Bordel

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 02:56:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Bordel
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Bordel  (Přečteno 14822 krát)
Blaster

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Poděbrady
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 05. Říjen 2008, 20:57:48 »

Je mi 19, panic, žádnej vztah a absolutně bez vyhlídek. Stydim se za to, uvažuju o návštěvě bordelu, abych se nemusel cítit tak blbě. Jakej na to máte názor? Moh bych toho pozdějc litovat nebo si prostě užiju, chtěl bych to zkusit a myslim že to není škodlivý jako fet.
Zaznamenáno
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Říjen 2008, 21:01:58 »

Je mi 19, panic, žádnej vztah a absolutně bez vyhlídek. Stydim se za to, uvažuju o návštěvě bordelu, abych se nemusel cítit tak blbě. Jakej na to máte názor? Moh bych toho pozdějc litovat nebo si prostě užiju, chtěl bych to zkusit a myslim že to není škodlivý jako fet.

Kámo, přečti si radši pár Qarkových článků, vyraž do ulici, po čase zkoušení si najdeš holku, s tou ukončíš panictví a na tu myšlenku jít do bordelu, co tě těď napadá, ani nepomyslíš...
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Říjen 2008, 21:02:22 »

Osobně si myslím, že není potřeba chodit do bordelu, pokud k tomu nemáš chuť ... prostě chuť ... pokud necítíš touhu jít si zapíchat za prachy ... za prachy ....... není lepší si zkusit klofnout nějakou holku? .... než za prachy ? ... zabojovat ... ? zamakat ? ... v devatenácti panic není v dnešní době nic výjimečného ... za dvěstě let možná bude ...  Mrkající
...kdyby si šel do bordelu ze zoufalství ... věř, že sám ve vlastních očích klesneš ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Říjen 2008, 21:04:07 »

Tímhle způsobem je to taky možný řešit,myslím že každej chlap to aspoň jednou v životě zkusil,ale nedoporučuju ti to,když si nikdy neměl žádnej vztah a nic,mohlo by to zklouznout k nějakým citům a dost tě to zničit Smutný
Pokud se srovnáš s tím,že tam jdeš pro pobavení a tak(a že tam někdy sranda fakt bývá Smějící se)
tak tě tam nikdo neukousne a není to špatný zpestření,ale to si musíš srovnat hlavně ty sám.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 05. Říjen 2008, 21:25:13 »

Panictví v devatenácti není žádná tragédie...znám lidi, co jsou na tom stejně jako Ty a je jim o 10 let víc Mrkající
Hlavně po dvacítce budeš mít spoustu možností potkat další lidi a mezi nima i třeba nějakou tu slečnu - vejška, práce, ...
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Říjen 2008, 13:01:58 »

Mě je taky 19-náct, taky sem panic, ale o návštěvě bordelu sem teda neuvažoval.
Přečti si qarkovy články, jak už ti tu radil  Di-X  a vyraž do ulic.
Já jsem to tak vyřešil a nějaky panictvi mě vubec nezajímá. Prostě na sobě cítím, že mi qarkovy stránky a hlavně tohle fórum dost pomohly a teď už většinou nemám problém přijít za jakoukoliv holkou a začít se s ní bavit.
 A když na sobě takhle mákneš tak budeš brzo mít holku a bude po panictví...... Úsměv Úsměv
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Říjen 2008, 14:07:04 »

Mě podobný myšlenky začaly napadat už asi v 16ti.... jenže ty ženský prej většinou nejsou nic moc a nevim, jestli mi za těch (pár tisíc?) stojej... nebo kolik to tak může stát...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Říjen 2008, 14:26:36 »

jj pár tisíc to asi bude. A řekl bych, že jsou lepší věci za ty prachy, než nějaká milionkrát použitá baba, která spala s kdoví jakýma týpkama.
Toť můj názor. Super!
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Říjen 2008, 15:09:24 »

Kámoš povídal, že ho vstup stál 200,- a samotnej akt 2000,-. (ale on má podle všeho bahatej sexuální život, takl nevím, proč tam lezl).
Sám bych do něčeho takovýho nešel. Podle mě se zbavit panictví tímto stylem nic neřeší. Lepší je si najít babu, která to s tebou bude dělat ráda a zadarmo.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Říjen 2008, 16:16:46 »

je to poměrně levné
http://sweetparadise.cz/cs/cenik-sluzeb
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Říjen 2008, 16:25:30 »

D9: zkušeně  Smějící se
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Říjen 2008, 17:40:25 »

Ty vole tohle ať tě ani nenapadne! To si radši dej inzerát (i když i to je podle mě na dvě věci).
Zaznamenáno

Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 06. Říjen 2008, 21:20:08 »

Je mi 19, panic, žádnej vztah a absolutně bez vyhlídek. Stydim se za to, uvažuju o návštěvě bordelu, abych se nemusel cítit tak blbě. Jakej na to máte názor? Moh bych toho pozdějc litovat nebo si prostě užiju, chtěl bych to zkusit a myslim že to není škodlivý jako fet.

A to si ako myslis, ze ked si za to zaplatis, tak sa zbavis toho blbeho pocitu, ktory v sebe mas?

Panictvo totiz nie je nic viac ako pocit. Mozno si takto zasukas, ale aj tak ta to bude neskutocne srat, ze si to neurobil s normalnou babou.
Zaznamenáno
petula85



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Říjen 2008, 21:28:17 »

Souhlasim s bobem. Pokud jdes do vykricenyho domu s pocitem, abys jsi se necitil blbe, take je to uplne spatne. Pak budes mit zase pocit, ze jsi musel za svy poprvy zeplatit. Radeji ti doporucim procist si nejaky clanky a vyrazit balit holky. A byt v 19, za to se fakt nemusis stydet.
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Říjen 2008, 19:14:27 »

Nebylo by nejlepší podat si inzerát, že za prachy do toho klidně pudu? Přijít o to a ještě si vydělat... Nápad
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Říjen 2008, 19:42:23 »

Žádný bordel!! To ať Tě ani nenapadne a běž hledat pořádnou holku!!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. Říjen 2008, 01:09:39 »

JJ. Holku seženeš Mrkající Vezmi to takto: Když by si šel do bordeliu, tak by NESKUTECNE musel snizit svoje naroky. Takze ted muzes jit teoreticky s kteroukoli a porad to bude lepsi Mrkající Takze nemusis moc vybirat a pobrat prvni ktera bude mit zajem a bude to porad lepsi varianta Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 14. Říjen 2008, 17:57:10 »

Ava očividně v kvalitním bordelu nikdy nebyl... ty holky jsou tam luxusní...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 14. Říjen 2008, 18:08:47 »

Ava očividně v kvalitním bordelu nikdy nebyl... ty holky jsou tam luxusní...
Tak nevim, no. Nebyl. Ale tak myslim, že zasexování v "kvalitním bordelu" tě vyjde na víc než 1400 ve sweetparadise, cos posílal Úsměv A dát za jeden sex 5 a víc tisíc je dost děsný xD Vydělávat dva týdny na hodinu (možná) - poprvé to bude tak 15minut xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stallion
Host
« Odpověď #19 kdy: 14. Říjen 2008, 19:01:46 »

Na Stodolní je strip/night club a do 20:00 v pracovní dny (mimo pátek) tam stojí půl hodina 700,- ... Viděl jsem tamní děvčata a jsou to kočky (byl jsem na stripu a občas vyšly ze svých hnízdeček), takže luxus se dá pořídit i levněji.
Zaznamenáno
wwr



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 14. Říjen 2008, 20:25:11 »

booože, nechoď do žádný bordelu ty voe
když už chceš přijít o panictví takovýmhle způsobem tak si najdi nějakou lehkou děvu (nemusí být ani chytrá a nemusí mít ani velký charisma) chvilku s ní flirtuj a doufej že ti další den dá ... (bude mnohem to levnější)

možná se vám budu zdát staromódní, ale já bych si zapíchal až s babou o níž moje znalosti přesahují její dvě kozy a bobra
Zaznamenáno
zippy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Říjen 2008, 18:43:42 »

chtěl bych to zkusit a myslim že to není škodlivý jako fet.

Tak pokud tam něco nechytíš bude to spíš zdraví prospěšný.  Šťastný Šťastný
Ale jak tu píšou všichni ostatní je to blbost. Radši si za ty prachy kup doporučenou literaturu nebo permici do posilky.
Zaznamenáno
martin999



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 27. Říjen 2008, 21:35:09 »

Jezisi mne je 20 a sem taky panic  Šťastný Proste jsem na baby levej no Úsměv Taky znam nekolik lidi v mojem veku co jsou panicove, a co jako. To ze nevydres nekde po diskotece nejakou holku nic neznamena, bordel ti da mozna chvilkove uspokojeni ale mizerne se budes citit aj tak... Kdyz se nad tim zamyslim, tak par potencionalnich prilezitosti jsem mel, ale jak rikam nejsem prase abych sel do nejake lehke devy (nemyslim prostitutku)
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 27. Říjen 2008, 21:39:49 »

Lépe svůj semenný měšec rukou násilnou vyprázniti,
než za ženskou povětrnou choditi.
(Mám dojem, že tento výrok má nasvědomí Jan Amos Komenský)
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS