Čajovna

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:30:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Čajovna
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Čajovna  (Přečteno 20954 krát)
marian152

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« kdy: 27. Prosinec 2006, 16:59:43 »

Takže mame v našom meste jednu čajovnu ale nechcem tam ist len tak sam, pripada mi to blbe a keby som aj nabral odvahu tam ist, tak vobec neviem co sa tam robi a ja vlastne o cajovni vobec nic neviem, len to ze sa tam piju caje ale ani to asi neni tak uplne pravda, takze odbornici na cajovne poradte. A este by ste mohli vysvetlit nejake pojmy s ktorymi sa mozem v cajovni stretnut, aby som potom nepozeral jak vol.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Prosinec 2006, 20:59:55 »

To záleží na tom, jak je ta čajovna zařízená. Často si tam lidi chodí pokecat, dát si čaj - něco jako alternativní náhrada hospody, jen místo piva pijou čaj.

Potom se třeba najdou lidi, kteří se sejdou v čajovně (např. 4) a jdou hrát nějaké stolní hry. Třeba člověče nezlob se. Je to sranda a vzpomínka na dětství, kdy se ještě takhle lidi bavili. A jiné hry. Ale hlavně se tam pije čaj  Kroutící očima   Mrkající

Co se mi líbí na čajovnách je to, že tam nepotkáš ožraly jako v hospodě. Je tam klid, hezky to tam voní. Nevim,  jiné čajovny neznám. Všechny co znám jsou v pohodě.  Šťastný
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Prosinec 2006, 00:09:19 »

Cajovny sou supr vec  Super!  Das si tam zajimavej cajik...vyberes si v katalogu ze spousty druhu, obvykle se da v cajovne pokourit vodni dymku, opet s velkym vyberem prichuti tabaku. Taky ti tam muzou nabidnout neco malyho k snedku, treba ovesnou kasi s prichutema (jabko, hruska, ...).
A stolni hry muzou bejt taky zabavny...nikdy me to nenapadlo  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Prosinec 2006, 09:39:26 »

hlavne je v cajovnach pritmi, muzes si vetsinou vybrat nejaky stul, nebo tam byva mistnost ci podium s kobercem a nizouckymi stoly, u kterych se da sedet na zemi a valet po tech polstarkach... takze je to i dobra volba pro rande
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Prosinec 2006, 10:30:45 »

Jo jo  Šťastný to valeni po polstarkach miluju. U nas v jedny cajovne maj taky takovou "indianskou" operku jakoby od nejakyho trunu, akorat sedis na zemi a to upa miluju...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
marian152

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Leden 2007, 03:06:49 »

a co je to ta vodní dýmka? Jak to vypadá? A nebude to vypadat blbe ked tam pridem sam? alebo s kamaratom?
Zaznamenáno
mm5mm

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Leden 2007, 11:10:41 »

Vodní dýmka vypadá takhle:
Zaznamenáno

Šťastný
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Leden 2007, 13:08:07 »

klidne muzes prijit i sam, i s kamaradem, nebo s partou kamaradu, je to uplne jedno
Zaznamenáno
marian152

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Leden 2007, 04:36:29 »

a ako sa s tym naraba? A mohol by si mi este vysvetlit, na co su jednotlive casti.
DIK
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Leden 2007, 08:33:26 »

s jednotlivyma castma moc nepomuzu, nejsem znalec, ale ten slauch proste strcis do pusy, potahnes, vyndas z pusy, vypustis kour a tento pohyb opakujes:)
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Leden 2007, 14:59:45 »

V jednoduchosti ti ji popsat muzu, ale zas nejsem nejakej egyptan, co je vyrabi Úsměv

Tak...ta modra vaza dole je nadoba na vodu - je tam voda, skrz kterou pak jde ten kour. Cely to stribrny je telo vodarny...v podstate jen ozdobena trubka, dole utesnena do ty vazy, nahore tacek, aby pripadnej svincik nepadal na zem...ta hneda vec nahore je kotel. Do kotle nabyjes to co chces kourit, obvykle nejakej ochucenej tabak - to se pak obali alobalem, zezhora do nej trosku udelaj dirky, treba spendlikem. Nahoru pak polozis rozzhavenej uhlik, kterej pak spaluje ten tabak,kour z nej jde trubkou do vody, z vody vybubla a ty ho tou hadici - slahounem vdechujes. A ten kotel s uhlikem se jeste obvykle prikreje takovou plechovou cepici.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Leden 2007, 23:08:13 »

Ale mám pocit, že v čajovnách ti to přinesou většinou nachystaný, že tvá práce je jen vdechovat ten kouř a zas ho vydechovat;-) Většinou se přes to dýchá. Jo a jestli můžu poradit, tak nejlepší tabák je mátovej(shodl sem se na tom s celkem dost lidma)...nebolí z něj hlava, jak z většiny sladkých. Někdo k mátě něco přidává, já mám nejradši samotnou...;-)
Zaznamenáno

Life is outside!
marian152

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Leden 2007, 06:10:34 »

vyborne, dakujem vsetkym!
Zaznamenáno
mm5mm

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Leden 2007, 16:17:41 »

a co škodlivost zdraví? jak to s tim je?
Já zásadně odmítám cigarety, protože ty vim že škoděj, ale o vodárně furt přemejšlim že to někdy zkusim, ale zas se bojim že mi to bude chutnat a pak si budu ničit zdraví...  Kroutící očima
Zaznamenáno

Šťastný
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Leden 2007, 16:24:26 »

Citace: "mm5mm"
a co škodlivost zdraví? jak to s tim je?
Já zásadně odmítám cigarety, protože ty vim že škoděj, ale o vodárně furt přemejšlim že to někdy zkusim, ale zas se bojim že mi to bude chutnat a pak si budu ničit zdraví...  Kroutící očima


Když nekouříš, tak to určitě přežiješ. Co je na tom zajimavýho foukat kouř? V čajovně je dobrej hlavně čaj.  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Leden 2007, 16:28:45 »

Citace: "mm5mm"
a co škodlivost zdraví? jak to s tim je?
Já zásadně odmítám cigarety, protože ty vim že škoděj, ale o vodárně furt přemejšlim že to někdy zkusim, ale zas se bojim že mi to bude chutnat a pak si budu ničit zdraví...  Kroutící očima


cigarety nekourim, ale dymecku zvladnu bez problemu. Je to na tobe jak se rozhodnes, ale jestli si nekdy zkusil cigaretu a pak zkusis dymku, zjistis ze je to hodne o necem jinem - ale nikotin to obsahuje samozrejmne taky - avsak v menci mire a vzhledem k tomu, ze znam malo lidi, co by do cajovny chodili kazdy den a zadneho kdo by tam kazdy den otocil pet vodaren, tak v tom nevidim problem... zdravi ti nici i pobyt v hospode, nadmerna konzumace alkoholu atd. - zalezi co chces a co ne
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Leden 2007, 17:38:31 »

Citace: "Tomassimo"
Ale mám pocit, že v čajovnách ti to přinesou většinou nachystaný, že tvá práce je jen vdechovat ten kouř a zas ho vydechovat;-) Většinou se přes to dýchá. Jo a jestli můžu poradit, tak nejlepší tabák je mátovej(shodl sem se na tom s celkem dost lidma)...nebolí z něj hlava, jak z většiny sladkých. Někdo k mátě něco přidává, já mám nejradši samotnou...;-)

Jo, v cajovne ti ji samozrejme prinesou nachystanou  Mrkající

A k tomu tabaku...me teda matovej prijde dost desnej...chutna to jak zelena v horsim provedeni. Je dobrej, kdyz ho treba trosku pridas do nejakyho jinyho, ale samotnej te silene protahne  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Leden 2007, 15:44:04 »

Aha:-D To bude tím...mě chutná i zelená. Je sice pravda, že mátovej je silnej, ale mě fakt chutná nejvíc...
Zaznamenáno

Life is outside!
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Leden 2007, 15:50:14 »

Nechcete tu napsat oblibene kombinace tabaku?

U me:
jahoda + banan
datle + meloun + troska maty
a tusim merunka + modre jablko (ale to uz jsem dlouho nemel) Úsměv

a pokud extra silu, tak meloun+datle+tabakove listy Mrkající


vubec mi nechutna: kava, pomeranc
Úsměv
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Leden 2007, 17:38:14 »

my už kouříme jen mátu...takže kombinace nevím...ale vím, že mi káva taky nechutnala...
Zaznamenáno

Life is outside!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 23. Únor 2007, 07:27:08 »

Z caju doporucuji ty s jasminem (vonave) nebo Tuareg (silne slazeny, zeleny, posilnujici).

A tabak jedine marunku. I kdyz nekouris, tak to vubec nedrazdi, ani kdyz je silnej kour. Takze je to dobry i jen tak pro zabavu na kolecka a tak. Kdybys chtel vedet, jak delat kolecka, tak viz, ze trochu zaklonis hlavu, udelas ze rtu kolecko a pak rikas potichounku eh...eh...eh... ale nesmi to byt slyset... a jak vydechnes, tak to udela kolecko, ale chce to trochu cviku. Me se podarilo kolecko napoprve (prvni navsteva) Šťastný a Kdyz sem tam byl podruhy, tak uz se mi to darilo docela obstojne.

Pojmy:
uhlik = zhavy uhlik na vrchu vodarny
nalev = zaliti konvicky s cajem (k nekterym dostanes konvicku s horkou vodou a zalivas si je sam (ten samy caj treba 3x))
slauch = trubicka od vodni dymky

a nakonec poznamenam, ze slauch se podava opacne, protoze podavani nahubkem znamena ve vychodnich kulturach vyzbu k oralnimu sexu Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Farei

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 23. Únor 2007, 14:50:06 »

Tuareg je nejlepší, souhlasím.. A to s tím šlauchem... Skoro mi přijde, že jsem teda dostal, a asi i sám nevědomky dal, už několik takových pozvánek k orálnímu sexu Úsměv Radši na to teda bacha...  Šťastný
Zaznamenáno

esta dlouhá deset tisíc mil začíná prvním krokem...
GSXR
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Trebeach - bejvavalo... ted uz Praha - bejvavalo... ted uz Ostrava :)... A zase zpatky v Praze :o)
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 23. Únor 2007, 20:04:29 »

Citace: "Farei"
Tuareg je nejlepší, souhlasím.. A to s tím šlauchem... Skoro mi přijde, že jsem teda dostal, a asi i sám nevědomky dal, už několik takových pozvánek k orálnímu sexu Úsměv Radši na to teda bacha...  Šťastný


Hmmmm tuareg... To mi pripomina tu krosku od aprilky  Mrkající Asi nekdy zajdu...  Šťastný
Zaznamenáno

Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 24. Únor 2007, 02:47:41 »

Citace: "Avaranger"

a nakonec poznamenam, ze slauch se podava opacne, protoze podavani nahubkem znamena ve vychodnich kulturach vyzbu k oralnimu sexu Šťastný


tak to jsem sice nevedel, ale zadna slecna co se mnou byla v cajce bohuzel taky ne Šťastný

cajik mam rad mate - povzbuzujici, z jizni ameriky, posledni jsem pil vcera a byl pripraven tradicnim zpusobem primo od Brazilske kamaradky Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 25. Únor 2007, 18:20:56 »

Jeste k tem znalostem o vodnich dymkach:

* cem vice a zhavejsi uhliky, tim tepleji a silnejsi kour - pokud vas pali, nuti ke kasli, atp. , tak si vyndejte jeden uhlik na ten tacek, co je pod kotlikem (pokud tam je)
* u velkych dymek je u vazy maly ventil, ktery se da povolovat a utahovat. Jednak se s nim ta procistit vaza, pokud fouknete do slauchu, tak vyfouknete ten kour co tam je a treba se tam nejak blbe drzi. A hlavne tim muzete regulovat "silu" koure. Cim vice otevreno, tim vic se primichava vzduchu  do koure.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS