Ideál krásy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 06:13:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ideál krásy
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk
Autor Téma: Ideál krásy  (Přečteno 52318 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 03. Říjen 2008, 11:00:48 »

Jedna diskuze se zde trochu OT zaplňuje fotkami ideálů, tak mě napadlo udělat téma přímo na tohle.
Pošlete fotku holek(kluci) nebo kluků(holky) nebo prostě kdo chcete co Úsměv a to
a) kdo se vám líbí nejvíc
b) kdo se vám líbí co nejmíň, ale přesto byste "do ní (něho) šli"
c) někoho, kdo je krásný, ale přesto se vám nelíbí
Zaznamenáno
JoeyJoey
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Říjen 2008, 17:36:35 »

b) kdo se vám líbí co nejmíň, ale přesto byste "do ní (něho) šli"

No, to si snad děláš legraci??  Šokovaný

A jak by sis to jako představoval takhle na blind? Znám člověka, který nevypadá vůbec špatně, přesto mě vůbec nepřitahuje, neboť jeho osobní kouzlo je mi zcela cizí a zase jiného, který nevypadá nic moc, ale svým charismatem by dokázal rozsvítit stadion a pak je ještě kategorie, ten, který by sice možná nedokázal rozsvítit stadion, ale dokázal by rozsvítit moji duši.

Do oné diskuse jsem byla schopná poslat fotku holky právě proto, že je to pro mě záležitost čistě asexuální.

Mnohem zábavnější by bylo, kdyby sem poslali lidi z fóra fotky své a svých partnerů a ostatní by je rozhazovali do těch Tvých škatulek  Šťastný  Ale uznávám, že to už by byl hodně velký úlet  Zelenáč  I když věřím, že i takoví exhibující by se tady našli  Smějící se
Zaznamenáno

¡Amores perros!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Říjen 2008, 17:42:07 »

Poslal bych svojí fotku, kdybych nějakou měl... můžu poslat fotky svých sester nebo některé ze svých bejvalek, co mam Šťastný
Zaznamenáno

LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Říjen 2008, 20:33:14 »

Chci upozornit, že kdysi se zde taky umisťovaly fotky v nějakym tématu, ale Qark to zatrhnul, protože nebyl od dotyčných slečen souhlas o to, že se zde její fotka může umístit. Čili toto téma zamykám, protože ten souhlas stejně mít nebudete a už nějakou dobu přemýšlým co s tím tématem ve kterém se už toto děje.

Připomínky na PM.
« Poslední změna: 03. Říjen 2008, 20:40:19 od LordAli » Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Říjen 2008, 07:57:32 »

Mohla to být zajímavá diskuze, pokud by třeba lidi slovně popisovali, jak si takovou bytost představujou, popřípadě linkovali z netu fotky známých osobností (či lépe řečeno provařených xichtů ze showbyznysu). Navrhoval bych zvýraznit upozornění, že se nesmí linkovat fotky cizích soukromých osob a pak topic zase odemkonout...

Tak J/R mě přesvědčil. Doufám, že se tady nebude objevovat nic, co tady být nesmí.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Říjen 2008, 08:31:58 »

Tak muj ideal krasy bez fotky je dost promenlivy Šťastný  Musi necim zaujmout... No, ale i tak mam docela slabost pro delsi hnedy vlasy a dlouhy nohy  Super!
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Říjen 2008, 10:40:13 »

no, u mě to je bruneta, delší vlasy....normální postava, vejška tak kolem 170 Úsměv A musí být bílá-nejedná se orasistický útok, prostě řikám věci tak, jak jsou. Nejsem rasista (mám na mysli černochy z afriky). Co se týče romů, tak to zde řešit nechci a ani nebudu.

Ale znáte to, nakonec jde člověk městem a vzhledově ho okouzlí nějaká bloncka..Prostě to k sobě musí sedět aby to dalo hezkej celek Úsměv
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Říjen 2008, 11:13:45 »

To je pravda. Musí to prostě sedět.

A to zas já tak vyhraněnej jak kazisvět nejsem. Nedávno sem chodil s jednou cikánkou (je to hnusný slovo, ale Romka se mi taky nelíbí)...byla pěkná 8/10, povahou absolutně nebyla po rodičích (tzn pracovala, prostě normální pěkná holka). Poznali jsme se u mamky v práci a bylo to skvělý, do tý doby než na to přišli její rodiče...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Říjen 2008, 11:28:57 »

já neřikám že cikánka nebo černoška nemůže být fajn holka, ale když se řekne ideál krásy, tak já tam prostě musim mít tu bílou kůži...
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Říjen 2008, 11:32:27 »

Kazisvět: to budeš tvrdit do chvíle, než tě nějaká "nebílá" učaruje.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Říjen 2008, 11:34:22 »

no, je to možný a nepopírám to. Nicméně nebílích lidí potkávám denně poměrně ne zrovna nejmíň a ještě žádná mě ani malilinko nějak vzhledově neokouzlila...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Říjen 2008, 12:36:25 »

Možná byste měli předem vědět, že Kazisvět poslouchá Orlík a jiný skinheadský kapely, takže je asi jasný, jak tohle myslí... no nic...
Zaznamenáno

Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Říjen 2008, 12:39:26 »

D9: až trochu pobere rozumu věřím, že u tohoto způsobu myšlení nezůstane. A snad to nezanechá trvalé následky.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 04. Říjen 2008, 12:45:29 »

U mě nejde ideál nijak specifikovat...holka se mi prostě musí líbit Úsměv Ale jinak mi jsou bližší spíš severské typy. Na holce mě docela odpuzuje ne-bílost - ve smyslu kůže zničená opalováním...
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Říjen 2008, 13:04:17 »

D9: jo, Orlíky poslouchám, jestli to chcete vědět, poslouchám třeba i Agresi95 (nejsem neonazi, sice nemám rád antifu, ale nejsem nazi). Černoši mi nevaděj, Romové, který vídám ráno cestou do školy-tj člověk od pohledu normální člověk, kterej jde normálně do práce, taky proti němu nic nemám. Pokud ale člověk vidí ty haranty, kterejm je 11 a přijdou za tebou se slovy jestli nemáš cígo nebo pajsku, tak to jako sorry, ale proti těmto mám fakt docela averzi. Ve škole, ještě na základce jsem taky měli roma ve třídě. Seděl jsem s nim na matiku. Nebyl to nějakej mega machr na učení, měl známky spíš víceméně horší, ale byl to pohoda kámoš, žádnej zmetek ani hajzl, prostě v pohodě týpek. A já neřikám že třeba v budoucnu mě nějaká normální romka (černoška, vietnamka,...) okouzlí, ale pokud se prostě řekne ideál krásy, tak já si prostě představim holku, kterou jsem již popsal....
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Říjen 2008, 14:42:13 »

Tak to my jsme ve třídě měli taky "spoluobčana"a ten každou chvíli vyhrožoval že někoho podřeže, takře přesnej opak Šťastný.
Jo a abych to dořekl, mě nevadí ani černoši, ani vietnamci, ani romové, jen mám averzi k těm co nepracujou. A není to jen tím že si to myslí ostatní, já s nima mám zkušenosti (měl sem moc krásný kolo...)

Já když se zamyslím nad tématem ideál krásy, tak nemůžu říct nic obecně. Jednou se mi líbí taková, podruhý potkám jinou co je jí podobná, ale ta už se mi třeba nelíbí. Ale kdyby přece jenom tak: spíš blondýny, ale i černovlásky sou pěkný. Takovejch 170 cm je akorát. Na prsa se povětšinou nedívám  Mrkající
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Říjen 2008, 15:16:28 »

no, když si já za poslední rok kouknu na holky, co se mi tak nějak líbily, tak jedna obarvená blondýna na zrzavo, další černovlasá, další blondýna..nicméně když se řekne ideál krásy tak se mi vybaví holka takovýdleho typu http://im.super.cz/img/photo/03/21/49-article_v.jpg (měla by to bejt Verešová)
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Říjen 2008, 17:30:32 »

Doufám, že na výběr partnerů se antidiskriminační zákon nevztahuje (aspoň zatim)... když koukám, kam až vaše debata došla... mě se třeba nikdy žádná cikánka ani černoška nelíbila, ale nejsem neonacista (alias rasista, xenofob, antiseminista, nacionalista...)... můžu to dokázat tim, že se mi docela líběj asiatky Mrkající
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 04. Říjen 2008, 18:27:29 »

Ideál "vnější" krásy. 160cm, tmavé (hnědé) vlasy nad lopatky, štíhlá v pase, dvojky-trojky, zakulacený zadek - ne velký, na očích nesejde, ale rajcují mě zelené kočičí a úplně šedé. Ptáš se na ideál - tady je.  Úsměv
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 04. Říjen 2008, 19:09:18 »

Hunter: Souhlasím s tebou.
Kazisvět:Verešová se mi opravdu nelíbí

Hlavně jsou uplně nejlepší takový lehce drobnější holky. Minimálně o půl hlavy menší.

Před zhruba třema týdny jsem si pořídil nový telefon s foťákem a na základě toho jsem se rozhodl, vyfotit se v těsné obejmutí se stovkou holek. Zatím jich mám pouhých 20, ale stále postupuju.
« Poslední změna: 04. Říjen 2008, 19:26:03 od Comanch » Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 04. Říjen 2008, 19:26:35 »

Doufám, že na výběr partnerů se antidiskriminační zákon nevztahuje (aspoň zatim)... když koukám, kam až vaše debata došla... mě se třeba nikdy žádná cikánka ani černoška nelíbila, ale nejsem neonacista (alias rasista, xenofob, antiseminista, nacionalista...)... můžu to dokázat tim, že se mi docela líběj asiatky Mrkající

dofám že si nemyslíš že sem nácek a xenofobní rasista?
Jinak stop to OT, který jsem omylem začal (však jsem to měl čekat..jsem tupec...)
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 04. Říjen 2008, 19:40:07 »

Comanch: jako s cizíma holkama? hele, to je super nápad... Úsměv "čau, mohl bych se s tebou vyfotit?" Úsměv ... to navrhnu kámošům a budem dělat závody, kdo se vyfotí s více pěknejma holkama Úsměv a uděláme si sbírku a budem si je vyměňovat jak pokémony Šťastný
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 04. Říjen 2008, 19:53:00 »

D9:Pokud máš na to koule, tak to zkus a zjistíš že to není taková sranda. Mě to přijde jako dobrej a hlavně originální nápad. A navíc to rozvíjí moje zkušenosti s holkama, ale těch ty máš přeci dost když "na balení vůbec nic není" jak říkáš. Takže by jsi mohl mít svojí galerii mnohem dříve než já a poté si je budeme měnit jako pokémony.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 04. Říjen 2008, 20:08:15 »

Problém je v tom, že nemam mobil s foťákem (resp mam, ale starej a ten foták je hrozně nekvalitní) a s normálnim digitálnim fotákem to asi neni ono...

Ale jako říkam, je to super nápad (to jsem nemyslel ironicky)
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 04. Říjen 2008, 22:19:10 »

Tak to se v tom případě omlouvám. Já to pochopil jako velkou ironii
Fakt sorry
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS