Filmy s tematikou baleni, flirtovani...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 11:51:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Filmy s tematikou baleni, flirtovani...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Filmy s tematikou baleni, flirtovani...  (Přečteno 19109 krát)
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« kdy: 27. Únor 2008, 17:48:48 »

Jake filmy vas napadnou v souvislosti  s balenim, flirtovanim apod. Proste abych videl "profika" v akci  Smějící se  Jsem vcera koukal na Top Gun a myslim, ze to je docela uzitecny pristup, okoukat takhle neco.
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Únor 2008, 18:17:23 »

Jo, Top gun je ukázka správné kombinace drzýho a vtipnýho kluka.
Jestli chceš vidět profíka, koukni se na film Hitch. Skvěle podaný film o "randeologovi".
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Únor 2008, 18:52:58 »

Co třeba "10 důvodů proč tě nenávidím" nějakou inspiraci bych tam taky viděl, třeba jak mu říká: "Ale pokaždý si to kytarou nevyžehlíš, to ne!!!" A on: "Jasně, ........taky to můžu zkusit s houslemi, piánem nebo bicíma, a už se líbaj!"  Šťastný
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Únor 2008, 19:03:36 »

nj slaďák..tam bych inspiraci zrovna nebral. Úsměv
Hitche mám doma, na to hodim čučku, nejen kvuli tematice samozřejmě..
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Únor 2008, 19:15:17 »

Jakýkoliv James Bond.

Pro aktuální ukázku některých konceptů viz. třeba poslední Bond nebo také Scorceseho Skrytá Identita (The Departed).
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Únor 2008, 19:28:27 »

Pokud seš dvojník Cruise nebo Jamese Bonda, tak je to možná k něčemu, jinak je to jen film... To už rovnou můžeš brát vážně Snowboarďáky a podobný srágory...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Únor 2008, 19:38:48 »

Aldamir: nahodou, ja jsem zrovna premyslel, ze ten Cruise v tom filmu neni nejak super pekny  Smějící se  si ho poradne prohlidni, divne zuby, ten nos z profilu, tvare, ted ma nejaky divny znaminko nebo co.. neni ani moc vysoky nebo svalnaty  Smějící se  no mozna ho pozdeji zlepsili plasticti chirurgove.. to je spis v tom jeho vystupovani, pohledy, mimika, sebevedome reakce
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Únor 2008, 20:10:16 »

Pokud seš dvojník Cruise nebo Jamese Bonda, tak je to možná k něčemu, jinak je to jen film... To už rovnou můžeš brát vážně Snowboarďáky a podobný srágory...

Proto mluvím o konceptech, ne o hercích... Anglicky se tomu říká "mindset".
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Únor 2008, 20:17:07 »

když už jsme u toho Toma Cruise a balení tak Magnolia

Další:

Cruel Intensions (Velmi nebezpečné známosti)

Kristián - Oldřich nový dokazuje, že principy balení jsou stále stejné Úsměv

9 a 1/2 týdne - Mickey Rourke
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Únor 2008, 20:32:14 »

Pokud seš dvojník Cruise nebo Jamese Bonda, tak je to možná k něčemu, jinak je to jen film... To už rovnou můžeš brát vážně Snowboarďáky a podobný srágory...

Přesně v tomto je tvůj problém. Bereš to tak, že na vzhledu opravdu záleží. Když jsme u toho vzpomeň si na Červenýho trpaslíka. A.J.Rimmer - určitě by s člověkem takového vystupování a chování šla málokterá z přítomných dam, ovšem na druhé straně Eso Rimmer - to je opravdu eso. A jedná se o toho samého člověka s jiným chováním.
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Únor 2008, 21:21:03 »

K tomu Cruisovi. On by sbalil každou babu, i když by měl xicht jak struhadlo. Jednoduše proto,že to má ve scénáři...  Úsměv
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Únor 2008, 21:22:52 »

Ale stejně - napadlo vás někdy, že z filmů se dá leccos okoukat? Prostě minimálně ten styl chování a tak podobně...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Únor 2008, 21:24:15 »

Možná..bral bych to s rezervou.
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Únor 2008, 23:14:03 »

Druid: možná neni pěknej, ale je to namyšlenej frajírek a na ty ženský odjakživa letěj...

Kiruy: nezáleží pouze na vzhledu, ale je to důležitej faktor pro počátek akce a při jeho absenci už to leckdy nezachráníš... opakuju tu to už po-xtý, pač to mám z vlastní zkušenosti...

Typson: přesně tak, s hodně velkou rezervou...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 28. Únor 2008, 00:57:20 »

Holky (ty mainstreamový, mladý a blbý) si právě z toho filmu berou ty mindsety Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 28. Únor 2008, 23:13:51 »

teda ten Cruise v Magnolii mel dobry hlasky, takove motivacni  Smějící se  to by si mel clovek pusti nez pujde balit  Smějící se
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Únor 2008, 00:20:01 »

Aldo sorry...ale ty seš fakt jak magnet :D

Kiruy dal uplně krásnej příklad s tim Rimmerem...toho bych se držel...jinak...nepřemýšlels někdy že by ty zkušenosti mohly bejt něčim hodně zkreslený?
třeba tim že pokud tomu jak vypadáš dáváš takovou váhu...tak to taky pak bude vypadat?
vlastně holec nepřímo řekneš...
vim že ti dost záleží na mym vzhledu a vim že mě pošleš doprdele protože já vim že sem strašně škaredej...přesto nechtěla bys dělat že ti na tom nezáleží?
takže si představ jak se holka asi musí cítit když z ní děláš takovýho blbce
a je tu ještě další věc...možná máš potřebu aby na tebe holky letěly kuli vzhledu...aby si řekli no ty jo toho musim mít...už sem taky pár tokovejch zažil
a zdá se mi že k těm co sou hezký nebo se chovaj víc sebevědomě chováš určitou zášť [možná ze závisti]...takže se vzhledem máš problém hlavně ty...a ne tvoje okolí [ve vztahu k tobě]

aby to nebylo zas totálně mimo...tak celkem fajn film kterej tady ještě nepadl je Z nuly hrdinou [hraje tam ten hustej borec co hrál Kaila v road tripu]...je to sice přitažený za vlasy ale dá se z toho něco vzít

Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 29. Únor 2008, 00:25:13 »

Thank you for smoking, síce to nie je o balení, ale o komunikácii a manipulácii... super vecička, jeden z mojich najobľúbenejších filmov vedľa kvalitiek Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 29. Únor 2008, 02:04:43 »

Aldamir: já vim, ale zas řekni, nebejt mě, tak na koho bys tu reagoval? S jazykem

Trpaslíka mám rád, ale všechny díly sem bohužel neviděl, třeba konkrétně tenhle = nevim úplně přesně, oč tam jde...

Nemám potřebu, aby na mě holky letěly kvůli vzhledu, jenže na to, na co by u mě mohly letět, buď neletěj vůbec, nebo to nedokážu prodat, nebo já nevim co...

pokud zkoušíš různý postupy, různý typy holek, různý prostředí, různej přístup a výsledky stojej stále za stejný kulový, tak logicky řešíš, kde je zakopanej ten prašivej čokl... a vzhled tě vždycky napadne jako první...

abych nebyl taky OT, tak zopakuju, že film je film a ty chlápci tam maj ve scénáři, že na ně ty baby poletěj, život neni romantická komedie... Mlčím

pokud si myslíš, že sem zahořklej a zapšklej a nesnášim všechny ty dokonalý a úspěšný, protože maj štěstí, který mě chybí, tak máš možná pravdu...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 29. Únor 2008, 07:36:23 »

aldamir sorki, ale ja te treba po vzhledu neznam {jo jasny, nejakej avatar, ale tak na nem nic nevidim a na fotky moc nedam} ale jsi mi proste protivnej tim svym bolestinskym pristupem je svetu ... nemuzes furt chodit a knucet, ze ti neco nejde a ostatnim jo, tak at to udelaj za tebe. Nejsme maminka.
Kazdej ma nejaky problemy, at ma problem vztah najit nebo ho udrzet, neexistuje zadna vila kmotricka, ktera ti bezpracne pricaruje tu nejpeknejsi holku a ty se jen povezes.
Porad tu vykladas jak mooooc se snazis a chodis mezi lidi, ale z kazde tve vety je citit, jak moc nerad to delas. To myslis, ze sou ty holky blby, ze jim nedojde, ze se s nima necitis dobre? Kazdou chvili je ti neco proti srsti, chodit do klubu, kafrat v kavarnach atd. Tak proc tam ty holky lovis a tahas? To se jako pak chces po zbytek zivota nebo vztahu pretvarovat, jak moooc te to bavi protoze to bavi tu holku?

jo a filmy : I could never be your woman. Neni to primarne o svadeni, ale hlavni hrdina neni moc peknej, ale aj tak bych mu na to asi skocila, protoze je fakt dobrej  Provokatér
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 29. Únor 2008, 07:57:30 »

 larry flint: Potlesk
Zaznamenáno
hiDDen.ID



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 29. Únor 2008, 11:01:14 »

http://www.csfd.cz/film/13215-before-sunrise/
asi najlepsi film o "baleni"
Zaznamenáno

Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 29. Únor 2008, 13:02:04 »

Larry flint: a já snad po někam chci, aby něco udělal za mě? Tak toho sem si jaksi nějak nevšim... Šokovaný

neznám moc lidí, který dělaj fakt rádi věci, který jim nic nepřinášej, maximálně tak trable a zklamání... tak si to zkus přebral z týhle stránky...

To myslis, ze sou ty holky blby, ze jim nedojde, ze se s nima necitis dobre? - ale já se s nima cejtim dobře Šokovaný

Kazdou chvili je ti neco proti srsti, chodit do klubu, kafrat v kavarnach atd. Tak proc tam ty holky lovis a tahas? A to je mám tahat jako kam?

To se jako pak chces po zbytek zivota nebo vztahu pretvarovat ale já se nemusim přetvařovat, když mi s někym bude dobře... Mrkající
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 29. Únor 2008, 20:29:34 »

Aldo já sem za tebe rád Úsměv

ale je v tvym zájmu aby ses co nejdřív vzpamatoval...
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 29. Únor 2008, 21:53:42 »

Na mě působí jako totální machr ve většině svých rolí Belmondo, a to přestože nepatřím k "uctívačům" francouzského filmu. Ovšem otázka je, jak už tu někdo správně podotkl, jestli takový chování opravdu působí na dámy tak neodolatelně, nebo jeho úspěchy pramení pouze z toho, že je to napsaný ve scénáři. Co myslíte?
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS