Jednoducho Bobo

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 08:51:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jednoducho Bobo
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: Jednoducho Bobo  (Přečteno 83665 krát)
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 20. Květen 2008, 23:22:10 »

Neviem, ci si este pamatate to dievca, co som oslovil a dal som jej do klobuku 10 korun a pozvanim na kavu. Dnes sme spolu telefonovali a dosli sme na to, ze obaja radi tancujeme. Povedal som jej, ze vecer budem v jednom klube, ze moze dojst. Lenze ona vravela, ze ma tanecnu niekde inde. nakoniec som tam vsak vecer bol a isile som nahodou na wc, ani som nevedel, ze je tam. Bola tam a ked som siel naspat, tak som si s nou na chvilu zatancoval. Bolo to take divne, suche, ale zatancovali sme si. Zajtra sa mi ma ozvat, ze by sme sli spolu na kavu. Uvidim, ci sa ozve.

Cestou domov sa mi stala este jedna zaujimava vec. Najprv isli predo mnou dve dievcata. Oslovil som ich zozadu: Asi sa vami nechce ist velmi domov... Dievcata: No ani nie. Ja: A ako to? D: Sme zazrate do komunikacie... Ja som uz bol hodne vpredu a ani nebol velmi moj ciel nejak to rozvijat a ani sa to velmi nedalo, tak som siel dalej.

Potom som vsak dobehol (idem dost rychlo) jedno dievca s velkou taskou a dazdnikom. Oslovil som ju: aspon konecne prestalo prsat.
Ona: (usmiala sa) ano, konecne. to je super, stale len prsalo
Ostal som nejako zaskoceny, ze to ide tak rychlo, ale nasiel som sa
Ja: A odkial ides s takou velkou taskou?
ona: tu som bola s kamaratmi a ukazala rukou kdesi dozadu.
Ja: sadnut na kavu? s takou velkou taskou? A to si tam nosis vsetky salky, cajnik a tak?
Zasmiala sa...
Ja: Mimochodom, my sa nepozname. Vies dufam o tom.
Ona: Ano viem.
Ja: tak dovol, aby som sa ti predstavil.

Potom sme chvilu kecali. Vyslo z nej, ze ma 32 rokov, co je trochu dost na mna, ale skusal som si komunikacne schopnosti dalej. Mimochodom to mi povedala bez toho, aby som sa pytal. Jednoducho dosla rec na skolu a pytal som sa, ze preco studuje externe.
Ona: mam na to vek.
Ja: ty mas tak 25.
Ona: (polichotilo jej to a povedala) 32.
Ja: rada tancujes?
ona: celkom ano.
Ja: tancujem to a to, nechcela by si to skusit?
ona: mozno aj ano.

Potom som odlozil dazdnik na zem a povedal: smiem prosit. Odlozila daznik a tasku, asi minutu som s nou cosi zatancoval. Vypytal som si aj cislo, ale nedostal som ho. Bola na vazkach, ci mi ho dat alebo nie, ale netlacil som. Vraj pride pozriet buduci tyzden na kurz a potom mi ho da. Celkom dobra prihoda. Uz len mat stastie a oslovit takto dievca, ktore bude mojmu veku pribuzne, bez priatela a rovnako komunikativne a ide sa Úsměv
Zaznamenáno
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 21. Květen 2008, 00:35:25 »

Bobo:
Citace
Rad by som sa spytal, ako si to myslel s tym zodvihnutim ruky, ked ju zastavujem, to som celkom nepochopil.
tezke to popsat, ale pokusim se...
treba ja, kdyz jsem toto gesto pouzival(momentalne uz to moc casto neni) pri zastaveni, tak jsem mel levou ruku pred ni dlani vytocenou k ni a druhou ruku natazenou smerem k ni-asi jako kdyz te nekdo bude uvadet ke stolu ci k tvemu mistu-snad je to z toho pochopitelne... ale trvalo to vzdy jen chvilku-cca 1-2 sekundy-jen kdyz jsem ji zastavoval a castecne, kdyz jsem rekl pozdrav... jinak kamarad pouziva podobne gesto a to tim stylem-jako bys nekoho zdravil tim, ze zvednes ruku dlani k nemu-treba nad hlavu; ovsem u neho je to nekde mezi oblasti pas-hrudnik a to tim zpusobem, ze to trva jen nejake 2-3 sekundy, a vypada to tak, ze dlan smeruje k divce, se kterou ma ocni kontakt a pak se to zmeni jakoby v takove zamavani (toto gesto dela vetsinou v barech, ci podobnych podnicich)... snad to z tohoto popisu pochopis, jak jsem to myslel... Mrkající
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 21. Květen 2008, 08:05:55 »

Ano pochopil som. Vdaka.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 21. Květen 2008, 23:50:52 »

Neviem, ci to tu este niekto okrem nas dvoch cita Baller Úsměv Ale ak nahodou ano, pripojim dnesny zazitok. Bol som rano v meste. Mal som mat nejaku robotu, ale akosi mi to padlo a mal som cele predpoludnie volne. Tak som sa vybral teda na ulicu. Najprv som sa nemohol rozhybat, zopar pokusov oslovit dievcata s dotazom o cas a s tym, co mi Baller minule poradil, aby som dal gesto rukou. Ono to celkom fungovalo.
Rano bolo skaredo, potom sa vsak vycasilo a ked som teda isiel do mesta, nechal som si v kancelarii dazdnik. Prechadzal som sa, az som zasiel trochu do inej casti mesta a zrazu zacalo prsat. Nechcel som vyzerat ako keby som cerstvo vysiel zo sprchy a takisto som sa pozeral, ze ako by som tejto situacie mohol vyuzit. Kedysi davno pisal Qark o zoznamovani v dazdi a tak som to skusil. Zatial je to metoda, ktora sa mi najviac pacila a bola pre mna najjednoduchsia.
Predo mnou isla jedna slecna s dazdnikom, tak som ju dobehol so slovami: Ahoj dobra dusa, mozem sa k tebe schovat? Velmi ochotne ma k sebe pustila, tak sme trochu pokecail o tom, kde studuje a tak. Doviedla ma na zastavku, kde som si kupil listok na autobus a uz som sa pozeral po inej obeti, kedze na tej zastavke akosi nebola strecha. Hned vedla stala este krajsia slecna. Uplne to iste, ze ci sa mozem ku nej schovat a taka ista pozitivna reakcia. Isli sme potom este spolu autobusom, pokecali, od obidvoch som ziskal cislo. Asi sa zacnem modlit, aby prsalo u nas co najviac a samozrejme, ze si nikdy nebudem brat dazdnik (uplne nahodou Úsměv
Zaznamenáno
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 22. Květen 2008, 00:27:44 »

Bobo:
jen bych se jeste vratil k predchozimu tematu s pochvalou:
Citace
Potom som vsak dobehol (idem dost rychlo) jedno dievca s velkou taskou a dazdnikom. Oslovil som ju: aspon konecne prestalo prsat.
a to z toho duvodu, ze se mi moc libilo, v jakem duchu to probihalo-pusobilo to na me velmi nenucene a uvolnene... Mrkající

no a k tomu dnesnimu oslovovani-vidim, ze delas velke pokroky... ale jen bych mel prece jen jednu malou "vytku"-osobne preferuji vlastni improvizaci pri osloveni a budu drzet palce, abys to do budoucna dotahl az k tomu, ze si vymyslis bud vlastni metody ci tam bude uvolnena improvizace(pripad o par radku vys  Mrkající )... Úsměv
takze urcite sem pis sve zazitky, kdyz uz pro nic jineho, tak alespon proto, at jdou videt pokroky, ktere delas...
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 22. Květen 2008, 23:10:31 »

Dakujem za pochvalu... Este sa zacnem cervenat  Stydlivý

Ono s tym dievcatom, co som len tak oslovil, to sa aj mne fakt pacilo a bolo to mozno tak aj preto, ze to nebolo planovane. Proste som mal chut a bol to taky detail, ktory som si vsimol, ze prestalo prsat. Bol som sice trochu nervozny, ale zjavne ju potesilo, ze si ju niekto vsimol. Okrem toho som si vyskusal, ze nepriame zahajenie komunikacie je vacsinou najucinnejsie.

Ono samotne oslovovanie je celkom sranda. Problem je vzdy len zacat. Na zaciatku dna, ked sa chystam taketo nieco robit, tak sa nikdy nemozem rozhybat k tomu, aby som kohokolvek oslovil. A to moze ist fakt len o hlupy dotaz o cas. Ked uz clovek oslovi 1-2 dievcata, potom to ide akosi samo a este ma aj dobru naladu.

Pokroky urcite robim, aj ked ja som od prirody taky haluzak clovek, ze proste musim vsetko vyskusat a nevadi mi, ked idem casto proti prudu. Proste robim veci, ktore 90 % ludi okolo mna vobec nerobi. Ono pre mna nie je az taky problem dievca oslovit ako pokracovat potom v komunikacii (v tej improvizacii ako to ty hovoris). Myslim, ze to je kamen urazu a na tom si budem musiet najviac maknut. Je blbost, aby clovek chodil s pripravenym scenarom, pretoze ten sa aj tak nikdy neudeje. A ta improvizacia je fakt tazka. Dufam, ze to zvladnem.

S tymito clankami budem dalej pokracovat, pretoze som si zaumienil, ze si fakt potrebujem v zivote spravit poriadok a uz chcem konecne zazit aj poriadny vztah. Citim sa nejaky prazdny, chyba mi niekto, pre koho by som mohol zit. Teraz napriklad odisli moji rodicia aj so sestrou na dovolenku a ja mam par dni byt len pre seba a ani tu nemam koho zavolat. Teda tych osob by sa vzdy naslo vela, ale ja to myslim skor s tym, ze nemam tu ani ake dievca zavolat, hoci ich poznam mnoho. Idem teda do toho ako to len najviac pojde a verim v to, ze coskoro si aj ja nejake to dievca ulovim.

Mimochodom, ak chce niekto vediet, ako to dopadlo s tou slecnou, co som ju pozval na kavu pritom, ako chodila s maturitnym tablom po meste, tak pridavam pokracovanie. Boli sme dohodnuti, ze mi dnes zavola a pojdeme na tu kavu. Ona skutocne aj zavolala. Problem bol v tom, ze som nebol v meste a nemal som potom uz cas. Tak sme dohodnuti, ze sa jej zajtra ozvem. Ten telefonat uz nebol taky dobry a nebol tam velmi zaujem stretnut sa, ale vyrusila ma v dost nevhodny okamzik, tak som trochu blbo komunikoval. Vsak uvidime, ako sa to bude vyvijat.
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 23. Květen 2008, 10:14:20 »

Ja to sleduju, piš dál, je to zajímavé a je tam vidět ten pokrok, držim palce  Mrkající
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 24. Květen 2008, 22:17:50 »

Vcera som bol s tou holkou na "kave". Ani jeden z nas kavu nepije, preto tie uvodzovky. Dobre sme si pokecali, len som dost nervozny zo zaciatku a nevedel som sa uvolnit. Ale aj tak som komunikoval, bolo to celkom v pohode. Myslim, ze ani jeden z nas to nebral ako rande, len take posedenie a spoznavanie. Potom sme nasli nejaku spolocnu temu a komunikovalo sa nam celkom dobre. Beriem to ako skusenost, neviem, ci chcem do toho iste, ale kedykolvek sa s tou slecnou rad stretnem.

Dnes to nebolo nic moc. Bol som na korculiach, predo mnou isli dve holky, ktore sa snazili odfotit sa naraz, tak som za nimi dosiel, ze ich mozem odfotit. Povedali len, ze netreba a tak som siel dalej. Dalsia prihoda bola, ked som isiel domov. Na konci je taky kopcek dole a kedze ja akosi neviem brzdit, tak som si radsej prezul korcule a siel som peso. Po tom kopceku smerom dole vsak isla taka pekna blondinka. Robila klucky, aby sa dostala dole.
Ja: tak takto sa to robi?
Ona (dala si dole sluchatka): Prepac, nepocujem.
Ja: Nic, len hovorim, ze takto sa to robi. Ja to zatial neviem. Ako dlho korculujes?
Ona: uz pomerne dlho.
(potom sa trochu zatriasla akoby sla spadnut)
Ja: mam ta podrzat?
Ona: nie dakujem.

Bola celkom zlata, ale isiel som si po svojom. Islo mi to peso trochu rychlejsie ako jej. Mozno som mohol skusit nieco viac.
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 25. Květen 2008, 11:21:08 »

V posledním příspěvku jsem si všimnul, že při obou pokusech si konverzaci ukončil po prvním odmítnutí, to je docela škoda, protože si odešel skoro jako zpráskanej pes, na tomhle zapracuj.....
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 25. Květen 2008, 15:44:39 »

ako spraskany pes asi nie... Ja som od toho nic moc necakal. Nebolo to ani tak myslene ako balenie, len mne to proste neda a aj tak sa musim prihovorit niekomu. Priznavam, ze ten druhy pripad som mohol trochu viac rozviest, ale proste som to neurobil.
Zaznamenáno
blub
Host
« Odpověď #60 kdy: 26. Květen 2008, 16:45:47 »

ja to tu tiez citam,takze kludne pis dalej Úsměv
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 26. Květen 2008, 21:56:44 »

Jasne, budem pisat dalej. Aj ked zatial novinky nie su. Dnes som bol len tak chvilu v meste, ale neodhodlal som sa k nicomu. Ten prvy pokus je vzdy najhorsi. Ked sa vam podari ten, tak dalsie uz nie je potom problem spravit. No ja som to dnes odflakol, tak dufam, ze najblizsie sa k niecomu dostanem.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 28. Květen 2008, 11:47:12 »

Vcera sa mi celkom darilo. Mam niekolko telefonnych cisel. cez obed som mal chut na zmrzlinu a tak ma napadlo, ze na nu zajdem s nejakou slecnou. Prisadol som si na lavicku k jednej a spytal som sa: Ahoj, prosim ta, kde tu maju najlepsiu zmrzlinu?
S: No, ja nie som odtialto.
ja: a odkial si?
S: (povedala mesto)
ja: tak vies co? Ja poznam jednu dobru zmrzlinaren, len by som potreboval vediet, ci mas radsej jahodovu alebo kakaovu?
S: kakaovu nemozem, ale tu jahodovu by som si dala.
ja: tak pod so mnou. Ideme vyskusat.

Slecna isla. Bavili sme sa chvilku. Problem bol v tom, ze ma 29, manzela a este ani nie je z mojho mesta.

Potom som bol vecer na tanecnej. Prisiel som skor, este kym prebiehal iny kurz. Ako som tak sedel, napadlo ma, ze tam nebudem sediet sam a popozeram sa, ci si k niekomu mozem prisadnut. Zrazu som zazrel pri dverach stat jednu sympaticku slecnu. Problem je, ze uz neviem, ako som sa dal s nou do reci. Len som prisiel, pozdravil, trochu sme pokecali o tanci. Dozvedel som sa, ze je z dediny pri nasom meste a zavolala ju tam kamaratka, lenze sa nakoniec na nu nejak vykaslala a neprisla. lenze bola zvedava, ako to vyzera, tak prisla na chvilku pozriet. Nakoniec som si vypytal na nu cislo, ked odchadzala asi takym stylom, ze: ked uz ides, mozes mi nechat na seba cislo (bez otaznika, skor taka oznamovacia veta). Ona mi ho v pohode dala.

Potom som sa este bavil so zopar babami, ktore som uz poznal pred tym, len som na ne nemal cisla, tak som si ich zobral.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 29. Květen 2008, 23:33:07 »

Nieco malo, co sa mi dnes podarilo. Cestou domov som oslovil dve dievcata. Hoci sa mi nejak velmi nepacili, tak som si chcel nieco vyskusat. Isli tesne predo mnou a ako som ich obiehal, tak som videl, ze sa niecim napchavaju. Zacal som: to mate veceru?
S: no ano. (a ponukla mi)
Ja: idem vyskusat, co si navarila. To je celkom dobre, take cokoladove. Si dobra kucharka

Dam tu iba tento otvarak, kedze si fakt nepamatam, ako konverzacia pokracovala dalej, len viem, ze to bolo asi 2 minuty, take uvolnene. Nepytal som si ani cislo ani nic, len so sa bavil, ze kde byvaju a ze mozeme ist kusok cesty spolu, len si zajdem do kancelarie po sako. Keby som este mozno trochu konverzoval, tak s nimi zajdem, ale nejak sa im nechcelo cakat a mne sa nechcelo rozpravat.

Okrem toho mam 2 pokusy o pozvanie dievcat na zmrzlinu, ale ani jeden nebol uspesny. Oba boli take, ze sa ma tie dievcata dost zlakli. Prisiel som k slecne zozadu a povedal: ahoj, prosim ta, mozes mi poradit? Kde tu maju dobru zmrzlinu? Slecna sa ostala na mna pozerat, ze akoze co chcem, tak som este cosi skusil utrusit, ale nemalo to vyznam, tak som sa rozlucil a isiel som. Nie vsetko vyjde.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 30. Květen 2008, 08:11:11 »

Skoro som zabudol, ze vcera som mal aj stretko s jednou babou. Uz ju poznam dlhsie. Pisali sme si cez net, aj sme spolu telefonovali, ale nikdy nam nevyslo stretnut sa. Dohodli sme sa, ze pojdeme spolu tancovat. Povedala, ze si zavolame, lenze ona akosi nevolala a tak som trochu vyuzil situaciu. V nasom meste su v tychto dnoch slavnosti a je tam takmer kazdy. Vysiel som von, zavolal a spytal sa, ci nahodou nie je tam. Povedala, ze je s kamoskou na pive na tom istom namesti, z ktoreho som telefonoval. Tak som jej povedal, ze sa na chvilu pridam. Najprv protestovala, ze je s kamoskou, ale povedal som, ze tam budem len chvilu, ze nech sa aspon konecne spozname. Tak povolila, dali sme si jedno pivo a z 5 minut bola nakoniec asi pol hodina. Zevraj sa im to celkom pacilo a ze si niekedy pojdeme spolu aj zatancovat. Tak som zvedavy.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 31. Květen 2008, 11:39:55 »

Pokracujem vo svojom "blogu". Uz by sa to mozno hodilo aj do sekcie "Vase velke testy v terene" Úsměv

Vcera sa teda diali divy. Normalne som z toho ostal sokovany aj ja. Teda az tak velmi nie, ale rozhodne to bolo prijemne. Skoro cely den sa nic take nedialo, kedze som sa nedokazal odhodlat nikoho oslovit na nasich slavnostiach. Volal som vsak jednej kocke, co som si na tanecnej pred par dnami na nu zobral cislo. Bola v autobuse, ale bola velmi prijemna a povedala, nech zavolam, ked pride domov. Bohuzial byva asi 25 km odtialto a vedel som, ze k nam uz dnes nepride. Potom som jej zavolal, ona bola nedostupna. Vecer som sa trochu bavil na nejakych kapelach osamote, teda sem tam som niekoho stretol. Ona prezvonila, ja som to nechal tak. Cestou domov som jej pisal sms, ze hadam sa dobre bavi. Bola uz noc, tak som nevolal. Moje prekvapenie vsak bolo, ked mi potom v noci zavolala a bavili sme sa. Vraj bola na chate s kamaratmi, bratranec oslavoval narodky, bola pripita a celkom fajn sa s nou konverzovalo. Vraj sa musime dohodnut na stretnuti. Tak uvidime.

No a zlaty klinec programu sa odohraval paralelne. Ja som totiz namiesto toho, aby som siel domov, isiel este na diskoteku. Stretol som kamaratov a boli tam s nejakou kockou, co ju prvy raz videli. Ako sme tak tancovali, tak sme zacali spolu nejako komunikovat (rec tela). Trochu ma vyprovokovala a ja som siel za nou. Prvy pokus o vyzvanie do tanca nic moc, tak som si tancoval sam dalej. Potom som jej vsak podal ruky a urobil s nou par otociek. Potom trochu viacej a pouzival som figury z tanecnej, velmi sa jej to pacilo. Az dovtedy nepadlo medzi nami ziadne slovo, len sme sa predstavili. Ja som teda nemal nejaky velky zaujem zbalit ju, ale skusal som si, co dokazem. Potom mi do nej zacal robit iny kamarat, ktory medzicasom prisiel. Ona s nim tancovala, tak som sa medzi nich nemiesal. Isiel som si sadnut s mojimi kamaratmi na chvilu s tym, ze za chvilu pojdem domov. Ockom som pokukoval, ze boli pri stene a kamos sa akosi snazil tlacit jej do hlavy nejake kaleraby. Ona potom prisla k nam, sadla si vedla, nejak sme sa dali do reci, ani neviem poriadne ako a uz to islo. Bavili sme sa o tom tanci. nejako som ju zaujal. Ked zacali hrat pesnicky presne do rytmu, tak som jej povedal, ze ju nieco naucim, kedze si neverila, ze by take nieco dokazala tancovat. Zase sa jej to celkom pacilo a potom som urobil asi najlepsiu vec, ktoru som mohol. Povedal som, ze odchadzam. Prisiel som sa rozlucit. To som uz sam tak kalkuloval, ze ako ju vyprovokovat, aby si ona pytala cislo na mna. Zjavne ju to velm netesilo, ze odchadzam a pytala sa, ze ako sa so mnou spoji, nech jej napisem na ruku cislo. Ja som jej povedal, ze nemam pero ale spytal sa moju oblubenu otazku, ci vie ona pisat. Vytiahol mobil a dal jej ho do ruky. Ona svoje cislo vsak nevedela naspamat a tak som sa jej spytal, ci ma pri sebe mobil. Isli sme si sadnut, aby si ho vytiahla, tam som jej nadiktoval cislo a prezvonil si. Do toho vosli kamarati a akosi ma presvedcili,ze mi objednaju, nech este chvilu ostanem. Cely vecer som bol triezvy a aj teraz som si objednal kofolu, hoci vsetci ostatni pili ine. O to viac ma tesi tento uspech. To uz som medzi nami citil take vseljake napatie. Lebo som ju uz pred tym, ked sme sedeli provokoval tym, ze som si stal za svojim. Ked som mal svoj nazor na nieco, nenechal som sa ovplyvnit, trochu som sa jej dotykal, dokonca raz aj na odvazne miesto a nebola proti. Hlavy sa nam ocitli akosi pri sebe, lenze ja som nic neurobil a iba som stupnoval napatie. Povedal som, ze o chvilu idem a ze jej dam este na rozlucku pusu. Ona sa spytala, ze ci na lice a ja som odvetil, ze nie, ale na usta. Celkom suverenne. Potom  si vsak zapalila cigaretu a ja som jej povedal, ze uz jej tu pusu nedam... Po chvilke ziadnej reakcie som povedal, ze mi ju bude musiet dat ona. Dopil som, pockal, kym dofajci, rozlucil sa s kamaratom a isiel som sa aj s nou. Trochu som sa priblizil a nechal aj ju robit svoju pracu. Bol to taky pekny bozk, chvilu som pockal, ci cuvne alebo nie a necuvla, tak som pokracoval. Ona potom potvora mi povedala, ze este nech jej dam pusu na lice a ked som jej to isiel dat, tak naschval otacala tvar, aby som narazil na usta. Tak sme tam este chvilku boli, ale ja som jej nedal vsetko, co chcela a povedal, ze uz musim ist. Ked som vstaval, dala mi este pusu na lice, pekne zamavala a odisiel som. K

Konecne sa mi podarilo pochopit co znamena provokovat, mat trpezlivost, nedat babe hned vsetko naraz a kedy v pravej chvili odist.

Nemyslim si, ze to bude mat nejake dalsie pokracovanie. Mne sa sice pacila, ale mam k nej zopar vyhrad, ktore mozu byt opodstatnene, ale aj nemusia, takze zavery este robit nejdem. Z jej strany si tiez myslim, ze slo skor o taky diskotekovy ulet. Teda nevyzeralo to tak, ale myslim, ze podla jej spravania, je to taky typ baby, co na kazdej diskoteke je s inym. A to ja velmi nemusim. Okrem toho ma 28 rokov, takze ja by som radsej skor mladsiu. Ale beriem to ako dobru skusenost. Je to dokaz, ze to ide. Hlavne pre tych, co tu chodia na forum a rozmyslaju, ci nieco skusit alebo nie. Naozaj chodte do toho, nemate co stratit, jedine ziskat. Hlavne nechcite vysledky vidiet hned, lebo ani mne to neslo hned a este ani teraz nemam to, co hladam, cize vztah. Hlavna vec, ze mam na co stavat a mam dobre zaklady. Prekonal som to najzlozitejsie a to je sam seba. A ked mi bude ktosi oponovat, ze urcite musim dobre vyzerat, tak mu to hned vyvratim, pretoze som obycajny priemerny chlapec. Taky, akych vidite den co den behat po ulici a nic take zvlastne by ste na prvy pohlad u mna nenasli. Jedina zvlastnost je, ze to skusam a tym som iny, ako ostatni. Takze ak este rozmyslate, ci to urobit, uz nerozmyslajte a hlavne to urobte. Fakt je to krasny pocit, ked sa vam to podari po vasom vlastno usili.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 04. Červen 2008, 10:35:21 »

Zase som tu chvilku nebol. Po par dnoch som vysiel do mesta s cielom, zobrat nejake dievca na kavu, zmrzlinu alebo nieco. Chvilku som sa len tak otukaval az nakoniec sedela na fontane pekna holka, ktora nieco jedla. Uz som sa nemohol na seba divat, ako nic nerobim, tak som siel vyskusat. Povedal som: ahoj dobru chut k obedu. Co to mas?
S: syr.
Ja: vyzeralo to ako zmrzlina. To zvyknes takto jedavat syr?
S: ano. Ostiepok, velmi dobry.
Ja: mala si uz dnes rannu kavu?
S: este nie.
Ja: tak co by si povedala na to, keby si si taku jednu dala so mnou? Poznam tu dobru kaviaren.
S: dobre.

Celkom som ostal sokovany, ze aj ked to bolo take o nicom, slecna nakoniec isla. Hned som sa jej ospravedlnil, ze som sa jej este ani nepredstavil a uz sme kecali. Na moju smolu holka opat nebola z naseho mesta a len cakala na autobus, ktory jej siel o hodinu a tak som jej prisiel vhod (preto mozno prijala to pozvanie) a navyse este ma aj priatela, ktoreho niekolko krat spominala, hoci som sa na neho ani raz nepytal. No co uz, smola pre mna, ale na druhej strane dalsia dobra skusenost a hlavne som rad, ze som pre seba zase nieco spravil.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 05. Červen 2008, 22:53:03 »

Dalsi prispevok do dennicka Úsměv Dnes s podtitulom, ze ked vam je nanic, tak vyjdite do mesta a skuste si s niekym pokecat. Dnes som mal fakt taky blby den. Uz sa toho na mna kopi vela a mam pocit, ze uz to v zivote a v praci obcas nezvladam. Mal som v priebehu dna chvilu cas, tak som vysiel len tak vonku, zahliadol som na lavicke sediet nejaku slecnu, taka kombinacia v ciernom a ruzovom (neskor som sa dozvedel, ze je EMO). Prisiel som k nej cez cele namestie, musela jasne vidiet, ze idem ku nej. Mal som rozhodny krok, sadol som si k nej a spytal sa. Ahoj, mas rada zmrzlinu? Vytiahla si sluchatka z usi a tak som musel otazku zopakovat. Odpovedala, ze nema. Ratal som aj s touto moznostou, predsa kazda normalna baba, odpovie na taku otazku, ze nema rada zmrzlinu, len aby nam tu akciu stazila Úsměv

Chvilu som sa robil akoze mlcim a potom som povedal: S touto moznostou som velmi neratal. Nestava sa casto, ze by clovek nemal rad zmrzlinu, hlavne v takomto slnecnom pocasi. Samozrejme, ze som ju neprehovoril a ani som sa o to nepokusal. Poziadal som ju o sluchatko a spytal sa, ze co pocuva. Tak sme sa zacali trochu rozpravat, cela konverzacia bola fajna a uvolnena. dozvedel som sa, ze na svojho chlapca, s ktorym je uz 2 tyzdne a uz ju podvadza a este aj meskal. Dalej si k nam prisadol jeden jej kamarat, ktory bol az prehnane sebavedomy a zjavne s nou flirtoval. Ja som vsak k nemu asi dobre zapadol, lebo som na neho posobil velmi dobre a bavil som sa trochu aj s nim. Mam pocit, ze ma celkom bral a respektoval. Inac to bol taky idiotko s prazdnou hlavou a hrozne mudrymi recami. Ta holka este len bude mat o mesiac 17 a ten chalan nebol ovela starsi, takze som to celkom aj pochopil. Nakoniec som sa asi po 45 minutach rozlucil, bez toho, aby som si zobral telefonne cislo. Tentokrat som to bral iba ako take spestrenie popoludnia. Ta holka je podla mna trochu mlada, ale inac bola celkom pekna.

Cita to este niekto? Ak ano, rad by som pocul nejake rady, co mozem robit inac, aby som uz konecne nejaku slecnu zaujal. Hovori sa, ze kto zacal, tak pol diela vykonal. Myslim, ze sa to da aplikovat aj na to oslovenie slecny. Len to, ze sa niekoho odhodlate oslovit vam zabezpeci, ze mate uz 50 % za sebou. Casto krat sa nikto iny neodhodla len vy, tak to skusajte dalej. Vo svojom pripade uz len neviem, ako by som dorobil tych zvysnych 50 %. V mojom pripade je to ta tazsia cast. Akekolvek navrhy uvitam.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 07. Červen 2008, 23:52:16 »

Taky postreh. Ked sa rozpravam s ludmi, dost vyuzivam tychto dvoch technik:

1. Usmev. Nejde ani tak o to, ci sa ja usmievam, ale skusim "donutit" toho druheho, nech sa usmeje. Napriklad: Slecna, mozete sa prosim usmiat? Alebo to pouzivam na casnicky: Prosim vas o ... (nejaky napoj) a k tomu jeden usmev. Je to zvlastne, ale vo vacsine pripadov to funguje.

2. Meniny. Za tento tyzden sa mi 2 krat podarilo zaujat prianim k meninam. Bol som nakupovat v supermarkete a slecna pri pokladni mala na sebe menovku. Nahodou som si spomenul, ze zrovna v ten den mala meniny a ked som platil, tak som jej poprial vsetko najlepsie. To ste mali vidiet, ako ju to potesilo. Dnes sa mi stalo to iste.

Treba povedat, ze ani jedno z toho nerobim cielene, skor ide o take zaujatie. Az dnes som si to uvedomil, ze sa to da perfektne pouzit na nadviazanie kontaktu a hlavne na zaujatie. Dievcata ocenia, ze si vsimate taketo detaily. Dufam, ze sa kvoli tomu nebudete ucit cely kalendar naspamat.
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 08. Červen 2008, 11:25:29 »

Tak jo trošku tě zhodnotím a zvednu ti sebevědomí  Šťastný.
 Je moc pěkný sledovat jak nad tím začínáš přemýšlet, první příspěvky jsou o tom, že se snažíš používat naučený triky a moc to s tím nejde, prostě se v tý komunikaci moc nevyznáš a kolikrát to zazdíš blbou hláškou. Když to teď je vidět, že nad tím přemýšlíš, dáváš do toho víc toho citu a požíváš zkušenosti. Umíš vycítit sympatie a docela jich využít, pomalu začínáš vědět, kdy použít jakou hlášku, už se ti nestává že by si to zazdíval. Teď by jis potřeboval naučit se trošku víc stupňovat, přijde mi že jedeš pořád na jedný rovině, použij tam víc toho "srdíčka"  Šťastný, a vytvoř takový to souznění duší -> mít stejnej názor jako ona a pak ten názor rozpitvat, proč je dobrej a tak.
Příklad z praxe: Teď jsem byl se třídou na sporťáku (dá se říct že škola v přírodě Šťastný),  běhali jsme tam noční orienťák smíšenejch dvojic, běžel jsem s holkou se kterou sem se moc neznal, nejdřív jsme běželi, no za nějakej čas jsme se ztratili, ale dostihli jsme asi další 4 skupiny steré se taky ztratili stejným směrem, šli jsme s nima, ale oni si vzali chlast a nehorázně se ožrali( pák skákali do kaluží s blátem a strašně je to bavilo  Úsměv), no nakonec jsme se já a holčina s kterou sem běžel odpojili a běželi jinudy, ve stejnou chvíli nás napadla myšlenka jak to bylo od těch co se ožrali nezodpovědný, my tady běháme po lese a oni se ožerou a my aby jsme se starali, potom jsme řešili celkově zodpověnost a další blobosti s tím spojený. Tenhle rozhovor nás dost spojil, zjistil jsme že je to fajn holka atd ........Dá se říct, že když s holkou vytvoříš nějaký takovýhle spojení dostaneš se do úplně jiný roviny v který ona chápe..
No tak snad se to dalo pochopit, je to čistě můj názor, tak jsem to cítil, takže pokud ti to přijde hodně zkreslený neber příspěvek v úvahu.. Jinak držim palečky a ať už se taky nějaká chytne  Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 08. Červen 2008, 11:40:45 »

Co ti na to povedat? Dakujem za nazor. Konecne sem pise aj niekto iny ako ja Úsměv

Urcite to je zaujimave a treba to vyskusat. Inac nemozem vediet, ci to funguje. Sam na sebe citim nejaku zmenu a nejaky pokrok. Dycha sa mi lepsie, komunikuje sa lepsie, je to celkovo take ine. Este stale sa mi stava, ze nedokazem zastavit len tak hocikoho, ale to sa casom tiez podda. A ako ste dopadli vy s tou tvojou dievcinou?
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 08. Červen 2008, 12:03:01 »

No nic od toho nečekám, jen mě hnedka druhý den nabídla jestli bych nejel s ní a s dalšíma holkama v letě na týden na macháč ( Máchovo jezero - stejně to asi neznáš), chci určitě jet a uvidíme jak to dopadne.
Ne teď mě napadlo, že jsi asi myslel jak jsme dopadli v orienťáku- byli jsme 7. z 20.  Stydlivý
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 08. Červen 2008, 12:46:10 »

Nie, mna zaujimalo to, ako ste sa dohodli, ci sa este uvidite a tak. Ale ako vidim, tak pokracujete celkom fajn. To mas celkom dobre komunikacne schopnosti, ked si tu holku zaujal natolko, aby sa sama spytala, ci pojdes s nou. Super.
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 08. Červen 2008, 15:02:21 »

Ono jde o to, že se mnou chodí do třídy, takže začít si s ní by bylo docela, jak to říct, nežádoucí :-D. Jde spíš o ty její kámošky co tam pojedou  Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 08. Červen 2008, 21:06:33 »

Pokial ti ide o kamosky, tak ano. Ono su to trochu spojene nadoby. Ked si ziskas ju, tak nebude problem, aby ta brali aj tie jej kamosky. Urcite sa s nou bav a ziskavaj si ju. Kedy idete na ten vylet?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS