Co vás poslední dobou vytočilo...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 18:55:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co vás poslední dobou vytočilo...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Tisk
Autor Téma: Co vás poslední dobou vytočilo...  (Přečteno 167705 krát)
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #200 kdy: 19. Prosinec 2009, 00:53:08 »

Wannaher to jsi mi úplně připoměl mojí babičku  Šťastný Přesně ten samý případ, musí mít vždycky pravdu a každého pořád poučuje. Když se někdo ohradí, tak ze sebe dělá chudáčka.

Třeba jednou utírám nádobí - příbory a házím je do šuplíku. A ona mi říká ať si je nejdřív položím na kuchyňškou linku a pak je tam dám najednou, že mi to výjde rychleji (přitom šuplík je 2 cm pod linkou...) a klidně se kvůli toho se mnou začne hádat a tak je to se vším Smějící se k posrání...jednou ji asi řeknu upřímně: "víš co babi? jdi do prdele"  Smějící se


btw. Wannaher: ty máš nějakou divnou mamku, moje by mi nikdy neřekla, že jsem tlustý... Šťastný

Eclipse: nemusíš otevřít všechny holky na světě  Mrkající ale možná by to chtělo lepší disciplínu, když už si něco řeknu, tak to udělám, ale sám s tím mám problém  Šťastný
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #201 kdy: 19. Prosinec 2009, 09:31:22 »

Mě štve, že si každý večer říkám, jak budu druhý den cestou do školy a ze školy otevírat spoustu setů a všechny balit... a druhý den se vzbudím a do ničeho se mi nechce - neupravím se, nahodim nějaký oblečení a jdu. No a když jdu ze školy, tak nemůžu otevírat, protože jsem se ráno neupravil a tak podobně... A večer téhož dne si zas říkám, jak si na sobě dám ráno záležet, abych mohl otevírat, ale ráno se zas do ničeho nemám Smutný a tak to de furt, sem bezradnej Smějící se

Any ideas?
ohol si oboci, kazda si Te vsimne Šťastný
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
WannaHer2

Karma: 1
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #202 kdy: 19. Prosinec 2009, 10:24:03 »

Wannaher to jsi mi úplně připoměl mojí babičku  Šťastný Přesně ten samý případ, musí mít vždycky pravdu a každého pořád poučuje. Když se někdo ohradí, tak ze sebe dělá chudáčka.

Třeba jednou utírám nádobí - příbory a házím je do šuplíku. A ona mi říká ať si je nejdřív položím na kuchyňškou linku a pak je tam dám najednou, že mi to výjde rychleji (přitom šuplík je 2 cm pod linkou...) a klidně se kvůli toho se mnou začne hádat a tak je to se vším Smějící se k posrání...jednou ji asi řeknu upřímně: "víš co babi? jdi do prdele"  Smějící se


btw. Wannaher: ty máš nějakou divnou mamku, moje by mi nikdy neřekla, že jsem tlustý... Šťastný

Eclipse: nemusíš otevřít všechny holky na světě  Mrkající ale možná by to chtělo lepší disciplínu, když už si něco řeknu, tak to udělám, ale sám s tím mám problém  Šťastný

jááááj Šťastný tak to jo, to znám. Taky žijeme v rodinném domě a babička obývá spodní patro. Ona je kapitola sama pro sebe :-D. Zase ne,že by byla nepříjemná,nebo se dokonce hádala,to ne. Ale je strašně, a tím myslím strašně starostlivá (myšleno že se do všecho plete Šťastný. Pro ukázku, ségra - 17 let,brácha 20. Ségru každé ráno honí, aby si pohnula do školy (rychlo, ujede ti to (autobus)(to řekne min. 3 - ségra z ní šílí,ale člověk si zvykne,a už to pouští jedním uchem tam,druhým ven, pojď už,máš tu nachystaný čaj a svačinku :-D:-D, a to samé bylo,když jsem byl malý já,:). Nebo na bráchu(20 let!!!), když z někama dojde nebo kdykoliv, Míšo,jedls? Běž si něco vzít na jídlo Šťastný. Nebo další případ za všechny - když je brácha někde venku, s kamarády nebo tak, tak za mnou bábina přijde a že "Vyvolaj mně toho Míšu"(tím myslí,že jí mám vytočit číslo na mobilu na bráchu,ať mu může zavolat a říct něco v tomto smyslu:D "No Míšo, kde si? Zase si s tým cigánem? S tým pokřiveným? Šťastný Poď dom, taťka ti chce neco říct (ikdyž taťka ještě většinou ani není doma Šťastný.." No ale po několika letech to skoro už ani nevnímáte..
Zaznamenáno
swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #203 kdy: 19. Prosinec 2009, 10:49:25 »


No co tak má o tebe starost Šťastný Mě babka štve leda v tom smyslu že zavolá že něco chce vždycky když řešim něco jinýho Šťastný
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #204 kdy: 27. Prosinec 2009, 17:10:33 »

Že jsem zapomětlivý debil....do konce roku musím odevzdat jako seminárku udělaný portál (neumím ho udělat a všichni, kteří mi mohli pomoct jsou momentálně pryč) Ďábelský Ďábelský Ďábelský
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #205 kdy: 27. Prosinec 2009, 20:12:15 »

Mě vytočilo, že jedu na silvestra k babičce   Velmi smutný
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #206 kdy: 27. Prosinec 2009, 21:45:06 »

ohol si oboci, kazda si Te vsimne Šťastný

Ale ony si všímaj - ale mně se je nechce otevírat po ránu. A odpoledne bych je zas otevřel, jenže nemůžu, protože ráno jsem neměl pomyšlení na pickup a tak sem se neupravil Smějící se
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #207 kdy: 30. Prosinec 2009, 19:21:33 »

Tak to musíš bejt v jednom kuse vytočenej Úsměv

Jo, mě taky naštve když chci třeba někdy po škole sargovat a nakonec mam náladu, že poslední co bych chtěl dělat by byl sarge.

Jinak mě vytáčí když padá sníh a mrzne a musim v tom chodit do školy a podobně
Zaznamenáno

rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #208 kdy: 31. Prosinec 2009, 17:25:28 »

Teď mě fakt vytočilo když mi holka napsal že semnou na Silvestra nejde protože se pohádala s otcem a nebude se ho doprošovat ať jí pustí...jako by se musela chovat jako alfa a nedokázala ustoupit  Smějící se
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #209 kdy: 31. Prosinec 2009, 21:10:29 »

CG rua
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #210 kdy: 01. Leden 2010, 16:21:38 »

Jakt to myslíš?

Na druhou stranu mi udělalo radost, že mi napsala jiná holka jestli s ní někam nejdu na silvestra  Šťastný
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #211 kdy: 01. Leden 2010, 16:23:11 »

A jak to dopadlo?
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #212 kdy: 02. Únor 2010, 17:13:06 »

Jdu z obchodu,a právě vidím,jak holka doběhla na zastávku,ze které právě odjížděl bus.Byl jsem od ní asi 5 metrů tak jsem za pochodu prohodil:

Já:To naštve co?
Ona:Nestarej se jo?Hleď si svýho


...brr...takovým protivným vražedným hlasem to řekla...FUJ!...třeba i ujel ten další... Znepokojený
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #213 kdy: 02. Únor 2010, 18:44:00 »

Byla negativně naladěná z toho, že jí ten bus ujel. Evidentně si ze sebe nedokáže udělat srandu. Máš pravdu, FUJ!, takový lidi nemám rád.
Chudák holka se nemá ráda. Je mi takovejch lidí spíš líto.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #214 kdy: 12. Srpen 2010, 20:58:19 »

Zatažená obloha, takže mám po pozorování Perseid... Smutný
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #215 kdy: 13. Srpen 2010, 16:24:52 »

Dnešní den.
Na pátek 13tého jako den smůly nebo štěstí, nevěřím. Ale dnes se mi smůla lepí na paty.
Dopoledne vstanu. Jdu do kuchyně pro příborový nůž vedle nich jsou nože. A jak si tak šahám pro příborák, byl tam blbě položený nůž ostrým nahoru a já si to zaryl přes lůžko u nehtu až do masa.
Dnes si jdu udělat vajíčka a já vůl zapoměl ztlumit sporák a spálil jsem je, smrdělo to přes celý obývák.
Byl jsem tak zmaten, že když jsem dal vajíčka na talíř po té nacházel dřez a na pánev jsem spustil ledovou vedu, strašně to zasyčelo, já uskočil a kdybych neuskočil byl bych se pořádně popálil.
Byl jsem strašně naštvanej, až my z toho bylo vedro. Potom čekám na kámoše do odpolední, protože máme domluvené sarge. Odpoledne mi oznámil, že sarge se ruší, přeobjednali ho k zubařce na dnešek. Já z toho dne už nemohl a jak mi z toho bylo vedro, byl jsem nepříčetnej a zuřivě jsem si kopnul do sedačky.  Smějící se
Zachvíli jedu do fitness, tak snad na mě nevlítnou revizoři nebo na mě nespadne činka.  Smějící se
Teď chčije ještě ke všemu !
Ale těším se k noci, kdy dávají na HBO horor "Pátek třináctého."  Provokatér
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #216 kdy: 24. Srpen 2010, 13:43:14 »

Zatažená obloha, takže mám po pozorování Perseid... Smutný

Tak sa dnes nazýva šmírovanie mužov teleskopom???
Btw, na Petříne je observatórium a niektoré teleskopy sa dajú nasmerovať na sprchy na strahovskej koleji.Tested  Super! Šoda, že večšinu osadníctva tvoria muži.  Smutný
Ale nie, že by som to potreboval - na koleji, kde bývam, mám sprchy zmiešané  Super!
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #217 kdy: 25. Srpen 2010, 01:36:17 »

problém - nemožem sa zbaviť podkožného tuku. I napriek prísnej diéte, tréningom a suplementom sa mi redukcia tuku posledný týždeň zastavila. Genetika... Boh ma nemá rád. Smutný Ale ja tomu bradatému fakerovi ukážem!  Ďábelský Vyrysujem, nech to stojí čo chce!  Ďábelský Ďábelský Ďábelský
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #218 kdy: 25. Srpen 2010, 19:00:49 »

Tyjo, Artist posli mi prosimte fotku, ja si asi vubec nepamatuju jak si vypadal, protoze zadneho bradateho frajera si nevybavuju  Šokovaný
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #219 kdy: 26. Srpen 2010, 19:44:10 »

mal som na mysli bradatého f... TOHO:



nemá ma rád, hajzel! Dal mi veľkú prdel !  Ďábelský
... a vpredu zase mohol byť aj štedrejši...

Uznávam jedine tohto:


Áaaamen! 

A máš pravdu, bradatý nie som  Super!

Pozn: Artist sa týmto príspevkom v žiadnom prípade nechcel dotknúť žiadneho človeka a jeho kresťanského vierovyznania. Každý si može uctievať tú svoju patetickú modlu podľa chuti a v žiadnom prípade nie je mojim právom spomínaný nonsens posudzovať ani sa k tomu akokoľvek negatívne vyjadrovať.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #220 kdy: 26. Srpen 2010, 19:57:44 »

heh, To se me zase snazis presvedcit abych se oholil a ostrihal?  Smějící se
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #221 kdy: 27. Srpen 2010, 00:11:14 »

Nie, snažím sa ťa presvedčíť, aby si nosil kožené tangá!  Andílek
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #222 kdy: 27. Srpen 2010, 15:12:46 »

zaplacení pokuty za znečištění  Vykřičník Ďábelský
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #223 kdy: 27. Srpen 2010, 16:42:26 »

zaplacení pokuty za znečištění  Vykřičník Ďábelský

Okakal si policajta? Eh?
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #224 kdy: 27. Srpen 2010, 22:32:02 »

 Smějící se ne... seděl jsem na lavičce na opěrátku. Pršelo tak přece nebudu sedět v mokrym  Mrkající
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS