...citove vydiiirani...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:20:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  ...citove vydiiirani...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: ...citove vydiiirani...  (Přečteno 5972 krát)
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« kdy: 26. Březen 2008, 18:02:25 »

uz moc se tady prebralo slovni spojeni citove vydiraani....tak by me zajimalo co to vlastne obsahuje tenhle pojem Znepokojený Znepokojený....pouzivam ho i ja ale mam pocit ze sam sem podvedome jednu holku citove vydiral...diky za prispevky....ÚsměvÚsměv
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Březen 2008, 18:51:11 »

Je to v podstatě úmyslná nebo i neúmyslná metoda manipulace, která zneužívá něčího cítění.......... výhružky sebou samým, co maj vzbudit v někom lítost.... někdo to určitě definuje líp Mrkající
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Březen 2008, 19:50:16 »

takze kdyz sem byl v tride kvuli jedne holce strasne skleslej a ona pak ke mne citila litost tak to bylo taky citove vydirani???ona pak ke mne citila litost...ze si nezacala se mnou a pod...
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Březen 2008, 20:16:28 »

Ale to vydírání jenom pocit lítosti Úsměv ... jde o to, jestli okatě plakala, dokud ti to nezačalo bejt blbý a tim tě třeba k něčemu donutila.... jestli měla slova jako "Jak mi můžeš tohle udělat" nebo "Vidíš snad, jak hrozně na tom sem".....

Nevim jak to jinak popsat.....
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Březen 2008, 20:37:09 »

citove vydirani = cilene predkladani informaci atd o kterych vis ze na ne bude cilova osoba reagovat tak a tak, protoze budu jednat podle sve emocionalni povahy, s tim ze by danou vec bez emotivnich aktivatoru neudelala

priklad slecna ma hrozne rada chlapce, chlapec chce sex, ona ne, on ji rekne ze bud SE S NI ROZEJDE KDYZ SE NEPODVOLI nebo treba jeste neco horsiho... s tim ze vi ze slecna ho ma rada a proto bude resit dilema zda teda ano nebo ne... pouhy ilustrativni priklad

pro avarangera a mozna i ostatni: neresme do jake miry je vymahani sexu pod pohruskou ukonceni vztahu fer, nefer...uplne bez sexu to dlouhodobe asi nejde, dejme tomu ze by tahle situace nastala nekde v zacatcich vztahu
« Poslední změna: 26. Březen 2008, 20:51:44 od qaz » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Březen 2008, 10:11:01 »

pro avarangera a mozna i ostatni: neresme...
Zadnej problem s tim nemam Úsměv

Citové vidírání = Nutit někoho aby dělal něco co nechce, využívajíce toho, že vás má rád / je mu vás líto / jiný cit ...

typický příklad:
"Jestli mě máš rád..."
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Březen 2008, 11:09:25 »

Citové vydírání je zneužívání citů ostatních pro vlastní prospěch... vyděrač chce, aby se někdo cítil např. provinile a proto dělal, co vyděrač chce... asi nejhorší příklad citového vydírání je předstírání sebevraždy nebo vyhrožování sebevraždou, což dělá dneska docela dost lidí (hlavně ženy - prej)...
Zaznamenáno

qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Březen 2008, 16:18:18 »

offtopic, sry ava ja jen ze nekdy to s tim sexem vidis az moc esencialne tak abychom se nehadali, neber to jako nakej utok na svou osobu Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS