Co vás poslední dobou vytočilo...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 07:50:41

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co vás poslední dobou vytočilo...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15 Tisk
Autor Téma: Co vás poslední dobou vytočilo...  (Přečteno 167725 krát)
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 17. Leden 2009, 21:00:54 »

Před vánocema jsem na diskotéce a tancoval jsem s kamarádkou ploužák. Ale ten fotograf to nafotil z dost blbýho úhlu a taky když jsme se o něčem hádali. Vzhledem k tomu, že to byl ploužák a oba jsme zrovna mluvili, tak máme tak stylově pootevřený pusy, jakobysme se chtěli líbat... V podstatě fotografie dost jinak vykresluje skutečnost. Přítelkyně tu fotku viděla docela brzy a vysvětlil jsem jí to, ale dneska mi přišlo zajímavý varování od kamarádky ze školy (ještě že jí znám).

Citace
Ona: hale víš co sem nedavno viděla takovou pěknou fotku z xxxx
Já: jakou?
Ona: no z vánoční akce jak tam ploužíš s nějakou slečnou a péta to nebyla
Já: ploužák je tanec. A tancovat s holkou snad můžu i když to neni Péťa...
Ona: no jo no ale tak to co děláš na tý fotce je trošu víc odvážnější. já jenom aby si o tom věděl že to viděla velá škola a všichni z toho maj prdel kort ty kryplové od vás ze třídy a chtěj to pétě ukázat

že sou to kryplové, který nevěděj, kdy přestat, to jsem věděl, ale že jsou schopný tohohle, tak to už dostalo i mě. No koneckonců, udělat to klidně můžou a jestli to udělaj, tak asi budu svině (doufám, že sem ještě nezapomněl sociotechniku a podobný hračičky, který sloužej k získání hesel).

Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 18. Leden 2009, 13:23:37 »

doufám, že sem ještě nezapomněl sociotechniku a podobný hračičky, který sloužej k získání hesel).


Tohleto me vzdycky zajimalo. Na jakem principu je zalozeno to ziskani hesla?
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #127 kdy: 18. Leden 2009, 13:33:11 »

cassies: Na lidské blbosti, naivitě, příp. neznalosti Úsměv Zjednodušeně řečeno jde o to, že se člověk vydává za někoho, kdo není - např. zavolá nějakému zaměstnanci větší firmy, že je z jejich IT oddělení a potřeboval by znát jeho heslo do systému, aby...
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 18. Leden 2009, 13:52:21 »

coz je porad nejuspesnejsi a nejjednodussi zpusob Úsměv pac kdyz si zvolis spravneho blbce...  Nemocný#39;
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 18. Leden 2009, 13:55:41 »

Cassies:Existuje spousta programů jako například wwwHack kam zadáš například mailovou adresu kterou potřebuješ prolomit a on zkouší všechny možný kombinace hesel. Stejným způsobem jako kdyby jsi to psala na klávesnici. Akorát že on vyzkouší za vteřinu tak 10 kombinací. Někdy to ale může trvat třeba měsíc než nějaký kód vyrendruje.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 18. Leden 2009, 16:26:45 »

Cassies:Existuje spousta programů jako například wwwHack kam zadáš například mailovou adresu kterou potřebuješ prolomit a on zkouší všechny možný kombinace hesel. Stejným způsobem jako kdyby jsi to psala na klávesnici. Akorát že on vyzkouší za vteřinu tak 10 kombinací. Někdy to ale může trvat třeba měsíc než nějaký kód vyrendruje.
Jak je ta adresa? Provokatér....ne, nechci lezt nekomu do kompu, chci to na sobe vyzkouset.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 18. Leden 2009, 19:07:48 »

Cassies:Existuje spousta programů jako například wwwHack kam zadáš například mailovou adresu kterou potřebuješ prolomit a on zkouší všechny možný kombinace hesel. Stejným způsobem jako kdyby jsi to psala na klávesnici. Akorát že on vyzkouší za vteřinu tak 10 kombinací. Někdy to ale může trvat třeba měsíc než nějaký kód vyrendruje.
Jak je ta adresa? Provokatér....ne, nechci lezt nekomu do kompu, chci to na sobe vyzkouset.

Neboj, my jsme diskrétní  Šťastný
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 18. Leden 2009, 19:20:17 »

Hesla složená jen z malých písmen abecedy

Počet písmen   Počet kombinací                  Doba prolomení
4                456976                           1,5 minuty
8                208827064576                 2,5 hodiny
12                 95428956661682200           121 let

EDIT: KDyž už sme u toho, většina lidí používá něco co je s nimi svým způsobem spojený - jméno mazlíčka, partnera, rodný číslo... takže je to poměrně lehký zjistit...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 18. Leden 2009, 19:29:28 »

EDIT: KDyž už sme u toho, většina lidí používá něco co je s nimi svým způsobem spojený - jméno mazlíčka, partnera, rodný číslo... takže je to poměrně lehký zjistit...
Já používam mutaci tohohle. Kdysi jsem mela uzasne heslo  Směrovka heslo Kroutící očima
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 18. Leden 2009, 19:32:56 »

u mě to je číselná část staré SPZ, kterou jsme měli, než jsme se stěhovali
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 18. Leden 2009, 19:44:47 »

Hesla složená jen z malých písmen abecedy

Počet písmen   Počet kombinací                  Doba prolomení
4                456976                           1,5 minuty
8                208827064576                 2,5 hodiny
12                 95428956661682200           121 let

EDIT: KDyž už sme u toho, většina lidí používá něco co je s nimi svým způsobem spojený - jméno mazlíčka, partnera, rodný číslo... takže je to poměrně lehký zjistit...
Ty casy jsou naprosto, NAPROSTO zcestny. Zadny rozumny system ti nedovoli autorizovat se s takovou "kadenci". Pak bud o tom cloveku musis docela dost vedet nebo lze pouzit slovnikove vyhledavani, ale ani jedno z toho bych neoznacil za "pomerne lehky".
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 18. Leden 2009, 19:49:10 »

Hesla složená jen z malých písmen abecedy

Počet písmen   Počet kombinací                  Doba prolomení
4                456976                           1,5 minuty
8                208827064576                 2,5 hodiny
12                 95428956661682200           121 let

EDIT: KDyž už sme u toho, většina lidí používá něco co je s nimi svým způsobem spojený - jméno mazlíčka, partnera, rodný číslo... takže je to poměrně lehký zjistit...
Ty casy jsou naprosto, NAPROSTO zcestny. Zadny rozumny system ti nedovoli autorizovat se s takovou "kadenci". Pak bud o tom cloveku musis docela dost vedet nebo lze pouzit slovnikove vyhledavani, ale ani jedno z toho bych neoznacil za "pomerne lehky".

Upozorňuju že sem to četl na nějakým webu o virech a o hackování vím kulový...ale můžeš nás poučit.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #137 kdy: 18. Leden 2009, 20:38:32 »

Midar chtěl asi říct něco takovýho, jakože každej rozumnej systém je navrženej tak, že po XY neúspěšných pokusech o přihlášení např. zablokuje možnost přihlášení nebo aspoň přidá k přihlašovacímu formuláři capchu. Např. na základě účtu, ke kterému se útočník snaží připojit, na základě útočníkovy IP adresy, kombinace, příp. úplně něco jiného. No a capchu (opsání textu z obrázku) zná snad každý...
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 18. Leden 2009, 20:47:34 »

Ale má něco takovýho třeba email od seznamu?
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 18. Leden 2009, 20:51:28 »

Možná ne, ale nedovolí ti tak rychle se přihlašovat. IMO ti povolí tak 10,20 requestů za/s pár minut/hodin a pak tě zabanuje. Pořád je nejlepší zkopírovat přihlašovací stránku seznamu, zaregistrovat si sezriam.cz a nechat si tam od lidí to heslo vyplnit - nejlépe něčím jako emailem "Pokud chcete, aby vaše schránka nezmizela a byla přesunuta na nové servery, musíte se znovu přihlásit na adrese email.sezriam.cz/login.php" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #140 kdy: 18. Leden 2009, 21:33:17 »

Jojo. Nejlíp ten odkaz v mailu může vést normálně na validní stránku, ale přesměrovat to někam jinak v JavaScriptovym onclicku Úsměv
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 19. Leden 2009, 23:38:29 »

Midar chtěl asi říct něco takovýho, jakože každej rozumnej systém je navrženej tak, že po XY neúspěšných pokusech o přihlášení např. zablokuje možnost přihlášení nebo aspoň přidá k přihlašovacímu formuláři capchu. Např. na základě účtu, ke kterému se útočník snaží připojit, na základě útočníkovy IP adresy, kombinace, příp. úplně něco jiného. No a capchu (opsání textu z obrázku) zná snad každý...
Diky za doplneni, tak jsem to myslel.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 03. Únor 2009, 11:00:01 »

Teď bych docela akutně potřeboval prolomit jednu emailovou adresu. A sezriam.cz jak říkal Ava nefunguje. Můžete někdo prosím napsat nějaký další zaručený způsob?
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: 03. Únor 2009, 18:10:03 »

- Moje matka, už to začíná bejt opravdu neúnosný...  Kroutící očima
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 03. Únor 2009, 18:42:11 »

nedostatek penez a problemy v praci. (problemy se sebou samotnym v praci pro upresneni:-D)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: 03. Únor 2009, 20:24:24 »

nedostatek penez a problemy v praci. (problemy se sebou samotnym v praci pro upresneni:-D)

Peníze budou, my nebudem
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 04. Únor 2009, 21:58:15 »

Teď bych docela akutně potřeboval prolomit jednu emailovou adresu. A sezriam.cz jak říkal Ava nefunguje. Můžete někdo prosím napsat nějaký další zaručený způsob?

Trestnej čin Porušování tajemství dopravovaných zpráv se vztahuje i na elektronickou komunikaci. Já bych se bejt tebou na to neptal tady, kde si to může každej přečíst. Ono už tím, že sháníš takovej postup, ses dopustil přípravy tr. č. Půjdeš do vězení pro mladistvý delikventy a tvá prdel zažije středověk.  Smějící se

není to tak horký, příprava u tohohle činu není trestná, ale dávej si bacha co kde napíšeš a zamysli se nad tím, jestli máš zapotřebí někomu lozit do pošty...

Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 04. Únor 2009, 22:01:58 »

vytočilo mě, že mě nic nevytočilo... Mrkající
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 04. Únor 2009, 22:06:30 »

J/R:Vim že je to trestný, ale co by dnes nebylo? Máš legálně Windows?
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 04. Únor 2009, 22:27:59 »

Comanch: Jo
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS