Co je to vlastně Tantra mohl by mě to někdo vysvětlit

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:15:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co je to vlastně Tantra mohl by mě to někdo vysvětlit
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co je to vlastně Tantra mohl by mě to někdo vysvětlit  (Přečteno 7102 krát)
Computer

Karma: -2
Příspěvků: 14


Zobrazit profil WWW
« kdy: 31. Květen 2007, 19:24:50 »

Co je to vlastně Tantra_mohl by mě to někdo vysvětlit je to něco jako joga nebo je to spojeno s nejakou nabozenskou sektou ktera um manipulovat s lidma a nejak se zfetuje nbo zdroguje a oni ztoho zblbnou tak, že ztracej veskery sexualni zabrany a chovaj se tak jak by se normalne nechovaly,jako zvirata hovaj se jak smyslu zbaveny soulozej kazdez s kazdym prestanou zit zivo ta  propadnou tomu ztratzej parneryk  a trpej sloutzej jako otroci,zabijej  ale zaroven je to tesi a nedokazou presat a jsou tupy a neschopny zit zivotprijdou o vsechnio na cem jim kdy zalezelo a jsou otroci elem i dusi te sekty,majetkem jsou zniceny a vyzivaj se v utrpeni.  Verej le ira je nici a oni to vedi.
 Vym osbe jake jsem ma ircity zasady,zabrany ale nedokazuv sobe potlacit tu  zvedavost a zaroven see ho bojim ze me moje zvedavost t jednou zničí. Vite nedko co to je
Rad ale poslechnu lidi co vedi co to je, je to pro každeho nebo by jste mě osobně to moc nedoporučovaly
nechi udelat blbost abch si nezničil už tak nema jednoduchej zivot   a nelitoval.
Zaznamenáno
GSXR
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Trebeach - bejvavalo... ted uz Praha - bejvavalo... ted uz Ostrava :)... A zase zpatky v Praze :o)
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Květen 2007, 19:42:59 »

Ve zkratce tantra je indicka nauka verici v energeticke proudy v tele a mysli. Hodne znama je tao tantra to je naladeni mysli a tela pri sexu pro dosazeni lepsich sexualnich zazitku.

Jestli te to zajima vic tak mi pisni na icq nebo si vyhledej prislusnou literaturu nebo www.seznam.cz Úsměv
Zaznamenáno

Sordidus



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Červen 2007, 22:24:25 »

Pokud si budes dokola poustet vsechny dily matrixu tak se ti tantra dost priblizi:)
Neni to zadne fetovani Úsměv je to o tom, ze svet je celistvy kus "hmoty" a my jsme jenom energie, ktere si utvareji jeho obraz v sobe:) (aspon tak jsem to pochopil ja Úsměv) (jde o to .. ze my vnimame okoli pouze smysly a nemam potuchy jak vypada skutecny svet)

"Co je zde, je i vsude jinde. Co zde neni, neexistuje" (typicky tantricka veta)
a co se tyce tantrickeho sexu .. tak pokud holka stravi noc s tantristou .. tak .. nevstane ziva Šťastný (mysleno .. ze bude prijemen unavena Úsměv)
Tantrista se skvele vyzna v zenske anatomii panevni oblasti, dokaze udrzet erekci a s nicim nespecha a sex bere neco s cim pocita ze tim stravi noc a ne ze si po deseti minutach utrit pot z cela a cau (tohle me na tom nadchlo Úsměv sex se bere za "posvatnou" vec .... je to spojovani energii (viz. vyse))
ale tantrista nejsem Úsměv .. (nicmene .. tantisticke figle v sexu se mi prakticky osvedcili Úsměv)
Zaznamenáno

i am jack's wasted life
Computer

Karma: -2
Příspěvků: 14


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 04. Červen 2007, 21:01:58 »

Slyswel sem otom, ze tam muzes prijit ty sam nebo partnerka  sama,a vzdycky tam je trener/ka  nebo prijit spolecne,prej tam nedochazi k sexu,ale  musej votom voba partneri vedet souhlasit,ale stejne je to riziko ze se do nekoho ta zenska,nebo chlap zamiluje, muze to bejt kdokoliv,tam ty lidi proste poznas vem si tu atmosferu jak tam asi je  a pak  muze se to stat kazdymu rikas si ja tu zenskou znam ja ji miluju vona me taky me se to stat nemuze a pak jenom muzes zirat,myslim, ze tohle neni pro mě jako pro člověka s blbejma nervama.Ja sem si zazil svy a lepsi je neriskovat a nechat to napokoji, jestly ze se nato clovek necejti.Ja si radsi ani nechci predstavit ty lidi kterym to treba ublizilo nebo se kvuli tomu rozesy,nebo rozvedly

Coze , no to je vlastne  hruza tak to sem netušil, kdyz si to vemeš, on se vyzna a vtom a vtom tu zenskou zna a kdykoliv bude chcti tak ti ji sbalí, může to bejt hajzl,ale nemusí,všecdho je to vo lidech,v jednom si bud jistej každej je jinej nevis co se muze stat radsi skouset ani nebudu, me to primo desi, nato nejsem a nebudu,  Znepokojený
kdyz si predstavim ze bych mel takovej bejt prisla by za mnou normalini stastna citsa holka ktera by mela pritele prisla by za mou  sama bez jeho vedomi, nebo snim,nebo bez nej a ja neco ta k hrozny ho udwealal ze bych ji ucil a pak se doni treba zblaznil pak ji miloval jak buch a vona by se dome nahodou zblaznila,delal to se mnou a kvuli me  podvedla svyho opustiula svyho kluka,muze,rozbila rodiu atd... tak sorry ale stim bych ja osobne nemoh zit,ver tomu nebo ne fantasii se meze nekladou, muze se stat cokoliv, a kdyz si predstvim jak bych se na miste topho kluka,chlapa cejtil ja, nebo ze by se me to mohl stat tak to by bylo  pro me neco tak strasnyho,že bych e ztoho zblaznil.   

Ono je nekdy lepsi nevedet a nepatrat, protoze vsechno ma svy pro a proti nekdo na to ma nekdo ne......
« Poslední změna: 04. Červen 2007, 21:19:07 od Computer » Zaznamenáno
vomi
*


Karma: 0
Místo: Křesín
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Červen 2007, 08:11:16 »

POčkej počkej, tys to asi nepochopil, zkus si nekde na netu nebo v knihovne najit nejakou literaturu, tantra neni vubec o baleni holek nebo kluku, tao tantra je jakoby laicky receno o vydrzi v sexu (je to skarede napsany, ale je to tak) o tom pozitku, o uspokojeni divky, chapes..??? ne o tom ze kolem tebe pujde holka na ulici a ty budes "umet" tantru a tim ji sbalis, ze to z tebe bude citit  Úsměv
Zaznamenáno

ejhorší co může při rande nastat je ticho delší než 2 vteřiny...
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Červen 2007, 11:46:08 »

(nicmene .. tantisticke figle v sexu se mi prakticky osvedcili Úsměv)

LINK/NAZOV KNIHY? Šťastný
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Sordidus



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Červen 2007, 16:21:55 »

(nicmene .. tantisticke figle v sexu se mi prakticky osvedcili Úsměv)

LINK/NAZOV KNIHY? Šťastný
Van Lysebeth André Tantra -- Kult ženského principu aneb jiný pohled na život a sex
Úsměv .. doporucuju vsem .. rozhodne ale neberte ze po precteni knihy z vas bude sexualni buh, ze vam lezi u nohou slast vsech divek Šťastný
btw jak se momentalne v tematu rozebira idealni chlap .. tak tantrista je opravdu idelani chlap v posteli .. vic poznate po precteni knizky Šťastný
Zaznamenáno

i am jack's wasted life
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Červen 2007, 16:44:39 »

je to aj ako ebook? Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS