Co kluci na tý růžový vidí???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:09:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co kluci na tý růžový vidí???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Co kluci na tý růžový vidí???  (Přečteno 15320 krát)
skwall
Host
« kdy: 07. Říjen 2009, 20:45:58 »

Pořád si pokládám tuhle otázku a pořád mi to nejde do hlavy...Jak si kluci vůbec můžou na sebe hodit růžoví hadry??? Dneska taky sedim v jídelně a přijde tam týpek co má na sobě uplý růžoví tričko a k tomu růžovou kšiltovku asi aby mu to ladilo... Smějící se Sice to tim lidem neberu a je jasný, že to je každýho věc, ale osobně mi takový kluci přijdou děsně zženštělí a neni mi ani moc jasný co na nich pak taková holka může vidět..?? Smějící se Já bejt holka tak chci vedle sebe kluka a ne další holku...Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Říjen 2009, 21:01:29 »

Bejt minimálně bi je teď in Mrkající Třeba proto Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Říjen 2009, 21:56:05 »

Každopádně je to způsob odlišení od ostatních a taky peacock. Může to ukazovat na to jak silnej frame ten jedinec má. Jestli si může dovolit nosit růžovou a držet si svůj frame, pak je to docela týpek. Pokud ne, tak je to buzna, která si na to hraje  Super!
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Říjen 2009, 05:43:52 »

...
Na tom něco bude Úsměv ... takle jsem nad tím ještě nepřemýšlel .... Ale problém je v tom, že časem se moc lišit nebude ... "buzíků" v růžovým přibývá a nebdue to nic výjimečnýho ... Navíc nejsem moc zastáncem názoru "Hele teď se nosí růžová... jdu si koupit taky růžový tričko!"
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Říjen 2009, 14:33:00 »

Paul C.: Přesně tak.
A proč zrovna řůžová? Tato barva vzbuzuje více sexuálního napětí a v podstatě tím holce říkáte co chcete. Je to stejné, jako kdyby jste si na krk dali cedulku s nápisem "chci sex".
Osobně ale růžovou taky nepreferuju. Suit up  Mrkající
Zaznamenáno
Chrizofilax
Host
« Odpověď #5 kdy: 08. Říjen 2009, 15:06:04 »

růžovou opravdu nesnáším, ale na druhou stranu je má nejoblíbenější barva fialová Úsměv Jak už zaznělo víš jde o to se odlišit a upoutat pozornost. Prostě je dneska modní bourat předsudky !
Zaznamenáno
skwall
Host
« Odpověď #6 kdy: 08. Říjen 2009, 18:14:49 »

Paul C...něco na tom asi bude, ale jistý je jedno...já si na sebe vzít růžovou, tak svůj frame ztratim v okamžiku, kdy vyjdu mezi lidi!!! Smějící se Osobně preferuju radši jiný barvy, v kterých se cítim daleko líp!! Šťastný
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Říjen 2009, 19:35:46 »

Skwall: Taky to všude vidím. Já bych na sebe růžoví tričko taky nevzal.
Mam kamaráda, který na sebe hodí všechen růžoví oblek s těsnými džíny.
Občas si z něj udělám legraci a šťouchnu si do něj, že je barbiena.
Ale co hůř, naše třída chtěla třídní trička s vulgárním obrázkem, řekl jsem si fajn, proč ne. Ale hned jsem změnil názor jen, jak mi řekli, že to triko bude růžoví ! (Hlavně kluci potom neúprosně toužili)
Tak to jsem si řekl dost.. Nekoupil jsem si ho ! Třída se na mě tak upřeně koukla a začali se tam všichni hádat  Kroutící očima. Ale co, nebudu přece platit za růžoví tričko, který
nebudu nosit za 250 kč...
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Říjen 2009, 20:04:06 »

jo, tidle růžoví šamponci..je jich tu spousta a pohrdám nima.
Zaznamenáno
Velorex



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Místo: Severni cechy
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Říjen 2009, 20:34:14 »

...

tohle mi prijde spis jako recese ta ruzova

jinak osobne bych to na sebe taky nenavlikl, je to hnus Úsměv
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. Říjen 2009, 20:58:30 »

Velorex recese nebo ne, to je úplně jedno. Myslim že až s tím vyjdu ze školy rovnou domů, tak to lidi okolo mě jako recesi brát nebudou.
Jako nám může být jedno, co by si o nás mysleli lidi, že jo  Úsměv, ale když je to pro nás nevhodná barva..
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Říjen 2009, 22:24:05 »

Já zase nevim, co tu z toho děláte takový pozdvižení...

růžová je barva jako každá jiná, jen prostě lidi (chlapi) maj tak nějak zafixovaný, že tuhle barvu nosí "buzny" "šampónci" atd.
já teda růžovou nenosím, růžový triko jsem na sobě ještě neměl, ale na druhou stranu, kdybych v něm měl někam jít, tak mi to nebude dělat žádnej problém a budu se cítít stejně jako ve žlutým nebo v červeným...
rozhodně nejsem žádnej šampónek co nosí nějaký spešl účesy a stylový brejličky, ale růžový triko bych si na sebe klidně hodil....

tady vůbec nejde o barvu toho trika, ale o to, co má společnost s touto barvou spojený a to mi bude úplně ukradený, pokud se mi to triko bude líbit (třeba střih, materiál..) .... Mrkající

Citace
jo, tidle růžoví šamponci..je jich tu spousta a pohrdám nima

proč bys měl pohrdat někým jen kvůli tomu jaký nosí triko? Jim závidíš že maj odvahu si ho vzít zatímco ty ne?
« Poslední změna: 09. Říjen 2009, 22:38:01 od henry » Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Říjen 2009, 22:52:08 »

Nespojujte růžovou jen se šampónama. Někteří jsou ubožáci, ale jiní mají zase dobrý styl a umí se obléct (a nemluvím teď o růžové  Šťastný) a šukají. Já mám doma taky jedno růžové...

Jouda: já tričko ze základky nenosím i když je černé...výjde to nastejno  Šťastný
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Říjen 2009, 22:58:13 »

Henry: Není problém to nosit, když se v tom cítíš  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Říjen 2009, 12:37:12 »

henry:
mě nepřipadá jako symbol odvahy vzít si růžový triko. Myslím že odvaha se projevuje jinak než tim, jaký si vezmeš triko  Řekni to mé ruce

Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Říjen 2009, 13:35:50 »

Symbol ne, ale někdo by si ho na sebe nevzal už jen z důvodu co by na to řekli ostatní...a o tom Henry mluví.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 10. Říjen 2009, 15:50:43 »



Citace
jo, tidle růžoví šamponci..je jich tu spousta a pohrdám nima

proč bys měl pohrdat někým jen kvůli tomu jaký nosí triko? Jim závidíš že maj odvahu si ho vzít zatímco ty ne?

 Já to mám úplně stejně jako Kazisvět. Nejde o závist, že maj odvahu, ale o to že růžová na klucích vypadá fakt špatně. Hlavně když maj ty hrozně uplý růžový trička a nagelovaný "číro".  Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Říjen 2009, 18:17:34 »

A víte vůbec, vy, co jste proti růžové na klucích, že moderní kluk už není zarostlý potrhan ýsmradlavý borec, ale metrosexuál ? ... Metrosexuál je nabušenej z posilky ... nagelovanej a upravenej ... a nosí si klidně i růžové, ale hlavně uplé trička ...
Svět, móda, názory... jdou dopředu a to nezastavíte .... "Růžových týpků" bude přibývat ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 10. Říjen 2009, 18:38:08 »

Jenze to je proste ustaleny nazor, ktery bude propagovan uz od tveho narozeni. Pochybuju, bys treba ty sam sve dite v kocarku navlikl do ruzovych dupacek. A proc ne? Aby pak nekdo neprisel s tim, "Jee, Pane, vy máte ale peknou holcicku."
Ruzova proste holcici barva je, nebo spis - je vseobecne uznavana jako holcici barva a stejne blbe, jak jakykoliv chlap, v ni vypada i treba 50leta zenska.
Ruzova = holcici. A pokud to vim uz od decka - coz si myslim vi kazdy z vas, tak je to proste cokoliv jineho, jenom ne normalni, byt chlap a oblect si to.
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 10. Říjen 2009, 18:46:13 »

A co je špatného na tom vzít si třeba růžovou košili k obleku? Barva jako barva.

mmch.: nebýt normální může být fajn  Mrkající  Šťastný
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 10. Říjen 2009, 18:47:25 »

Citace
Symbol ne, ale někdo by si ho na sebe nevzal už jen z důvodu co by na to řekli ostatní...a o tom Henry mluví.

přesně takhle jsem to myslel... ;-)
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 10. Říjen 2009, 20:42:48 »

A co je špatného na tom vzít si třeba růžovou košili k obleku? Barva jako barva.

mmch.: nebýt normální může být fajn  Mrkající  Šťastný
Mozna to je barva jako barva, ale pro me je panenkovska, sladka, jemna, nezna...holcici. Proste to tak v hlave mam a kdyby mi pritel prisel domu v ruzove, tak bych asi hodne cumela, jestli mu nehrablo. -Ale to je jen muj subjektivni nazor, ostatni se na kluka v ruzovouckem tricinku divaji asi normalne Mrkající
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 10. Říjen 2009, 23:15:40 »

 
A víte vůbec, vy, co jste proti růžové na klucích, že moderní kluk už není zarostlý potrhan ýsmradlavý borec, ale metrosexuál ? ... Metrosexuál je nabušenej z posilky ... nagelovanej a upravenej ... a nosí si klidně i růžové, ale hlavně uplé trička ...
Svět, móda, názory... jdou dopředu a to nezastavíte .... "Růžových týpků" bude přibývat ...
moderní možná, vim že to nezastavím, ale souhlasit s tim nemusím a furt si můžu myslet svoje. S potrhaným a zarostlým borcem máš jistě pravdu, a asi jsi to zmínil aby jsi ukázal protipól šampona. Jenže tu je taky ten střed. Normální, slušně/slušivě oblečenej cápek, který nesmrdí, neboť zná žvýkačky, umí používat kartáček na zuby a světe div se, zná i deodoranty (řekl bych většina mužské populace)  Super!. A taky doufám, že drtivá většina holek co nejsou takový ty kravičky(nebo taky známé pod pojmem barbínky) budou vyhledávat ty normální kluky ať je móda jakákoliv  Super!

btw. nechtěl bych vidět výraz rodičů kdybych přišel domu v růžovym triku. A hlavně co by na to řekla mladá. To neni o odvaze, je to jen o tom co chceš aby si o tobě okolí myslelo a co se týče mě, opravdu nemám zájem aby si o mě mysleli že nemám koule ;-).
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 11. Říjen 2009, 13:54:42 »

Růžová obsahuje jemnější kvality červené a je označována jako barva srdce. Symbolizuje lásku, náklonnost a oddanost v srdeční úrovni, bez pudové smyslnosti a vilné vášně. Růžová je barva čistých duševních pocitů lásky na vyšší úrovni, barvy něhy, jemnosti a oddanosti. tato barva dělá člověka vnímavého přijmout ušlechtilé chvění harmonické lásky a nezištné příchylnosti a podněcuje k tomu, aby byly tyto pocity štěstí plně prožity a vyjádřeny. Obzvlášť silná obliba růžové zdůrazňuje větší potřebu lásky a ochrany. něžní, senzitivní a zasnění lidé, kteří potřebují hodně příchylnosti a lidského tepla k dosažení vnitřní stability, dávají růžové barvě přednost velmi často a výrazně. Milovníci této barvy mají extrémně ženské rysy, neboť něha, zdrženlivost a ženskost se pojí k růžové. To je vidět i na starém zvyku obklopovat novorozená děvčata růžovými věcmi. lidé, jejichž oblíbenou barvou je růžová, jsou ale i rození požitkáři, kteří se vrhají s rozkoší do všeho, co jim dělá radost a povyražení. Je to barva jemného způsobu života, zdrženlivé elegance, slavnostních nálad a sentimentálních citů a hnutí mysli. Vyjadřuje přemožené násilí, pudovosti a vystupňovaného egoismu. Přehnaná touha po růžové však vyjadřuje narušený vztah k realitě a vědomé odvrácení se od vážných věcí života. tito lidé vidí vše "růžovými barvami" a vznášejí se na "růžovém obláčku". Mají strach před tvrdou skutečností a pokoušejí se jí uniknout. Když ale člověk tuto barvu rozhodně odmítá, poukazuje to na občasné, nevědomé postrádání něhy a příchylnosti, ale i na snahu o samostatnost a emancipaci a na odmítání sentimentálních citů. Testy prokázaly spojitost mezi oblibou pro růžovou a stupňující se žádostí po sladkostech.
                   
zdroj: studioletna.cz

Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 14. Říjen 2009, 16:56:46 »

Růžovou bych si na sebe nevzal, nejen že bych se v tom necítil, ale připadal bych si jak už bylo zmíněno zženštěle, a trochu jako Gay,
 Ale pokud se to někomu líbí tak mu to nemam za zlý.
Já se cítim dobře v tmavších barvách (černá,tmavá modrá apod..) Mrkající
Zaznamenáno

Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS