesbičky?  Šťastný

z mojej skúsenosti sú to protivné p*če Úsměv
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2022 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS