Jak říct rodičům o přespání??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 06:54:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak říct rodičům o přespání??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak říct rodičům o přespání??  (Přečteno 9116 krát)
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« kdy: 22. Únor 2008, 18:04:08 »

Zdravim. Chtěl bych se zeptat, jak by bylo vhodné říct mamce o tom, že by u mě v pokoji přespala moje holka?? Mamka je v tomhle trochu "staromódní" a zřejmě by nesouhlasila a já bych nevěděl, jak ji přesvědčit nebo prostě ukecat. Mě i holce je 17 a byla by to první holka, kterou jsem si přivedl domů. Popř. napište vlastní zkušenost. Taťkovi by to nemělo vadit (přece jen nebyl jiný  Smějící se ). Předem díky za odpovědi. Čus.
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Únor 2008, 18:36:43 »

Ještě dodatek - Já jsem panic a ona panna, ale když bysme u nás spali, tak bychom to tak zřejmě nenechali  Stydlivý. Už jsme se o tom tak nějak bavili a něco jsme už spolu prožily. No a myslím, že mamce by docvaklo, že máme (nebo mám. Podotýkám, že sex pro mě není na prvním místě) něco takového v plánu a v tom je konzervativní (nevim jak jinak to říct. Prostě by jí to vadilo, že by u nás spala). Možná jsem to teď trochu zamotal. No kdybyste chtěli vědět ještě něco dalšího nebo když byste něčemu nerozuměli, stačí se jen zeptat.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Únor 2008, 18:51:44 »

Řekni to tátovi, ten to nějak zařídí.
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Únor 2008, 19:30:06 »

Jn, kéž by to bylo tak jednoduché. Jenže on většinou není doma a jen s mamkou to je těžké. Kdyžtak ji na to zkusim postupně připravovat.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Únor 2008, 20:15:53 »

eh... upřímně dost pochybuju o tom, že když prostě řekneš matce: "dneska u mě přespí přítelkyně/holka/kamarádka/whatever" tak že ti řekne NE...
Zaznamenáno

gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Únor 2008, 21:35:41 »

No tak to neznáš moji mamku. U ní je to docela možné, bohužel. No, ale teď to ak nevypadá, že by u mě měla přespat, protože by to prý nedovolili její rodiče. Škoda. Ale když by se to mělo někdy podařit, tak jí o tom asi prostě narovinu řeknu a bude se s tím muset smířit  Smějící se.  Klidně ale můžete psát další své názory. Rád se dozvím nové věci, rady, nápady a zkušenosti.
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Únor 2008, 22:56:36 »

Vem ji párkrát k sobě dom, jen tak na otočku někdy odpoledne (budete se dívat u tebe v pokoji na film, poslouchat hudbu, číst vlasteneckou poezii etc.). Před barákem si vždycky dejte pořádnou pusu, a máti postupně sepne, že to asi nebude jen kámoška. Mrkající Domluvte se se slečnou, že ji třeba o víkendu vyzvedneš u ní doma - při tý příležitosti se seznámíš s jejíma rodičema - pak můžete jít třeba do kina nebo na procházku (jen s holkou, rodiče samozřejmě necháte doma). Úsměv

Timhle nikoho neurazíš. Hezky v klidu. Oni uvidí, že spolu chodíte, zvyknou si... a pak to na ně aspoň nebude tak hrr. Navíc jakmile vám bude 18, už jim do toho de facto ani nic nejni.

Jó, jestli si chcete honem rychle zapíchat, stačí počkat, až nikdo nebude doma - a určitě to nemusí bejt jen v noci. Smějící se Takový jarní prázky na to máš jak dělaný...

Zaznamenáno

noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Únor 2008, 23:16:28 »

sice az jim bude 18 tak jsou plnoleti, ale dokud bydli u rodicu, musi se ridit jejich pravidly. protoze az jim bude 18 tak jim taky rodice velmi rychle muzou zavrit dvere pred nosem. pokud nestuduji, uz k nim rodice nemaji zadne pravni zavazky ani povinnosti... pomalu bych na to zkusila maminku pripravit, promluvit si s ni o tom, ukazat, ze jsi zodpovedny a nejde ti jen o par chvil pod perinou atd... ale kdyz nepovoli, netlacila bych na pilu.

cili chapu, ze to rodicum neni prijemne. nase by asi trefil slak i ted, kdyz je mi 26 a rekli by mi at si to vezmem nekam do motelu... na druhou stranu ja uz bydlim mimo domov, tak tohle uz nastesti neresim.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
lotter



Karma: -12
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Lysá nad Labem
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Únor 2008, 05:17:41 »

                            Mami,Tati....přespí u mě stará.......Je to naprosto normální....Teda myslím si...
Zaznamenáno

Sám jsem toho moc neprožil,ale jsem dost všímavý....teoretik
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Únor 2008, 07:26:45 »

ty jsi opravdu borec, říct todle v sedmnácti doma mamce, když s ní chodí pár týdnů. To by asi měl šance rovné nule.  Kroutící očima
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Únor 2008, 08:39:41 »

Stranger -> No tak u nich doma už jsem jednou byl, představila mě její mamce a sourozencům a vše v poho. Asi to bude nejrozumější jak říkáš, že ji párkrát vzít k nám jen tak třeba na hodinku nebo víc, ať si mamka zvykne, pak před ní třeba pusu a ono jí to rychle docvakne  Úsměv.
noghri -> jj, pomaloučku budu připravovat. Hlavně mamku.
lotter -> No mě to až tak moc normální nepřipadá, to by mamka nevěřila svým uším  Smějící se. A slovo "stará" se mi teda moc nelíbí. Prostě moje holka, nebo jménem - Zuzka.
Tomfi -> Jn, to máš pravdu, že bych měl pak nulové šance.

Takže pomalu připravovat mamku na to co může být.  Ještě jednou díky všem za odpovědi.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Únor 2008, 15:28:22 »

no já tě úplně chápu...
když to vezmu jak je to u nás:
já i kdybych vzal holku /pokud bych nějakou měl/ párkrát domů a byly jsme třeba v pokoji atd., tak i kdybych navrhnul že přespí u mě, tak mi mamka řekne, že může spát v obýváku atd. (máme těch postelí nebo všeho možnýho z čeho se dá udělat postel zatraceně plno) a nevím co by mi řekla kdybych jí řekl že přespí u mě v pokoji (kde mám mimochodem jen svojí malou postel)  Šťastný
Zaznamenáno
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Únor 2008, 16:29:29 »

Jak říká Henry, určitě ti neřekne, nesmí tady spát, ale ty půjdeš do obýváku a ona do pokojíčku. Ale to přece není tak důležitý. bude to poprvé a pak už třeba nikdy. Ale že by Vás oba nechala na jedný posteli to asi ne Úsměv
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Únor 2008, 18:20:45 »

> henry: no tak to jsme na tom úplně stejně. Mamka by se mě zeptala, kde bude spát. Bych řekl že u mě v pokoji. A pak by se nejspíš řekla, že ona u mě v posteli (taky mám jen malou obyč postel) a já na nafukovací matraci.  Když bych pak řekl, že oba v posteli, tak už by to bylo horší. Takže jí pak budu muset zalhat, a nebo to udělám tak, že zamknu pokoj, klíček nechám v zámku a bude klid  Smějící se (takové razantnější řešení v případu nesouhlasu z mamčiny strany  Šťastný).
> Tomfi: Tak to v žádném případě, že bych spal v jiné místnosti než ona. To by se nám nelíbilo ani jednomu, chtěli bychom být spolu.
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Únor 2008, 18:35:40 »

aby na tebe nezavolala hasice nebo zamecnika Smějící se
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Únor 2008, 20:11:20 »

> gaz:  Šťastný Ani bych se tomu nedivil  Smějící se
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Březen 2008, 21:18:58 »

Jak tak na to koukam tak  mam v tomhle smeru asi hodne tolerantni a chapavy rodice  Šťastný nikdy jsem nemel problem s tim ze by slecna nemohla spat u nas nebo ja u ni. Teda problem jsem mel ale nebyl ze strany mych rodicu i kdyz u ty holky mi to pripada pochopitelnejsi kdyz si rodice delaj starosti.
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Březen 2008, 22:04:03 »

Možná je nejlepší začít občasným přespáváním u kámošů.... takhle sem třeba nedavno spal s celou partou u jedný naší spolužačky, a od těch dob by mi dovolili leccos, protože na mě ráno ani nebyla moc znát kocovina Úsměv - Je to o důvěře, jako všechno
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS