Jiří Vokáč „Čmolík“ – Mozek jako cesta k úspěchu – neuroscience leadership

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 06:56:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jiří Vokáč „Čmolík“ – Mozek jako cesta k úspěchu – neuroscience leadership
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jiří Vokáč „Čmolík“ – Mozek jako cesta k úspěchu – neuroscience leadership  (Přečteno 6015 krát)
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« kdy: 01. Duben 2012, 00:26:53 »

Ahoj,

dávám sem link na video od Jirky, kde mluví o neuroscience leadershipu. Spousta těch informací tam nebude pro vás až tak nových (vystupování z komfortní zóny, různé reality, přesvědčení, emoce, ...), každopádně přijde mi, že ta přednáška je tak krásně a srozumitelně podaná, že stojí za to se na ní podívat, a lépe tak pochopit nějaký souvislosti. Ve videu dál doporučuje spoustu praktických věcí a spoustu další literatury a zdrojů, takže je určitě možnost se o téma dál zajímat.

Osobně mě třeba zaujalo to bubnování nebo ten vision quest nebo různý ty další pokusy se žhavýma uhlíkama či střepama (btw. na ty jejich pokusy s magnetickou rezonancí se přihlásím, to bude cool) Šťastný Něco podobnýho bych snad i vyzkoušel, i když musím říct, že zatím jsem k tomu spíš spektickej a moc se mi nechce věřit, že to je až takový magic pill, jak to podává - spíš bych do toho šel kvůli novému super zážitku než kvůli tomu, že bych věřil, že mi to nějak zásadně změní život. Má někdo s tímhle osobní zkušenosti? Co třeba vím, tak Daidalos (ještě s pár lidma tuším) byl na tom Ho´oponopono. Jak se ti to líbilo? Přineslo ti to něco novýho do života? Věnuješ se tomu nějak pravidelně? Budu rád, když sem připíšete osobní zkušenosti.

Teď už zmíněný video:
http://www.kmm.cz/2012/03/jiri-vokac-cmolik-mozek-jako-cesta-k-uspechu-neuroscience-leadership/

Pavel.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS