Jak zlomit rodiče

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:43:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak zlomit rodiče
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak zlomit rodiče  (Přečteno 6423 krát)
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« kdy: 27. Srpen 2011, 12:57:38 »

Čau chlapy, mám dotaz. Každý jsme si prošli ( někteří prochází ) obdobím, kdy nam rodiče zakazovali spoustu věcí. My byli nasírání a dělali to naschval a za zady. "zarachy" a podobné morální zákazy abychom se polepšili. A ted přichází to, na co se chci zeptat.

Jak docílit toho aby rodiče povolovali víc apod. Respk. když jdu na ClubGame nebo spíše bavit se do klubu s příteli, vždycky mám pevně danou dobu příchodu kolem 1hodiny raní. ( cesta domu, pokud jdu pěšky se pohybuje kolem hodky ). A kdykoliv se snažím bavit se o tom, abych mhl přijít později, nějak nemam uspěch. Takže, nemáte někdo tipy, rady, postřehy či zkušenosti jak na uspět s tím to?...

BTW: Mamka o Pickupu ví, a stojí za mnou, což docela čumím Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Srpen 2011, 13:26:28 »

Prostě přijd, kdy chceš, ježiš... co s tim můžou dělat
Zaznamenáno

Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Srpen 2011, 14:00:09 »

Já to mám podobný s CG, vždycky musim přijít do 12, do 1... Zkoušim to obhajovat, že lidi choděj třeba až kolem půlnoci, ale nic s tim nemůžu dělat.

D9: Kdybych přišel kdy chci, tak by mě nepustili příště.
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Srpen 2011, 15:07:14 »

Sice podobnej problé nemám, protože rodiče jsou na mě docela benevolentní a můžu si chodit domů kdy chci.  Smějící se ale kdybych byl na vašem místě, tak bych si s nima normálně doma sednul a vysvětlil jim, že chápu, že o mě mají strach a bojí se, aby se mi v klubu něco nestalo, ale pořádně se to začíná rozjíždět kolem půlnoci a vy tam chcete zůstat jednou takhle dýl a pořádně si to užít. Ještě bych s sebou k týhle debatě přizval nějákýho staršího rozumnýho kamaráda, kterýmu třeba už bylo 18, aby vám pomohl rodiče zpracovat a zaručil se, že vás ohlídá a ráno doprovodí v pořádku domu.  Smějící se Rozhodně ale nemá cenu se s nima hádat. Prostě je zkuste rozumně požádat a poprosit, jestli by jednou mohli udělat vyjímku a když ne, tak nemá cenu je něják lámat a hrotit to no.  Kroutící očima
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Srpen 2011, 15:42:07 »

Rodiče tohle posuzujou podle sebe a to je ten největší problém, protože v jejích mladých letech to bylo prostě jinak.

Zkus tomu předejít a přijít za nima třeba už ve středu a říct: Hele, mamko a taťko, v sobotu bych rád vyrazil s kámošema na akci a chtěl bych přijít domů až ve 2, protože tam má být to a to/ten a ten/ protože cokoliv. Co mám udělat, aby jste mě tam nechali vyjímečně dýl?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Srpen 2011, 16:24:29 »

joei:
Citace
Rodiče tohle posuzujou podle sebe a to je ten největší problém, protože v jejích mladých letech to bylo prostě jinak.
Nevím, jak přesně to myslíš, ale mamka už ve 14 pila a tatík nějak v 15ti. Byly docela kvítka.. Takže tehdejší doba a dnešní byla docela podobná - jen tehdá dostali přes držku a dneska se ta mládež urazí a rodiče se jim pomalu omlouvají (...ach ty americké filmy  Řekni to mé ruce )

Mimochodem Spokey - Ve tvém věku jsem si nemohl dovolit příchod ani kolem půlnoci... Myslím, že rodiče se právem strachují. Když jim ukážeš, že ti můžou důvěřovat, neměl by být problém, aby tě pouštěly dýl.  Úsměv Metoda typu, že si přijdeš, kdy chceš, vyústí maximálně k problémům - zaracha, kratší dobu venku, zatěžování povinnostma jakože za trest apod. ...kdežto chodit včas, promluvit si s nima a dát jim najevo, že ti můžou věřit a že se nemusí strachovat, by mohlo být pro tvé dobro Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Srpen 2011, 16:30:20 »

Lustrigol radil správně. Přiveď si na debatu s rodičema kamaráda o kterym ví že neni problémovej (nebo si to aspoň myslí) a společně to proberte. Když po týhle debatě jednou přijdeš domu přesně v domluvenej čas a střízlivej, tak by do budoucích vycházek neměl bejt problém. Držím palce Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Srpen 2011, 19:43:32 »

D9: Kdybych přišel kdy chci, tak by mě nepustili příště.
No tak odejdeš, kdy chceš.... co s tim můžou dělat? Šťastný lol... vy řešíte problémy, který neexistujou
Zaznamenáno

Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Srpen 2011, 09:10:30 »

Chlapy dík.

D9: Jo odejdu jednou a podruhe už budu mít tu možnost za dlouho dobu Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Srpen 2011, 10:31:36 »

 Projel jsem to
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Září 2011, 16:58:21 »

D9: Ne každej na svý rodiče totálně sere Úsměv U někoho mají ještě nějakou (sic!) autoritu! Úsměv A taky jsou lidi, kteří prostě nemají rádi, když jsou na ně jejich rodiče nabroušení. To, že od nich čas od času něco potřebují je pak jen to nejmenší.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Září 2011, 13:50:17 »

V pátek jsem nějak "zapoměl" v kolik jsme měl být doma. Dorazil kolem 3tí ranní a naši byli v pohodě. D9, měl pravdu  Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Září 2011, 15:44:17 »

Šťastný

Ono hlavně, když se to stane víckrát, tak ten jejich strach o tebe se trochu otupí a začnou být benevolentnější
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 11. Září 2011, 19:22:12 »

Mě rodiče vychovávají liberálněji. Takže takové problémy řešit nemusím. Každopádně, když mi něco řeknou, tak to prostě udělat musím! Metoda D9ky by nefungovala, protože bych tak mohl přijít o finanční podporu ke sportu. A to je pro mě nejhorší trest.

Posilování si vyžaduje různé vitamíny, minerály, suplementy, měsíční vstupné a zdravou stravu - to je dost prachů. Už bych nemohl říct: "Mami udělej mi kilo kuřecích prsou s medovou omáčkou a rýží"  Smějící se

Takže v tomhle bych viděl jediný problém, když budu rodičům odmlouvat.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Září 2011, 15:10:41 »

Tak zkusit se má všechno a nedalo mi to, co radil D9- vyšlo to, za nějakou dobu znovu Šťastný. Ted nějak CG a uplně kluby vypustím. Poslední dobou se tam necítím sebejistě a mam šílene myšlenky typu: stojím za hovno a pod... snad to přejde
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS