Jak získat partu prátel..

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:18:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak získat partu prátel..
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak získat partu prátel..  (Přečteno 6259 krát)
petula85



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« kdy: 16. Říjen 2008, 22:25:45 »

Ahojte,tedka řeším problém, že mi celkem chybí opravdu dobří kamarádi. Z vlastní zkušeností vím, že není lehký mít dobrýho kamaráda a není lehký ho potkat. Jako malá jsem měla kámošky a byli jsme skvělá parta a já si myslela, že až si každá jednou najde přítele, tak budeme taková ta partička, která bude všude možně někam jezdit. Ale omyl...Kamošky si sice nekoho našli ale začli nejvíc času trávit s ním a kontakt mezi náma zmizel. A dneska mi chybí opravdu fakt dobří kamarádi, taková ta njbližší parta kámošů s kterou jezdíte na hory a podnikáte různé akce. Nemůžete mi nějak poradit, kde takouvou partu lidí sehnat, nebo jaký směrem se vidat.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Říjen 2008, 22:27:35 »

Chodit co nejvíc mezi lidi. Seznamovat se, bavit se. Provozovat koníčky, podnikat akce s lidma které poznáš a ono se z toho časem vyselektuje pár dobrých přátel, až spolu prožijete hodně zážitků
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Říjen 2008, 12:12:38 »

Tak to záleží na spoustě věcech. Čím se zabýváš, jestli dáváš přednost nekuřákům, kde bydlíš, jestli máš nějaký koníčky? Jakou partu by jsi si asi přála, jestli jen na sportování a kulturní vyžití.

Poslední dobou toto taky řeším, protože jsem se přestěhoval jinam a znám tu jen 8 lidí ze školy, kteří sem šli taky za prácí a s něma taková parta, kterou bych chtěl dát dohromady taky nebude, takže na ně můžu zapomenout.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Říjen 2008, 12:58:53 »

Hm... získat partu dobrých přátel trvá dlouho a já bych řekl, že je to tak nějak přirozený průběh během celého života... já měl v dětství skvělou partu, která se před pár lety rozpadla (resp. nerozpadla, zpětně jsem se dozvěděl, že jsem se na ně prej vysral Smutný ) a teď mam jinou, z části ze školy a z části ze sportu, kterej dělam... já vlastně ani nevim, jak získat přátelé... to se prostě tak stane...
Zaznamenáno

petula85



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Říjen 2008, 14:04:05 »

No chcem najiít par lidi, s kterýma by se dalo něco podnikat (hory, čundry, atd.) A pak časem až budou rodiny, děcka se navštěvovat...
Zkoušela jsem to dát dohromady z mých kamarádů. Ale nešlo to..Neumím být ten vůdčí typ a ty lidi "přinutit" a oni něměli až takovej zájem být v nějaké partě.
Jinak taky jsem si myslela, že získat kamárady jde nějak samo. Ale v poslední době zjistuji, že mi to dělá celkem problém..
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Říjen 2008, 16:51:36 »

a tvůj partner nemá kamarády?
Zaznamenáno
petula85



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Říjen 2008, 20:05:45 »

no, já momentálně partnera nemám.. Kroutící očima
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Říjen 2008, 12:16:40 »

jo aha, z kontextu sem nějak vypochopil že ano, když si zmiňovala, že kamarádky maj.
tak si najdi týpka, ten už bude mít nějaký kámoše a nějakou partu, do který se přisereš Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Říjen 2008, 01:18:27 »

A nebo začni děla sport nebo vyšívání nebo tak něco....
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Říjen 2008, 22:00:16 »

Pravda, že jak si žena najde přítele, už žije skoro jen pro něj. Škoda.
Přátele mám dlouhodobé, jezdíme na hory a různě. Chodím na vysokou, tak tam není problém najít nový kamoše. Jen se dokopat,mít čas a začít s nima někam chodit.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS