Google+

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:19:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Google+
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Google+  (Přečteno 4632 krát)
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« kdy: 08. Červenec 2011, 21:30:38 »

Zdravím,
myslíte, že nová sociálna sieť od Googlu má šancu poraziť Facebook? Na jednu stranu sa to zdá nepredstaviteľné, na druhú stranu sa niečo podobné tvrdilo aj o Androide. Ja som si už FB zrušil a na + sa dostal a vyzerá to, no povedzme že čistejšie serióznejšie Šťastný. Keby chcel niekto pozvánku tak mi napíšte správu.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Červenec 2011, 21:42:22 »

Tak osobně tuhle síť neznám. A ani neznám nikoho známého, kdo by jí využíval => proto to pro mě zatím nemá smysl. Z toho co zhruba vím, tak je to hodně jednoduchý, Facebook je už dneska poměrně propracovaný, má spoustu možností. Takže je možný, že Google+ porazí Facebook právě tou jednoduchostí, tím, že skoro nic neumí. Je to jako iPhone, stejný princip. Několik základních věcí, nic navíc, nic moc volitelně.
Zaznamenáno
izmy



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 39


izmy666
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 08. Červenec 2011, 22:10:06 »

Podle mě porazí tak maximálně Twitter, protože to je navžený hlavně pro geeky. Otázka je hlavně, co ty od sociální sítě čekáš. Google+ ti umožní sledovat všechny, který skutečně sledovat chceš a proto si je můžeš přidávat do skupin. Skupiny (kruhy) sou tam fakt promakaný. Nicméně co chce běžný uživatel? Sledovat své přátele, sledovat jejich nesmyslné statusy, zjišťovat, zda je někdo ve vztahu, koukat na fotky z různých akcí a podobně. Je to něco jako zajít do klubu a bavit se tam (Facebook) nebo jít posedět s partičkou intelektuálů do knihovny (Google+).
Zaznamenáno

je mi jako číslici v číselné řadě / jsem krácen / dělen a věčně v mínusu
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Červenec 2011, 09:58:07 »

facebook podle mě bude poražen čímkoliv s kvalitnějším GUI a naprogramováním, protože z tohohle hlediska patří mezi největší shit na internetu... a to do toho počítam i růžový blogýsky třináctek...
Zaznamenáno

Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Červenec 2011, 12:58:34 »

A ani neznám nikoho známého, kdo by jí využíval => proto to pro mě zatím nemá smysl.

A když takhle bude přemýšlet každý na planetě, můžeme zapomenout na jakoukoli inovaci a pokrok...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Červenec 2011, 20:48:05 »

A ani neznám nikoho známého, kdo by jí využíval => proto to pro mě zatím nemá smysl.

A když takhle bude přemýšlet každý na planetě, můžeme zapomenout na jakoukoli inovaci a pokrok...

Ok, budu si tam psán deník. Sám pro sebe Smějící se A to je výhra Šťastný
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Červenec 2011, 23:02:25 »

No vzhľadom k tomu, že je to stále len bežne nedostupná beta to rastie slušne a ľudia si G+ chvália Úsměv Zásadné bude či po otvorení registrácií povolia aj ľudí under 18, viem že pred 3 rokmi s tým boli nejaké opletačky v Googli.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Červenec 2011, 23:06:18 »

Já tam jsem a je to fajn, ale spíš profesně. Na twitteru ne každý píše nějak moc. Na FB píčí lidi mnohem víc, problém je s tím oboustranným přátelstvím - je to docela velký bariéra, který u G+ neni, tam můžeš sledovat koho chceš Mrkající A posty filtrovat podle toho, jestli pro všechny sledující nebo jen pro ty co sleduješ ty, případně konkrétně některé kruhy/lidi - jediné co chybí jsou bool. operace nad kruhy (Work & Friends, Work & !Boss, All & !Work, atp.)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Červenec 2011, 20:34:57 »

2 Ava:
Já si myslím, že tohle ještě google doladí. Přecijenom je to ve vývoji a oficiálně široké veřejnosti nepřístupné.

Google mě potěšil kruhy, to my u FB chybělo, tam to sice jde udělat, ale ne úplně uživatelsky. Zatím G+ nikdo z přátel nevyužívá a na pozvánky neodpověděli, tak zbytek nemůžu posoudit, ale princip bude stejný jako na FB a twitteru.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS