Co říkat při sexu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:40:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co říkat při sexu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Co říkat při sexu?  (Přečteno 43495 krát)
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 24. Prosinec 2009, 21:45:59 »

Mám nutkání k tomuhle zapomenutému topicu napsat vlastní názor, protože jsem buďto nepochopil názory 80% lidí co zde psali a nebo s nimi prostě jen nesouhlasím.

Rozhodně nesouhlasím s tím, že mluvení umrtvuje prožitek ze sexu a že je lepší u sexu mlčet. Tady je už trochu zádrhel... SEX? to je hodně široký pojem a těžko říct, co si pod tím každý představuje.

Já za sex neberu jen sex ''samotný'' (partner je v partnerce), ale i předehru, dráždění, různé hry a hrátky atd..Při předehře (někdy se to zvrtne v orgasmus Šťastný) velmi často na partnerku mluvím a za tu dobu co spolu sex provozujeme jsem zpozoroval, že si pak orgasmus mnohem více vychutnává, než když mlčím a jen ju dráždím. Jsou to většinou jen krátké tázací nebo výhružné věty, na které se nedá odpovědět jinak než ANO/NE... věty, kterými jí dávám najevo, že já jsem ten, který rozhoduje o tom, kdy a jak udělá se udělá a jestli se vůbec udělá. Jednou jsem zkoušel věty stejného typu s tím rozdílem, že na ně nešlo odpověděm ANO či NE, teprve to se partnerce nelíbilo. Mluvím na ni i když se blíží orgasmus, ale těsně před ním jsem vždy potichu (to rozeznávám podle vzdychání a křiků). Mlčím také když jsem v partnerce, to mi příjde jako umrtvování sexuálního prožitku, ale při předehrách určitě ne. Proto nesouhlasím s tím, že je dobré při sexu mlčet. Myslím, že správné věty dokážou sex udělat pěknějším či alespoň zajimavějším především v dlouhodobých vztazích, kde stereotyp zabijí.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 08. Leden 2010, 21:24:36 »

A já se divil proč naši vždycky konverzují dlouho do noci Šťastný



Zaznamenáno

MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 13. Říjen 2010, 12:54:52 »

Vety typu: "šukej mně jak negr!!!" :DD
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 13. Říjen 2010, 13:12:20 »

Vety typu: "šukej mně jak negr!!!" :DD

Pokud tohle říká holka tobě, tak ok, ale kdyby jsi jí to říkal ty:-) no potěš koště:-D i když to by to koště spíš potěšilo tebe xD
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS