Jak kdy a kde co říct?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 01:31:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak kdy a kde co říct?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak kdy a kde co říct?  (Přečteno 5766 krát)
Fredy.00
*


Co na to říkáte?

Karma: -16
Věk: 30
Příspěvků: 127


Zobrazit profil
« kdy: 08. Březen 2008, 07:49:09 »

Zdravím, rád bych se tu zaobíral problémem co trápí lidi už značnou řádku let. Jak kdy a kde co říct? Třeba moje osoba - nejsem introvert ale jen nevím co říct? Blok? Stud? Přehnaná sebekritika?

Dále mám ve svém okolí kamaráda (skutečně je to kámoš né já) co si přál zůstat v anonimitě. Říkejme mu třeba Martin. Je stále slovně napadán ale on neumí oplatit stejnou mincí.
(U toho je nevýhoda, že ztrapnit někoho kdo má oporu hejna kamarádů v podstatě nejde)

Tak cos problémy těchto dvou lidí?
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Březen 2008, 08:21:14 »

nevim, jestli si po ranu sedim na vedeni, ale vubec nechapu,o cem pises...jaky je problem...
Zaznamenáno
Ulrich
*
Karma: -4
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Březen 2008, 10:07:21 »

Když nemáš co říct tak nemluv
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Březen 2008, 10:11:47 »

Ulrich: Aha, dekuji ti, ze jsi mne poucil. Podle tebe je teda lepsi mu z duvodu toho, ze tema spatne sformuloval neporadit? Ja si doted myslel, ze kdyby nam svuj problem trochu lepe napsal tak by jsme mu mohli poradit. Ale asi se pletu...
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Březen 2008, 10:26:54 »

Když nemáš co říct tak nemluv
Zelenáč Zelenáč Zelenáč No hlavne, ze ty jsi prispel velice hodnotne. Dneska to tady nejak nepobiram.
Zaznamenáno
Fredy.00
*


Co na to říkáte?

Karma: -16
Věk: 30
Příspěvků: 127


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Březen 2008, 10:37:13 »

No tak dobrá, asi sem to fakt vyjádřil blbě  Úsměv

Jde o to, jak řešit můj problém s tím že nevím co říct. jak hledat témata hovvoru a jak zaujmout při hovoru.

A další věc je, jak naučit mího kámoše aby byl schopnej ve slovních soubojích vítězit  Úsměv
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Březen 2008, 10:51:31 »

No tak dobrá, asi sem to fakt vyjádřil blbě  Úsměv

Jde o to, jak řešit můj problém s tím že nevím co říct. jak hledat témata hovvoru a jak zaujmout při hovoru.

A další věc je, jak naučit mího kámoše aby byl schopnej ve slovních soubojích vítězit  Úsměv
Cvičit, cvičit, cvičit...třeba se hodně stýkat se skupinkou lidí, kde jsou jak holky, tak kluci. Sem tam se zapojit, poslouchat a vzít si z toho něco. Naučíš se tak reagovat a uvidíš, o čem se lidé běžně baví...a zjistíš, že mluvit se dá uplně o všem.

A jak naučit kámoše? Těžko říct, já mam pocit, že tohle prostě člověk bud umí - má prořízlou pusu -  nebo neumí...ale treninkem se zase dostane jinam. Prostě do toho skocit a musí ti být jedno, jak to dopadne, naucit se prekonat to vnitrni ponizeni, pokud se to nepovede..... vsak ono se to jednou povede Mrkající
Zaznamenáno
Fredy.00
*


Co na to říkáte?

Karma: -16
Věk: 30
Příspěvků: 127


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Březen 2008, 12:52:37 »

Dobře - a nejsou ještě nějaký jiný způsoby než jen sledovat komunikaci lidí? jde mi o to, že bych tam byl za outsidera, takže by ti lidé byly automaicky nepoužitelní po další přátelství. proto mě zajímá, zda není nějaká další, doplňková cesta Úsměv
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Březen 2008, 13:59:22 »

No nevim... měl jsem nedávno možnost strávit nějakej čas s pár přáteli, kde byl mimochodem kámoš se svojí holkou a jelikož mě tohle zajímalo, tak jsem dost pozoroval, o čem se baví a co ten kámoš říká a můžu říct uplně upřímně, že po několika dnech tohohle "pozorování" jsem nepochytil absolutně nic... nevim proč, oni se sice bavili, ale já z toho nic nepochytil... pořád nevim, co říkat...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Březen 2008, 01:00:46 »

Ty: Cvičit, cvičit, ...
Kámoš: (to samé) nebo zapracovat na image (ne nutně vzhledu, ale image) a následně PŮSOBIT tak, že nikdo nebude mít potřebu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Ulrich
*
Karma: -4
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Březen 2008, 21:18:46 »

Ok sorry špatně pochopeno. Původní příspěvek myšlen ve smyslu že není potřeba mluvit. Pokud je problem s navázáním debaty, dobře.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS