Dívčí pohledy, KDo se v tom má vyznat???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 07:34:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dívčí pohledy, KDo se v tom má vyznat???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Dívčí pohledy, KDo se v tom má vyznat???  (Přečteno 8185 krát)
double6



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: BRNO
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« kdy: 26. Leden 2007, 19:16:10 »

Představte si to, je normální den, vy si, jako vždycky jen tak kráčíte po cestě do školy. Někdy si posloucháte hudbu a zase někdy ne, avšak vždycky se samozřejmě koukáte po ostatních, ja bych to nazval, jako chekovani, no jednoduse si chekujeme lidi kolem sebe, a když už někoho najdete(většinou dívku, to se ví) a pohlédnete si do očí, kouká na vás přirozeně, uvolněně, vy též, někdy uhnete vy a někdy ona, parkrát se znovu na sebe podíváte, a pro ty  co nemají zrovna náladu se seznamovat, a přesto se mu líbí. Eště ji několikrát potká a stále se děje to stejné, koukáte se na sebe, někdy se i na sebe usmějete, ale co si mám o tom myslet?? Kouká na mě protože jsem ji zaujal nebo si země děla srandu(trochu tvrdé, ale nic jiného mě nenapadlo).

Jednou už jsem toho využil, jedna holka, pěkná, se na mě podívala a asi tak cca 20sekund jsme se na sebe koukali, poté co jsme se eště setkali jsme se vždy na sebe podívali, znáte to, to si tak jdete naproti ní, a oba se na sebe koukáte přímo do očí než si oba vyjdete z "rozhledu". Potom jsem se sní dal do řeči, sehnal jsem si její ICQ, avšak co jsem po čase zjistil že o mě nejeví moc zájem, nakonec jsme se domluvili že se setkáme o prřestávce(byla ze stejné školy), a ona nepřišla, samozřejmě jsem byl torchu z toho nervozní, až přestávka skončila, přišel ke mě kámoš a řekl že ji potkal a že ji řekl že na ni tam čekám a ona mu odpověděla že némá čas a kecala s kámoškama dál, a to sama mi řekla že by jsme se mohli setkat!!
-> co si z toho mám vzít?? Proč se teda na mě často dívala?? I když neměla zájem.....

Nakonec jsem se na to vyštval...

A teď se mi stalo něco podobného zase, jako kdyby mě život pořád testoval jestli to dokážu lépe....
Tentokrát jsem se potkal se starší holkou, je jí ted 19 a mě 17, znovu jsme se několikrát podívali vždycky na sebe, jednou jsme se na sebe usmáli, a jendnou v trolejaku, kdyz jsem se na ni nedíval, jsem pocítil jak se na mě dívá, ja se ihned obratem na ni podival, ona se odvratila a usmala se -> jsou dva duvody, proc se usmala, potesilo ji to , nebo ja nevim, neco nehezkeho. Pokazde kdy se setkáme se na sebe podívame, všude, na obědě(tam jsme se cheknuli až 10x), na ceste do skoly a ze skoly, a nevim, jestli to ma cenu, je starsi, apod, no to uz jsem trochu vyjel z tematu. Napiste prosim co si o tom myslite co co znamena a predevsim jak clovek pozna jaky pohled zname..

P.S: Sry za tu délku a možné pravopisné chyby... NJN
Zaznamenáno

Ne vsechno co vidis je pravda.           |
Život, který nám uteče, se už nevrátí. |
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Leden 2007, 00:10:59 »

Napíšu pár mých zkušeností. Já je mám však s holkama nad 20 let, takže nevím jestli u mladších to bude stejné. Ale u té devatenáctky snad jo.

Když budeš s holkou flirtovat očima, tak tam vždycky přidej úsměv. Když se bude usmívat taky, je většinou vyhráno. Ten úsměv nesmí být však takový stydlivý, ale sebevědomý. Dále si musíš věřit, že se na tebe usmála, protože jsi ji sympatickej. Pravda je, holka se většinou usměje z tohoto důvodu, ale kluci si nevěří. Nejlepší je tu holku rozesmát a potom si s ní "hrát" očima a úsměvy.

Pak za ní přijd, oslov ji a získej její číslo. Úsměv  Ale tím číslem se myslí mobil a ne žádné ICQ! Už to tady bylo řečeno mnohokrát - ICQ a podobné věci do balení nepatří.
Zaznamenáno
starec



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Slavicin / Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 27. Leden 2007, 00:25:06 »

chlape... ja si myslim ze nemas v podstate co ztratit... a podle me je lepsi do toho jit a dozvedet se na rovinu od te dane slecny ano/ne a ne chodit kolem horke kase a "pouze" se na ni hezky usmivat...

starec
Zaznamenáno

Scientific Approach team
double6



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: BRNO
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Leden 2007, 08:38:32 »

Diky, hoši za oba příspěvky, od každého si něco vezmu  Šťastný
Zaznamenáno

Ne vsechno co vidis je pravda.           |
Život, který nám uteče, se už nevrátí. |
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Leden 2007, 19:19:30 »

Jinak...s tou starsi holkou...vubec v tom nevidim problem  Mrkající  Uz sem mel nekolikrat starsi holku a myslim, ze to je supr.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
double6



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: BRNO
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Leden 2007, 19:36:59 »

Citace: "Lee Cougan"
Jinak...s tou starsi holkou...vubec v tom nevidim problem  Mrkající  Uz sem mel nekolikrat starsi holku a myslim, ze to je supr.
Ja v tom trochu vidím problém..... Já zatím nemám žádné experience, a to ji možná odradí více než-li můj věk... Stydlivý  Velmi smutný
Zaznamenáno

Ne vsechno co vidis je pravda.           |
Život, který nám uteče, se už nevrátí. |
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Leden 2007, 19:52:47 »

to rozhodne problem neni  Mrkající  Proc neziskat zkusenosti zrovna s ni?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
double6



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: BRNO
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Leden 2007, 20:06:26 »

To se vi ze bych chtel !!!! Jenze pokazde, kdyz uz bych se odhodlal sni si pokecat tak zrovna neco dela, treba posloucha hudbu, nebo keca se segrou, nebo s kamoskama. A nejak se hrnout a vyrusit je se mi moc nechce......
Ale clovek se musi prekonavat, a vyuzit kazde chvile kdy muze,  zitra to napravim!!! A nejvic me stve, ze jsem mel uz tolik moznosti, nevim proc, ale pripada mi to zvlastni, kdyz jsem jel do skoly a vedel jsem ze bych ji prakticky nemel potkat po ceste, a aby mi to ten zivot ulechcil mi nejela tramvaj celych 15 minut dokud neprisla ona  Kroutící očima A to stejny kdyz jsem mel jet ze skoly, misto aby nejele tramvaj nas nechal ucitel dele ve tride a samozrejme jsem ji zase potkal   Smějící se To je fakt crazy.....

Vim ze mam sanci, uz jsem s ni dokonce mluvil jednou, a este pri floorballe, kde jsem ji neodpovedel ale usmal a ona zase na me.... Je to 50:50 ....
Zaznamenáno

Ne vsechno co vidis je pravda.           |
Život, který nám uteče, se už nevrátí. |
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS