Jaké nejzajímavější/nejzvrácenější sny se vám zdáli?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:13:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jaké nejzajímavější/nejzvrácenější sny se vám zdáli?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jaké nejzajímavější/nejzvrácenější sny se vám zdáli?  (Přečteno 11521 krát)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« kdy: 19. Srpen 2011, 10:58:26 »

Ahoj,

Předem říkám, že jestli to patří do hovadin, klidně přesuňte. Zakládám topic pro pobavení, event. pro nějaké zajímavé
sny, které se vám zdáli. Jak již Jouda psal ve svém topicu o snech, vycházejí většinou z podvědomí aneb. na co člověk nejvíc myslí.

Dnes se mi zdál docela zajímavej sen, ale byl totálně zvrácenej:-) Byl jsem v nějaké waterlandu a měl jsem s sebou pádlo v ruce. Když jsem chtěl nastoupit
do toho člunu nebo co to bylo, řekl mi ten chlap z pokladny ať to pádlo tam kvůli bezpečnosti nechám. Ironií bylo když jsem tam ten vor sjížděl a jinej kluk
to pádlo měl jako když se nechumelí.. Když jsem to sjel, u sprch byla jedna holka, která na mě pořád koukala, usmála se. Přišel jsem k ní, znali jsme se. Něco jsem prohodil
a pod tou ledovou sprchou jsem jí líbal..pak to bylo střižený, že jsem byl někde v podchodu metra a na každých schodech, které vedou k výlezu byl nasprejované logo třeba slavie praha, sparty, toronta maple leafs (hokej). Po celých schodech a zdích jako 1:1.

Poté jsem si šel pro to pádlo a bylo na druhé straně doku. Nevím, kde se tam vzalo, ale bylo to fakt nepochopitelný. Nikdo mi pro něj nechtěl doplavat, tak jsem o něj přišel:-D
Pak mě držela ta holka kolem pasu, bylo to takový romantický a další střih a byl jsem v nějakém příběhu z věřte nevěřte.. Totální zvrácenost. Nějakej chlap vylezl ze zrcadla a chtěl chytit nějakou ženskou, která skočila z 20 metrů z domu a nic jí nebylo. Když jsem to zkusil i já, ani křupnutí, bylo mi dobře, žádná zlomenina:-)
Pak jsem utekl poldům, kteří si mysleli, že ten vrah ze zrcadla jsem já. Takže klasické PD (police department) vozy z usa tam na mě houkaly a já jen někam odběhl do lesa zatím chlapem - vrahem.

Totálně zvrácené. Kdybyste měli i Vy svůj zážitek jen piště, ať se pobavíme;-)
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Květen 2013, 22:51:06 »

 Smějící se Tohohle topicu jsem si ani nevšiml.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Květen 2013, 05:45:17 »

Tak já mám teď jeden dobrej. Večer jsem se lehce líznul a usnul vedle mladej. V noci se mi zdálo, že vezu nějakou slovenku z letiště a začal jsem s ní flirtovat. Ona mi to opětovala a tak jsem ji začal hladit. A v tom polospánku či co to bylo za stav mysli jsem se začal sápat na mladou. Byl jsem tak neodbytnej, že jsem to dovedl až k sexu a po cca 10 minutách, kdy by už byl člověk běžně probranej jsem byl pořád tak nějak ve snu a vše vnimal jen v obrysech a třeba jsem se jí i zeptal, jestli bere prášky apod. V podstatě jsem pořád byl ve snu, ale ve skutečnosti to byla moje mladá, s kým jsem měl ten sex.

A mladá na mě: Cože, na co se to ptáš? a já "No jestli..." jsem se zarazil a uvědomil si, že už nejsem ve snu a začal žehlit.... no nějak jsem to ututlal, ale bylo to docela hustý.
Je zajímavý, že i když to byl sex s mojí holkou, se kterou proběhl už nesčetněkrát, stejně jsem to vnimál jako by to byla uplně jiná ženská. Prostě pocitově mi to v tom snu přišlo, že byla víc vlhká než běžně, tlustší apod.

Má někdo podobnou zkušenost?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Květen 2013, 11:14:09 »

Smějící se takovýhle propojení se mi nikdy nestalo.

Dneska se mi zdál sen, kterej byl docela dost bizarní. V něm jsem bydlel v jednom domě (ještě Abruzzi tam tušim byl) a nějakej kluk se pořád vtíral. Byl takovej nepříjemnej a všude za námi lezl. Byl to hroznej stalker a koukal jako psychopat, zle a slizce. No a jednou jsem to už nemohl vydržet a nějak jsem ho začal mlátit až z toho usnul (to nechápu). Dal jsem ho do pytle, že ho někam zavezu a až se probudí už mě nenajde. No..a pak jsem zjistil, že je tuhej. Hrůza, divnej pocit. Tak jsem ho naložil do auta a teď jak naschvál se ptal táta kam jedu. Pak jsem se probudil. Nejhorší asi na tom bylo, že sem nějak tušil, že mě ten týpek stejně najde ať ho odvezu kamkoliv...a navíc, že sem někoho zabil...fakt psycho Šťastný

Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS