Jak se naučit aspoň trochu líbat.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 17:47:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se naučit aspoň trochu líbat.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak se naučit aspoň trochu líbat.  (Přečteno 29700 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 02. Srpen 2007, 01:04:01 »

Já musim souhlasit se zavřenýma. Protože líbaní je o dotycích. A ty vnímáš opravdu mnohem lépe se zavřenýma očima. Ze začátku to bylo spíš tim, že sem chtěl "kontrolovat" jestli se to slečně líbí, ale pak (po vyčtení - bez vysvětlení) jsem si začal dávat pozor a následně zjistil, že je to lepší Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 02. Srpen 2007, 07:57:59 »

Já se divam jen nekdy, a strasne se mi libi, kdyz vidim jen to chveni ras u partnera, ktery ma ty oci zavrene. Btw: co u sexu, diva te se?

Jinak k tematu: nic si nepripravuj, pokud se budes libat se zkusenou slecnou, tak se nechej jenom vest, nic vic nebudes potrebovat, ona pozna,ze je prvni, at se budes snazit jak chces, a to, ze se nechas vest je jen plus. Takze jak rikaji ostatni: na jazyk zapomen, nechces ji prece udusit Super!
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 02. Srpen 2007, 09:56:42 »

Snad bych jen prihodil sve zkusenosti, treba se znich nekdo pouci Šťastný

Se stejnou slecnou jsem byl par let. Nekdy asi uprostred naseho vztahu (ktery se skladal z drzeni rukou, polibku na tvare ci na rty, ale i dovadeni v posteli bez styku) jsem se tak nejak "rozhodl" ji polibit. Prilezitosti bylo plno, ale ja na to proste "nemel koule" Šťastný

A jednou kdyz jsem mel odjet, jsem si rekl ted nebo nikdy. No a co se nestalo ... jak jsme tak oba spechali (ona byla nejspis i dost prekvapena), tak jsme se srazili zubama. Coz byl tesa trapas jako hrom Šťastný Takze jsme toho nechali. A jeste tak trictvrte roku nam to vydrzelo, i pote, co jsem uz zpameti vedel jak rozepnout jeji podprsenku.

No a nakonec se nam to prece jenom povedlo. Ja mel nactenych 1000 clanku o tom, jak spravne libat Šťastný Ale nakonec jsem si zapamatoval jen dve veci: svezi dech a neslintat. Nic vic nebylo potreba. Lezeli jsme spolu v posteli, a jak tu bylo mnohokrat kladeno v duraz, ja ji sviral v objeti, ona me (v posteli je to jeste efektnejsi). Ja se k ni proste prisunul a zvladli jsme to. Ja se teda zacal silene klepat, uprimne receno, ale bylo to uzasne. Uzasne, vasnive, a vyplynulo to v nas prvni sex, ale to uz je jina pohadka. Šťastný

Moje rada: Nechat se vest instinktem a tim, co dela slecna. Pokud ona vi, tak je nejlepsi se od ni ucit, a pokud nevi, tak se to spolu nejak naucite. Libat se opravdu neni nic tezkeho, protoze se proste nejak motate jazykem. Vlastne na tom nic neni Šťastný Šťastný Ale ten pocit je samozrejme neopakovatelny... A casem i sam odtusis, jak se to konkretne tve pritelkyni libi. (Tak treba jak tu vsichni tvrdi, ze jazyk do krku necpat, tak ta moje byvala, to mela rada presne naopak. Pri libani jsme zapasili s jazyky, a to docela tvrde Šťastný a obema se nam to libilo. Ale maji pravdu, ze pri prvnim libani tohle nedelat. Kdyz jeste nevis, jestli se ji to bude libit.)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 02. Srpen 2007, 12:18:04 »

Michaile, ty vado... tak to je mazec Šťastný No, ale vzdycky sem tak nejak věděl, že nejsi "standartní vzorek populace" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 03. Srpen 2007, 01:03:57 »

A kdo tady je. Mrkající
Zaznamenáno
Matysek

Karma: -6
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 03. Srpen 2007, 18:21:51 »

mno já oči zavírám..jednou mi moje holka říkala že se jí to prej strašně líbí když při sexu zavírám blahem oči...ale zavíral bych je i
jinak je to paráda to líbání že lidi?
Zaznamenáno
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 03. Srpen 2007, 21:24:34 »

jestli si o hlavu ci o vic vetsi nez ona tak na ni nelez celistma... mi to vsecky vytykaj mno...  Nemocný Podivený
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
Lalila

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 08. Srpen 2007, 20:30:45 »

Hůlavně si z toho nedělej závody kdo strčí jazyk dál..Mrkající
Zaznamenáno
Mattheus

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 27. Srpen 2007, 09:56:30 »

Když už se budeš umět líbat ,můžeš zkusit i něco lepšího. Jeden se nadechne a vydechuje druhému do úst a druhý se nadechzne z jeho úst a potom naopak ,ale musíte se na tom domluvit. Je to docela zajímavý a dobrý  Zelenáč
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS