Jak se zbavit hloupého agresora?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:24:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se zbavit hloupého agresora?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak se zbavit hloupého agresora?  (Přečteno 15106 krát)
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« kdy: 10. Březen 2010, 16:21:06 »

Předně se omlouvám, že je to tak dlouhý, ale popisuje to rok trvající konflikt. Jedná se o agresivního člověka skoro dítě(17-18). Oba jsme z menšího města. Jediný co o něm vim, že jeho matka zametá ho*na po městě a otec je looser z hospody. Sám má vyhulenej a vychlastanej mozek, IQ minimální a je to prostě z*rd. Takovejch co asi běhá po ČR stovky.

Naše historie: známe se od vidění z diskotéky cca 1.5 - 2 roky zpátky. Tam se projevovala jeho demence. Při oslavě čarodejnic ve městě sme se oba objevili na této akci. Já se věnoval kamarádům a holkám, prostě sem se bavil a balil. On v pozadí s partou jemu podobným (podle mého pozorování mezi nimi spíš looser a člen navíc) popíjel, pohuloval a pokřikoval  nadávky. Vše dobré do doby, dokud nepřišel zamnou a třem kamarádkám a nezačal na mě vytahovat naučený řeči, že sem nadával mámě jeho kamaráda. Vyřešil sem to ignorací a s větou ať si jde po svým. Když viděl, že i ty holky to vůbec nezajímá, tak odešel. Myslel sem, že vše OK.(dodám jen, že se jedná o loňskou oslavu, takže je to už docela dávno)

O 18  dní později, pouť ve městě. Bavím se slečnou a smějeme se. Sedíme u autodromu, když si přisedne vedle mě, tento agresor. S myšlenkou už zas tenhle "č...." sem na něj otočil záda a věnoval sem se dámě. Přišel druhej a začli do mě něco hučet, tak se na něj otočil a řekl mu, že mě to nezajímá. (zas ve stylu, že sem někomu nadával) Ignoroval sem ho a se slečnou sme dohodli, že pudem na autička, když sem se zvedal, tak si mě jeden chytil a že nebudu někomu nadávat nebo co. (prostě kecy, deb*lů, vůbec mě to nezajímalo a už vůbec sem nikdy nikomu nenadával) Jenže mě chytili, hodili na zem a začlo to. Vzpomněl sem si na radu od kamaráda, že když už je bitka neodvratitelná dej mu první ránu. Jak se neperu, tak ta stála vcelku za h*vno a než mi někdo stačil pomoct už jich kolem mě bylo víc, kolik nevim, zvedal sem se a než sem se zved už mě debílek držel a mlátil mě po hlavě. druhej do mě kopal. Kámoši a lidi kolem je rozehnali. Rány to nebyly nějaký extrémní, ale prostě do hlavy + roztržený triko. Následovali silný slova spíš z jeho strany a já taky něco v afektu prohodil. Sebral sem se a šel druhým směrem. Když sem se vrátil za kámošema byl pryč.(uvědomění, že ikdyž nechceš, tak se jednou popereš)

Pak sem ho viděl jednou před školou ve dne, on s partou děvčat(UGs alias vyhulený palice) a já s kamarádem procházel. Něco na mě volal: Jo to seš ty, radši nezastavuj(což sem neměl vůbec v plánu:D) a pokračuj a moc nekoukej. Vůbec sem na něj nereagoval a pokračoval spíš sem měl takovej umělej usměv a v duchu sem si řikal ty seš chudák.

O pár dní dýl ta samá ulice ve dne: Agresor šel sám. Já ho ani nepoznal jen sem tušil, že by to mohl být on a když sme se míjeli vrazil mi lehce do ramena a pokračoval, bylo vidět, že sám se prát nechce. Já: šel sem dál a kroutil hlavou.

Další ta samá ulice stejná doba po obědě: Agresor šel s kamarádem a ten s sebou ved bojový plemeno. Než sem k němu došel už psoj sundal košik, držel ho za hlavu usmíval se a dělal, že ho pustí. Druhýho sem jen zaslech, že mu to nějak neschvaloval, takový co blbneš, co děláš? Já: šel stejně s úsměvem dál a za ním sem kroutil hlavou.

Další ta samá ulice ve dne. Oni tři on vytáhnul z bundy kuličkovku a začal mi šít do stehna kuličky. Já: Co děláš? zlej pohled a pokračoval sem dál v chůzi.

Dnešní den. Celej den se sr*li s partou před naší školou. Já přijel do školy autem a jen doufal, že neví jaký mám auto, jinak bych se o něj musel bát Smutný Šel sem ven před školu pokecat s kámošem, když jsme se loučili procházel sem kolem agresora a dalších dál ke škole. Něco pokřikoval: jako bu*no ani to nebylo moc slyšet. Já: jen sem to ignoroval. Otevřel kartou dveře a zašel. Celej den se mr*asili před školou a tak sem na ně koukal, že se snažej vyprovokovat nějaký hádky. (skoro mi to přišlo, že tam čekaj na někoho od nás, aby mu rozbili hubu, páč měli takový ty betony na ruce a do nich mlátili, jakoby se rozcvičovali. Já to nejspíš nebyl páč do mě měl kecy jen ten jeden b*beček)
Když sem vylítnul na oběd šel sem kolem nich, moch sem se jim vyhnout, ale bylo by to delší a tak sem šel svižným krokem kolem a zas ten b*beček mi dal takovou jako zadovkou kopanec do nohy. Nijak to nebolelo, tak sem řek jen co děláš? On: Ať prej nic neřikám a pokračuju( no neměl sem nic jinýho v plánu tak sem to udělal Šťastný) Po oběde cesta, zase ke škole kolem nich, zas něco volal, ale šel sem s kamarádem ne kolem něj a tak sem ho ignoroval, měli tam takovou, UG-co to ráda od nás. Šel sem zadem k auto a domu.



 Zajímalo by mě co si o tom myslíte? Co dělám špatně a co byste dělali vy?  Jak by jste reagovali v jakékoliv ze situací? A jak by se hlavně takováhle situace dala vyřešit.

Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Březen 2010, 16:37:59 »

Debil to je rozhodně, o tom žádná, ale otravuje ti život a to si nemůžeš nechat líbit. Jasně, můžeš si říct, že je to chudák a nezajímá tě, ale tím ten problém neodstraníš. Chyba je podle mě to, že si to většinou necháš líbit. Mělo by platit pravidlo, že na tebe může šáhnout JEDNOU. Maximálně. Musíš mu dát najevo, že si nenecháš srát na hlavu a že se ho nebojíš. I když ti neudělá nic co by tě třeba nějak moc bolelo, tak by sis to neměl nechat líbit a dát mu jasně najevo ať si s tebou nezahrává. Čím dýl to budeš tolerovat, tím víc si bude dovolovat, jak vidíš.

Taky nejsem velkej bitkař, ale lidi si na mě nedovolujou. To ale nejspíš bude mojí gangsterskou postavou.  Provokatér

Prostě si to nesmíš nechat líbit už kvůli tvojí vlastní ceně, přece nebudeš utíkat před takovým srá*em. Četl jsem i pár příruček pouličního bojovýho umění, a když budíš pocit, že s tebou není radno si zahrávat, tak už to víckrát ani zkoušet nebudou.

Ty máš teď ale nevýhodu, že už se tě nebojí. Každopádně bych ti radil dát mu trochu pokouřit až příště něco zkusí.
Dát najevo, že tvoje trpělivost a tolerance k jeho blbosti už přetekla. Normálně na něho vystartuj a zblízka do očí mu řekni ať si nezahrává.
Když kolem sebe budeš mít pár kamarádů tak tím líp. Pro případ kdyby jich bylo víc.

GL
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Březen 2010, 16:52:54 »

jako to dělá on. vezmi partičku kamarádů a sundej ho, popřípadě až ho zase budeš míjet sám, bafni na něj, vytlem se mu do xichtu.

a teď seriozně... normálně bych si koupil pepřák a až něco zkusí, napral bych mu ho do xichtu.

jasně, mlžeš to ignorovat, ale dokud mu neukážeš, že z něj nejsi posranej, bude tě šikanovat dál.
Klidně si nech od někoho zkušenějšího i poradit, kam praštit a nějaký základní pravidla boje na ulici, aby jsi měl přece jen nějakou výhodu, až tě napadne a to věř, že se to stane znova.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Březen 2010, 17:03:52 »

No vida, konečně je vidět, že v praxi "nevšímej si jich a přestane je to bavit" nefunguje. Řešení nemám. A když se mi stávalo něco podobného, tak jsem prostě čekal až to přejde, což většinou nebylo tak rychle, jak by si lidé používající výrok zmíněný v minulé větě mysleli...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Březen 2010, 17:18:56 »

Co bych dělal já ? Byl bych pos*anej a vyhýbal bych se jim velkým obloukem nebo bych řekl kámošům, jaký mám problém, aby mi pomohli.
Nejsou to cikáni ? Protože se tak chovají a já cikány nemam zrovna v lásce.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Březen 2010, 17:44:52 »

Došel bych na policii. A než by se to vyřešilo, koupil bych pepřák a snažil se chodit ve skupince lidí Mrkající

Edit: A nezačněte mi tu teď říkat, že sem slaboch, zbabělec atd. K tomuhle policie je. Nenechám se zabít nějakym omezencem, když už tou dobou může dávno sedět i se svýma kámošema... Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 10. Březen 2010, 18:06:57 »

to Paul C.: Souhlas s tebou, jedna strana mozku mi řiká nenech si to líbit ukaž, že se ho nebojíš a aspoň trochu se braň, jenže ta druhá, kterou ovládá strach, jistota a pohodlnost mi říká vykašli se na to, akorát by sis proti sobě poštval zbytek gangu a měl problémy.  Popravdě sem trochu po*sranej z toho zbytku Úsměv Je spřáhlej s takovou partou, kde neni problém vytáhnout bouchačku, ikdyž si myslim, že by mě nestřelili, tak riskovat zbytek života se mi vůbec nechce.

Popravdě na férovku s tim, že bychom se už neviděli, bych se do něj pustil bez rozmýšlení, ale je tu ta budoucnost, je to fakt malý město a važim si zdraví vic než kdo jinej kolem mě Úsměv

to Joei: Pepřák určitě pořídim, ten se neztratí. Nevíte kde se to dá opatřit?
jj ignoroval sem ho, ale bohužel ta ignorace vyzněla podle jeho výkladu, že se ho bojim ( spíš si myslim, že je to odrazem jeho inteligence, že si nenašel někoho jinýho pro tyhle srandy)

to Jouda: Cikán to není. Což je jedno, patří k tý spodině města, co nemá vychování, inteligenci a morální zásady.

to Rend: Na policii se mi nechce. Nic proti němu vpodstatě nemám a pochybuju, že by mu něco udělali. V tom holt náš stát stojí za ho*vno nebo se pletu?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 10. Březen 2010, 18:12:28 »

Fabien: No, tak na tom sou všechny státy dost podobně. Oni mu musí prokázat vinu (presumpce nevyiny je základ) a ty máš svědky - svoje kamarády. On má svědky - taky svoje kamarády. Takže je to tvrzení proti tvrzení. Možná by se neškodilo poptat na služebně jaký máš možnosti a jaký jsou vyhlídky, ale vidim to spíš na to vyhejbání se mu Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Březen 2010, 18:17:22 »

pepřák koupíš v obchodě se zbraněma. ten je v každým větším městě. popřípadě i nějaký zálesácký obchody. dokonce koukám, že není ani problém sehnat ho přes net.

já jsem měl kdysi pepřák s proudovým stříkáním. je lepší, pokud je agresor jeden a jsi schopnej zamířit. mlhovej se ti bude víc hodit, kdyby jich bylo víc a měl ses při tom podělat strachy... každopádně pokud budeš zkoušet, jak pepřák funguje, udělej to venku, pokud nechceš plakat jak křesťanka, která se nalila a přišla o to na plese s klukem od vedle
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Březen 2010, 18:20:32 »

to Ava:
No právě, taky si myslim, že dokud nemám rozbitou držku, video a deset svědků nic mi nepomůže(ono by asi ani tohle nepomohlo Úsměv, než by měl problém, už by byl ženatej a měl dvě děti)

no ignorace nepomáhá, jak sem si myslel. V jinejch případech, kde člověk stojí proti aspoň částečný inteligenci možná, ale tady ne. a hlavně on si vážně myslí, že se ho bojim. :/

Taky mi vyhejbání přišlo, jako nejrozumnější řešení, ale takový řešení-neřešení. Nechce se mi to nějak rozdmíchávat už z toho důvodu, že za pár měsíců měnim působiště a možnost potkání bude minimální... na férovku asi žádná, sám už po městě moc chodit nebudu Úsměv
Zaznamenáno
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Březen 2010, 18:23:44 »

každopádně pokud budeš zkoušet, jak pepřák funguje, udělej to venku, pokud nechceš plakat jak křesťanka, která se nalila a přišla o to na plese s klukem od vedle

to Joei: dik moc za info Mrkající zkusim to sehnat Úsměv no zas co se týče pochopení funkčnosti a účinnosti, by to stálo za to ne? :-D

Zaznamenáno
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Březen 2010, 16:41:02 »

Tak aktualizace Úsměv chtěli se pobít s jednim klukem a on asi nějak nechodí do školy, tak si vyčíhli jinýho dali mu na držku a zdrhli. Dneska tu byli policajti, tak se asi už neukážou. Stejně mě, ale udivuje, ta bezmocnost.... za bílýho dne dostane na držku úplně nevinej kluk, kterej nemá žádnýho tucha a borci zdrhnou a můžou pokračovat o dům dál.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Březen 2010, 16:52:05 »

borci zdrhnou...

spíš kreténi.. Hele taky nepatřim mezi rváče, ale osvědčilo se mi a co mi i doporučoval můj bratranec =>
když by zase nějakej otravoval, přijít k němu a fakt na centimetr od jeho xichtu zařvat: "Nějakej problém?"
Vim, je to fakt těžký, taky sem byl posranej, ale co..on ti první ránu nedá. Má strach i když má za zády kámoše.

Když to tak čtu běhá mi mráz po zádech..nemám rád konfliktní situace, hlavně od pí*ánků tohohle typu.
Řešení tu máš už napsaná, držim Ti palce, ať to zvládneš !
Zaznamenáno
norek
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: U.B / Brno
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 11. Březen 2010, 17:49:59 »

Muj nazor....

Myslim ze nema cenu se poustet do nejake fyzicke konfrontace , kdyz ho zmlatis (nebo cokoliv podobneho)  tak se dotknes jeho ega a on to pak bude resit pres kamose. Rekl bych, ze nejlepsi zpusob jak se ho zbavit by bylo ukazat mu, ze uz toho mas dost, nemas strach a myslis to vazne. Az zas bude otravovat, udelat to co rika barzini, rict mu ze jestli ma problem tak ho vyresite tady a ted jinak at te necha na pokoji. Ale chce to asi fakt durazne,aby mel strach , servat ho a rict mu ze priste uz nebudes rvat ty ale on. On to urcite dela proto ze ho to bavi, takhle se srat do lidi , ale evidentne je to sracka takze pro nej bude jednodussi zmenit cil nez se dal srat do nekoho, kdo by mu mohl delat problemy.

Jinak na osobni ochranu je asi nejlepsi teleskopicky obusek , narozdil od peproveho spreje se s nim da branit i proti skupine lidi , je tam vetsi psychologicky efekt , kdyz behem vteriny mas misto holych rukou zeleznou tyc .Do cloveka s obuskem pujde jen magor. Akorat je potreba s nim umet trochu zachazet takze v tomhle je zas lepsi ten peprak.

Pokud je nutne se branit beze zbrane,
zamerit se na vitalni zony jako:
Oci
Hrtan
Genitalie - idelani pro nekoho kdo se nikdy nepral, prat se nechce a nema jinou moznost
Solar

btw: jak to tady popisujes tak to je jak na divokem zapade  Úsměv
Zaznamenáno

Znal jsem chlápka , kterej si jednou sundal šaty a skočil nahej mezi kaktusy .
Když se ho pak ptali , proč to udělal , odpověděl , že mu to přišlo jako dobrej nápad .
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 11. Březen 2010, 18:48:58 »

pokud nemáš zkušenosti s teleskopem, je strašně nebezpečnej, už jsem to tu někde psal...

1) dáš neúměrnou ránu -> trvalé následky, můžeš ho i zabít
2) odzbrojí tě -> může se stát varianta 1) ale jeho rukou

norek má ale velice dobrou myšlenku... on se radši bude srát do člověka, kterej je z něj hotovej než do někoho, kdo se mu postaví
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 11. Březen 2010, 19:17:23 »

Dneska tu byli policajti, tak se asi už neukážou. Stejně mě, ale udivuje, ta bezmocnost.... za bílýho dne dostane na držku úplně nevinej kluk, kterej nemá žádnýho tucha a borci zdrhnou a můžou pokračovat o dům dál.
Mal si za nimi prísť, povedať fízlom že máš s ním aj ty skúsenosti a ešte viac mu tým naložiť...
Rady typu kúp si pepř, teleskop atď ti v tomto moc nepomôžu, aj keď sú od chlapcov mienené dobre. Uvedomme si, že je zväčša sám proti skupine, tak aj keď jednému dvom dá sprej ostatní ho dokopú. To isté platí o fyzickej konfrontácii. A asi len ťažko si v malom meste nájde niekoho kto by mu s nimi fyzicky pomohol. Naviac sa tým zníži na ich úroveň.

Nabudúce aj po jemnom kopanci alebo obťažovaní natvrdo volaj políciu Vykřičník. Fakt, mal si to spraviť už pri prvom incidente - vtedy si mal aj svedkov. Už kvôli nemu boli aj v tvojej škole tak nie si bez šance. Počítam, že ak ho navštívia majáky doma tak sa zosere, v 17r. to s tým jeho "gangom" nebude také horúce. Možno aj keď jeho rodičia to budú mať na háku, policajti navštívia celú skupinu a minimálne polovicu z detí doma zdrbú rodičia, tak budeš mať kľud. Šťastný

Samozrejme panujú názory, že polícia nič nerieši, ale počúvam to zväčša od ľudí čo by ju nikdy nevolali. Všeobecne v naších dvoch krajinách panuje až stupídna averzia voči systému, pritom si zaň môžu len sami. Nabudúce ich natvrdo volaj. Ver mi, budeš prekvapený efektom.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. Březen 2010, 21:35:31 »

No jo, jenže jde o to, že já se to pořád snažim držet v tý rovině, že nechci nic rozdmíchat, aby ten zbytek neměl důvod jít do mě taky. Už jen proto, že pro ten zbytek sem nezajímavej a on se před nima chce jen kvalifikovat, jakou mi to dává čočku.

Když mu podráždim jeho EGO před ostatníma akorát bude problém. A bude mi to chtít vrátit. Já sem prostě nekonfliktní typ. Je mladší, takže mi nedělá problém, když ho potkám sám, po něm vyjet nebo něco jinýho, ale jde mi o to nedělal si problémy, jestli mi rozumíte.

Policajti, jsou to samý. Je jasný, že když dostanu na držku, nebo se k tomu bude fakt schylovat, tak jim okamžitě volám, ale kvůli tomu, že po mě řve nebudu volat policajty, už jen kvůli sobě, nevypadal bych zrovna dobře sám před sebou, takhle žalovat :/

Jediný řešení vidim, že až ho potkám sám, tak seřvat a když se bude chtít prát, tak bitka a pak policajti. Jít do skupinky mi nepříde vůbec chytrý.


zbraně: po pepřáku se poohlídku, na teleskopák kašlu Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 11. Březen 2010, 21:41:38 »

Ad policie: mě osobně policajti v životě párkrát pomohli.... ale taky párkrát uškodili...

Jednou jsem je zavolal, když jsem byl malej... jeli jsme s kamarádama do vedlejšího města na kolech (bylo nám asi 9, takže jsme byli fakt daleko od domova Úsměv) a zdrželi se v jednom parku. Seděli jsme na lavičkách a přišla tam parta cca 15-16tiletejch frajírků... jeden řekl, že si pujčí moje kolo (bylo to BMXko - ne takovýto dětský, ale pravý BMXko značky Haro), který bylo položený opodál, vzal si ho a odjel na něm... zní to směšně, ale v tý době jsme s tim opravdu nemohli nic dělat... pak všichni ti frajírci někam odešli a za chvíli se jeden z nich k nám vrátil a vyjednával s náma... resp co jim dáme, když mi to kolo vrátěj... celej den jsme v tom cizim městě strávili řešením týhle situace, až nakonec cca v 6 večer nás napadlo, že zavoláme policii... šli jsme na benzínku, kde byl veřejnej telefon, odtamtud jsem zavolal, řekl jsem jen odkud volam a že mi nějaký kluci ukradli kolo a policajt řekl, že tam mam počkat... čekali jsme asi 3 minuty a přijely 2 auta, v jednom seděl vzadu i pes... do druhýho jsme nasedli s kámošema a tam jsme těm policajtům všechno řekli... trvalo to asi 15 minut a ty frajírky jsme našli, i s mym kolem... policajti mi ho vrátili, zapsali si mě a poslali mě domu... s těma frajírkama tam zůstali (nevim, co s nima bylo, ale řekl bych, že nic moc)... každopádně tohle byla za život nejlepší zkušenost s policajtama...

ale teď k tématu:
Tak zaprvý ses do týhle situace vůbec neměl dostat. Ono je těžký uplně obracet nějakou pozici o 180 stupňů, když si už tak dlouho ustavičně necháváš srát na hlavu (podle tvýho vyprávění to sahá do roků). Pro toho agresora nejsi teď vůbec nic, jen nějaká sračička, s kterou si může dělat, co chce a i když k němu přijdeš a zařveš na něj, podle mě se z toho nesloží, protože ten dojem z tebe už má docela zakořeněnej (ví, co všechno sis nechal líbit)... každopádně je jasný, že s tim něco musíš dělat, protože ono ho to nepřestane bavit, naopak, bude to pořád horší... když tě začne otravovat cikán, jestli nemáš 5 korun, pak jestli nemáš cigaretu, pak jestli nemáš telefon na zavolání..... tak už jsi na tom blbě... on ti může říct maximálně o těch 5 korun a ty mu je nesmíš v žádnym případě dát, protože ono je to pro ně něco jako shittest Šťastný ... když mu je dáš, hned ví, že jsi sráč a nenechá tě napokoji, dokud tě uplně nevyždíme nebo dokud nezdrhneš... a až tě potká příště, můžeš si bejt na 100% jistej, že tě bude otravovat zas, pamatuje si tě... no a tak nějak stejnou logiku musíš uplatňovat i u těchhle agresorů, který sice po tobě nechtěj peníze, ale chtějí tě vyprovokovat, aby si mohli dokázat, že umí karate, protože viděli želvý ninji 10x... no a jediná možnost, která tu je, je mu to nedovolit (metaforicky nedát mu těch 5 korun)... jenomže to už jsi udělal, proto je ten problém větší... ted mě napadá jen jedna věc, která prostě na 100% zafunguje - vzít si těch 5 korun od něj. Zkoušeli jste někdy na ulici jít sami za partou cikánů a otravovat je, jestli nemaj 5 korun? Já ano... a stalo se něco neuvěřitelnýho, dostali ze mně vyloženě strach. Viděli, že se jich absolutně nebojim a měli respekt jako prase... tim teď nechci říct, že bys měl sám za nim jít a říct mu, že nadával tvojí mámě Šťastný... rozhodně si ale myslim tohle: nepouštět se do fyzický konfrontace DOKUD to neudělá on.... slova můžou být ignorována, ale když tě kopne, chytne, nebo po tobě hodí šutr, už si o to říká a pak se do tý fyzický konfrontace pustit prostě musíš... stačí mít navrch nad jednym, nemusíš se prát s partou, oni po tobě nepujdou, když se budeš bránit... nikdo nechce dostat ránu...
« Poslední změna: 11. Březen 2010, 21:45:57 od D9 » Zaznamenáno

johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 11. Březen 2010, 21:55:09 »

zrejme ti to príliš nepomôže, ale taká dobrá rada: nikdy nesmieš dať prvú ranu ty, pretože keby mu niečo urobíš tak si začal ty a on sa bránil Úsměv kamoš raz mal skrz to problémy...
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 17. Březen 2010, 07:36:28 »

To je dobrý čurák, nenávidím takých hajzlov, tiež mám s nimi nejaké skúsenosti. Mal by si zobrať kovovú tyč, počkať si ho za rohom na trase kadiaľ chodí sám a zlomiť mu nohu. Ale nie, to určite nie. Jemu ide asi hlavne o to, aby sa predvádzal pred ostatnými, zrejme mu to robí dobre a potom nad tým doma masturbuje. Mňa by napadlo že by som mu osamote len vy dvaja, vymlátil zuby - ak nie je moc veľký, potom by sa pred kamošmi bál že sa to zopakuje, že mu dáš bitku ty a on by takú hanbu neprežil. Ale je tu riziko že z pomsty by sa to ešte zhoršilo.
Keď spravíš prudký zlom a začneš sa brániť pri nejakom drgnutí, kopnutí atď. tak sa zľakne, lebo to nebude absolútne čakať.

Raz ma napadol jeden ožratý pankáč, skoro mi odkopol hlavu tou ťažkou botou, pár rán do hlavy som schytal. Ja som sa nijak zvlášť nebránil, iba som mu nejako roztrhal bundu. Potom nastala pauza, všetci okolo začali kričať nech bežím preč, že on je blázon a blbosti. Biť som sa nechcel ale utekať preč už rozhodne nie. Tak som tam tak ostal stáť. Ďalej sa nič nedialo. Keby sa rozbehnem preč tak určite beží za mnou zhodí ma na zem a dokope jak krysu. Treba robiť nečakané kroky proste.
Zaznamenáno

Chrizofilax
Host
« Odpověď #20 kdy: 19. Březen 2010, 19:45:44 »

První chyba bylo, že jsi si to nechal líbit, na tom se asi shodneme všichni. Máš několik možností
1.) Zmlátit ho - Pravděpodobně to tím neskončí. Pozve si kámoše a hrdinně ti to v přesile vrátí se slovy, že jsi si na něj neměl nic dovolit.
2.) Ignorovat to - Takové blbečky bohužel šikana nikdy neomrzí, vlastní zkušenost. Spíš se bude stupňovat a ty budeš trpět nejenom fyzicky, ale i psychicky.
3.) Promluvit si - Asi bez efektu, ale rozhodně to není marné řešení. Já jsem si se svým agresorem promluvil a domluvily jsme se, že se na to vykašleme (Pozor! Musíš mít silné argumenty.)

Já bych to řešil následovně. Pokud by si něco zkusil, řekni že zavoláš policajty a ty už se o něj postarají. Nakukej mu, že ho obviníš s napadení a máš na své straně kámoše, kteří ti to dosvědčí. Tihle pseudográzlové v přítomnosti policie velmi rychle vytuhnou. Pokud je mu 18 tím lépe. (Pokud chodí na nějakou školu tak skus poslat stížnost řediteli či třídnímu učiteli. Ten už si na něj došlápne.)

Zmíněný pepřák také není špatný nápad, ale použil bych spíše jako psychické zastrašovadlo. Když ho použiješ, pravděpodobně si na tebe počkají.

Dále doporučuji zajít na pár hodin sebeobrany. Naučí tě chvaty, které sice nejsou nejčestnější, ale v případě nouze tě mohou zachránit nebo ti umožnit útěk.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 19. Březen 2010, 20:48:22 »

3.) Promluvit si - Asi bez efektu, ale rozhodně to není marné řešení. Já jsem si se svým agresorem promluvil a domluvily jsme se, že se na to vykašleme (Pozor! Musíš mít silné argumenty.)
Tohle mě docela zaujalo tyjo... to by mě nikdy nenapadlo... promluvit si Úsměv
Zaznamenáno

Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 19. Březen 2010, 21:45:02 »

  Mno, dostal ses do nezáviděníhodný situace...  Určitě bych se být tebou psychicky připravil, že může dojít k další fyzický konfrontaci a ujasnil si, jak budeš postupovat. Nemyslim aby sis nacvičil nějáký komba, ale ujasnil si, co můžeš použít. Hlavně bych se řídil pravidlem krav magy, odzbrojit, zpomalit/zneškodnit a utéct. Určitě by se tu dal využít low kick, kterej je na provedení jednoduchej, a mohl bys ho paralyzovat a zdrhnout.
  Pokud uvidíš, že jde do tuhýho, neni od věci mít obhlídnutý prostředí, jestli tam neni něco co bys mohl ty a nebo oponent využít (v tomhle případě to dostat z jeho dosahu). Pro inspiraci jedno video o street fightu od Base Ruttena:

http://www.youtube.com/watch?v=D3K-mrlYG7Y     -  Nápad můžeš si to prozkoušet na kamarádovi

Teleskopu bych se radši vyhnul, jak se píše výš. Boxer dokáže člověku urvat čelist, a pokud bys mu to udělal, zadělal by sis na pořádnej problém. Nejužitečnější se mi zdá pepřák. Oslepit a zdrhnout. Řídil bych se tim, že kdo uteče - vyhraje. V bitce neni dobrý hrát si moc na hrdiny, jde o tvoje zdraví.
Přeju pevný nervi a hodně štěstí  Úsměv
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 19. Březen 2010, 23:13:21 »

Asi to není moc racionální řešení, ale líbí se mi co navrhuje D9 s cikánama a pětikorunou. Vzbuď v sobě trochu víc agrese a běž do něj. Ukaž mu, že nemáš strach! Buď zničí on tebe a nebo ty jeho. Vyber si.
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 25. Březen 2010, 18:59:27 »

Nejhorší reakce je "Co děláš?" je jasné co udělal.

K pepřáku, v místnosti ho použít nemůžeš, venku ti do toho foukne vítr a si v prdeli, navíc ve stresu to můžeš namířit pěkně na svůj obličej. Kdyby se okolnosti sešly a ty bys mu dal jednu dávku do xichtu co by se stalo pak? Určitě by bažil po pomstě, ale ty si předtím použil "zbraň", takže on už si na čistý boj netroufne, v tomhle případě by tě mohl vzít nějakou palicí přes palici či záda a to rozhodně není nic přijemného.

Nejlepší je důrazná a krátká sebeobrana, bez použití zbraní. Útok na oči je podle mně moc nebezpečný a ty bys kreténovi mohl doživotně platit jeho smyšlenou oční vadu. Nejlepší je pořádná rána pěstí na kořen nosu, pro to abys dal opravdovou šlupku je potřeba abys mířil jakoby skrz něj, až za něj. Další případné jednoduché a zničující chvaty jsou např. chycení útočníka za spodní ret, musíš ho pořádně zmáčknout a zacloumat s ním, nebo mu vraž prst/dva do tlamy - do prostoru mezi zuby a tváří - je tam dostatek místa a když s ním pořádně zalomcuješ bude jako beránek, i tady ale hrozí nějaké trvalé následky. Rozhodně se ale vyhni ranám do ramene, prsou, nebo hloupému pošťuchování.

Jak už někdo nademnou psal, je dobré počkat si až ti něco provede viz. kopnutí do nohou.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS