Holka z inzerátu - otočka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 13:44:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holka z inzerátu - otočka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Holka z inzerátu - otočka  (Přečteno 11099 krát)
Worldstriker

Karma: 1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« kdy: 22. Červenec 2009, 20:56:03 »

Ahoj, stala se mi taková věc. Dal jsem si inzerát, napsala mi jedna holka, jako že by měla zájem, bla bla bla. Dala mi číslo, vyměnili pár sms (trvalo x hodin vždycky než napsala) a domluvili jsme se, že se sejdeme.Jdu na místo určení, čekám, všude celkem dost lidí, vidim holku, která to měla bejt, chvilku nenápadně ukukuju a pak beru roha. Velký sklamání, přitom na lidech.cz vypadala na fotkách dobře, kdežto venku se mi prostě nelíbila a nejevila ani moc sympaticky.
Nečekám ani nechci rady, vim, že mě ukamenujete, jen mam výčitky svědomí, že sem ji takhle vytáhl...Je mi 20, je to dost puberťácký a hlavně nefér, ale prostě už s tim nic nenadělám.

Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Červenec 2009, 21:00:17 »

Nevím, proč bysme tě měli odsuzovat. Hold si jenom člověk.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Červenec 2009, 21:01:31 »


Nečekám ani nechci rady

 Smějící se Smějící se Smějící se Tak co teda čekáš?

Mimochodem, lepší zdrhnout, než jí dát pak najevo, že tě vzhledově zklamala.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 22. Červenec 2009, 21:07:05 »

Něco podobnýho se mi taky před lety stalo. Ale tenkrát sem do toho šel a neutekl (vzhled není vše), ale ani jinak sme si nesedli, takže se prostě ani jeden druhé straně neozval.
Od té doby jsem nešel na rande s holkou, která předem neukázala fotku Úsměv
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Červenec 2009, 21:09:49 »

(vzhled není vše)

Když myslíš...Úsměv
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Červenec 2009, 21:37:54 »

Podle mě je teda lepší jí říct, že si nesedíte při schůzce než zdrhnout.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Worldstriker

Karma: 1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Červenec 2009, 22:38:23 »

Tak pardon, je to jinak, slečna mi nepotrvdila jiný čas, tzn že sem tam čekal jak vocas sám:-(. Serou mě ty prodlevy mezi odpověďma. Pak to takhle dopadá...Já nevim co dělá s mobilem, jestli na nějak kouká několikrát denně nebo já nevim?!
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Červenec 2009, 22:47:58 »

Ne, slečna nemá nic lepšího na práci než ti odpovídat na tvé esemesky. Čeká, až jako správný princ jí zachráníš z pařátů nudy, kterou nepochybně musí bez tebe zažívat.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Červenec 2009, 23:17:39 »

Holky vypadají na fotkách vždycky nejlíp a potom je to o poznání jiný než jsme předpokládaly.   Šťastný
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Červenec 2009, 08:12:14 »

Holky vypadají na fotkách vždycky nejlíp a potom je to o poznání jiný než jsme předpokládaly.   Šťastný

Tak tohle zase vždy neplatí, znám pár případů, kdy byla realita vůči skutečnosti naopak lepší. Nebo naopak, když se zpětně podívám na fotky, tak si řeknu, že by mě nezajímala, ale tím, že jsem se s ní poznal nejdřív naživo, tak to beru úplně jinak, ptže se s ní skvěle povídalo a prostě byla sympatická, tudíž už nerozhoduje čistě jenom vzhled, ale i zanechaný dojem. Ale byl bych daleko radši, kdyby zanechala špatnej dojem...  Smutný
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Červenec 2009, 09:16:26 »

Jednou jsem šel na domluvený rande přes xčet. Pěkná kost na fotce - hubená a dokonce pěkně píše přes icq. Realita? Slonice, rasistka  ještě k tomu všemu několik dní nejedla, protože si myslí, že tím něco zhubne. Pomalu nás nikam nechtěli pustit na diskotéku, protože se tam v minulosti porvala. Takový rande bylo velkým dobrodružstvím pro mě, ale zažít to znova bych nechtěl.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Červenec 2009, 10:48:16 »

Jednou jsem šel na domluvený rande přes xčet. Pěkná kost na fotce - hubená a dokonce pěkně píše přes icq. Realita? Slonice, rasistka  ještě k tomu všemu několik dní nejedla, protože si myslí, že tím něco zhubne. Pomalu nás nikam nechtěli pustit na diskotéku, protože se tam v minulosti porvala. Takový rande bylo velkým dobrodružstvím pro mě, ale zažít to znova bych nechtěl.
Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Promin, nemuzu si pomoct
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Červenec 2009, 13:54:43 »

Worldstriker: nic zvláštního se ti nestalo - mimochodem většinu holek vidím ve měste pořád s mobilem v ruce jak píšou nebo volají, tak je mi náramně divný, proč si teda "všimnou" smsky až po hodině.
Zajímalo by mě jak se zachovala ona, když zjistila, že jsi šel na sraz zbytečně a podle toho se choval dál.
Každopádně čti qarka a přiuč se, jak to udělat, aby ona chtěla na rande s tebou, ne jenom ty s ní. Měl by sis malinko "postavit hlavu" a vypadat zklamaně že jsi tam šel zbytečně. To ti ale pomůže jenom tehdy, když tě ona bude chtít vidět. Jestli nechce teď, naštváním jí akorát ušetříš starost "jít zas s někým na rande".

BTW taky se mi stalo něco podobnýho, akorát že jsem ji hodinu před setkáním viděl na ICQ - což bylo špatně, je z daleka a v tu dobu už měla být na cestě sem.Tak jsem psal co se děje a že má nějakou práci do školy (o víkendu).Sice je to docela věrohodný,ale i tak mě to naštvalo, protože jsme byli domluvení.
« Poslední změna: 23. Červenec 2009, 14:05:19 od petanx » Zaznamenáno
Worldstriker

Karma: 1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Červenec 2009, 18:10:47 »

No hned jak jsem jel spátky jsem jí poslal sms, jako že sem jí tam nikde neviděl a zeptatl se jí jestli se na to nevybodla.

Napsala že jí to mrzí, ale že mi  to nepotvdila sms (navrhl jsem jí předtím pozdější čas), že pozdějc nemohla, že měla školení a telefon že neměla u seb a omluvila se mi.

Poslal jsem jí sms včera, kde sem jí navrhl jiný dny.Doteďka mi nic nepřišlo....


Jako, že bych to nějak moc řešil, to se nedá říct. Pokud se ozve, ozve se, pokud ne, nevadí, stejně sem jí neviděl tak mi to může bejt jedno, ne?
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Červenec 2009, 20:10:54 »

Využiju tohoto topicu abych to tu nespamoval dalšíma a rovnou hodím můj dotaz...

Kamarádka mi poslala profil její kamarádky (už ani nevím proč). No a mě přišla hezká, tak sem si řekl, že jí napíšu na ICQ. Chvilku jsme kecali a tak podobně, a potom jsem se ji zeptal, jestli by se nechtěla se mnou seznámit osobně... Napsala cosi ve smyslu že ano, ale potom jsme to zakecali, takže z toho nic nebylo. Později jsem se ji zeptal, jestli by zítra nešla ven, na což odpověděla, že už má něco v plánu s kámoškou, ale domluvili jsme se, že až teda bude mít čas, tak mi napíše. Jenže já nevím proč, ale mám takovej blbej pocit, jako že nenapíše, nebo že se sama od sebe rozhodně nepřipomene. Co byste dělali vy, mám ji zkusit pozvat po třetí?
« Poslední změna: 23. Červenec 2009, 20:14:01 od EcLiPs3 » Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Červenec 2009, 20:14:33 »

Co takhle nechat taky jí se rozhodnout, jestli chce s tebou jít ven nebo ne?
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 23. Červenec 2009, 20:18:16 »

Kdyby nechtěla, tak mi nepíše, že chce, nebo ne? Nevím, v holkách se nevyznám ani když jsem s nima osobně venku, natož když si píšem jen přes ICQ...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 23. Červenec 2009, 21:30:52 »

vždyť tys jí dal výbornou zbraň.... řekl jsi, že pokud chce, tak ať napíše:-)

mně když se někam nechce a někdo mi řekne, tak ať se teda rozhodnu jak chci, tak nejdu. Třeba ona taky nechce. to je uplně normální. a nebo se ti ozve, až bude mít víc času
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 23. Červenec 2009, 21:33:33 »

Wordlstriker: pokud na tebe holka takhle sere, už bych jí termíny dalších schůzek nenavrhoval.

Eclipse: jestli jí chceš, tak ji musíš vytáhnout sám.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Červenec 2009, 17:59:11 »

Vytáhnout sám? Zvát ji někam po třetí, nezačíná to už bejt trapný? Jinak dneska mi napsala sama od sebe, což považuju za pokrok Smějící se Vždycky ale kecáme a když přijde téma na osobní setkání, nikdy se prostě nedohodnem na určitém termínu a za chvilku to téma stočíme někam uplně jinam... Podivený Zkusim jí v neděli napsat jestli bude moct v pondělí (mám se jí zeptat, jestli může, nebo jí to mám nějak "oznámit"?), a když to skončí u "někdy jindy", tak se na to už asi fakt vykašlu Eh? (nebo ji budu pronásledovat do tý doby než moje pozvání na rande nepřijme Smějící se).

To mě přivádí ještě k jedný otázce - když někam holku poprvý zvete, říkáte tomu rovnou rande nebo jen "prostě taková procházka"?
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 24. Červenec 2009, 18:37:01 »

"se jít projít" Úsměv

Když tomu řekneš "rande" tak se holka bude cítit vázaná tím, že by něco muselo být a radši tě odmítne (i když by tě chtěla)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 25. Červenec 2009, 09:31:20 »

Dík za rady, včera se mi to konečně povedlo a máme domluvenej den Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 10. Srpen 2009, 18:14:15 »

Jo, to je pravda. S tou holkou do nedopadlo... furt mele, že nemá čas... Kašlu na ní. Napsal sem, že až bude mít čas na mě, tak ať napíše. Tohle seznamování přes net je úplně k ničemu... Kdybych si to domlouval osobně, určitě bych ji někam vytáhl, ale takhle to prostě nejde. Hodně si zakládám na řeči těla, úrovni vystupování a podobnejch blbostech, takže přes ICQ mi to přijde nemožný...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 10. Srpen 2009, 19:00:03 »

No jasně, ale to jsou lidi na seznamce a oba se chtěj seznámit. Já psal úplně neznámý holce, co na seznamce není a dost možná má svýho kluka... Takže by bylo dost těžký ji někam vytáhnout i při osobním setkání, natož po ICQ Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 10. Srpen 2009, 19:06:22 »

Vždyť tak jsem to udělal... řikám, je to nemožný jen po ICQ pokud se zrovna nechce seznámit.
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS