Challenge

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:36:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Challenge
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk
Autor Téma: Challenge  (Přečteno 62579 krát)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« kdy: 16. Říjen 2008, 09:29:23 »

Tak mě tak napadlo, ať je tu nějaká sranda : Rozhodl jsem se pokusit o následující věc. A to ukecat uživatelku Noghri na rande a následně provést nějaký ten fyzický kontakt. A vy můžete sázet zda se mi to povede, či nikoliv Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
p@lo
Host
« Odpověď #1 kdy: 16. Říjen 2008, 11:54:01 »

no ja dufam, ze si vy obaja nevsadite Šťastný
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Říjen 2008, 14:07:44 »

To jsem zvědav, ale nevím a netroufnu si odhadovat. Otázka je, jestli jsi to nepohřbil dopředu tím, že z toho takhle děláš věc veřejnou...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Říjen 2008, 14:11:07 »

To jsem zvědav, ale nevím a netroufnu si odhadovat. Otázka je, jestli jsi to nepohřbil dopředu tím, že z toho takhle děláš věc veřejnou...

To mi na tom právě přijde zajimavý, budu hrát s otevřenými kartami. Chci to zkusit jestli to zvládnu, i když to před tím napíšu veřejně na forum a každý včetně ní si to bude moct přečíst, v tom je ta výzva
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Říjen 2008, 15:21:37 »

Ty seš do těch Reality shows blázen, co?  Smějící se
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Říjen 2008, 15:26:24 »

nepovede....
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Říjen 2008, 15:28:14 »

Ty seš do těch Reality shows blázen, co?  Smějící se

To ani tak ne, ale rád to tu trochu oživím:-)
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Říjen 2008, 22:46:00 »

 Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se

no tak do toho brouku, ale:

 - fyzicky kontakt jo? to si veris... navic z fotky nejsi zrovna muj typ a to ted nerikam proto, abych ti srazila hrebinek. kdo vi, treba tak v realu nepusobis

 - no ale, cert vem vzhled... spis mi vysvetli, proc si myslis, ze bych vubec mela chodit na rande s nekym, kdo v jinem topicu popisuje jak jeden vecer liba jednu a druhy vecer druhou slecnu jeste i prsti atd atd... sry, ale tim, ze tohle o tobe vim, tvuj cely challenge pada do vody, protoze kdyz pominu to, ze chlap ma se mnou plne ruce prace i tak, natoz aby stihal vedle me dalsi, tak proste moje cena je tak vysoka, ze jedinci tveho typu na me nemaji narok
« Poslední změna: 16. Říjen 2008, 22:59:17 od noghri » Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Říjen 2008, 23:08:58 »

tohle mi nepřijde fér.
Pokud je chlap nezadanej,nevidím důvod proč by si neužíval,já to dělám takhle taky.
Pokud nějakou mám končím s tím a je pro mě jediná.
Takže mluvit o "jedincích tvého typu" mi přijde dost nehezký. Vykřičník

« Poslední změna: 16. Říjen 2008, 23:12:52 od BS » Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Říjen 2008, 23:11:09 »

Mr.Liwu:
Myslím kámo,že ses dostal do fáze,kdy už si prostě jen rád hraješ,nevidím na tom nic špatnýho,taky si rád hraju,ale možná tohle překročilo únosnou mez,všechny tyhle vztahy a tak jsou více méně hra zezačátku,ale pořád pamatuj na to,že jsou to pořád vztahy. Mrkající
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Říjen 2008, 23:26:22 »

nesmis si to brat tak osobne BS, ja proste nejsem material na hrani a davam to jasne najevo Mrkající i milenci se o me musi snazit pomerne dlouho a pracne a pokud mam jedinou pochybnost, ze jim nedokazu duverovat je to pro me "bye bye, love".

navic si myslim, ze ani ja nejsem liweho typ Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Říjen 2008, 23:45:16 »

já to hraní myslím v dobrým,jako škádlení,prostě ty začátky Super!
No holt seš vytrvalostní běžec,to já jsem spíš sprinter,ale pak toho žádná nelitovala,teda nikdy si žádná nestěžovala,že by mi nemohla věřit Andílek
Říká se,že klienti kteří nevěří bývají nejlepší Smějící se
U ženských to platí taky Andílek
Jinak můj typ seš,menší,roztomilý,nedůvěřivý,paráda Smějící se
Akorát lovení je v těhle případech občas horší než chytit srnku Smějící se
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Říjen 2008, 10:03:51 »

Hehe, tak to jsem zvedava, co pa LiWu predvede, zatim tu toho moc neni... a sazet nebudu, to bych Noghri neudelala Úsměv))
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Říjen 2008, 10:09:00 »

- fyzicky kontakt jo? to si veris... navic z fotky nejsi zrovna muj typ a to ted nerikam proto, abych ti srazila hrebinek. kdo vi, treba tak v realu nepusobis

Možná by ses na mě v realu nemohla vynadívat, možná bys o mě neopřela ani kolo. A naopak, třeba opravdu nejsi můj typ. A nebo taky ano, každopádně comp mi to neřekne, jinak než že se tebou půjdu na schůzku to nezjistím.

- no ale, cert vem vzhled... spis mi vysvetli, proc si myslis, ze bych vubec mela chodit na rande s nekym, kdo v jinem topicu popisuje jak jeden vecer liba jednu a druhy vecer druhou slecnu jeste i prsti atd atd...

Nevidím v tom nic, za co bych se měl stydět. Jsem volný, nečeká na mě doma někdo, kdo si myslí že jsem byl s klukama v baru, zatímco jsem někde randil. Ani nikomu nic neslibuju, jednám na rovinu, ty holky vědí že budeme jen takoví lepší kamarádi, neslibuju jim lásku ani věrnost. Moje svědomí je čisté, ty holčiny do ničeho neukecávám, neoblbuju. A že o tom napíšu na qarkforum? Proč ne, když tu popíšu co jem udělal a jaký to mělo výsledek, bude to pro ostatní daleko větši motivace, než když jim někdo poradí udělej to a to abys sbalil svoji vysněnou lásku.

tohle mi nepřijde fér.

Nečekal jsem že by mě za to pochválila. Naopak, cením si toho že napsala na rovinu, co ji na tom vadí a proč, bez nějakých výmluv a chození okolo horké kaše. Kolem a kolem to docela fér je kámo
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 17. Říjen 2008, 10:47:21 »

Abych řekl pravdu, tak podle toho, co čtu, tak dokonce ani já bych do noghri v realu nikdy nešel, protože jako osoba mi absolutně nevyhovuje... já vedle sebe nemůžu mít holku, u který stačí malý klopýtnutí a ona se naštve nebo hned ztratí důvěru... sry, ale kluk, kterýho dostaneš do chomoutu, je opravdu chudák... řekl bych, že kdyby se mi povedlo tě sbalit, tak by netrvalo dlouho a bylo by to ode mě "bye bye, love"... "chlap má se mnou plné ruce práce" - podle mě žádnej pořádnej chlap by se s tebou vůbec nezatěžoval, kdyby viděl tvou pseudonadřazenost a to, za jakou nedobytnou cennou pevnost se považuješ... řekl bych, že dáváš šanci jen takovým těm prosícím slabochům, protože bys vedle sebe nesnesla chlapa, kterej by byl silnější osobnost než ty...
Zaznamenáno

hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 17. Říjen 2008, 11:37:39 »

Tak mě tak napadlo, ať je tu nějaká sranda : Rozhodl jsem se pokusit o následující věc. A to ukecat uživatelku Noghri na rande a následně provést nějaký ten fyzický kontakt. A vy můžete sázet zda se mi to povede, či nikoliv Úsměv
A co něco jednoduššího, třeba vymýtit ve světě hladomor nebo sjednotit Koreu... Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se

Abych řekl pravdu, tak podle toho, co čtu, tak dokonce ani já bych do noghri v realu nikdy nešel, protože jako osoba mi absolutně nevyhovuje... já vedle sebe nemůžu mít holku, u který stačí malý klopýtnutí a ona se naštve nebo hned ztratí důvěru... sry, ale kluk, kterýho dostaneš do chomoutu, je opravdu chudák... řekl bych, že kdyby se mi povedlo tě sbalit, tak by netrvalo dlouho a bylo by to ode mě "bye bye, love"... "chlap má se mnou plné ruce práce" - podle mě žádnej pořádnej chlap by se s tebou vůbec nezatěžoval, kdyby viděl tvou pseudonadřazenost a to, za jakou nedobytnou cennou pevnost se považuješ... řekl bych, že dáváš šanci jen takovým těm prosícím slabochům, protože bys vedle sebe nesnesla chlapa, kterej by byl silnější osobnost než ty...
Když už si tady hrajeme na psychology, tak ty koukám nedokážeš vystát holku, která má vlastní názor Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 17. Říjen 2008, 11:57:46 »

D9: zalezi na tom, jak to vnimas. pro me ztrata duvery je podstatna vec a ja jsem se jen snazila rict Liwuovi, ze chapu, ze existuji slecny, ktere se takto rozptyli na jeden vecer, ale ze ja mezi ne nepatrim. jinak jsem zase tolerantni ve vsem ostatnim, takze otazka je co komu vyhovuje. jedine co ja po chlapovi zadam je, abych byla jedina a pokud je jina, tak si preji ukonceni vztahu, chces mi rict, ze tento jediny pozadavek je moc? Mrkající

jinak se mylis, prave, ze si s temi slabsimi jedinci moc nerozumim. u me to vzdy jiskri spis u stejne silnych osobnosti, jako mam ja a ktere se mnou udrzi krok

LiWu: jo ja se snazim jednat na rovinu, ale cim jsem starsi tim vic zjistuji, ze i kdyz po tom na forech tak touzite, tak jednani na rovinu moc nezvladate Smutný a ja jsem zase prilis temperamentni na to, abych se dokazala pretvarovat dele nez hodinu nebo dve Šťastný kdyz totiz reknu na schuzku ano, tak si nedelam iluze, ze se o sve poznatky o uzivatelce Noghri nebudes chtit podelit. zda to udelas nebo ne to uz je jina, ale ja si sve soukromi strezim hodne, mam k tomu sve duvody a tohle by pro me byl preci jen ponekud problem.  Mrkající

hustejdym: Šťastný ale no tak...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 17. Říjen 2008, 12:05:20 »

Pokud je chlap nezadanej,nevidím důvod proč by si neužíval,já to dělám takhle taky.
Prostě to je někomu (třeba mně) proti srsti - ale to neznamená, že bych za to někoho odsuzoval - každej sme jinej - a přijde mi normální, že tohle může noghri vadit.

...
Když už si tady hrajeme na psychology, tak ty koukám nedokážeš vystát holku, která má vlastní názor Úsměv
Taky mi to tak přijde Mrkající Přitom názorová konfrontace mezi partnery může být to, co udrží to mírné napětí, které pak způsobí, že jsou spolu Úsměv
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 17. Říjen 2008, 12:13:27 »

LiWu: jo ja se snazim jednat na rovinu, ale cim jsem starsi tim vic zjistuji, ze i kdyz po tom na forech tak touzite, tak jednani na rovinu moc nezvladate Smutný a ja jsem zase prilis temperamentni na to, abych se dokazala pretvarovat dele nez hodinu nebo dve Šťastný kdyz totiz reknu na schuzku ano, tak si nedelam iluze, ze se o sve poznatky o uzivatelce Noghri nebudes chtit podelit. zda to udelas nebo ne to uz je jina, ale ja si sve soukromi strezim hodne, mam k tomu sve duvody a tohle by pro me byl preci jen ponekud problem.  Mrkající

Ono čím toho člověk víc zažije a je starší zjišťuje nové překapující poznatky. Já si zase dřív myslel, že ženský chtějí chlapa, který se dokáže postarat - což principiálně asi chtějí, ale spíš jako "manžela" než přítele, alespoň ze začátku vztahu. Člověk se pořád učí.

Podělil bych se, odhaduješ správně. Nicméně i když to tak možná nevypadá, trochu taktu v sobě mám a nic co by mohlo identifikovat, že šlo o tebe, noghri z qarkfora, bych neuváděl
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 17. Říjen 2008, 12:19:01 »

noghri: tenhle požadavek je samozřejmě v pořádku.... na mě to působilo předtím jinak...
Zaznamenáno

BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 17. Říjen 2008, 16:56:48 »

Augi:
A co já mám dělat?
za svůj život jeden dvouletej vztah,ale úletů a sexu nepočítaně,ale ne že bych chtěl,ale pravidelně i když je to se slečnou ten večer,romantika,sex,škádlení, cokoliv prostě krásný a paráda,za den,dva napíšu a je to nezlob se mám přítele 5 let nebo si domluvím  rande a odpověď je no já jedu za přítelem xx (den předtím než jsme si domluvili rande),protože jsem myslela, že už se neozveš atp. a  tohle pořád dokola,zkouším všechny metody a tak a každej borec mi řekne ty vole ty máš štěstí jak žádnej jinej,pro někoho štěstí,pro mě prokletí,já jsem spíš na vztahy Smutný
nevim kde je chyba Smutný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 17. Říjen 2008, 17:06:44 »

,já jsem spíš na vztahy Smutný
nevim kde je chyba Smutný

Vztah přijde, ale na diskotéce nebo podobném místě ho nanejdeš. Koneckonců z úletu může být milenka a z milenky manželka, takže poznávej, užívej a tolik nad tím nepřemýšlej
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 17. Říjen 2008, 17:08:54 »

to jsem ještě zapomněl na blondýnu,co mi decentně naznačovala,že bychom spolu mohli jenom spát Smějící se
To není jen na diskotékách nebo tak,mám na tyhle typy štěstí všude,asi ten pick up pověsím na hřebík Kroutící očima
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 17. Říjen 2008, 18:38:01 »

ale vždyt přesně tohle je cílem pick upu, ne?... ne najít si manželku...
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 17. Říjen 2008, 22:38:44 »

to jsem ještě zapomněl na blondýnu,co mi decentně naznačovala,že bychom spolu mohli jenom spát Smějící se

Holka která chce sex a po chlapovi nic dalšího nepožaduje? Pošli číslo
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS