Internetové seznamky...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:06:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Internetové seznamky...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Internetové seznamky...  (Přečteno 14268 krát)
wwwnevimcz

Karma: -6
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« kdy: 17. Duben 2007, 18:29:25 »

Internetové seznamky...zkoušeli jste někdy?
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Duben 2007, 20:10:16 »

Internetové seznamky...zkoušeli jste někdy?

Já osobně ne, dávám přednost jiným formám seznamování, ale znám lidi, kteří si přes seznamku někoho našli a celkem z toho i něco bylo Úsměv
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Duben 2007, 08:21:00 »

ja mela kdysi fotku na libimseti a porad me psali sami opruzove, a divny lidi, ale nasla sem diky tomu jednoho fajn kamarada, s kterym sme teda tak nejak od zacatku vytusili, ze z toho nic nebude, ale o par mesicu pozdeji sem s nim sla do cajky a on lstive vzal jednoho svyho kamarada s tim, ze se me urcite bde libit, jemu teda nic nerek a nakonec sme spolu uz rok a pul:)

a nakonec sem si tam dala fotku nedavno zase, protoze me nejak chybi nejaci kamaradi, kteri by se mnou vyrazili na kolo...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Duben 2007, 10:58:31 »

Nejdrive jsem chtela napsat, ze ne-e... ale vlastne jo, mam profil na lide.cz Úsměv a i kdyz jsem teda nevyplnila ze nekoho hledam, mam dve nabidky na seznameni Úsměv ale zadny princ na bilem koni se nekona
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Duben 2007, 20:12:06 »

a nakonec sem si tam dala fotku nedavno zase, protoze me nejak chybi nejaci kamaradi, kteri by se mnou vyrazili na kolo...
Hehe, mám stejný problém. Jediný, s kým se dá jezdit, je kamarád z vedlejšího baráku, protože jako jediný je ochoten vyrazit a ujet rozumnou vzdálenost (do 50km ani nevytahuju kolo). Ovšem už si nedělám iluze...
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Duben 2007, 21:56:46 »

tak ja vetsinou 40-50 dam, ale  to se vracivam domu pak spis odpoledne, protoze mam spatny plice a nemam chrupavky, tak nemuzu jezdit tak moc jak driv... a pritele dostat ven je narocne a kamoska kolo nesnasi... a maminka vidi nerada, kdyz jezdim sama kvuli tem zdravotnim problemum
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Duben 2007, 22:18:18 »

My dáváme za dobrý odpoledne (příjemný počasí a nálada) klidně i stovku. Bejvalou bych na kolo asi nevytáh a u ostatních taky nevím, nikdo není tak aktivní Úsměv. Když jsem pár lidem říkal o naší cestě do Bratislavy (ca. 180km), dívali se na mě jak na blázna (tím víc když jsem jim pak řekl o plánované Praze Šťastný). Většina lidí si doveze autem kola do Mariánskýho údolí a jede na Muchovu boudu a z5 Šťastný.
Kdyžtak PM, ať tady není OT Šťastný
Zaznamenáno
MaxiMC



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 34


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 19. Duben 2007, 00:01:07 »

Já osobně jsem zkoušel, doteď mám profily na lide.cz, xchat.cz, ukazse.cz, atd... ale dávám přednost spíše live seznamování... ono při seznamování jde přece o ten adrenalin, který je jedinečný, nepopsatelný a zároveň velmi vzrušující Úsměv
Zaznamenáno

Láska je jako bublina. Jenomže může také prasknout...
Benik
Host
« Odpověď #8 kdy: 19. Duben 2007, 07:16:12 »

ono při seznamování jde přece o ten adrenalin, který je jedinečný, nepopsatelný a zároveň velmi vzrušující Úsměv

No to mi povídej, jo sice je uplne uzasne jak ti ta nervozita vystreluje od palcu na nohou az do hlavy a pak zase zpatky, ale co bych za to nekdy dal sedet doma u PC Šťastný Baleni je takovy adrenalinovy sport, a hold stejne jako bungee jumping ho nekdo ma rad a nekdo nemusi.
Ja treba mam fotky na libimseti.cz xchat.cz atd.... Ale rozumného cloveka tam asi potkat nelze. Teda lze, mam z tama jednu kamaradku a ta je fakt fajn, ale kdyz uz si ctete jenom ty jejich rozhovory.

<Beruska64> Cus wole, zajdem se nekam ozrat wole.
<Fotbalista14> Kurwa ani mi nemluw jsem byl jak doga w patek

Co s tímto si tak muzete napsat Šťastný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Duben 2007, 15:11:51 »

no to mas pravdu... ja kdyz tam mela minuly profil, mela sem tam peknou fotku a psali me sami uchylove, ze me zaplati letenku do nemecka popripade ze chtej vikendovou spolecnici anebo lidi tupy "cus kocko, nezajdem na pivko" "nemas nejaky nahy fotky" atd...

ted sem tam dala takovy dve nereprezentatviny fotky a zatim se ozval jen jeden, zato NORMALNI kluk:)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Duben 2007, 20:46:51 »

Ja ne, ze bych neco cekal, ale zkusim secko. Navrhy na "nahy fotky" mi este neprisli. A vlastne nic mi neprislo S jazykem Ale ono je to secko stejne o stesti. Muzete to zkouset na netu a v realu celej zivot a nic. A stejne tak vlezete nekde na netu na seznamku a nabalite si napoprve zivotniho partnera Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Duben 2007, 21:36:37 »

i kdyz kdysi davno sem zkusila eurotel sms chat.. nevim jak se to jmenovalo, nudila sem se... ale jedna sms me zaujala, napsala sem tomu klukovi a celej vecer sme si psali... dva dny na to sem sla ke kamosce a zkusila svoji prvni zkusenost s netem... tak sem zkusila nejaky neznamy chat a perfektne si pokecala s nejakym klukem... oba sme na tom chatu byli poprve ten vecer... a kdo to nebyl, kluk z predchoziho seznameni:)

nakonec, kdyby nebyl tak brutalne zarlivej, i by z toho neco bylo:)
Zaznamenáno
starec



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Slavicin / Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 21. Duben 2007, 21:18:28 »

ja mela kdysi fotku na libimseti...
toz ja sem enom tak ze srandy zkusil dat do vyhledavace libimseti Tvuj nick a heleme se Mrkající jaka sikovna cerka, to sa mosi nechat!
Zaznamenáno

Scientific Approach team
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 22. Duben 2007, 11:42:09 »

psala sem, ze sem to tam dala znova, rada bych nejaky cyjklokamarady:)

A jinak dik:)
Zaznamenáno
Alessi



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 22. Květen 2007, 12:22:35 »

No já jsem na Líbímku i na Lidech a zatím z toho mám jen kamarádky na pokec přes net. Jinak těm co jsem napsal protože se mi líbí, tak ty ani ťuk  Podivený
Zaznamenáno

...a nejhorší jsou trpaslící...
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Květen 2007, 00:05:55 »

Tak tady jsou nejake rady pro muze (v anglictine):
http://www.rachellucas.com/2007/05/rachels_helpful_guide_to_onlin.html

Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
V8BigBlock

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Ostrava
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 30. Květen 2007, 12:55:11 »

I já přispěju komentářem.
Vidím,že tumálokdo důvěřuje těmhle netovým seznamkám a tak.Já jsem asi z té menšiny.Né,že bych jim důvěřoval nebo tak,to ne.Ale jak už tu někdo napsal,jsou lidi,kteří moc nemusí live seznamování.Ale k věci.ASi mám na lidi na netu štěstí,ale jednou jsem si začal psát na lide.cz s fajn holčinou a byl z toho víc než rok trvající celekm slušný vztah.Skončilo to a půlroku na to jsem zkusil seznamku...a heleho,druhý den se chytlo pár holek a s jednou jsem už skoro rok...a řeknu vám,nikdy bych nevěřil,že právě po netu potkám člověka,který ke mě sedne líp,než do sebe zapadající dílky puzzle.
Je to o štěstí na jakého člověka narazíte,né o způsobu,jak na něho narazíte Úsměv
Zaznamenáno

"Z maličkostí se docílí dokonalosti,ale dokonalost není maličkost"
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 30. Květen 2007, 17:58:37 »

Je to o štěstí na jakého člověka narazíte,né o způsobu,jak na něho narazíte Úsměv
Pššššt! Co kdyby tě slyšel Qark Úsměv On na štěstí nevěří Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
V8BigBlock

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Ostrava
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 30. Květen 2007, 22:10:50 »

tak to mám ŠTĚSTÍ,že to nečetl Šťastný
Zaznamenáno

"Z maličkostí se docílí dokonalosti,ale dokonalost není maličkost"
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Červen 2007, 08:13:29 »

http://fit.server.sk/spravy.asp?id=7269
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS