Co budete dělat v létě?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:01:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co budete dělat v létě?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co budete dělat v létě?  (Přečteno 8685 krát)
Tenpa_Gocha



Love women. Not the theory.

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« kdy: 19. Květen 2010, 09:19:16 »

Co se chystáte v létě dělat? Budete v ČR? Budete si užívat a zdokonalovat svoje skills? Pracovat? ..
Zaznamenáno

"What we fear doing most is what we most need doing." - Asian Playboy
"A man who reads too much and uses his brain too little falls into lazy habits of thinking." - Asian Playboy
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Květen 2010, 10:41:03 »

vydelavat, makat na hudbe, sportovat, mozna pojedu na Vranovsko prehradu Úsměv... a dybych si nasel holku, tak bych se vubec nezlobil  Smějící se
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Květen 2010, 12:02:23 »

Já spojím příjemné s užitečným. Budu na brigádě v kepmu za barem, takže se ocitnu v pozici chtěných servírek a ještě si k tomu vydělám. Super!

Plus samozřejmě zábava - hudební fesťák, akce s kamarádama ... a možná trochu podpantoflová akce - "dovolená" se slečnou.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Květen 2010, 14:30:02 »

Dovolím si trochu OT, ale Beduine, máš to stejně jako já?

Já sem se slečnou hrozně rád. Rád s ní trávím svůj čas. Řekl bych, že jsme spolu víc než většina párů a vyhovuje nám to. Oběma. Ale "dovolená" s ní mě tolik neláká. Resp. láká, ale IMO by to nemusela být dovolená, kde budem sami dva, byť chápu, že to má být princip... Víc by mi vyhovoalo něco podniknout s našima společnýma kámošema...

Nemáš tušení čím to je? Úsměv Já nějak nevím ...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Květen 2010, 15:00:05 »

Ja som najprv chcel preflákať celé dva mesiace, veľa cestovať, zabávať sa. Ale teraz rozmýšľam, že ak tá možnosť vyjde, mohol by som ísť na mesiac na brigádu do zahraničia. Lenže v cudzine stráviť celý mesiac, na jednu stranu ma to láka, peniaze + skúsenosť, jazyk že by som precvičil na tom mi nezáleží, pretože nemčina nie je zrovna môj obľúbený jazyk, radšej by som english.
Ako by ste sa rozhodli vy? Mesiac v zahraničí, obklopený cudzincami a jazykom ktorý nemáte radi, ale za dobré peniaze ALEBO mesiac brigádami doma, za hovno peniaz ale na druhú stranu mesiac na utužovanie a nadväzovanie priateľstiev, vzťahov, zabávanie sa a cestovanie? Ja fakt neviem.  Smutný
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Květen 2010, 15:36:08 »

Za hranice. Pokud nejedeš do Skotska na jahody, protože tam se naučíš tak max. polsky Šťastný

A kamarády si můžeš budovat i tam Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Květen 2010, 20:50:51 »

Ava: Do těch uvozovek jsem to dal schválně, protože to není žádná obyčejná dovolená na pláži u moře. Je to spíš takový výlet po památkách (poznávací zájezd), ale je to mimo ČR a je to organizovaný cestovkou, tak jsem to jednoduše popsal jako dovolenou.

K tomu tvýmu dotazu. Pravděpodobně si dokážete najít společnou zábavu a odpočinek, to je úplně správný. Akorát ty typický rodinný dovolený u moře jsou dělaný právě kvůli tomu aby si lidi našli společný odpočinek alespoň v létě, když už ne během roku. Jenže když si to někdo dokáže zařídit během roku, necítí pak potřebu jet na tu typickou rodinnou dovolenou u moře. Spíš se jen podívat do zahraničí, tak jak to bereme já s mojí slečnou.

Varg: Pochopil jsem že bys jel do Německa, ale tam se ti nechce. Tak zkus nějaký jiný stát, s pro tebe přijatelnějším jazykem. Brigáda v zahraničí ti dá rozhodně víc zkušeností, než běžná česká. A s tím seznamováním - jestli to dokážeš tady v Čechách, není důvod proč bys to nedokázal jinde.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Květen 2010, 08:10:22 »

Ava: podle mě to je tim, že s přítelkyní jsi dost často sám a neni potřeba někam jet, abyste mohli bejt sami... kdybyste se viděli, jako já s bejvalou, jednou za tejden, tak by vás společná dovolená hrozně lákala...

jinak já asi v létě pojedu s přáteli do Itálie (road trip), tam se vyspíme v autě, zablbnem v moři, dáme si zmrzlinu a pojedem domu... minulej rok jsme totiž udělali něco podobnýho s Holandskem a musim doporučit tenhle styl dovolený - neuvěřitelně levnej a záživnej výlet...
Zaznamenáno

Pickle



Born stupid? Try again!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Květen 2010, 08:52:30 »

Taky doporučuju nějaký road trip. V poslední době je to oblíbená a už celkem běžná záležitost. Naposled jsme se s kámošem vypravili nízkonákladovkou do Holandska, zastopovali do Amstru, Utrechtu, do Twente na fotbal, do Eindhovenu. Vyspíš se v motelech za 10-15 E a za dopravu v místě nic nedáš. Je to skvělý odreagování i během roku, kdy utečeš od povinností. Teď plánuju Barcelonu. Osobně doporučuju Slovinsko. Vyspělá země, kde každej mluví anglicky, nabízí Alpy i moře + krásný města. A je to kousek.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 25. Květen 2010, 21:47:30 »

Já sem se slečnou hrozně rád. Rád s ní trávím svůj čas. Řekl bych, že jsme spolu víc než většina párů a vyhovuje nám to. Oběma. Ale "dovolená" s ní mě tolik neláká. Resp. láká, ale IMO by to nemusela být dovolená, kde budem sami dva, byť chápu, že to má být princip... Víc by mi vyhovoalo něco podniknout s našima společnýma kámošema...

Nemáš tušení čím to je? Úsměv Já nějak nevím ...
Mám to stejný a taky nevim, čim to je Úsměv
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 25. Květen 2010, 22:07:51 »

Letošní léto mi odpadla půlka akcí z důvodu těhotenství organizátorek  Úsměv, takže se celkem flákám... 12 dní Tatry, tři týdny jazykovka, pak čtrnáct dní volno, něco přes týden v Českém ráji a příměstský animační tábor, kde budu asi učit prcky, uvidím.. a pak zas škola, no  Úsměv
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Květen 2010, 22:20:04 »

Je tu někdo ze školáků, kdo bude přes léto vydělávat? Ze zvědavosti by mě zajímalo jak a kde.
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Květen 2010, 22:39:15 »

Budu... z domova webdesign a jinou grafiku Úsměv

Jinak v létě se chystám chodit hlavně na nějaký semináře ohledně psychologie, pickupu a příbuzných věcí, jestli nějaký budou, tak snad se někde s někým uvidím... Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Květen 2010, 08:02:24 »

Commanch: Psal jsem to o kousek výš, budu na brigádě v jednom kempu za barem - točit pití, nosit jídlo, jednoduše barman-číšník.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Květen 2010, 17:51:29 »

Jo, když bude třeba, pomůžu v lékárně (u rodičů) - jde o to, jak co potřebují..
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Květen 2010, 15:07:37 »

Ava - a neni to tim, ze bezne s prateli travite malo casu?

My chodime minimalne jednou tydne s prateli ven, spolu jsme temer denne. Dovolenou mame nizkonakladovou, takze stihame treba tri dny spolu sami a 4 dny hromadna akce. A myslim, ze jsme spokojeni Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 27. Květen 2010, 19:30:14 »

cassies: Nemyslím. Resp. jednou do týdne/14 dní bývá nějaká akce nebo něco. A nemám pocit, že bych se s nima vídal málo.

Přes prázdniny mám v plánu tak 3 týdny akcí. Ale na stavu to nic nemění Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS