Co vám poslední dobou udělalo radost...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:39:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co vám poslední dobou udělalo radost...
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 15 16 [17] 18 Tisk
Autor Téma: Co vám poslední dobou udělalo radost...  (Přečteno 190780 krát)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #400 kdy: 27. Květen 2012, 18:23:52 »

wtf??
Zaznamenáno

limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #401 kdy: 27. Květen 2012, 18:31:04 »

Jouda se snaží o něco vtipnýho Úsměv

Jinak, udělala mi radost nová práce. Až se zapracuju tak to bude fakt fajn.
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #402 kdy: 27. Květen 2012, 19:11:39 »

Jouda se snaží o něco vtipnýho Úsměv
Aha sorry. Ja si necetl Puzzleho prispevek..  Úsměv

Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #403 kdy: 27. Květen 2012, 20:50:52 »

aspoň že jsme se všichni pobavili Mrkající
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #404 kdy: 01. Červen 2012, 00:05:12 »

Bavit se a balit se s dvouma třicítkama najednou je docela o něčem jiném než s puberťačkama. To mě moc bavilo dneska, já už nechci nic jinýho Šťastný Navíc to byly cizinky a ono je vážně sexy, když si správně rozumíte tak každou třetí větu Šťastný Ta jedna mě v průběhu hovoru dostala, když mi z ní normálka začal stát Šťastný Vyloženě doufám, že si to uvědomila Úsměv

Jinak teda koncovka dneska vážně slabota z mojí strany. Do půlky se umí dostat každej vocas a já dneska víc nepředvedl Šťastný Docela katastrofa. Nejdřív s Daidalosem těch asi 6 Slovenek... fakt nechápu, proč teď nejsme u nich na hotelu, když to navíc šlo tak dobře. Pak já s těma dvouma po Toastmasters. A cestou domů ve vlaku se na mě při vystupování opakovaně culila taky nějaká šelmička. Za tou jsem teda pro změnu už ani nešel Šťastný

Prostě dneska špatné. Přiznám se, že to z části bylo tím, že mám hodně různých myšlenek v hlavě, nedokážu se pořádně soustředit. Při rozhovoru to dokážu eliminovat silným EC, každopádně jinak jsem byl myšlenkama jinde. Trochu mě vykolejili "kopačky" kámošky, která se mnou nakonec nejde na zítřejší akci. A vlastně jsem předtím měl dneska ještě jedno odmítnutí. Přiznám se, že potřebuju víc zapracovat na zvládání negativních emocí. Je to o tisíc procent lepší než před rokem, každopádně furt mě to limituje a to nechci. (Kdyby měl někdo doporučení, jak s tím lépe pracovat, budu rád za radu.)

Dělám si tady z toho trochu svůj deník, koukám Šťastný Každopádně když už mi něco udělá radost, je to spojené z příběhem a cítím, že je správné ho sem celý napsat.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #405 kdy: 01. Červen 2012, 23:10:18 »

Asi už si vážně založim deník Šťastný Nebo to tu přejmenujte Šťastný

Po včerejším a dnešním failu, kdy mi zákeřně daly košem 3 holky a ani jedna se mnou nešla na dnešní divadelní improvizaci - jedné přijel kámoš, kterého dlouho neviděla (aneb si užívá jinde Šťastný tu už jsem téměř odepsal), druhé to zatrhli rodiče a třetí je prostě líná a celkově totálně mimo holka, který jsem to nabídnul vlastně jenom proto, že mi dneska sama napsala -, jsem vyrazil sám.

Byl jsem zase docela vysátej takže žádná hitparáda, že bych se tam bavil s každým, spíš naopak jsem si všímal svého a hezky v poklidu se usadil a čekal na začátek. Jenže jsem si moc dlouho neodpočinul. "Máte tu volno?", slyším od jedné a otáčím se. Táhla si sebou ještě kámošku, tak jsem je nechal si sednout vedle a protože jsem je viděl už na minulém představení, zmínil jsem se o tom. A pak jsem si zase všímal svého. Jenže to už nešlo, protože Mája se už se mnou začla bavit a culit se na mě jak měsíček na hnůj. V první přestávce jsem si zase všímal svého, fakt jsem neměl moc náladu, takže asi 2 hodiny jsme se vůbec nebavili. Ke konci celého večerního představení jsem si už všímal, jak po mně kouká a jakmile se rozsvítilo, přivinula se blíž ke mně a hned pokračovala jako na začátku s tím rozdílem, že už mi tykala. Ok, docela milá holka, co má svoje zájmy, tak proč ne. Akorát teda byla dost nervózní, její kámoška ještě víc a prostě to na mě trochu přenesly a hlavně mě mírně rozhodilo, jak rychle eskalovala Šťastný Pak jsem s ní byl chvíli sám, ptž kámoška šla na záchod. To už se přisunula víc ke mně a takový to klasický upravování vlasů a signály rtama (nevim jak to kurňa říct Šťastný). Líbat jsem se s ní nezačal, to bylo moc rychle a kámoška by mě pak vykostila Šťastný každopádně prošlo by to. Pak teda společný přesun ještě kus tramvají, zapojil jsem do rozhovoru kámošku, ptž já jsem pako při 1 na 1, já se cítím dobře ve větší skupince, takže fakt good, že tam měla kámošku Úsměv V metru jsem jim narval vizitku, vychutnal si pár zajímavých pohledů od holek, když viděli, že si jdu s těmahle dvouma a odjel na druhou stranu. Ještě se za mnou dívala a mávala mi. Když si mě najde na FB nebo mi napíše/zavolá, její plus a vezmu jí ven. Tady určitě dostanu za uši, že jsem si nevzal kontakt sám Šťastný každopádně tohle mi fungovalo před PU a konečně se zase k tomu stylu vracím, ptž cokoliv, na co jsem si hrál v průběhu mého působení v PU, mi prostě nefungovalo Šťastný

Jen jsem si dneska uvědomil, jak strašně pomalu eskaluju. Oproti Máje jsem fakt pomalej jak slimák. Když je tam od začátku zájem, tak je fakt nutný, abych zrychlil. Vsuvka pro Arfiho: Ty zapni rovnou turbo motor Šťastný Samozřejmě žádnýho Mysteryho jsem nepředvedl, nemít ta holka takový zájem ke mně, tak si o mě neopře kolo. Ale když má holka zájem, tak vám toho projde spousta a ještě vám pomáhá. To se mi líbí Úsměv

Jinak by mě zajímalo, čím jsem jí na začátku tak dostal, že tohle celý začla iniciovat. Uvidíme jak dál, všechno je otevřený Úsměv
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #406 kdy: 01. Červen 2012, 23:16:15 »

Tak si ho založ a nespamuj tu pořád
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #407 kdy: 01. Červen 2012, 23:17:41 »

já bych tam neměl co psát. akorát bych tam rozebíral do podrobna každou mojí myšlenku. sem napíšu jednou za čas a to je v pohodě Úsměv

btw. místo abys byl rád, že tu jednou za čas píšu něco o sobě a nejenom se vrtám v ostatních nebo se s někým hádám, tak je to taky špatně Šťastný tady je to vážně v pasti Šťastný karma mi padá jak hvězda z oblohy ať sem píšu cokoliv Šťastný zajímavý Šťastný
« Poslední změna: 01. Červen 2012, 23:23:38 od puzzle » Zaznamenáno
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #408 kdy: 03. Červen 2012, 00:08:25 »

Tak si vedle udělej téma, který nebude úplně deníkem, ale jen tokem tvých myšlenek. Napadá mě název: Puzzlův spamerký koutek  Šťastný
Zaznamenáno
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #409 kdy: 03. Červen 2012, 08:37:16 »

Puzzlovy hvězdné okamžiky aneb přidej vodu a vznikne Puzzle Šťastný
Puzzle a jeho báječná kompilace dobrodružství z pískoviště Šťastný
Puzzloviny, ta pravá dávka emocí Šťastný
...
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #410 kdy: 05. Červen 2012, 14:04:25 »

Nedělní koncert Kyuss v pražském klubu Lucerna. Atmosféra byla skvělá, klub se mi taky ohromě líbil, jen mě moc nepotěšil zvuk, na to jak drahé mají vybavení. Ošem to mi vynahradilo samotné vystoupení kapely. Miluju tyhle malý podia blízko divákům. Taky bylo úžasný když kolem nás před začátkem koncertu procházeli neustále členové kapely  Úsměv
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #411 kdy: 16. Červen 2012, 22:24:21 »

Kdo by to po minulém pátku řekl, že Řecko postoupí z 2. místa v závěsu za námi? Alespoň že jsou Rusáci venku, teď koho dostanem dál. Úsměv
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #412 kdy: 17. Červen 2012, 11:08:14 »

Jo aha Šťastný on je nějakej fotbal Šťastný Jsem si říkal, že lidi zase žijou cizím úspěchem Šťastný
Zaznamenáno
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #413 kdy: 18. Červen 2012, 00:05:06 »

Spíš lidi zase hledaj důvod prioč jít do hospody  Šťastný
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #414 kdy: 01. Červenec 2012, 20:19:31 »

Naučil jsem se na kolečkových bruslích takovou tu rychlou otočku. Zatím mi moc nejde na pravou stranu, každopádně na levo je to super Úsměv
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #415 kdy: 02. Červenec 2012, 12:04:02 »

Dnešné príspevky joei-ho Šťastný Ma vykotilo zo stoličky Šťastný
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #416 kdy: 02. Červenec 2012, 17:08:33 »

Tak tak, celkem se rozjel Šťastný
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #417 kdy: 09. Červenec 2012, 00:02:17 »

Jak zaujmout modelínu v pár větách větách Šťastný

Me (koment k fotce na FB, kde má vlasama zakryté jedno oko): To vidíš svět jednom dvojrozměrně. Nemáš třeba problém, že bys bourala do dveří?

She (už na chatu): prosim?? co je to za otázku?

Me: Šťastný
zakrej si jedno oko
pak se koukni
nemáš odhad vzdálenosti
Šťastný

She: jakto? to teda mám Úsměv

Me: Šťastný

She: se mi jako směješ?

Me: tvůj účes mi přijde nepraktický. leč určitě ti ho někdo pochválí, jak je krásný..

She: takle to nenosim ))) sem si ho sama nevybírala.. mě to ale neva, že ti přijde nepraktický, mam rada změny. a co ty jak se vede?

Byl z toho poměrně zajímavej pokec o vztazích.

Btw. ta holka si vždycky na začátku hraje na moc důležitou, leč vážně stačí neskočit na její frejm, nezačít se kvalifikovat a je z ní super holka, se kterou se dá normálně bavit.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #418 kdy: 11. Červenec 2012, 13:15:03 »

LTR s Májou.
« Poslední změna: 11. Červenec 2012, 13:18:42 od puzzle » Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #419 kdy: 14. Červenec 2012, 18:17:19 »

Jel jsem se na 2 dny podívat na dramatický tábor, kam jsem dřív jezdil jako vedoucí. Neuvěřitelná sranda, letos jsme si to všichni super užili. Ještě radši jsem za to, že jsem to tam dokázal pořádně rozpohybovat. Než jsem dojel, byla tam prý nuda a menší kluci brečeli, že tam nejsem. Podle kámošek jsem tam lidi zase "zkazil", což v praxi znamená tak, že moje nejoblíbenější písnička se stala hitem tábora, ostatní začli mluvit stejně jako já, chovat se podobně a tak. A včerejší večerní diskotéka... někdy v půlce na mě kámoška: "Ještě chvíli a díky tobě se tu holky poperou." Šťastný Jinak jsem se právě probudil, 3 hodiny jsem spal tak, že mě nevzbudil ani zvonek a pískání kámoše, který se u mě stavoval, že si půjdem zahrát fotbal Šťastný Neuvěřitelná únava, to je neklamné znamení, že jsem tábor prožil naplno a tak to má být Úsměv
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #420 kdy: 19. Červenec 2012, 23:31:50 »

Vyhrál jsem lístky na DJ Tiesta. Nejenom, že se nedali koupit, ale když tu náhodou hraje, stojí lístek okolo tisícovky.
Že jsem vyhrál lístky jsem si pomalu ani nevšiml, díky přiblblým spamům, ještě že posílali druhý e-mail  Úsměv
Navíc jeho hudbu prostě žeru (chápu, že většině z vás to asi moc neřekne), je to pro mě opravdu splněný sen, takže jsem teď mega happy !  Super!

Kdo nezná: song 1(stará klasika), song 2 (trochu novější) , song 3
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #421 kdy: 19. Červenec 2012, 23:59:34 »

Hezky! To ti závidim. Tiesto je Pán.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #422 kdy: 20. Červenec 2012, 00:02:42 »

Jel jsem se na 2 dny podívat na dramatický tábor, kam jsem dřív jezdil jako vedoucí. Neuvěřitelná sranda, letos jsme si to všichni super užili. Ještě radši jsem za to, že jsem to tam dokázal pořádně rozpohybovat. Než jsem dojel, byla tam prý nuda a menší kluci brečeli, že tam nejsem. Podle kámošek jsem tam lidi zase "zkazil", což v praxi znamená tak, že moje nejoblíbenější písnička se stala hitem tábora, ostatní začli mluvit stejně jako já, chovat se podobně a tak. A včerejší večerní diskotéka... někdy v půlce na mě kámoška: "Ještě chvíli a díky tobě se tu holky poperou." Šťastný Jinak jsem se právě probudil, 3 hodiny jsem spal tak, že mě nevzbudil ani zvonek a pískání kámoše, který se u mě stavoval, že si půjdem zahrát fotbal Šťastný Neuvěřitelná únava, to je neklamné znamení, že jsem tábor prožil naplno a tak to má být Úsměv
Nechceš sem dát fotku z FB jaké skupinky si byl vůdce? Mě to přijde směšný, takový prckové.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #423 kdy: 20. Červenec 2012, 00:49:41 »

Ok, to je fér Šťastný Chápu, že ti to přijde směšný, když máš jiné hodnoty a jseš jiný člověk než já.

Ty jsi byl někdy na táboře jako instruktor/vedoucí?

Pamatuješ si, jak v The Pickup Artists je vzal Mystery do té školky? Mrkající To byly ještě daleko mladší dětska.

Každopádně 7 lidí tam bylo nad 15 let, pak pár 13 a 14 let, pak mladší. A i kdyby tam byli všichni 10 let, mě prostě baví si jednou za rok vyblbnout jako dítě, nabít se energií, bavit děti. Tábory mají zvláštní náboj, každopádně docela chápu, že to není pro každého, někoho to nebaví, někdo by se tam nedokázal bavit, někdo by ty děti nedokázal zvládnout nebo rozesmát. Lidi jsou různí.

Možná ti to přijde opět směšný, leč jak už nějakou dobu jezdím, tak mi přijde, že na děti potřebuješ nejlepší leadership jak na koho. Umět je zaujmout, rozesmát, zároveň mít autoritu, umět efektivně řešit problémy jako různá zranění, emocionální problémy typu "já chci domů", kdy se dítě naprosto sekne, v horších případech nějaká šikana a mnoho dalšího. Upřímně to není tak easy jako jít na instant s holkou z Příkopů Šťastný
« Poslední změna: 20. Červenec 2012, 01:12:00 od puzzle » Zaznamenáno
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #424 kdy: 20. Červenec 2012, 02:50:27 »

jo jo, Tiesta a vůbec tenhle styl hudby mám taky hodně rád  Super! tak si to pořádně užij a ne abys chodil po autech  Pssst! Smějící se

btw: kdes ty lístky vyhrál?  Šťastný
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Stran: 1 ... 15 16 [17] 18 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS