Disko kluby v Brně?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:57:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Disko kluby v Brně?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Disko kluby v Brně?  (Přečteno 8965 krát)
barney

Karma: 0
Věk: 32
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 23. Prosinec 2008, 20:42:09 »

Tak nejdřív bych chtěl pozdravit všechny na  tomhle fóru, čtu ho už dlouho ale přispívat začínám až teď Šťastný
Nejdřív bych se chtěl poptat na nějaký dobrý disko kluby v Brně, ne že bych byl nějakej disko maniak ale říkal jsem  si že bych mohl párkrát zajít a viděl bych... Zkusit se má všechno Úsměv
Jo a pokudmožno nějaký kde vyloženě nehrotí věk nad 18, je mi totiž čerstvejch 17 Úsměv (ok 17 mě bude až v půlce ledna ale víte jak to myslím ;-) )
A taky aby tam byli k nalezení lidé podobné věkové kategorie  Mrkající

A ještě jedna otázka, není retardovaný vyrazit sám? Většina mejch kámošů totiž nemá zájem.. Maximálně do hospody na jedno nebo pět, ale taneční kluby, to ne...
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Prosinec 2008, 20:51:26 »

A ještě jedna otázka, není retardovaný vyrazit sám? Většina mejch kámošů totiž nemá zájem.. Maximálně do hospody na jedno nebo pět, ale taneční kluby, to ne...

S klubama ti neporadim, protože nejsem z Brna. Ale určitě to blbý není. Já takhle chodim skoro pořád už 6 let. Začalo to po rozpadu bandy na střední a na VŠ bylo pro ostatní přednější pivo. Já si vybral parket, tak jsem tam byl sám. A jde to. Dá se i ulovit pokud víš jak  Mrkající (určitě líp jak v hospodě)
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Prosinec 2008, 21:44:53 »

Nejsem z Brna,ale docela to tam znám. Ty který mi přijdou že za něco stojí : XXL, 2faces, Vyhlídka, Vaca Loca, Mandarin...Krom Vaca Loca, všechno v centru Brna, největší z nich je asi XXL...K ránu pokud budeš chtít na after tak Tabarin, ale tam mě to nějak nenadchlo (je tam šílenej vzduch, fakt se tam nedá skoro dejchat)
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Prosinec 2008, 15:23:16 »

No já v poslední době už chodívám jenom sám, né že by někdo nechtěl jít se mnou, ale libuji si v tom, když jsem tam bez lidí co mě dobře znají. Důvody: Nikdo z mých kámošů mi nebude konkurovat (navíc když si najde váš kámoš nějakou frajerku a vám se taky líbí, tak je docela blbé do ní jít, když do ní jde on) a taky ti nemá kdo srážet sebevědomí se závisti  Šťastný.
Zaznamenáno
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Prosinec 2008, 04:24:09 »

Zdravim. Doporučoval bych například TresGallos( doufam ze se to tak pise) - tam choděj mladý po tanečních a jsou dycky rozdováděný.. Vyhazovač se dycky ptá jestl iti bylo 18 - ale když tam pustej kluka kterej vypada snad na 10 tak ty bys nemel mit problem - jeto naprosto evidentni ze jim neni 18... Jinak je to kousek od hlavasu smerem na svobodak ja kjezdi tramvaj tak hnedka vedle McDonaldu jdes po shcodech nahoru druhé patro.

Další bych doporučil můj oblíbenej Karibik - DJ tam hraje vcelku slušně, někdy i na přání, neni to tam zrovna levný vodka s redbullem za 130 +- mam pocit... Choděj tam bezva lidi a tak nějak i ta atmosfera m itam přijde fajn... Takže to doporučuju Úsměv
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Prosinec 2008, 13:23:15 »

Zdravim. Doporučoval bych například TresGallos( doufam ze se to tak pise) - tam choděj mladý po tanečních a jsou dycky rozdováděný.. Vyhazovač se dycky ptá jestl iti bylo 18 - ale když tam pustej kluka kterej vypada snad na 10 tak ty bys nemel mit problem - jeto naprosto evidentni ze jim neni 18... Jinak je to kousek od hlavasu smerem na svobodak ja kjezdi tramvaj tak hnedka vedle McDonaldu jdes po shcodech nahoru druhé patro.

Jo tak tam jsem byl taky a nebylo to špatný, je mě to přišlo trochu malý
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
ShikamaruNara



Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Brno
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Květen 2009, 02:00:36 »

Co je mi po disko..  Kroutící očima Jestli máš zájem pickupnout holku které je 14 tak ano zajdi do TressGallos jestli ne a chceš něco lepšího doporučil bych: Mandarin , XXL , Teepee ... Osobně ale radši propaguju něco kde narazíš na lepší muziku ( dnb , elektro , jungle , minimal ) a to  jsou Perpetum , Fleda , Faval.. enjoy  Super!
Zaznamenáno

How troublesome...
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 10. Květen 2009, 13:28:03 »

A ještě 7.nebe, občas tam je docela dobrá akce a myslím že holky vstup zdarma nebo tak nějak to je... taky kousek od hlavasu, směrem na svobodak, ta ulice po Orli.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS