Jak rozjet podnikání v novém neznámém městě (Praze).

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:51:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak rozjet podnikání v novém neznámém městě (Praze).
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak rozjet podnikání v novém neznámém městě (Praze).  (Přečteno 15947 krát)
John^



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« kdy: 14. Listopad 2012, 14:48:33 »

Zdravím vás,

přestěhoval jsem se do Prahy s mojí přítelkyní kvůli VŠ, ale jelikož mě škola moc časově nevytěžuje, začal jsem podnikat. To jak jsem přemýšlel v čem podnikat by bylo na jiné povídání a tak to jen zkrátím. Můj taťka dělal v pojišťovne, děda ve spořce a když jsem se začal o finance zajímat něco mi došlo. Že se většina lidí chodí radit k lidem, kteří o tom buď nemají ani páru (rádoby poradci, zaměstnanci na přepážkách) a nebo k lidem, kteří mají praxi a vzdělání, ale pracují pro určitou banku nebo pojišťovnu. Vidím v tom potenciál udělat něco jinak a společně s pár lidmi využít potenciálu jaký tady je. Jednoduše podnikat ve financích, mít možnost získat informace a ty pak lidem dát. A postavit to na kvalitě.

Ale ať už je podnikání jaké chce, musíte se nějak dostat k poptávce. A jak jsem nad tím tak přemýšlel, vzpomněl jsem si na tohle fórum, kde se hledá poptávka = žena, vztah atd. Úsměv Něco na tom bude a proto vám píšu. V praze mám jedny známé, kteří vědí o tom co dělám, ale mají spoustu práce, samotné je asi nenapadne přijít a pomoct mi. Úsměv Říkal jsem jim o tom, ale nijak se nesnaží. Pak mám dva kámoše, jednomu se líbí co chci dělat, tak o tom povídáme. Ten druhý nijak zájem neprojevil.

Jednoduše nevím jak se dostat k lidem z Prahy, jak ukázat svojí myšlenku někomu a přes toho jít dál. Reklamu dělat nechci, chci jít přes spokojené klienty. Jenže jak na to, když to zajímá hlavně lidi, kteří mají příjem a já znám většinou jen studenty? Oslovovat lidi na ulici je blbé...

Sakra mám nápad s obrovským potenciálem, ale jak ho rozšířit. Je tady někdo z Prahy?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Listopad 2012, 15:30:35 »

A to zakládáš vlastní "poradenskou firmu" nebo jsi se napojil na již existující?

Těžko ti budu dávat jinou radu než to, že je potřeba začít u někoho byť třeba i jen vzdáleně známého a přes doporučení se dostat k lidem cizím.

Já se třeba tenkrát v době mé "kariéry" u Partners dostal přes tetu k jejímu příteli (bez smlouvy), následně k jeho bráchovi(už cizí člověk, ale něco málo jsme vymysleli), přes manželku toho bratra jsem šel za jednou poměrně zámožnější rodinou (vícero smluv s hodně zajímavými provizemi) a přes ně dostal doporučení na už opravdu zajímavé lidi z řad podnikatelů.... škoda, že jsem toho v té době musel enchat, snad by se vše v dobré obrátilo.

Jde ale o to, od koho si bereš doporučení, protože vůbec není důlěžité, s jakým jdeš produktem, ale to, jaké slovo a pověst má ten, kdo tě doporučí. Nedokážu si představit, jak bych šel za majitelkou několika obchodů zde v okolí a i když mě nikdy neviděla, začala by se se mnou bavit o svých soukromých financích. Ale když jsem se odkázal na tu rodinu, od které jsem dostal kontakt, bez problémů souhlasila.

Jde o to chytnout někde jednoho opravdu spokojeného zákazníka, který má slovo u ostatních a jsi vysmátej(nebo aspoň můžeš být)Úsměv
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Listopad 2012, 20:14:44 »

Myslím si, že podnikání v této oblasti bude složité, ptotože lidé k tomu nemají důvěru. Za to může i masáž v televizi, ale když jsem viděl, jak se dělal nábor u nás na škole (SŠ), tak fakt sorry. Nechat si radit od lidí, kteří nevědí jaký je rozdíl mezi mezi kreditní a debetní kartou?

To co jsem napsal je takové "veřejné mínění". Bude těžké prorazit mezi již existujícími společnostmi, zvláště, když nemáš ve městě kontakty. Ale držím ti palce.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Listopad 2012, 01:12:13 »

Můžeš to založit na nějakém nekonvenčním podnikatelském přístupu - třeba pracovat za nějaký paušál a dávat provize lidem. Tím se odlišíš od zbytku, kteří neoptimalizují výsledek na klienta, ale na výslednou provizi. Proto to vypadá, že to dělají blbci Úsměv A proto takovým lidem nikdo nevěří a proto je lidí i přesto využívají, protože nic lepšího není.

Jenže aby to bylo výhodné, tak musíš mít tu odměnu o hodně menší, než je nejvyšší provize. A tím logicky budeš mít mnohem menší výdělky (ale lepší pověst) než ostatní a to tě časem začne štvát. Stejně jako mě třeba štve, že lidi co sekají weby jak Baťa cvičky, tak vydělávají skvělé peníze, protože mají obchoďáky, kteří chodí za maloobchodníky a přesvědčují je, že potřebují web za 40.000 a hosting za 5.000/rok od jejich úžasné firmy. A přitom by kdejaký studentník odvedl tu samou práci za 5000 a 1000 na rok Mrkající

A to bude přesně ten okamžik, kdy se bude lámat chleba a kdy většina idealistů, kteří začínali jako ty, přejde na optimalizaci provize Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
John^



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Listopad 2012, 12:06:20 »

A to zakládáš vlastní "poradenskou firmu" nebo jsi se napojil na již existující?

Když si srovnám nevýhody (žádné slovo u finančních institucí, žádné extra zkušenosti), bylo by hrozně těžké to rozjet, ani nevím jak bych to udělal. A výhody, když si vezmeme, že fin. poradce má špatnou pověst, čím to je? Podle mě tím, že stát zatím nereguluje kdo může být poradce a kdo ne, může to být každý, u některých firem i studentík bez maturity. Plno z nich dělá samozřejmě nekvalitní službu a plno z nich to jméno finančního poradce poškozuje. A Češi říkají "pravdu" (pata07 napsal "veřejné mínění"), že finanční poradenství nestojí za nic, že ti poradci jdou jen nahrabat a mají plno řečí. Jenže to je pravda většinová, kdo četl nebo poslouchal Ivo Tomana ví. V západních zemích jako je USA, Kanada, V. Británie jsou finanční poradci jako u nás právníci. Stejně tak to bude i u nás, takhle přesně to začínalo v těch zemích a za nějakých 15-20 let se ti rádoby poradci odstranili regulací.

A kde je větší potenciál? Tam kde se firmám na trhu daří, že bych si třeba udělal byznys v odvětví, které vzkvétá? Nebo tam kde je díra na trhu a každý nadává?

Podle mě to je o sympatiích, o lidech. Já jsem se spojil v mém rodném městě s mým dlouholetým kamarádem, který mi sjednal schůzku s manažerem Partners. Lidsky jsme si sedli a tak jsem se začal zajímat. Takže jsem pod křídli Partners a převzal jsem myšlenku Finanční poradenství jinak, to jinak znamená, že cíl je pracovat pro klienty a posunout tuhle branži dál. Ale co naplat, stejně si to dělám podle sebe, protože já si nenechám do ničeho mluvit a jdu si za tím co chci.

Jde o to chytnout někde jednoho opravdu spokojeného zákazníka, který má slovo u ostatních a jsi vysmátej(nebo aspoň můžeš být)Úsměv

Jo, s tím souhlasím. Ale píšeš to trošku jako, že to je náhoda. Úsměv Já to beru jako jasnou věc, klient musí být spokojený, musíme spolu mluvit narovinu atd.

Mým cílem je mít profesionální poradce a dělat tuhle práci kvalitně a profesionálně. A lidi se s tebou nesetkají, protože to je Partners nebo OVB nebo AWD... ale protože to je ten někdo, kdo je prý dobrej, to mi říkal ten a ten, tak se s ním tedy sejdu.

Můžeš to založit na nějakém nekonvenčním podnikatelském přístupu - třeba pracovat za nějaký paušál a dávat provize lidem. Tím se odlišíš od zbytku, kteří neoptimalizují výsledek na klienta, ale na výslednou provizi. Proto to vypadá, že to dělají blbci Úsměv A proto takovým lidem nikdo nevěří a proto je lidí i přesto využívají, protože nic lepšího není.

Když bychom se bavili o profíkovi ve financích, myslíš, že by takhle pracoval? Že by mu šlo aby si jen vydělal na klientovi? Vždyť to by se muselo provalit a to by byl sám proti sobě, aby se takhle poškodil,ne?

Vy jste si mysleli, že jsem vytvořil novou firmu, viďte? Úsměv Já to beru tak, že si tvořím firmu se svými pravidly pod hlavičkou Partners a vyhovuje mi to. Zakladateli společnosti jsou totiž lidé se zkušenostmi a obrovskými schopnostmi.

Co si vlastně myslíte o téhle práci? Myslíte si, že má smysl? Třeba když jí někdo chce dělat jinak?
Zaznamenáno
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Listopad 2012, 16:05:47 »

Neustále mě udivuje, jak někdo dokáže tvrdit, že začal podnikat, přitom se stal pouze "obětí" MLM systému. Ale pokud jsi na to stavěný, tak to smysl určitě má..  Super!
Zaznamenáno
John^



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Listopad 2012, 16:44:33 »

Neustále mě udivuje, jak někdo dokáže tvrdit, že začal podnikat, přitom se stal pouze "obětí" MLM systému. Ale pokud jsi na to stavěný, tak to smysl určitě má..  Super!

Jak bys to udělal jinak, aby se lidi podle tebe nestávali "obětí"?
Zaznamenáno
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Listopad 2012, 19:04:09 »

To nějak nechápu..MLM systém je podle tebe jediný způsob podnikání? Šokovaný
Zaznamenáno
John^



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Listopad 2012, 21:22:51 »

Ne, přijde mi, že má své výhody i nevýhody, jako jiné druhy firem. Jestli mám pravdu, tak MLM je založená na systému nejdřív si to kup a pak to prodej. Tohle je strukturální firma (bez toho kup Úsměv ). Ale tak i tak, ty jsi to podal jen jako velkou nevýhodu. Tak se tě ptám jak bys to udělal ty lépe? Zajímá mě to.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Listopad 2012, 01:41:20 »

MLM = MultiLevelMarketing (žádné nejdčív kup pak prodej)

V praxi to znamená, že se zisky rozkládají podle toho, kolik lidí máš "pod sebou". Tedy z toho co vyděláš, jde 10% tomu, kdo tě dotahnul, z těch 10% jde 10% tomu kdo dotahnul dotyčného atd. Na konci třeba zbyde jen 0.1%, ale protože ty nahoře pod sebou mají celou firmu, tak je to slušnej balík. Hlavní nevýhodou je, že abys začal vydělávat rozumně, tak musíš natahnout lidi pod sebe - aby ses dostal k jejich ziskům.

No, pointa je, že to není žádné podnikání. Prakticky jsi zaměstnanec Mrkající Ať je to nastavené jakkoli - prostě odevzdáváš část zisku "někam nahoru".
Můžeš to založit na nějakém nekonvenčním podnikatelském přístupu - třeba pracovat za nějaký paušál a dávat provize lidem. Tím se odlišíš od zbytku, kteří neoptimalizují výsledek na klienta, ale na výslednou provizi. Proto to vypadá, že to dělají blbci Úsměv A proto takovým lidem nikdo nevěří a proto je lidí i přesto využívají, protože nic lepšího není.
Když bychom se bavili o profíkovi ve financích, myslíš, že by takhle pracoval? Že by mu šlo aby si jen vydělal na klientovi? Vždyť to by se muselo provalit a to by byl sám proti sobě, aby se takhle poškodil,ne?
Ano, pracují takhle skoro všichni. Na úrovni běžných lidí, samozřejmně. Někdo kdo radí milionáři (který mu za to sám platí) se na nějaké provize může vyprdnout.

Je to principielní - pokud je pro tebe osobně výhodnější jedna nabídka víc než jiná, tak jsi osobně zainteresován v rozhodnutí a tudíš nejsi nestranný a neposkytuješ klientovi nejlepší rady. A jediná šance, jak se té vlastní neobjektivity zbavit, je odstranit to, co je od sebe odlišuje (tedy výši provize). Je snad jasné, že čím je smlouva pro banku/pojišťovnu/fond výhodnější (tj. ~= pro klienta méně výhodná), tím vyšší provizi ti za její uzavření nabídnou. Nutně by ses provize nemusel vzdát, ale mohl bys vybrat průměrnou provizi a za tu pracovat. Co by bylo pod, to by doplatil klient, co by bylo nad, dostal by klient. Prostě se nějak zbavit té nevyrovnanosti v tvém prospěchu mezi jednotlivými nabídkami.

Ne nadarmo platní "if there is no price, you're the price" (tedy "když to nemá cenu, jste sami tou cenou" česky se používá "nic není zadarmo", ale anglicky to líp vystihuje). Pokud poskytuješ rady zadarmo, tak sice klient neplatí tobě, ale skrytě bance, aby ta mohla dávat provize Mrkající Ale má lepší pocit, protože ty peníze neplatí přímo.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Listopad 2012, 13:30:05 »

To je škoda, že jsi z postoje "na volný noze" skočil do soukolí společnosti. Rozjet si to sám je nesmírně náročnější, nicméně ti to víc dá (imho). Jestli je Partners "lepší" než konkurence - do toho bych se moc nepouštěl. Setkáš se s argumentama, že Partners zafinancovala v začátcích Axa a tudíž jí zlehka preferujou. Konkurence hází špínu jedna na druhou a rozeznat co je bullshit a co pravda je energeticky dost náročný. To, že Partners založil(i) borci z OVB (snad si to pamatuju správně), páč se jim "nelíbilo, jak se nakládá s klientem" se může rovnat "představa, že budu na samém vrcholu provizního řetězce, mě ku*va lákala."

Ať to pojmeš jak chceš, připrav se na setkání s vymejvánim mozků, neupřímností (dokud živíš šéfa, je to O.K. - dostaneš-li se do trablů, může se na tebe vysrat). Bedlivě sleduj, co je ti předkládáno a ověřuj. Taky sem slyšel (od Čechů), že na západě maj poradci slušný postavení ve společenskym žebříčku. Ale ve filmech, knihách a písničkách (ze západních zemí) slyšim jenom "end up selling life insurance."

Btw z tvejch posledních příspvěků lehce cítim papouškování věcí, co se na "pracovkách" pravidelně nakukávaj lidem do hlavy...
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
John^



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Listopad 2012, 13:56:34 »

Jn Atto, taky mi to tak přijde. Úsměv Ale byla to spíš reakce na to, že tyhle komentáře jsem už slyšel tolikrát a vím, že je nemá cenu vymlouvat. Vlastně to jak jsi napsal teď svůj příspěvek tak jsi to vystihl.

Ale každý list má dvě strany, protože kdo tohle říká? Někdo kdo na to třeba neměl, někdo kdo si na tom hold nevydělal tolik jako ostatní. A já svoji práci dělám podle svého nejlepšího uvážení, vědomí a jestli axa nebo jestli tohle a támhle to, já se snažím využít pozitiv a na tom pracovat. Jenže to může říct každej, takže jsme v takovém kruhu. Úsměv

Já vlastně souhlasím se vším co tady píšete, protože to samé si buď říkám nebo jsem si říkal taky. Ale i tak jsem si vždy našel něco, co mě láká a líbí se mi. Teď odpovím na Av4, že vím co je MLM za zkratku, jen jsem jí chápal jako Amway atd. a ten jen založený podle mě na trošku jiném principu, tedy že každý si musí nejdříve něco odkoupit, ale možná se pletu, nevím. Partners atd jsem bral jako strukturální firmy, vlastně to samé bez toho nakupování. Domníval jsem se, že z toho Amway žije.

Třeba z mého pohledu jsem na volné noze, můžu si určovat pravidla svého týmu když né firmy a jak pomůžu klientům je taky ne mě, nesetkal jsem se s ničím a nikým, kdo by mi říkal co preferovat.

Av4 psal o tom, že dáváme klentům produkt s vyšší provizí, u Partners mají všichni poradci za jednotlivé produkty provizi stejnou.

O věcech kde jsou naše názory odlišné se budu rád bavit a něčemu rád dojdu. Mrkající
Zaznamenáno
John^



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Listopad 2012, 13:51:14 »

A to jsem vůbec řešit nechtěl jestli je to dobré nebo ne. Šlo mi o podnikání v novém městě, jak si najít klientelu. Úsměv Prostě makat...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 21. Listopad 2012, 15:26:54 »

Av4 psal o tom, že dáváme klentům produkt s vyšší provizí, u Partners mají všichni poradci za jednotlivé produkty provizi stejnou.

To jo, ale já spíš myslim,ž e Ava mluvil o provizi např. u životka 1000 měsíčně na 40 let dostaneš třeba 7000, ale investic do fondů to je polovička... a je to o lidech, pokud budeš dobrej a pracovitej a přemýšlet sám, tak se tím můžeš krásně živit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
John^



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 21. Listopad 2012, 16:43:54 »

Av4 psal o tom, že dáváme klentům produkt s vyšší provizí, u Partners mají všichni poradci za jednotlivé produkty provizi stejnou.

To jo, ale já spíš myslim,ž e Ava mluvil o provizi např. u životka 1000 měsíčně na 40 let dostaneš třeba 7000, ale investic do fondů to je polovička... a je to o lidech, pokud budeš dobrej a pracovitej a přemýšlet sám, tak se tím můžeš krásně živit.

Jo tak, už chápu. Občas říkám, že kdybych věděl o lepší příležitosti, tak do ní jdu. Úsměv Není to sranda, studovat VŠ, do toho rozjíždět takovouhle práci. Ale já chtěl začít dřív, chtěl zkusit dělat něco jinýho, abych nedopadl jako moji rodiče... Možná to je naivní, ale lepší než nic.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 22. Listopad 2012, 07:42:08 »

Jdi do toho, pokud tě to bude bavit a budeš to dělat dobře a budeš na sobě stále makat a učit se od opravdu dobrých lidí, proč by jsi nemohl být úspěšný?
Znám lidi od 25 do 30 let, kteří berou stovky tisíc měsíčně z finančního poradenství. Ale je potřeba pro to být nadšený a hódně makat:-) Přeju ti hodně úspěchu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 27. Listopad 2012, 03:08:38 »

Není to sranda, studovat VŠ, do toho rozjíždět takovouhle práci.


VŠ je naopak poslední chvíle, kdy je to sranda a těžká pohoda Úsměv Je fajn, že chceš se sebou něco udělat a někam se dostat, ale podle mýho nutně potřebuješ nějakej reality-check.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
John^



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 28. Listopad 2012, 13:13:44 »

VŠ je naopak poslední chvíle, kdy je to sranda a těžká pohoda Úsměv Je fajn, že chceš se sebou něco udělat a někam se dostat, ale podle mýho nutně potřebuješ nějakej reality-check.

Ten přijde ruku v ruce s tou snahou a pár měsící práce. Ne? Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS