Jak mu to mám říct?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 09:33:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak mu to mám říct?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak mu to mám říct?  (Přečteno 13076 krát)
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« kdy: 10. Srpen 2008, 12:54:12 »

Mám takový problém....asi zvláštní, ale můj Úsměv
Asi od svého partnera jsem chytla pohlavně přenosnou infekci HPV (podobné téma tu je)....nechci řešit, co to je apod.
Potřebuju vyřešit, jak to tomu partnerovi říct....Není to nic extra vážného, jednoduše se to přenáší, takže to za život chytne skoro 80% populace a u většiny lidí si s tím organismus sám poradí a vypudí to...(já mám trošku jiný druh, ten se musí odstaraňovat operativně)
Vzhledem k tomu, že je momentálně jediný chlap, se kterým spím, tak to mám nejspíš od něho...

Takže otázka zní: Jak mu mám naznačit, že jsem od něj něco chytla a že to má asi taky....bojím se, že se toho lekne a potom už se mnou nebude chtít nic mít....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 10. Srpen 2008, 13:16:41 »

No pokud bych byl v jeho situaci a skutečně by mi na Tobě záleželo, tak bych Tě naopak podpořil (a sám zašel k doktorovi) a myslím, že by to ve výsledku možná náš vztah i podpořilo...jakože by nás to sblížilo ještě na jiný úorvni...
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Srpen 2008, 13:20:11 »

ale já potřebuju spíše vědět, jak citlivě mu to říct.....Nenacházím ty správné slova.....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 10. Srpen 2008, 13:23:55 »

"Něco jsem Ti chtěla říct, miláčku...byla jsem u doktora a jsem nemocná...a chytla jsem to od Tebe"
Já nevim, já bych teda ocenil to říct napřímo, žádný tanečky okolo...
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Srpen 2008, 13:31:04 »

co když mě osočí, že to od něho nemám....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 10. Srpen 2008, 14:27:51 »

No já právě nevím, jak je to Tvé "asi" silné - jestli 99 % nebo 60 %. Jestli to není téměř 100 %, tak bych to změnil na "Něco jsem Ti chtěla říct, miláčku...byla jsem u doktora a jsem nemocná...a je možný, že jsem to chytla od Tebe". Nevím, jak ostatní, ale já bych ocenil jednání na rovinu (kor jestli je důležitý tu nemoc rychle podchytit).
Zaznamenáno
Fredy.00
*


Co na to říkáte?

Karma: -16
Věk: 30
Příspěvků: 127


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 10. Srpen 2008, 15:02:09 »

co když mě osočí, že to od něho nemám....

Řekl bych že velice záleží na charakteru... je to víc člověk se kterým radno jednat přímo nebo jsou lepší okliky?

V prvním případě "Mám jistý problém s... a je tu reálná možnost že právě od tebe... asi by bylo lepší kdyby jsi taky začel k doktorovi"

A druhý případ? Pokdu je to takový ten vztekloun co se uráží - tak kdyby měl na tebe chuť, řekni mu že ne a na otázku proč, řekni co se ti stalo.
Zaznamenáno

Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 10. Srpen 2008, 16:22:50 »

Šel bych na to zhruba takhle: "Našli mi HPV virus a napadlo mě, že by ses měl jít pro jistotu taky vyšetřit...." a potom říct něco v tom smyslu, že nemá cenu řešit, kdo od koho to chytil, ale hlavně s tim je třeba něco dělat...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Srpen 2008, 17:49:25 »

a potom říct něco v tom smyslu, že nemá cenu řešit, kdo od koho to chytil, ale hlavně s tim je třeba něco dělat...

Teďs na to kápnul. Myslím že to je nejlepší řešení.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 10. Srpen 2008, 18:32:40 »

No, tak to jsem tak nějak mezi normálními lidmi považoval za samozřejmost Úsměv
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Srpen 2008, 19:14:49 »

a potom říct něco v tom smyslu, že nemá cenu řešit, kdo od koho to chytil, ale hlavně s tim je třeba něco dělat...

Teďs na to kápnul. Myslím že to je nejlepší řešení.

Díky Úsměv
No, tak to jsem tak nějak mezi normálními lidmi považoval za samozřejmost Úsměv

No já v podstatě taky... navíc možná přítele hned napadne, jestli to neni od něj. Neznám ho, každej sme jinej, ale takhle nějak se věci daj snadno obejít, mám to vyzkoušený.
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Srpen 2008, 20:41:26 »

ale tak děkuju, rady jsou to dobré.....

Trošku ho specifikuji, ač ho mám ráda, tak je to celkem egoista a opravdu se bojím, že mi nebude chtít jít jen tak k doktorovi....Ho úplně slyším...."za to nemůžu, nic jsem neudělal, spím teď jen s tebou".....
Takže? Smutný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Srpen 2008, 21:09:16 »

Takže to udělej.  Mrkající Podle mě je nejlepší to s tím že nrmá cenu řešit kdo od koho.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. Srpen 2008, 21:32:24 »

Asi tak Úsměv ... máš to ty a už jen proto by se měl nechat vyšetřit.... když má jeden z partnerů něco takovýho, druhej snad vždycky jde na testy.
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Srpen 2008, 23:46:05 »

No hlavně mu to říct musíš... a nepoužívej slova "HPV virus" jako první... nejdřív jen řekni, že jsi nemocná, až pak to upřesni... (na první dojem totiž pro někoho, kdo to třeba nezná, může "HPV virus" znít dost nepříjemně)
Zaznamenáno

SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 11. Srpen 2008, 00:16:16 »

Jen doplnění. HPV jde o infekční onemocnění, se kterým se člověk nerodí, ale nakazí se v průběhu sexuálně aktivního života.
Jeden z mnoha podstatných důvodů, proč používat kondomy.
Obávám se, že se tento virus z těla nevypudí a tato infekce není kauzálně léčitelná, čili nikdy se již tohoto viru
nezbavíš a budeš roznášet mezi budoucími partnery.
HPV viry způsobují jednak bradavice (menší problém), a druhak rakovinu děložního čípku (což není žádná legrace).
Takže bys měla velmi pravidelně chodit (za 10, 15 let, kdy se HPV virus replikuje natolik, že by zhoubné bujední mohl způsobit) na gyndu na kontroly. Pro podrobnější info se ptej svého lékaře.
Jinak doporučuji očkování proti HPV virům, je to jediný zaručený způsob ochrany proti této infekci.
(Lékaři většinou doporučují očkování jen u dívek, pokud jsou ještě panny, já bych doporučil u koholi,
neboť HPV virů je celá řada a nakazit se můžete opakovaně různými kmeny (=vyšší riziko pro rakovinu). A taky ne každá slečna, která již pohlavně žije je nakažená. Bohužel je to doela drahé a nehradí pojišťovny.)
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. Srpen 2008, 07:22:28 »

ockovani vsech je prave nejvetsi hloupost co udelat... meli by se nechat ockovat jen lidi kteri jeste sexualne nezijou.. ti ostatni uz muzou byt nakazeni a mohli by akorat ten virus nechat pekne zmutovat aby na nej vakcina nemohla
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 11. Srpen 2008, 09:16:06 »

ockovani vsech je prave nejvetsi hloupost co udelat... meli by se nechat ockovat jen lidi kteri jeste sexualne nezijou.. ti ostatni uz muzou byt nakazeni a mohli by akorat ten virus nechat pekne zmutovat aby na nej vakcina nemohla

Na extradebilní příspěvky většinou nereaguji, přehlížím je, ale udělám výjimku.
Vakcinace nemá s mutací viru co společného. Jediné, co iniciuje vakcinace v organismu,
je imunitní reakce lidského těla.
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 11. Srpen 2008, 17:59:05 »

na debilni prispevky nereaguj dle libosti vakcinace a tvorba protilatek po tom co je telo zaplaveno virem zpusobuje ze vir je v jiste mire schopen prezit nebo se jeho sance na preziti v tele alespon zvysuji a to tak ze se prizpusobuje soucasne s vyvojem pritilatkove obrany v tele hostitele ... tudiz mutuje a ty nedelej jak tomu rozumis a bez radsi "napichovat"
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Srpen 2008, 18:49:45 »

pokud vím a co m říkala lékařka....tak je mnoho typů....a je to rozšířená nemoc a ne nijak strašně vážná...Z těla může sama vyšumět, takže následky nejsou žádné....Pokud se objeví výrůstky, tak se musí odstranit.....Pak je vakcinace, která nechrání úplně před všemi typy.....A je riziko, že se to bude vracet, ale rozhodně to není nijak šíleně nebezpečné....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 11. Srpen 2008, 19:54:29 »

vakcinace a tvorba protilatek po tom co je telo zaplaveno virem zpusobuje ze vir je v jiste mire schopen prezit ....
   Šťastný Šťastný

Člověk by řekl, že když už šlápneš do hovna, že v něm nebudeš aspoň tancovat.
No, aspoň jsem se zasmál, pobavil jsi, ehm.
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 11. Srpen 2008, 20:07:00 »

2Moony:

Z těla, bohužel, nevyšumí. Možná si myslela, že infekce probíhá asymptomaticky, čili nezpůsuje žádné obtíže.
To je možné. Je taky možné, že žena infikovaná HPV viry nedostane nikdy rakovinu děložního čípku.
Nicméně tento druh nádorového onemocnění je velmi dobře popsán a je známa i jeho příčina, kterou je právě
HPV infekce. Když se prováděl výzkum a pacientkám s rakovinou se dělaly stěry a testy na HPV, zjistilo se,
že 99 % pracientek s rakovinou děložního čípku prodělalo HPV infekci. Toto byla jakási první stopa, která
lékaře přivedla na cestu objasnění příčin vzniku tohoto nádorového onemocnění.
Léčit se to zatím, bohužel, nedá, nemáme v současnosti k dispozici žádná antivirotika na HPV. Zrovna tak není (pokud vím)
znám žádná případ pozitivní HPV infekce, která by po čase, u dotyčného při opětovném testování vyšla jako negativní.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 11. Srpen 2008, 20:33:53 »

tak dík....
Tím sem ve svých 20 letech úspěšně ukončila svůj sexuální život.....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 11. Srpen 2008, 20:46:44 »

je ockovani a ockovani... jedno vpravuje do tela protilatky.. nebo latky ktere se aktivuji na protilatky a jine jen podporuji tvorbu protilatek


ve smes asi bylo blby se o tom zacit hadat uznavam ze mozny je vsechno jsou ruzny zpusoby.. kazdopadne vivin protilatek v obdobi kdy uz je telo nakazene vede akorat k tomu ze se virus trenuje na svem hostiteli.. a to je fakt.. mozny je ale ze se to netyka presne tehle choroby a tohohle ockovani .. to mi nedoslo hned.. za to se omlouvam.. ale nevim kde beres cisla jako 99%
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 11. Srpen 2008, 21:13:09 »

2gaz:

"well known is that nearly all cervical cancers (99.7%) are directly linked to previous infection with one or more of the oncogenic (cancer-inducing) types of HPV"

http://www.reproline.jhu.edu/english/3cc/3refman/cxca_hpv1.htm



Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS