holka = společenské postavení

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:16:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  holka = společenské postavení
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: holka = společenské postavení  (Přečteno 3375 krát)
Chrizofilax
Host
« kdy: 11. Květen 2010, 15:41:44 »

Mám menší problém. S holkama se poměrně bavím. Nedělá mi problém s nimi někam vyjít, ale holku nemám a ani po ní nějak netoužím. Největší problém však je, že se objevilo i hodně remcalů, kteří si myslí, že jsem asociál když s žádnou holkou nechodím. Ať se snažím sebevíc, tak jim nemohu vysvětlit, že mi můj momentální životní styl vyhovuje a mám jiné priority než oni. Celkem se to začíná stupňovat, tak to chci zarazit, dokud je to v zárodku, ale holku si kvůli tomu hledat nehodlám.
PS: Dále mým vrstevníkům vadí, že když si prohlížejí fotky slečen nebo na ně ukazují, tak otevřeně říkám, že se mi nelíbí blondýny a oni to nejsou schopni pochopit Úsměv To je spíš taková úsměvná informace. Snad si tím nevysloužím titul homosexuál.  Smějící se
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Květen 2010, 15:48:40 »

obrať svoje priority proti nim... např. tě víc baví sport, tak se jich zeptej, proč nehrajou fotbal na vrcholové úrovni jako ty? třeba jim docvakne, že tě zkrátka zajímá něco jiného...

já bych teda reagoval uplně jinak a to tak, že bych jejich poznámky naprosto ignoroval a žil si ve své realitě, která mi vyhovuje a nepřijímal jejich, i když vím, co dokáže sociální tlak.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Květen 2010, 16:03:22 »

Taky můžeš razit "děvkařskou" verzi, že holka je přítěž a že prostě žádnou nechceš. Ale to musí korespondovat s tím ajk se chováš Smutný BTW: a jak to teda máš? to ty ty holky jako vůbec nechceš? Jestli ne,. tak je logický, že se do tebe trefujou. Jestli chceš mít pokoj, tak musíš tu hru přijmout nebo to ignorovat Úsměv Nevidim, ale naprosto žádnej problém v tom, že když se rozplývaj nad blondýnkou, tak íct... "tve ste měli vidět dneska v buse. Tak luxusní brunetku... to ste neviděli! TA by tuhle blonzku strčila hravě do kapsy!"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS