dítě?...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 21:55:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  dítě?...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: dítě?...  (Přečteno 10168 krát)
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« kdy: 15. Duben 2008, 18:44:53 »

ani nevím, jeslti to můžu dát sem....
ale...
Jak byste reagovali, kdyby jste zjistili, že se klube dítě?...
Chlapi, ženské - jak byste řešili tuhle nečekanou situaci?....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
minea

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Duben 2008, 18:55:23 »

Zažalovala bych jistou farmaceutickou firmu.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Duben 2008, 19:03:08 »

No momentalne bych si asi zalozila cirkev "prichodu noveho spasitele"
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
peet
*


Karma: -18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Duben 2008, 19:27:20 »

co bych dělal já? tak to fakt nevím, asi bych taky někoho zažaloval, teda jen jestli, kdyby ten malinký krásný potomek nebyl dělán úmyslně
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Duben 2008, 19:56:19 »

Monny nechce se mi hledat jestli jsi někdy psala kolik ti je , jestli někoho máš a jestli jsi student nebo ne ?
Chápu správně , že jsi těhotná a lehce na rozpacích co teď ?

A já ? Vzledem ke svému věku bych to s pokorou přijala i kdyby to nebylo v plánu  Mrkající

V každém případě je to obrovský životní krok a je třeba si vše řádně promyslet  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Duben 2008, 20:00:27 »

Řekl bych něco ve smyslu - "Tak teď teprve začínaj pořádný problémy".
A taky bych se musel omluvit mamce mojí slečny, že jí nesplníme její přání, že ještě několik let nechce být babička.  Šťastný

Ale vzhledem ke svému věku tohle ještě naštěstí nemusím řešit (doufám).  Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Duben 2008, 20:11:22 »

sice mi jeste zbyva rok na univerzite, ale snad by se to nejak prekonalo, obcas si rikam,ze by bylo fajn mit potomka.. sice bych pak mozna litoval tech let,co jsem si jeste mohl relativne bezstarostne uzivat..  neni to lehke rozhodnuti
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Duben 2008, 20:43:41 »

Já jsem proti vraždám nenarozených dětí (eufemisticky označovaným jako interrupce) takže asi by mě to hrozně sralo, ale snažil bych se holce rozmluvit aby si to dítě nechala vzít, klidně bych se o to nějak staral, snad by mi naší pomohli.
Na druhou stranu, to mám usnadněný tím, že v létě budu (pokud obhájím diplomku) státnicovat, akorát bych musel nechat druhé školy, co dělám. 

Ale musím uznat, že teď se mi to hezky kecá, když v takové situaci nejsem a vlastně v současné době ani nemůžu být bo není s kým (jj, má to i své výhody bejt loser přes ženský Super!)
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Duben 2008, 21:06:08 »

minea, peet: to byste neuspěli, nikde není psáno, že antikoncepce funguje na 100%.

J/R: označení vražda je pouze názor, odky začíná být člověk člověkem? Nškde jsem četl, že podle Bible je živé to, v čem proudí krev. Což v plodu pár týdnů od početí není.

Myslím, že bychom si museli ještě jednou sednout s partnerkou na toto téma a to "naostro". Ale dvakrát do zpěvu by mi nebylo...
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Duben 2008, 21:07:31 »

U nás v rodině se tohle přihodilo. Jak to vyřešili? Bylo to komplikovaný, protože se to dotyčný dozvěděl asi po dvou měsicich co se rozešli, takže psychárna. Ale teď je taťka. A je rád.
Tak abych vyjádřil svůj názor,podle mě to je vražda. Ale zaklik sem že to respektuji..
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Duben 2008, 21:20:30 »

No, nadšenej bych nebyl. Hlavně proto, že si myslim, že na to nejsem připravenej Mrkající I když se dá jasně namítnou, že, když sem připravenej na sex, tak bych měl bejt schopnej přijmout i s tím související zodpovědnost, ale na rovinu - kdo je takhle zodpovědný? Navíc mi přijde jako menší zlo dítě nemít, než abych za pár měsíců zjistil, že na to nemám a prostě holku nechal a posílal každej měsíc 5000 - jak se stalo nehezkou praxí v poslední době.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Duben 2008, 23:04:12 »

ono zalezi na veku, na pristupu, na financni situaci... dite jsem si vzdy planovala na dobu "az budu schopna ho zajistit, s chlapem nebo bez", ale uz pred rokem a neco jsem zjistila, ze kdyby se mi stalo, ze bych zustala v tom (jako ze mi to tehdy docela realne hrozilo Šťastný ), tak bych byla ready. i presto, ze jsem byla jeste na skole a zavisela od rodicu. takze ja osobne bych si dite nechala. jenze me se to rika, ted uz mam po skole, mam i praci a hlavne mam rodinu, ktera by me vzdy pres vsechny okolnosti nakonec podporila.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
ladybug



Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 16. Duben 2008, 13:31:22 »

Zalezi, jestli dite chces nebo nechces.Je tolik mladych matek, co by ze zacatku bez rodiny nemely ani na rohlik, ale jsou naprosto happy, ze maji bejbatko. Pokud mas nekoho, o koho se oprit, podporu v rodine a dite chces, tak neni duvod ho nemit. To ostatni se vzdycky nejak vyresi... Vzdycky!
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Duben 2008, 15:33:36 »

když jsme tak u toho tématu...
A co kdyby jste tedy zjistily, že oporu v otci dítěte nemáte žádnou?...(otázka spíš pro ženské Úsměv )
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Duben 2008, 20:01:56 »

Jsem realistka takže na to co mi ten chlap řekne stejně nějak extra nedám .... čili pokud bych byla těhule tak za sebe vím , že
1.zvládnu to finančně
2.mám byt
3.mám na to roky

Beru to tak , že ten chlap ti může říct , že tě podrží , pomůže , postará se , ale nemusí to dodržet , třeba ho to za měsíc přestane bavit , nebo přijde na to , že se přecenil , nebo si najde jinou a na druhou stranu to může být tak , že frajer ti řekne , že na tebe kašle , ale časem se mu to v kedlubně přehodnotí a nakonec z něj bude skvělý táta , říct může kdo chce co chce . Slova jsou jen slova , ale činy jsou důležité .

V životě obecně je podle mě blbost spoléhat na kohokoliv a na základě toho něco dělat .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Duben 2008, 20:36:24 »

Já bych rád v cca 27 letech 1. potomka....plánovat je věc pěkná ale od reality se to může krapet lišit.
Zaznamenáno
ladybug



Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 17. Duben 2008, 12:57:57 »

Musim jen a jen souhlasit. Zde neni ani tak dulezita otazka, jestli me chlap podpori, ale jestli se na to citim. Poloz si otazku, jestli to dite chces. Bez vytacek. Jednoducha otazka: chci nebo nechci. A ten zbytek se vyresi postupne...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Duben 2008, 14:06:28 »

Poloz si otazku, jestli to dite chces. Bez vytacek. Jednoducha otazka: chci nebo nechci. A ten zbytek se vyresi postupne...
PRavděpodobně tohle je to nejchytřejší, co tu bylo napsáno Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 20. Duben 2008, 15:31:27 »

Otec ditete ma smulu - byl u toho kdyz se delalo, nasledky si ponese (i kdyby se o tom melo rozhodnout az u soudu), trebas strhavanim ze mzdy. I kdyz pravda, ze penize nejsou vse, ze...  vzhledem k tomu, ze mam po skole a pracuju, dite bych si nechala a snazila se mu zajistit co nejlepsi zivot.. nakej tatka by se snad casem take nasel
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 20. Duben 2008, 16:35:52 »

daemoniack: na jednu stranu tvrdis, ze zena si muze vybrat jestli si dite necha nebo ne (s tim na 100% souhlasim) ale pokud by nahodou dite nechtene vzeslo ze situace kdy par delal vse pro neotehotneni, chlap dite nechce, zena ale ano=> chlap zene nemuzu nakazat aby sla na potrat, takze se musi podridit rozhodnuti zeny? ano, mame to ale krasny svet Úsměv.. osobne s tim vlastne souhlasim ale nemohl sem si pomoct kdyz sem si pri cteni nekterych poslednich prispevku vsiml jak se tady slecny rozohnuji... svet se toci kolem zen at si kdo chce rika co chce Šťastný:D

potrat by urcite nemela povolovat zadna komise, maximalne by ji mohl odmitnout lekar kdyby mel pocit ze pacientka zakrok nemusi ustat v nejlepsim.
kdyz by chlap po zene zadal (nenutil by ji) aby si dite nenechala, je parchant... kdyz by naopak chtel aby si ho nechala nema do toho co kecat Úsměv... jak vsude tvrdite jsou na to dva, ale ocividne jen dokud nejde o vyssi zamer zeny... cilem by melo byt potomstvo, chlap by mel obetovat nevazany zivot, kdyz prijde dite.. ale stejne tak zena by si nemusela rikat ze tim ze ona je ten v kom dite vyrusta ma pravo to bez mrknuti oka resit po svem.. davalo by to smysl, ne? ale problem je ze nejsem zena takze 1) nemate duvod me poslouchat, protoze vladne predstava ze netusim tak nemam co kecat 2) to neumim vysvetlit tak abyste pochopily co vam tim chci rict... PROC se muzi stale staraji jestli potrat ano ci ne? vazne to neni proto aby vas mohli kontrolovat, chlapi nemaji vetsinou takovou potrebu manipulovat se vsema, ale naopak maji i rodicovske pudy!! Myslite si ze vas bude chlap premlouvat abyste si dite nechaly jen abyste mu nikam neutekly? Zeny nedavaji zivot dalsim malym lidem samy, tim ze dite nosi a pak porodi samozrejme maji mnohem tezsi udel ale to neznamena ze jsou jedine ony kdo muze rozhodovat o potomstvu ne?!
« Poslední změna: 20. Duben 2008, 16:48:39 od qaz » Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 20. Duben 2008, 22:20:53 »

Gaz: mozna to neni fer, ale je to tak. Zena si vybira, kdo bude otcem ditete, zena rozhodne, zda dite prezije... je to hnusne, ale jste semenacky pro radost... Ja take chlapum nekecam do aut, televizi a satelitu - to je zase jejich vec, i kdyz tomu rozumim stejne jako oni.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Duben 2008, 13:20:08 »

tak ted si snad nemyslela srovnani deti a aut vazne vid? me je celkem sumak ze to je nefer, muj problem to neni Mrkající, jen treba jak se tady litujete jak je to na vas moc tezke ale pak samy rikate ze my vam do toho kecat nemame tak jestli by se na to nedalo koukat i trochu dospeleji, bez souboju ze kterych stejne vzdy vyjde ze chlap je pokud mozno jen hracka Úsměv.... v zivote maj svou ulohu oba a oba muzou byt za jedno, jen ta atmosfera co predchazela memu 1. prispevku v tomhle tematu mi tak nepripadala... jen doufam ze se nikdo do podobnych situaci nedostanete
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS