Databáze výmluv

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 16:13:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Databáze výmluv
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk
Autor Téma: Databáze výmluv  (Přečteno 56867 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 29. Říjen 2008, 21:42:09 »

Chtěl bych tady založit databázi výmluv, proč holky nemůžou ven (na rande, kamkoliv). Tak se pochlubte svými zkušenostmi, těmi nejtrapnějšími, nejrafinovanějšími a nejnenápadnějšími, který jste slyšeli. Začnu já.

[...] Neozve se vůbec
Musím se učit
Jedu s rodiči pryč
Zrovna jdu s kamarádkou taky do kina, tak nemůžu
Ahojky, já bohužel nemůžu ven do konce měsíce, mám velkej průser. Tak zatim pa.

Teď mě toho moc nenapadá, tak piště vlastní, další doplním později
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Říjen 2008, 21:47:50 »

Ona: Musím jí vyvenčit psa.

Já: Skvělí, tak můžu jít s tebou

Ona: To nejde, on nemá rád cizí lidi
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 29. Říjen 2008, 22:13:42 »

Promiň, ale je mi špatně. Třeba někdy jindy.
Zaznamenáno

BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Říjen 2008, 22:21:04 »

-Víš mám 5 let přítele
-neozove se vůbec
-netušila jsem že se ještě ozveš
-víš byl to jenom úlet
-včera se mi to líbilo,ale kvůli příteli to nevyjde a ani nikdy příště tak se nezlob:-)
-špatně jsme se pochopili
atp.
 Kroutící očima
Zaznamenáno
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Říjen 2008, 22:36:56 »

kenich:  Smějící se tak to už je moc no...

jinak moje nejoblíbenější : Ztratila jsem na tebe číslo, někdo mi ho asi vymazal ,tak jsem se nemohla ozvat... Nemohla jsem jít, pže přijela tetička z Ameriky/whatever.... Miluju tě, ale.... (prostě to nejde Šťastný) ... Nemůžu, mám tedka hodně učení ( pak jsem ji viděl ten samej den venku a to koukala Šťastný:D) ... Zaneprázdění typu jedu s našima pro jabka (snad až někam do Ruska Šťastný) ...jiný si zaitm nevybavuju...zejtra budu volat jendý holce tak další přibude Šťastný
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Říjen 2008, 22:44:40 »

Ještě jsem si vzpomněl, že při tý výmluvě , že na mě ztratila číslo ještě přidala, že : "Jak jsme spolu byli minule venku tak jsem měla náhradní mobil a tedka mam tamten , v kterym to číslo neni"
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Říjen 2008, 00:29:21 »

Ahoj, já sem si teďka vzpomněla, že vlastně někam jedeme. Takže zejtra ne, třeba někdy jindy. # A kdy že? #

Jé, čau. Hele, mně je blbě ještě ze včerejška. Tak třeba příště... # Příště - jako v příštím životě? #

Promiň, ale dneska ne, mám něco s kámošem? # S "kámošem"? # Úsměv

Sorry, to bych se musela zeptat mladýho. # Big Brother (nebo spíš Big Boyfriend) tě vidí, ještě že ho máš. # Mrkající

Moc mě to mrzí, že sem se na tu zábavku nedostala. Já sem strašně moc chtěla jet, ale už sem se nevešla známýmu do auta. # Na fotkách ze stejnýho dne, z jiný zábavy v náruči s borcem - no když ses nevešla jednomu známýmu do auta, aspoň že ses vešla druhýmu do postele. #

Mně je to strašně líto, ale k večeru zavolali z brigády, že musim do práce. Tak proto sem nedorazila. Nezlobíš se? # V sobotu večer že se potáhneš 10 kilometrů z tý vaší prdele do města do práce? To tě šlechtí. Pro tebe i přijeli, viď? Ne, nezlobim se. Zvyk sem si. #
« Poslední změna: 30. Říjen 2008, 00:33:01 od Stranger » Zaznamenáno

xbendik
*


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Říjen 2008, 01:02:34 »

Zajímavé téma, tak jsem si projel telefon a zapátral v paměti. Všechny jsou originální citace:

Nedávno jsem se rozešla s přítelem a ...
Vůbec nic ted nestíhám.
Fakt nevim jestli ten cas mít budu. Blablabla... Ale nevim, jak s tim mym casem.
Nechci ted nic řešit...
Mám to ted všechno hrozně složité...
Můj bývalý chce se mnou něco vyřešit.
Jdu s někým někam...
Je mi hrozně špatne a bolí mě hlava.
Dneska nikam nejdu, jsem se nevyspala za posledních několik dnů.
Zapoměla jsem si telefon v práci a nemohla jsem se ti včas ozvat.
Chci jít brzo spát. A nikam se mi nechce.0
Ted jsem prisla z práce a jsem úplně vyřízená. Vecer mi stejne dávaj Ordinaci v růžový zahradě a jsem domluvená s kamarádkou, že se budem dívat u ní.
Od tý doby co jsem přijela z dovolený vůbec nestíhám.
Stejně končim v xx, takže by to bylo zbytečný.

Ted me jeste napadla jedna story:
Neco jsem mel s kamarádkou a za pár dnů jsem jí volal. Nebrala mi telelefon ještě cca 3-4 týdny, kdy jsem jí náhodně zkoušel volat i s několikadenním rozestupem. Telefon zvonil, ale ona to nebrala, ani nezavolala zpátky. Tak jsem jí po cca měsíci napsal smsku, ze jsem chtel jenom zkontrolovat jedno vyjádření, co jí přišlo od nějaké instituce ... jestli to bylo vše v pohodě, atd..(už nevim, co to přesně bylo). Hned druhý den volala, že měla problém se simkou, ale že ted už to je vpohodě. A další podobný slinty. Měl jsem co dělat, abych se jí nezačal smát. Domluvil jsem si s ní schůzku na následující týden, kvůli které přijela asi 20km a tu jsem asi 20 minut před začátkem zrušil, že na ní ted nemám čas...  Smějící se
Zaznamenáno

Nemyslíš že je čas udělat změnu?
Kdy?
Právě teď!
Jestli se budeš bát teď, budeš se bát celý svůj život.
Tak se neboj, buď si jistý a udělej to!

!_______SKOK_______!
xbendik
*


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Říjen 2008, 01:08:02 »

Ahoj, já sem si teďka vzpomněla, že vlastně někam jedeme. Takže zejtra ne, třeba někdy jindy. # A kdy že? #

Tak tadle je uplne tipická, u tedlech se dycky nejvíc nasmeju Smějící se
"Ted jsem si vzpoměla, že ..." Samozřejmně, že když někam jedu, tak se na to vůbec nepřipravuji a nemyslím na to předem. Překlad: Jsme úplně blbá a zapoměla jsem, že jedu zítra šukat s kamarádem. Málem bych si zapoměla vzít antikoncepci, ještě, žes mi to připoměl. Smějící se
"...třeba někdy jindy." Překlad: Doufam že s tebou nikdy. Aneb, musím si zapsat dnešní výmluvu, abych příště neříkala stejnou.  Smějící se
« Poslední změna: 30. Říjen 2008, 01:14:08 od xbendik » Zaznamenáno

Nemyslíš že je čas udělat změnu?
Kdy?
Právě teď!
Jestli se budeš bát teď, budeš se bát celý svůj život.
Tak se neboj, buď si jistý a udělej to!

!_______SKOK_______!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Říjen 2008, 01:23:52 »

xbendik: to jsi vystihl....

Jinak s moc výmluvama jsem se nesetkal, ale nejčastější je podle mě prostě tvrzení, že nemá čas... jakmile vám holka říká, že nemá čas, tak si můžete bejt jistý, že nemá zájem a že z toho nic nebude...
Zaznamenáno

xbendik
*


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 30. Říjen 2008, 01:31:11 »

Když říká že nemá čas, tak to znamená, že ho nemá na vás. Samozřejmně vše je o prioritách. Když něco chci, tak si na to prostě čas udělám Mrkající
Zaznamenáno

Nemyslíš že je čas udělat změnu?
Kdy?
Právě teď!
Jestli se budeš bát teď, budeš se bát celý svůj život.
Tak se neboj, buď si jistý a udělej to!

!_______SKOK_______!
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Říjen 2008, 16:22:30 »

-ne, teď ven nejdu, prší (to, že nepršelo, ani se k dešti neschylovalo, pouze byly mraky, zmiňovat nemusím ne?)
-ne, teď ven nejddu, je moc velký parno (budu komentovat slovy, že to bylo v létě)
-ne, je tam zima

A pak jedna story:
Byli jsme s kámošem venku a tka nás napadlo,ž e zkusíme vytáhnout jednu holku: tak jsem kámošovi dal mobil a s mýma volnýma minutama jí zkoušel vytáhnout ven. Já jen poslouchal a jen kroutil palicí. Nejdřív řekla, že je po kalbě a že jí strašně bolí hlava. Po pěti minutách řekla, že musí pomáhat na zahradě a za chvilinku řekla, že si musí zabalit, že jedou někam. A jak to dopadlo? Nakonec s náma ven šla, byla s náma venku několik hodin. Žádné stopy po společenské únavě nebyly, zahrada najednou její pomoc taky nepotřebovala, věci se jí taky zabalily samy a poněkud zvláštně v termíně, který udávala že bude pryč, si se mnou psala na icq a o dovolený ani zmínka...

takže doplňuji:
-ne, jsem po kalbě
-ne, musím pomáhat s/na XY
-ne, musim si zabalit
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 30. Říjen 2008, 16:39:53 »

A pak jedna story:
Byli jsme s kámošem venku a tka nás napadlo,ž e zkusíme vytáhnout jednu holku: tak jsem kámošovi dal mobil a s mýma volnýma minutama jí zkoušel vytáhnout ven. Já jen poslouchal a jen kroutil palicí. Nejdřív řekla, že je po kalbě a že jí strašně bolí hlava. Po pěti minutách řekla, že musí pomáhat na zahradě a za chvilinku řekla, že si musí zabalit, že jedou někam. A jak to dopadlo? Nakonec s náma ven šla, byla s náma venku několik hodin. Žádné stopy po společenské únavě nebyly, zahrada najednou její pomoc taky nepotřebovala, věci se jí taky zabalily samy a poněkud zvláštně v termíně, který udávala že bude pryč, si se mnou psala na icq a o dovolený ani zmínka...

Good game
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 30. Říjen 2008, 16:45:18 »

S většinou tohohle jsem se setkal, ale když jsem se zeptal podruhý, tak už ta holka většinou mohla.... nebo ještě napoprvý navrhla náhradní termín. Vždycky, když jsem zjišťoval, jestli nekecá, tak jsem zjistil, že měla pravdu a styděl se, že jí podezírám. To se pak těžce poznává, co je výmluva...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 30. Říjen 2008, 22:26:48 »

z dřívějška
: Tak můžem někam zajít? Ona: Ok, ale raděj bych to nechala na příště až se potkáme tady. : Fajn, a co třeba o víkendu: Ona: já bych to fakt raděj nechala na příště Já: a co v týdnu Ona: snad ani nemusím psát co mi řekla Šťastný

a něco aktuálního:
<domluva s holkou, se kterou jsem se do té chvíle neviděl> : A co dneska večer? Ona: Dneska večer nemám čas. Oba: bla bla bla... Ona: A co dneska večer někam zajít?

<také holka, se kterou jsem se neviděl doteď> Oba: bla bla, Ona: dneska večer nemůžu, mám školu do 18h.<akce měla být od 19h> : Tak se domluvíme na pondělí. Ona: Jo v pondělí by to šlo [pondělí] : Tak jak, bla bla? Ona: Dneska mám bohužel rodinnou akci tak kdy jindy? Oba: ve čtvrtek [středa večer] Ona: Bohužel mě skolila chřipka, už to vypadá že se vymlouvám. :  (na tohle už jsem raději neodpovídal). Sice tady asi nejde o to skutečné vymlouvání, protože mě daná dosud neviděla, ale i tak mám dost Úsměv
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 30. Říjen 2008, 22:37:01 »

"Já tento týden ani nebudu v XY (místě kde oba studujem)."
Přesto jsem ji tam potkal. Říkala, ať si to nevykládám špatně, že původně fakt neměla v plánu přijet, ale nakonec musela. Teď že ale fakt nestíhá, tak někam zajdem příští týden.

Tak potom píšu a přijde mi tohle:
"Já toho mám teď hodně fakt hodně, musím do banky a další věci. Tak někdy příště a nebo můžem někdy před školou zajít na cigáro."

Zajít před školou na cígo ale můžu třeba s úplně náhodným známým, jako náhražka za rande je to fakt hodně slabý. To, že nabízí takovou únikovou alternativu, znamená (zvláště po předešlé výmluvě), že zájem asi nemá. Tak jsem odepsal něco ve smyslu "OK. Neva" a vyprd se na to. Vlastně jsme pak ani nebyli na to cígo...
Řešili byste to jinak, nebo ne?
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 31. Říjen 2008, 09:16:06 »

Řešil bych to stejně, příp. jí vůbec neodepsal Úsměv
Zaznamenáno
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 31. Říjen 2008, 14:08:07 »

Přesně tak nikdo nemá zapotřebí dělat ze sebe pana "pokadimsekdyžnapíšešapřiběhnujakpejsek". Pro mě takovýdle lidi uplně ztrácej jakoukoli cenu, když nejsou schopný na rovinu říct jak to je a radši se budou vykrucovat jak nějaký maliny  Šťastný
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 31. Říjen 2008, 14:42:54 »

J/R
řešil bych to uplně stejně, popřípadě bych jí do tváře plivnul to, že je neupřímná. To je pak nejlepší, jak ony: ale já opravdu musím XY protože XY...
Zaznamenáno
Stallion
Host
« Odpověď #19 kdy: 31. Říjen 2008, 15:34:50 »

Nedávno mi jedna řekla něco ve smyslu: "Promiň, ale budu to muset odvolat. Přestala nám téct teplá voda a ve studené se fakt sprchovat nebudu..."
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 31. Říjen 2008, 15:39:35 »

(byli jsme domluveni že půjdem na procházku se psem)
Ona (v ten den): "Víš jak jsme měli toho psa? Tak dneska umřel....(nejhorší na tom bylo to, že to byla pravda)...

ta samá holka:

- dneska nemůžu, přivezli kuchyň
- dneska nemůžu, montujeme dveře (slečna je asi velká montérka)

Já: v kolik jedeš odpoledne ze školy?
Ona: No já jedu ráno normálně sedmičkou  Šťastný Šťastný Šťastný

Při žádosti o tanec na discotéce:

Já: Půjdeš tancovat??

Ona: "Ale my jsme dvě" (vedle stála její kámoška)
(jindy) Ona: "Nemůžu, držím kámošce kabelku"

 Šťastný
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 31. Říjen 2008, 21:25:55 »


(jindy) Ona: "Nemůžu, držím kámošce kabelku"



to si ze mě děláš župan ne?  Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný todleto bych nominoval  Šťastný Super!
Zaznamenáno
Mike330

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Listopad 2008, 11:40:18 »

Ona: "Ale my jsme dvě" (vedle stála její kámoška)
(jindy) Ona: "Nemůžu, držím kámošce kabelku"

 Šťastný

 Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 01. Listopad 2008, 13:35:19 »

No když už je to taková blbost, tak bych věřil tomu, že je to pravda, protože pochybuju, že je někdo schopnej takovou kokotinu vymyslet jako výmluvu Šťastný ...
Zaznamenáno

Pennywise_clown



Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 01. Listopad 2008, 19:48:57 »

Citace
Já: Půjdeš tancovat??

Ona: "Ale my jsme dvě" (vedle stála její kámoška)
(jindy) Ona: "Nemůžu, držím kámošce kabelku"

Tak to mě fakt pobavilo  Šťastný To bych se asi neudržel a použil známou Krausovu frázi z Černých baronů: Tak si polib prdel, náno pitomá!
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS