Jednoducho Bobo

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 03:34:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jednoducho Bobo
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: Jednoducho Bobo  (Přečteno 83387 krát)
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 09. Červen 2008, 16:17:24 »

vypadá to na srpen... je to až za dlouho.Velice zvláštní je jak se holky změní když přijedou z výletu, vůči klukům to je stejný, ale proti sobě jsou jak psi  Šťastný Šťastný.
 Sakra nějak mě přestává bavit tenhle poslední měsíc chodit do školy.. Vypadá to, že dneska vyrazím do ulic, ještě napíšu, drž se  Mrkající
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 09. Červen 2008, 21:36:44 »

Sakra, kto sa ma v tych vasich ceskych nazvoch mesiacov vyznat Šťastný Srpen tipujem ze je asi 9. mesiac. Dufam, ze sa nemylim. To je fakt dost daleko. Inac sem mozes pisat svoje zazitky z ulic, ak chces, mozeme sa vzajomne tahat a uvidime, ako sme na tom.

Zase sa mi dnes chcelo trochu oslovovat dievcata. Tentokrat som skusil dievca, na ktore som mal zalusk uz par dni. Ked chodim ku nam do kancelarie, prechadzam okolo stanku s kvetinami. Predava tam jedno take velmi pekne dievca. Uz par krat som ju chcel aspon pozdravit, ale nikdy som nenabral dost odvahy a dnes som mal trochu casu, tak som si povedal, ze rovno zajdem k nej a trochu sa porozpravam. Vzdy som ju tam videl len tak pobehovat a nudit sa, lebo sa tam vela ludi nepristavuje. Sedela tak na chodniku vedla stanku a ja som k nej prisiel sadol a povedal ahoj. Pozrela sa na mna vyrazom, ze akoze co tu chcem.
Ja: my sme vlastne susedia.
Ona: nechapala
Ja: mame tu blizko kancelariu a tak ma napadlo, ze za tebou zajdem.

Dalej sem rozpisovat neviem, pretoze si nepamatam ako ta konverzacia pokracovala. Videl som len to, ze je unudena, maximalne ju to tam nebavi a keby som bol nejakym zakaznikom, tak by som si u nej asi nic nekupil, lebo by ma skor odstrasila tym svojim pristupom. Ja som sa vsak nenechal odbit a kedze som s nou komunikoval takym nenasilnym sposobom, vacsinou takymi nepriamymi otazkami, tak sa mi ju podarilo nejak rozhovorit a potom uz hovorila sama a zjavne ju to tesilo, ze som tam prisiel. Dozvedel som sa okrem ineho, ze ten stanok patri jej priatelovi, ktory si zatial nemoze dovolit platit predavacku, tak ju tam postavil, nech sa mu o to stara, ze bola na svadbe niekomu zo svojej rodiny, tak som sa hned spytal, ze preco nedoniesla kolace a ze ked nabuduce bude mat problem ich zjest, nech zaklope vedla na okno do kancelarie, tam sa urcite zjedia. Ked som zistil, ze ma priatela, napadlo ma, ze sa budeme bavit len tak, aby som si urobil co najviac plusovych bodov, keby sa nahodou niekedy v buducnosti nieco stalo. Potom sme sa uz len tak bavili, trochu o praci, trochu o tom, co ju bavi, atd.

Zaujal som ju aj tym, ze ako tak okolo prechadzali ludia, obcas som k nim nieco utrusil typu: nech sa paci, tie najkrajsie kvety dostanete u nas v stanku. Zazelal som im pekny den a tak. Potom uz na jedneho pana aj ona bola milsia Úsměv Odisiel som v momente, ked sa vratil jej priatel. Vstal som, zasiel za nim, podal mu ruku, zoznamil som sa a zazelal pekny den.

Zaverom mozem povedat, ze aj take dievca, ktore s vami spociatku nechce komunikovat, tak po chvilke sa da celkom dobre rozhovorit. Staci, pokial sa nenechate odbit a pokial to vsetko robite takym nenasilnym sposobom (najlepsie na to su prave nepriame otazky, kedy slecna ani nevie ako a postupne je vtiahnuta do rozhovoru).
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 10. Červen 2008, 07:12:36 »

A pak, že Slováci ovládají češtinu lépe než Češi slovenštinu;-). Srpen je 8. měsíc.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 10. Červen 2008, 11:55:55 »

Hups, tak som sa sekol Úsměv Ono je to mozno sposobene aj tym, ze vacsina narodov ma nazvy mesiacov tak, ako sa hovoria v anglictine, len vy ste v tomto akosi ini...
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 11. Červen 2008, 21:36:11 »

Podarilo sa mi vyrobit jeden trapas. Prisadol som si k holke na lavicku, zazvonil jej telefon a o pol minuty nato prisiel jej priatel. Vymenili sme si len jedno slovo a to bolo vsetko. Radsej som sa odtial pratal kadelahsie.

Pekna situacia sa mi podarila par minut nato. Na ulici som zazrel holku, ktora robila anketu. Jej druha kamaratka bola schovana za billboardom a ked som vysiel spoza neho, trochu som ju hypnotizoval pohladom, nech za mnou zajde. Podarilo sa, oslovila ma. Bola taka zlata a trochu nervozna. Spytal som sa jej, ci jej to pomoze, ked jej vyplnim anketu a ci si mozeme tykat. Odpovedala, ze ano, tak sme sa dali do toho. Boli to len 4 otazky. Opytal som sa, ci ju ta praca bavi. Dozvedel som sa, ze ano a ze ma len 15 rokov. Tak som si vypytal cislo s tym, ze ked bude mat 18 a bude mat zaujem, mozeme sa porozpravat o niecom, co by ju mozno bavilo. Ta holka ma fakt zaujala, bola pekna a mila. Skoda len, ze je taka mlada, toto jedine mi trochu vadi.

Potom sa strhol hrozny dazd, tak som sa schoval pod strechu na zastavku. Pri mne stala taka slecna s daznikom. Len tak som sa dal s nou do reci, ze ci ju ten dazdnik ochrani. Ta konverzacia bola taka mila, slecna bola ochotna so mnou komunikovat, tak sme sa trochu pobavili odkial je, co tu robi. Dostal som ju odhadom rocnika aj gymnazia, na ktorom studuje. Zhodou okolnosti som studoval to iste gymnazium. Potom prisla jej kamaratka, tak tam chvilu stali a kecali a ked odisla a stale neutichol dazd, tak som sa za nou este na par minut pristavil. Opytal sa, ci jej bude vadit, ked ju vytiahnem o tyzden na zrmzlinu. povedala, ze uvidi. To sa mi az tak nepacilo. Spytal som sa teda moju druhu oblubenu otazku, ci vie pisat. Tomu akosi nerozumela. Tak som mohutne vysvetloval, ze ci ju ako v skole naucili pisat. To preto, aby si mi mohla napisat telefonne cislo, aby som ta na tu zrmzlinu mohol vytiahnut. Cislo mi dala so slovami, ze raz moze urobit vynimku. Skusim sa jej buduci tyzden ozvat a uvidim, ci uvidi ona Úsměv
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 11. Červen 2008, 23:27:39 »

Spytal som sa teda moju druhu oblubenu otazku, ci vie pisat. Tomu akosi nerozumela. Tak som mohutne vysvetloval, ze ci ju ako v skole naucili pisat...

Taková otázka mi přijde docela útočná. Chápu že jsi to myslel jako vtip, ale podle mě se takto může vtipkovat mezi kamarády, nebo lidmi, co se už nějakou dobu znají. Na osobu, se kterou ses sotva potkal, to může působit arogantně, nebo dokonce agresivně...
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 13. Červen 2008, 20:37:55 »

Ani nie. Tu otazku som polozil uz par krat a vzdy boli pozitivne reakcie.

1.Vzdy ostala ta slecna najprv zaskocena, ale vzbudil som zaujem.
2.Dovolil som si to az potom, ako sme medzi sebou nadviazali nejaky vztah a bola tam nejaka dovera
3.Zalezi na tom, ako to povies. Ked sa dvaja ludia spytaju to iste, nemusi to este znamenat to iste.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 15. Červen 2008, 10:39:53 »

Po dlhsom case som mal aj take nieco ako rande. Vytiahol som dievca z internetu len tak na pivo. Obaja sme nemali co robit vecer a hoci sme si pisali len par minut, tak to nebol problem. Rad by som vedel, ze ci som nieco mohol spravit inac.

Stretli sme sa a v pohode sme kecali. Na nej bolo vidno, ze je trochu nervozna a nie je uvolnena. Ja som tiez nebol uplne v pohode, ale aspon som sa tvaril, ze je vsetko v pohode a myslim, ze na mne ta nervozita nebola az tak vidno. Skocili sme na pivo. Bol to len taky pokec, nic viac, nedalo sa prilis flirtovat, resp. ja som nevedel ako. Potom sme sli na autobus, ale ona ho zmeskala a to bol posledny, ktory jej siel. Tak som jej navrhol, ze ked uz musi ist peso, tak ju odprevadim a zatial sa mozeme ist este niekam bavit. Tam viem, ze som mal byt trochu istejsi, lebo tam bolo na mne dost vidno, ze nemam az take skusenosti.

Tak sme sli na diskoteku. Nebolo si kde sadnut, tak som prisiel k nejakej slecne, kde stali tri flasky (cize nebola sama) a spytal som sa jej, ci si mozeme sadnut. Hned som sa s nou zoznamil a takisto som zoznamil moju slecnu. Tu mohla vidiet, ze mi nerobi problem nieco vybavit a komunikovat aj s druhymi ludmi. Navyse som jej ukazal, ze nie je jedina a dokazem nadviazat znamost aj s niekym inym. Hned som si vsak prisadol k nej a zacal som sa venovat jej. Aby si nemyslela, ze ju budem teraz zanedbavat. Prehadzovali sme take vseljake temy a nemohol som sa dostat do tempa. Potom zacali hrat take pesnicky, ze hoci to nebol ten tanec, ktory sa ucim, tak som jej povedal, ze mozeme skusit. Parket bol vsak uplne prazdny a ona povedala, ze nebude tam tancovat, pokial sa trochu nezaplni. Tak sme sli naspat a mne sa ju podarilo vytiahnut aspon ku nam popri stole, kedze tam sme boli tak trochu v rohu a nebolo tam az tolko ludi, ktori by sa po nas pozerali. Vysvetlil som jej, ze ti ludia budu len cumiet, ze take nieco dokazeme a oni nie. Velmi sa jej to pacilo a ked sme potom odchadzali tak mi povedala, ze je to zvlastne ako rychlo ubehne cas, ked sa clovek bavi.

Cakala nas hodina chodze ku nej domov. Tak som sa snazil vymysliet dake somariny pocas cesty. Aj to slo, uz sme sa trochu zblizili pocas tancovania. Dokonca ona sa uz potom pytala nieco aj na mna. Na konci mi vsak povedala, ze ak chcem, uz sa mozem otocit, ze ten kusok domov uz dojde sama. Tak som vycitil (neviem, ci spravne), ze asi nema ku mne az taku doveru, aby som ju zaviedol k domu a nechce, aby som presne vedel, kde byva. Povedal som jej, ze teda este kusok a tam som sa s nou rozlucil. Povedal som jej, ze mi bolo s nou fajn, dali sme si len pusu na lice, pricom som ju drzal za ruku a ona mna, dokonca aj ked sme sa uz od seba vzdalovali. Tu som ju mozno mal skusit stiahnut spat, neviem. V kazdom pripade mi povedala, ze to mozeme niekedy zopakovat.
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 17. Červen 2008, 18:19:31 »

Já myslím, že se ti to vcelku povedlo, kdybych byl na tvém místě asi bych měl radost..
Bylo vidět, že o tebe má vcelku zájem ->tak mi povedala, ze je to zvlastne ako rychlo ubehne cas, ked sa clovek bavi. , aj ked sme sa uz od seba vzdalovali.
Myslím, že seš na správný cestě, tím tancováním sis podle mě hodně pomohl.. Jen tak dál
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 17. Červen 2008, 21:40:10 »

Je to dost mozne, ze je to na dobrej ceste. Ale zase vies, ked si mas vybrat holku, ktora ti vyhovuje a taku ktora sa ti fakt paci, tak co si vyberies? Ja zatial riesim aj toto, preto sa tej holke, co som s nou bol v sobotu, zatial nejak nehlasim. Ale urcite s nou este niekam zajdem, mozno uz tento vikend. Na druhej strane takto mam moznost otestovat aj ja, ci mi napise alebo zavola ona. Zatial nic.

Dnes som (podla sutaze na tento tyzden) absolovoval tri kratke rozhovory s neznamymi slecnami. Prva bola taka uplna nahoda. Bol uz vecer, ked sa vsetky tri odohrali. Ulice neboli velmi preplnene, ale kedze som z vacsieho mesta, celkom tam este bolo dost ludi. Dostal som od maleho chlapca nejake reklamny letak. Napadla ma taka vec, ze tam skusim napisat nejaky odkaz a podat ho nejakej slecne. Sadol som si teda na lavicku a siahol do vrecka. Na moje pocudovanie som tam vsak nenasiel pero. Uplne nahodou sedela na opacnej lavicke fakt pekna slecna a jedla nejaky sendvic. Tak som sa k nej nahol a povedal: Ahoj, prosim ta nemas ceruzku?
S: Nemam, dnes som jednu zlomila.
Ja: Tak ty sa zaoberas lamanim ceruziek. Inac dobru chut.
S: dakujem. A naco ju potrebujes.
Ja: Ale vies, chcel som na tento kusok papiera napisat nejaky odkaz a niekomu ho darovat.

Cela konverzacia prebiehala v tipnom tone. Slecna ako jedla, tak jej obcas spadlo nieco na nu, raz dokonca na mna, ked rozpravala s plnymi ustami. Celkom som sa na tom bavil. Okomentoval som to dokonca tym, ze: Asi ta znervoznujem, ze? Tak ja sa radsej posadim trochu dalej Úsměv Fakt sa mi to celkom pacilo, az na ten zaver, ze ked som sa spytal na cislo, najprv vahala a potom povedala, ze neznamym nedava, ale nechala mi nick na internet.

Druha slecna:
sedel som na inej lavicke a cakal na kamaratku. Ona prisla, rozlozila si notebook. Ja som vtedy prehovoril: To je hrozne takto cakat...
Ona prikyvlal
Ja: Cakas tu na niekoho?
Ona: Ani nie, idem rozposlat nejake maily svojim studentom. A ty?
Ja: Cakam na kamaratku, ale akosi ma nechava cakat zatial.

Zacali sme sa potom bavit o tom, co robi, odkial je a tak. Velmi prijemne sa mi s nou hovorilo. Aj pri nej, aj pri tej druhej som sa snazil sem tam urobit nejaky ten dotyk, no asi mi to velmi nevyslo. Dozvedel som sa, ze uci anglictinu a tak som do toho chcel zapojit aj tu, ale povedala, ze na dnes uz jej ma dost, lebo ucila. V zavere som sa opytal, ci ju mozem vidiet znova. Odpovedala po anglicky, ze maybe. Od tej chvile nepadlo uz ani jedno slovenske slovo a v anglictine som sa jej spytal, ci mi na seba necha kontakt. Prehodili sme este par viet a po anglicky sa rozlucili. Celkom sa mi to pacilo.

Tretia slecna: bol som taky celkom nabudeny, kvoli tomu, ze som bol pred tym pozriet tanecny kurz (len na 10 minut). Cestou spat som si kupil zmrzku. Tento rozhovor som neplanoval, vyplynul akosi sam. Prisiel som ku stanku a povedal: ahoj, prosim ta povedz cislo.
S: Nechapala.
Ja: No vies, cislo, napr. 7, 4, 12.
S: Tak 4.
Ja: odratal som si stvrtu zmrzlinu a povedal, tak dnes skoricovu.

Slecna ma cely rozhovor slabo pocula. Skoro vsetko som musel opakovat na dva krat, hoci som dost krical. Tak som skumal, ze preco.
S: Vies, ono mi tu huci to mrazenie. Potom mi o sebe povedala, ze ide cez leto asi pracovat do Nemecka do mraziarmi. Ja som na to reagoval celkom vtipne, ze tak to sa tam toho napocuvas Úsměv Zasmiala sa.
Potom som sa jej spytal, ci si nechce niekedy prehodit strany a nechat sa na taku zmrzku pozvat. Povedala, ze to asi bude vadit jej priatelovi. Reagoval som na to tak, ze hadam nie je doma priviazana a kamaratska zmrzlina jej vadit nebude. Povedal som jej, nech si zoberie pero a papier, co boli za nou a nech mi napise cislo. Urobila to. Cize mam na nu cislo, ktore sa raz mozno bude hodit. Tato slecna bola fakt pekna.

Dalsie poznanie, na ktore som dnes prisiel. Tento krat to nebolo ani tak pri samotnom baleni, ale pri pozerani ludi na tanecnom kurze, resp. pri pozerani na instruktora. Viedol prave rozcvicku. Bolo vidno, ze to tam ma uplne pod palcom a je si sam sebou sakra isty. Bol to taky mlady chalan, ktory podla mna nema vobec problemy s balenim dievcat. Povedal by som, ze bol mozno az moc sebaisty, ale to je vlastne jedno. Ti ludia na kurze ho fakt zrali a nasledovali vsetko, co spravil. Tam som si uvedomil, ze nie je az tak dolezite, co robite, ale hlavne, aby ste si boli maximalne isty tym, co robite. Ked ten instruktor spravi nejaky zly tanecny krok, co podla vas spravi? Zastavi sa a bude sa tvarit trapne? Alebo pojde dalej a bude sa tvarit, ze to tak malo byt?
Presne to iste plati pri baleni. Nie je dolezite ci trepnete nejaku blbost alebo akou vetou oslovite dievca. Budte si pritom maximalne isty a tvarte sa tak, ze to tak malo byt. Stojte si za tym, co hovorite a potom vas tak budu brat aj tie slecny.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 18. Červen 2008, 21:54:02 »

Dalsie tri slecny, ktore som dnes oslovil.

S prvou som si bol len pokecat, bola to asi minuta, nevydrzala so mnou, vraj isla za kamaratmi. Inac sedela za podiom na jednom z nasich namesti a ja som si k nej prisadol so slovami, ze ma nikdy nenapadlo pozerat sa na podium zozadu, ale aspon je takto lepsi vyhlad.

Druha bola casnicka na terase, na ktorej momentalne nikto nebol. Tak som si sadol rovno k nej, povedal ahoj a dal som sa do reci. Kecali sme len tak. Bola zjavne rada a aj sa ma kopec veci sama pytala. Trochu si vsak neverila a bola zo mna trochu nervozna. Ako som si sadol, tak postupne zacali prichadzat ludia a zaplnili sa tri stoly. S kazdym z tych ludi som sa dal do reci a bolo to uzasne sledovat, ako som mal pod palcom celu tu terasu. Slecna sama povedala, ze to sa jej v zivote nestalo, ze by za nou len tak niekto prisiel a zacal s nou hovorit. Telefonne cislo mi vsak odmietla dat. Skoda. Vravela, ze len tak cudzim ludom ho nedava, hoci som tam sedel asi pol hodinu a vravela, ze sa mozem niekedy stavit, ze sa mozeme viac spoznat. Lenze o tyzden odchadza na leto na Cyprus.

Tretie oslovenie sa mi pacilo najviac. Pred par dnami som dostal na internete telefonne cislo od jednej slecny a uz tri dni sa dohadujeme, ze sa stretneme. Volal som ju na svoju oblubenu a tolkokrat spominanu tanecnu. Hned po svojom kurze som jej volal, ze po nu pridem, lebo som bol kusok od nej. Ona bola na nejakej terase, kde robi casnicku s kamaratmi a vravela, ze pojde, ale nevie, ci sa jej podari odtial dostat. Ked som jej potom volal o 5 minut, aby som povedal, ze som na dohodnutom mieste, uz mi to nezdvihla. Tak som sa nasral a povedal som si, ze mam toho dost. Oslovil som prvu slecnu, ktoru som zbadal na ulici. Bola to taka sympaticka blondinka, sedela na lavicke a myslel som, ze nieco tuka do mobilu. V skutocnosti si pozerala fotky. Oslovil som ju: Ahoj, ty tu asi na niekoho cakas, ze? Ja som cakal kamaratku, ale akosi sa na mna vykaslala, tak chvilu pokecam s tebou.

Zistil som, ze ma hodinu cas, ze ide na vlak. Akosi sme sa dali do reci, hned som jej navrhol, ze ak ma hodinu cas, moze si ist zatial so mnou zatancovat. Vahala, ale nakoniec prijala pozvanie. Snazila sa ma este odbit tym, ze ma priatela, o nom mi potom neskor sama zacala rozpravat a vycitil som z toho, ze ho fakt ma. Na tanecnej sme sa super bavili, aj som ju vytiahol tancovat, nieco som ju naucil. Na konci povedala, ze by ma rada videla znovu. Tak som jej dal do ruky telefon, natukala cislo a odprevadil som ju na vlak.

Zase nejaka rada odo mna: Chlapi, nebojte sa tie baby na ulici oslovovat. Naozaj nie je takmer nikto, kto by taketo nieco robil a tym mozete byt odlisni od ostatnych chalanov, ktori iba cumia, vytahuju sa pred kamaratmi, co by urobili a ked pride na lamanie chleba, tak su z toho uplne vysrati. Tie baby to vacsinou aj ocenia a hned mate bod k dobru za odvahu a ovela lepsie vyhliadky, aj ked nevyzerate ako nejaky model z casopisu. Ta posledna slecna mi to sama povedala, ze ma priatela takeho grazla. Je to prave z toho dovodu, ze dobri chlapci sa vacsinou boja urobit ten prvy krok. Grazli su chalani, ktori su prilis sebavedomi, lenze ked si ma baba vybrat medzi hajzlikom, ktory ju oslovi a zaujme a dobrym chalanom, ktory niekde sedi v kute, tak koho si podla vas vyberie? Vy mozete byt prave ti, ktori ju mozu spravit stastnou a v konecnom dosledku aj seba. kazdy dostane, to co chce.

U seba nechapem jednej veci. Preco takmer vzdy, ked sa zoznamim s babou, tak ma priatela? A to som sa otazku na priatela prestal bab pytat uz pekne davno. Neriesim to, ci ho ma alebo nie. Ona mi to proste akosi sama od seba povie.
A dalsia vec je ta, ze preco sa s babou nemozem dostat dalej ako po to prve stretnutie? Keby mi na toto vedel niekto odpovedat, bol by som fakt vdacny.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 18. Červen 2008, 22:01:57 »

Este ma napadlo, ze vecer som tej slecne, ktoru som cakal a ktora mi potom nebrala telefon napisal sms s tymto znenim:
Dik za to, ze si mi nezdvihla mobil. Po ceste som zobral nejake dievca, ktore si so mnou zatancovalo.

Myslim, ze je to sms, z ktorej nejde zlost, ze je taka celkom v pohode. Chcel som hlavne upozornit na to, ze prisla o nieco a ze si dokazem zohnat aj niekoho ineho. Neviem vsak, ci sa mi to podarilo. Co na tu sms poviete vy?
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 19. Červen 2008, 12:18:15 »

Dik za to, ze si mi nezdvihla mobil. Po ceste som zobral nejake dievca, ktore si so mnou zatancovalo.
Neřeknu ti, jestli ta sms je správně nebo ne, jde o to jaká ta slečna je, ale stejně můžem dělat jenom hypotézy.
Buď je to typ kterej se urazí a to je docela blbý, bude čekat asi až se jí ozveš.
Nebo je to typ, kterej se bude cítit provinile, to by se ti pak nejspíš ozvala.
Buď je to takhle nebo úplně jinak, srovnej si v hlavě sám jestli jí chceš dál "uhánět" nebo se na ní vyvodnout.

Jinak ten tvůj post předtím byl moc hezky napsanej, zase si mi dodal trochu odvahy při oslovování.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 19. Červen 2008, 21:50:19 »

Slecna mi dnes rano prezvonila na mobil. Ale ja som si toho nevsimal. Uvidim, ako sa to bude vyvijat dalej.

Som rad, ze aspon niekomu som odvahy dodal. Ja som dnes oslovil na ulici 3 slecny, ale vsetko sa to skoncilo velkym fiaskom. Takze na dnes nic pozitivne. Budem skusat stastie inokedy. Niekedy su proste blbe dni.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 19. Červen 2008, 22:08:28 »

Ja som dnes oslovil na ulici 3 slecny, ale vsetko sa to skoncilo velkym fiaskom.

Mohl bys to prosím taky popsat? Celkem by mě to zajímalo, abych věděl jak můžou někdy holky reagovat  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 20. Červen 2008, 08:27:12 »

Pokusim sa to opisat.

Prva sedela na lavicke a mala na usiach sluchadla. Tak som si k nej prisadol a ked si dala dole sluchadla povedal som: Ahoj, prosim ta, je tu cakaren?
Ona nechapala, ale tak nejak sme sa dali do reci. Velmi mile od nej bolo, ze si zlozila sluchadla a komunikovala so mnou. Kecali sme len chvilu, bola nervozna, hlavne z toho, ze cakala na priatela, ktory mal prist kazdu chvilu. Chvilu som s nou pokecal a potom som radsej odisiel prec. Mozno, keby toho priatela nemala, bolo by to byvalo lepsie, lebo podla mna sme sa bavili celkom fajn a este sa stale smiala.

Isiel som teda na inu lavicku, na ktoru ale nebolo odtial vidno. Tam som oslovil slecnu tou istou otazkou. Takisto nechapala Úsměv Opytal som sa jej na meno, comu tiez nechapala, ze preco sa jej pytam na meno, tak som odpovedal, ze preto, ze ja rad viem, s kym sa rozpravam. Sama mi automaticky podala ruku a predstavila sa. Potom sme kecali asi 2 minuty, prisla po nu kamaratka a tak som ostal sam. Medzicasom som si vsimol, ako ta slecna, co som ju oslovil pred tym isla s priatelom na terasu.

Potom so chodil len tak po meste a z bocnej ulicky ku mne prisla tretia slecna. Nevyhoda bola, ze som siel par krokov pred nou. Zrazu som sa vsak zastavil, otocil sa k nej a povedal: Mozem ti popriat pekny den? Ona bola celkom potesena, to vsak bol jediny svetly okamih. Nebol som akosi vcera svoj a cely nas rozhovor prebiehal formou: moja kratka otazka, jej kratka odpoved. nevedel som sa chytit. Dost mi nedoverovala a potom zbadala v dialke sesternicu, tak povedala pockaj. Pockal som, lenze ked sa s nou dorozpravala vybrala sa inou stranou prec. Ja som teda siel opacnou, ale ked sme sa stretli, tak som jej len povedal ahoj a odisli sme kazdy svojim smerom.

Viem, ze som jej este povedal jednu zlu vetu na zaciatku, ze ci s nou mozem na chvilu pokecat? Ona ze na aku chvilu. A ja, ze na minutu. Ona povedala, ze cas mi bezi. To ma tiez trochu rozhodilo. Nevadi, dalsia skusenost za mnou.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 21. Červen 2008, 00:09:40 »

Dnesne oslovenia: za take naozaj oslovenie ratam len jedno, ktore sa uskutocnilo uz v nocnych hodinach. Dve dievcata sedeli na trhovisku, presne pred mojim autom a pili mineralku (teda vlastne flasa od mineralky naplnena vinom). Jedna telefonovala a druha fajcila. Hodil som si mikinu do auta a oslovil, ze co tu robia tak neskoro, ci si mozem prisadnut. Prisadol som si a urobil normalny rozhovor, kde som zistoval, co tu robi, kde studuje a tak. Nebol tam ani naznak flirtu, ale pokecali sme fajn. Ked kamaratka dotelefonovala, prisadol som si k nej a mozem povedat, ze s nou sa mi kecalo fakt super. Bola aj krajsia. Nakoniec ma napadlo, ze kedze obe maju priatelov, povedat im nieco o tom, co robim a namotivovat ich tak, aby chceli vediet o tom viacej. Vysledok: dve telefonne cisla.

Cez den som urobil este jeden taky pokus o oslovenie, ale nebolo to nic moc. Na lavicke sedala pekna holka, prisiel som k nej a povedal: Ahoj, bude ti vadit, pokial ti budem chvilu robit spolocnost (pritom to slovo spolocnost mi akosi nemohlo prist na um, tak som chvilu rozmyslal). Prisadol som si na chvilu a ona povedala, ze o chvilu ma prist jej priatel. Tak som sa este snazil zistit, ze za aku dobu ma prist, ale povedala, ze hned, tak sme sa na seba usmiali a odisiel som.

A napadla ma este jedna vec. Dvakrat sa mi dnes stalo, ze sa na mna nejake dievca usmialo na ulici tak, ze sme sa po sebe este dlho obzerali a mal som z toho super naladu.

Fakt skoda, ze tolko peknych dievcat uz ma priatelov. Je to docela tazke najst si priatelku pre seba, ale urcite to nevzdavam.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 21. Červen 2008, 09:00:42 »

A napadla ma este jedna vec. Dvakrat sa mi dnes stalo, ze sa na mna nejake dievca usmialo na ulici tak, ze sme sa po sebe este dlho obzerali a mal som z toho super naladu.

To je pravda, tohle fakt dokáže strašně zvednout náladu a člověk hned vidí svět veseleji. Škoda že to není častěji  Smutný

Fakt skoda, ze tolko peknych dievcat uz ma priatelov. Je to docela tazke najst si priatelku pre seba, ale urcite to nevzdavam.

To je právě to, už jsem o tom taky uvažoval, jak to vlastně bylo na začátku, tzn. v době, kdy nikoho neměla, tak jaký vlastně ten její borec musel mít štěstí, že se trefil zrovna do toho období kdy nikoho neměla. Asi osud. My si musíme počkat na princeznu alespoň naším pohledem  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 21. Červen 2008, 16:29:41 »

Ale nezabudaj, ze tu situaciu vytvaras ty. To znamena, ze ty nemusis cakat na to, kym sa jej uraci usmiat sa na teba. Ta iniciativa pri obocho tych usmevoch isla odo mna. To znamena, ze sme isli oproti sebe, ja som sa zacal usmievat a ta holka mi to opatovala.
Zaznamenáno
blub
Host
« Odpověď #94 kdy: 22. Červen 2008, 17:49:43 »

tusim to tu nikde nebolo.. mohol by si prezradit z ktoreho mesta teda si? kludne aj pm Úsměv
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 23. Červen 2008, 21:53:38 »

Tento moj topic a topic "Soutez" by sa dali tak trochu prepojit. Richard mi dal dobry namet, ako oslovit prakticky neznamu holku na ulici celko efektivne. Najlepsie na tom je, ze ten trik sa da velmi dobre pouzit aj na skupinku dievcat. Uloha na tento tyzden totiz znie zistit od 15 dievcat, ake je ich najoblubenejsie jedlo. Neviem, ci ich bude 15, pretoze ja si idem svojim tempom, ale namet je to vyborny. Skoda, ze to nenapadlo mna a pritom je to take jednoduche.

Zaciname teda tymto dnom, kedy som nemal nejake velke uspechy, ale na taky rozjazd to staci.

Na mojom oblubenom namesti sedela dvojica dievcat na lavicke. Mal som poruke nas firemny papier a tak som zahral na ne tak trochu divadlo.
Ja: Ahojte dievcata, mozem si k vam na chvilu prisadnut? Ja som z firmy XY a mal by som na vas par otazok. Ake je vase najoblubenejsie jedlo?
Ony: chvilu rozmyslali. Boli to take kamaratky, ktore jedna bez druhej nespravia ziadne rozhodnutie. Ale zjavne som ich trochu pobavil.
Trochu som ich naviedol, nech si teraz predstavia, ze by mohli nieco zjest. Hral som sa s ich predstavivostou. Nakoniec mi povedali nejake jedla, ale podotkli, ze teraz by si skor dali nieco ine. Tak som im povedal, ze by sa hodila zmrzlina. Na to odvetili, ze prave na takej boli. Skusal som sa este spytat, ze ci by so mnou zasli niekedy na zmrzku a ony, ze v pohode, ale kontakt na seba mi nedai, ze snad sa niekedy stretneme.

Moj postreh: Zjavne nebola medzi nami vybudovana az taka dovera, trochu boli zo mna zaskocene. Preto sa mi nepodarilo ziskat cislo. Mozno bola chyba aj to, ze som ich pozyval obe, hoci som dobre vedel, ze ked polozim otazku takto, tak sa na seba pozru a daju nejake spolocne stanovisko. Mozno som mohol risknut pozvat len jednu, ale to neviem, ako by dopadlo. Mozno mi v tom poradi niekto z vas. Bol by som celkom rad.

Druhe dievca som oslovil za behu. Bolo to v parku a celkom sa mi pacila. Prisiel som spoza nej a povedal obycajne ahoj. Ona mi na to odvetila tiez ahoj a potom som sa spytal, ci ju mozem na chvilu doprovodit. Ona odvetila, ze ide iba chvilu tu do parku a ja ze to mi uplne bude stacit. Hned som sa jej opytal, ze mam na nu jednu otazku a sice, ktore je jej najoblubenejsie jedlo.
S: No neviem.
Ja: Tak skus si spomenut, co mas tak rada.
S: palacinky
Ja: A s cim?
S: Neviem, asi s lekvarom.
Ja: (zazrel som v taske granko, teda nebol som si isty, ci to je granko) a s grankom?
S: no moze byt aj s grankom. Toto mam pre kamarata.

Isli sme este chvilu spolu, ale vobec zo mna nesla istota. Mal som taky nejaky den blbec, plietol sa mi jazyk, ale snazil som sa, co to islo. Potom som jej klasicky povedal, ze by som s nou rad zasiel na zmrzlinu niekedy, ci by sla so mnou. Odvetila mi na to uz klasicku odpoved, ze by sa to asi nepacilo jej priatelovi. Skusal som este dalej, ze hadam nie je priviazana na retazi a na tu zmrzku by fakt mohla, ale nepodarilo sa mi ju presvedcit. Uz fakt neviem, ci mam taku smolu, ze vsetky baby, o ktore mam zaujem, maju priatela alebo co sa deje. Na druhej strane aj keby ho mala a bol by som jej sympaticky, tak by zrejme nevahala so mnou ist. Takze tu je urcite chyba na mojej strane.

Dalsi postreh: toto bolo prve oslovenie po dlhej dobe, ktore som urobil za behu. To znamena, ze slecna bola v pohybe a nesedela niekde na lavicke, pripadne inde. Ked mate takto pripravenu otazku alebo temu na rozpravanie, tak je to o dost jednoduchsie odhodlat sa niekoho oslovit aj takto. Urcite to vyskusajte. Ja idem skusat dalej. Hadam sa mi do toho dochodcovskeho veku stane este aj to, ze najdem peknu slecnu, ktora nebude mat priatela a este so mnou aj rada pojde na zmrzlinu.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 23. Červen 2008, 22:41:47 »

Hadam sa mi do toho dochodcovskeho veku stane este aj to, ze najdem peknu slecnu, ktora nebude mat priatela a este so mnou aj rada pojde na zmrzlinu.

Ta zmrzlina je snad minimum né?  Úsměv Mělo tam stát, že s tebou půjde ráda životem...  Nápad
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 24. Červen 2008, 21:33:44 »

Trochu som sa sekol, ale aj ta zmrzlina je niekedy celkom problem.

Dnes mam toho za sebou celkom dost. Aj sa mi darilo v praci, aj v oslovovani dievca, este som stihol aj nieco ako rande. Asi by som to tu ani nemal vsetko davat, je toho dost Úsměv

Dvojica dievcat: priama otazka na oblubene jedlo. Zistil som vsak dobry trik, ako ich rozhovorit tak, aby neboli zavisle na sebe. Treba sa zamerat na jednu a ked sa pyta tej druhej, ze co maju rady, tak apelovat na nu, ze sa pytas konkretne jej a nie kamaratky. Boli to nakoniec baby, ktore hoci boli na zakladnej skole, tak vyzerali trochu starsie, takze tu som pochopitelne nic neriesil.

Dve minuty nato: pekna slecna s rovnatkami na zuboch. Opat priama otazka. Bavili sme sa o vselicom. Pozvanie na zrmzku, ktore odmietla a potom som sa este vyzvedal, ako na nu posobi, ked takto za nou na ulici niekto pride. Zevraj to je v pohode, pokial sa s nou niekto bavi len tak nezavazne a pokial nie je otravny. Pytal som sa aj na seba, pricom som citil, ze jej bola konverzacia so mnou prijemna. Citil som sa dobre, posobil som sebaisto, ale proste sa mi nepodarilo to pozvanie. Povedal som si, ze nevadi.

Hned potom som mal stretko so slecnou, ktoru som oslovil pred dvoma tyzdnami na zastavke, ked prsalo. Prisla aj so svojou kamaratkou, s ktorou som pred tym telefonoval a v telefone bola velmi sympaticke. Vyzorovo takisto. Chvilu mi trvalo, kym som ich rozhovoril, ale dalo sa. Obe isli prave z fotenia a tu jednu P (ktoru som pred tym nepoznal) odporucili na nejake to promo, ze je celkom pekna. Ta druha J (s ktorou som sa mal stretnut) ju stale vyzdvihovala a bolo hned jasne, ktora z nich je ta s mensim sebavedomim a ktora ho ma naopak trochu nadhodnotene. Stale som uvazoval nad tym, ako by som P trochu "vyfackal", nech si uvedomi, kde je sever. Nemozem povedat, ze by bola neprijemna, ale vedel som jednu vec, ze je pekna, pravdepodobne nema nudzu o chalanov a pokial by som s nou chcel nieco riesit, tak ju musim nejak "zhodit". Isli sme na zrmzku, na ktoru som obe slecny pozval. To nie je taka hrozna investicia. Potom sme sedeli a ja som sa stale bavil s J. Este som aj pouzil pero a papier, aby som poslal taku papierovu sms a dal som ju P, ale ona nemala zaujem, tak som ju hned zobral a podal J s tym, ze ten usmev, ktory je uprostred radsej venujem niekomu, kto ma o to zaujem. Potom sme sa bavili vsetci traja, lebo by nebolo z komunikacneho hladiska spravne, keby som tu druhu uplne ignoroval a pri tej debate som si uvedomil, ze J je celkom fajn dievca a kedze je dostupnejsia, radsej som sa zameral na nu. Cestou zo zmrzky uz ku mne J asi citila trochu vacsiu doveru a trochu sme si zacali P doberat. Ona povedala, ze sme trapni, na co som zareagoval, ze ale sa mame dobre. Proste som ju prijemnym a nenutenym sposobom trochu zrusil. P potom vosla do jednej predajne a my dvaja sme ostali vonku. Ona isla potom na bus a ja na pracovne stretnutie, tak sme sa rozhodli,z e sa s P rozlucime a potom sme sa rozlucili aj my dvaja. Povedal som jej: Bolo mi s tebou fajn, niekedy to mozeme zopakovat a pobozkal som ju na obe lica, hoci z jej strany tie pusy boli fakt dost blizko seba. Tu som mozno trochu zazmatkoval ja, ale myslim, ze pokial je z jej strany zaujem, tak nabuduce ju mozem vytiahnut niekam von a nebude problem.

Ma niekto nejake postrehy, co som robil dobre alebo zle?

Potom mam este dve oslovenia. Jedna slecna s notebookom na namesti, okolo ktorej som len presiel a skonstatoval: to je parada takto si surfovat vonku. Od nej som dostal cislo, hoci za inou zamienkou a nebola az taka ochotna mi ho dat. Ale myslim, ze som na nu len bol trochu rychly.

Vecer sa mi pacila konverzacia najviac. Cakal som na kamosku opat na lavicke. Vedla na dalsej sedela slecna a jedla venceky. Ja som si spomenul na reklamu na minonky. Zahlasil som: Minule som videl reklamu na minonky a tiez si to vychutnavail tak podobne ako ty. Potom som ostal ticho, jej hlava bola bez pohnutia a ja som si hovoril, ze asi ma uplne ignoruje. Potom sa vsak ku mne natocila a povedala: to bolo akoze na mna? A zasmiala sa. Potom isla konverzacia velmi v pohode a uvolnene. Po 3 minutach prisla kamoska, tak som s nou odisiel, rozlucil sa a potom som sa od kamosky vratil, ze si na nu zoberiem cislo. Ona protestovala, ze je zadana. Ja som sa vsak nedal a povedal, ze to hadam nevadi. Bez problemov mi to cislo dala.

Takze rezultat za dnes. Jedno rande, myslim, ze celkom vydarene. 4 oslovenia a z toho 2 telefonne cisla. Chce to len trochu cviku a ono to ide.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 25. Červen 2008, 21:37:29 »

Moze sa mi k tym mojim prispevkom aj niekto vyjadrit? Dost by mi to pomohlo. Rad by som vedel, kde robim chyby a ako sa zachovat nabuduce. Dakujem.
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 26. Červen 2008, 07:32:28 »

Ono tam prakticky není co hodnotit, po každém odstavci sis to zhodnotil sám a způsobem jakým si to vyprávěl si myslím, že to sebehodnocení bylo správné.
Dobré je, že už se nesoustředíš na samotnou konverzaci, ale na to aby jsi v ní použil nějaké triky a nebo jsi toho druhého někam nasměroval. Super je, že jsi se konečně dokázal dostat přes první NE a vidíš nakonec ti to číslo dala -> Tvé sebevědomí stoupá Super! Šťastný
 Škoda, že jsi slečnu "J" nezkusil políbit, když by se to nepovedlo tak se přece nic nestane -> tam ses dostal do fáze ve který ještě nevíš jak se chovat, ale trénink samozřejmě všechno zpraví...
Ještě když si to čtu teď po třetí.. Používáš doteky ? Nikde o nich nevidím zmínku. Sám jsme to teď o víkendu vyzkoušel.Jedna holčina od nás ze třídy chtěla udělat školní výlet u ní na chalupě, nejdřív nás mělo jet asi 17, no samozřejmě nás jelo 6 (4holky). Zkoušel jsem takový to žduchnutí do ramene, když jsem si z někoho dělal srandu, nebo jsem jim dal ruku na ramenu, když jsme je chtěl pochválit a tak, ono to docela fungovalo, holky si k tobě vytvořej pouto a třošku si tě někam zařaděj... I když ot mohlo být taky tím, že jsem tam na tý chatě jenom byl, ale spíš ne...
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS