Jsem jen přídavné kolečko !

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 20:52:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jsem jen přídavné kolečko !
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jsem jen přídavné kolečko !  (Přečteno 9119 krát)
Splinter
Host
« kdy: 21. Leden 2010, 14:33:36 »

Hezký den Všem, mám docela zásadní problém v životě a nemám komu se svěřit, tak to píšu semkajc ! V poslední době jsem zjisil mnohé o přátelích . Bohužel ve špatném smyslu ... Ačkoliv se snažím ke Všem lidem chovat slušně a vyhovět každému, dostává se mi jen negativní odměny a pomluv ... Vždy, když někomu pomůžu, tak jakmile něco potřebuju já nikdo nemá čas ! Nevím jestli to není vzhledem, ale všichni kolem mě ( už i rodiče ) mě berou jen jako " přídavné kolečko " , když něco potřebují ! V basketbalu, který hraju mě trenér přehlíží a dostávám jen vynadáno, i když hraji třeba líp, než ostatní ! Ve škole když někomu poradím, dočkám se pak jen pomluv .. Celé mé okolí se zdrclo na boj mě se všemi lidmi ! Jediný, kdo zamnou stojí je má holka, která mě má jako jediná ráda .. Ale bojím se, že přijdu i o ni ... Nechci, abyste si mysleli, že ze sebe dělám uplakánka, to ne ! Vždyť vím, že ŽIVOT JE BOJ, ale když se k Vám otočí všichni zády, pak nemáte komu se svěřit atd. Hodně přemýšlím, čím to může být a napadá mě snad jen vzhled ! Ke každému se chovám slušně ! Moc děkuju za každou odpověď, byl bych vděčný !
VŠEM HEZKÝ DEN A HODNĚ ŠTĚSTÍ V ŽIVOTĚ !

EDIT: TAKHLE TO UŽ JE ASIK PŮL ROKU, jestli tímhle dotazem někoho obtěžuju, tak se omlouvám, chtěl jsem se jen vypovídat  Mrkající
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Leden 2010, 16:15:13 »

Abych se o tobě dozvěděl víc, tak jsem si přečetl tvoje starší příspěvky - třeba nějaké sbalení holky na jakési akci v listopadu Přeměna na sebevědomého baliče).
Všimni si, že tam tě chtěla, ale dávala si odstup...jen do té doby, než jsi začal povídat s jinou kamarádkou, potom už se k tobě tulila sama.

To je ten kontrast ve vztahu k přítelkyni nebo rodičům, nesmíš dělat všechno podle jejich představ a mít svou hlavu.
Docela to vystihuje ikonka Flanderse ze Simpsonů co tu máš - prostě hodný blbec, každýmu se vším pomůže a nic nechce. A Homer si ho neváží. To je přesně ono. Měl bys trochu víc oponovat, přinášet vlastní nápady jak něco udělat a neposlouchat všechny do posledního detailu. V tom basketbalu to je možná motivace ke zlepšení, tam to patří i když jseš nejlepší, ale všude jinde bys měl změnit přístup.
Zaznamenáno
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Leden 2010, 16:21:25 »

Souhlasim s petanxem - lidi zneužívají tvé dobroty. Vědí, že by ses pro ně rozkrájel, ale také vědí, že jsi hodnej trouba, kterej si nechá všechno líbit. V případě, že ty chceš něco od nich, tak na tebe hodí salám a nehlodá v nich, že bys jim to snad v budoucnu mohl vrátit stejnou mincí. Nauč se říkat NE. Začátky budou krutý a oni na tebe budou koukat jak technař na vodní dělo, ale jinak si ten zdravý respekt nezískáš. Přeju hodně štěstí Andílek

EDIT: Jen abys to špatně nepochopil. To slůvko NE používat v přiměřené míře - mám tím na mysli si nenechat kálet na hlavu a stát si za vlastním názorem. Snad to pobereš. Kdyžtak se ptej dál Mrkající
« Poslední změna: 21. Leden 2010, 16:29:29 od mehari » Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
Velorex



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Místo: Severni cechy
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Leden 2010, 16:50:51 »

ahoj splintere, to ze by na tebe byli lidi hnusny kvuli vzhledu je blbost, zkus premejslet vic pozitivne, netrapit se tim co si o tobe kdo mysli, bud vyrovnany, stastnejsi a lidi te pak budou brat vic Úsměv Proste se nenech vynervovat pomluvama, chovej se sebevedome a pokud budou porad pomlouvat zjevne to nejsou dobri kamaradi, urcite mas naky zajmy, zkus se poohlidnout tam po jinejch kamaradech.
Preju hodne stesti.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Leden 2010, 17:20:09 »

a ja ti odpovim jinak.... co s tim udelas?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Leden 2010, 18:55:50 »

Neni to tak dávno, kdy se mi do rukou dostala knížka '7 návyků skvělých teenagerů' . Díky studování innergame většinu rad více-méně znám, ale stejnak je to parádní počtení a shrnutí důležitejch věcí. V jedný z kapitol je citace komika Billa Cosbyho : "Klíč k úspěchu neznám, ale klíč neúspěchu spočívá ve snaze zavděčit se všem." Dále je psáno, že člověka co se snaží všem zavděčit (nazýván Kejval - odkejvá a pomůže se vším o co ho požádaj) lidi berou jako bezpáteřního, má pověst podlézavce a má nedostatek disciplíny.

Netušim, jestli seš případ bezpáteřního člověka, ale mam pocit že jedna z možností jak získat z5 svojí reputaci je ukázat lidem že seš nezávislej. Vys*ali se na tebe, ideální to neni, ale je na tobě a jenom a jenom na tobě, co stim budeš dělat. Chop se iniciativy, najdi si aktivitu, kde poznáš nový lidi. Můžeš sedět v s rukama v klíně a litovat se a nebo si v hlavě srovnat, že teď budeš na více věcí skoro sám a vyrazit se s tim porvat. Hlavně nesmíš vypadat jako slaboch před přítelkyní, což by znamenalo že by tě nejspíš opustila. A zkus si ještě jednou projet social circle, myslim si že najdeš někoho kdo ti vyjde vstříc, i když by to měla bejt třeba babička(nepodceňovat, pomáhá  Úsměv ).
Nakonec mě napadá, že naše podvědomí má občas tendence dělat z nás 'obětní beránky' všech ostatních, tak pozor aby to nebyl tvůj případ.

Jinak přeju hodně síly, a pamatuj že musíš konat dřív než to za tebe udělá někdo jinej.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Leden 2010, 21:39:18 »

Mě nezbývá než souhlasit s ostatními. Evidentně ti chybí respekt ostatních. Neberou tě jako osobnost. Kdybych ti měl poradit jednoduše, tak ti řeknu ať jseš drzej. Měj svý názory a prosazuj je. Jasně, že né za každou cenu, ale je dobrý, když si tě lidé všimnou. Proč si myslíš, že grázlíci mají ve škole většinou vysokej status. Mají svůj pohled na svět a drží se ho. Nebojí se autorit a prosazují svoji. 

Docela dobrej role model by pro tebe mohl být třeba Dr. House. Chová se jako parchant, ale je vtipnej a chytrej. Je něčím unikátní a dává to najevo cynismem, arogancí, zesměšňováním atd. Neříkám ti, ať urážíš koho můžeš a nemáš vychování, ale zkus si z toho vzít aspoň něco.

Já jsem touhle proměnou taky prošel, a získal jsem si dobrej status ve třídě i ve škole. Samozřejmě to souvisí i se vzhledem, ale v tom smyslu, že musíš bejt upravenej a mít styl, nejdůležitější je ÚSMĚV a výraz na tváři, body language atd. Tyhle věci určitě znáš, ale nezapomeň je používat.

Na závěr ti hodím jednu frázi, která by ti mohla pomoct.

"Appearing confident is not about expressing confidence. It is about confidently expressing everything."
                           
                                                                                                                           - Juggler

Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Leden 2010, 20:44:40 »

Proč si myslíš, že grázlíci mají ve škole většinou vysokej status. Mají svůj pohled na svět a drží se ho. Nebojí se autorit a prosazují svoji. 
Pravda, pravda, pravda..  Andílek
Splintere buď egoistický !
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Splinter
Host
« Odpověď #8 kdy: 27. Leden 2010, 21:21:50 »

Dekuju Vsem za pozitivni komentare a rady  Mrkající No, ja jsem spis typ cloveka, ze se s klazdym snazim vyjit v klidku ! Na hadky nejsem a kdyz me jedna spoluzacka rekla, ze nikoho nezajimam jen jsem sklopil hlavu a nic nerekl .. V duchu jsem si myslel svoje, ale proste jsem se nejak neodhodlal ji to rict do oci ... Mate na to nejaky recept ? Normalne ji to rict do oci ? Ale zas kdyz ji budu opanovat, tak ona bude opanovat vic mne a bude me vic pomlouvat, tak to je i u jinsych  Neutrální Ja zas bych byl treba grazlik, ale nejak v duchu mam zakodovane, ze treba trida si o mne bude myslet, ze jsem namachrovany deb*il a nebudou se semnou bavit ! A v tom je ten problem, ze oni se semnou nebavi uz ted, kdyz jsem nic nerekl ! proste nemaji ze me respekt ! Ani nevim jak ho ziskat  Smutný Dekuju Vsem za reakce ! jsem Vam vdecny !  Mrkající
Zaznamenáno
Splinter
Host
« Odpověď #9 kdy: 27. Leden 2010, 22:02:43 »

EDIT: Tedka me napadla jedna situace, kterou zazivam skoro porad ..
Napr. ucitel se me chce vyvolat, smeje se, je v dobre nalade a ja mu odpovim, samozrejme s usmevem: " musim " ? vetsinou to rikaji holky, ale ja to reknu ze srandy ! Jasne, ze to nepouzivam, je to blba vymluva, je lepsi rict, ze jsem se nemohl naucit, pac bylo to a to .. Ale kdyz to reknu, tak vzdycky nekdo ze tridy se ozve s tim stylem: " MUSIS ! ! ! " A spoluzaci to nerikaji ze srandy, ale s naprostou vaznosti a ja nevim co jim na to rict ? JA JE ODPALKOVAT ? Je to ten dukaz, ze nemam respekt . Proste nevim, co jim mam rict, aby na me takhle nereagovali a nesnazili se, aby jsem mel jen to zle !

Nebo ucitel dojde zamnou, kdyz si treba nedelam poznamky a neco prohodi, ja mu odpovim ( nic vulgarniho ) a jedna spoluzacka na me pred tim ucitelem: " TO JE DEB*IL " ... Co ji mam na to jako rict ? TO PROSTE NEDOKAZU ji odpalkovat stejne, pac se pridaji druzi spoluzaci a budou s tou spoluzackou ! To se me stalo pred dvema tydny ...  Kroutící očima Kroutící očima
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Leden 2010, 22:27:17 »

Opravte mě někdo, jestli se pletu, ale tohle je naprosto regulerní šikana... jentak btw...
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Leden 2010, 23:00:23 »

To je případ.  Šťastný Ty lidi si na tebe vyskakujou, jako kdysi na mě.
Klidně buď grázlík, však si ten respekt získáš. Ta holka, co ti řekla, že tam nikoho nezajímáš je asi tydýt - normálně se slovně braň " A koho tu zajímáš ty" klasika.
Teď bude nařadě ona a ty jí to s jistotou zase odrazíš(dáš si ruce v bok), když se někdo připlete a bude jí podporovat, vůbec na něj nehoď pohled(bude venku ze hry), furt koukej vzpřímeně do očí toho tydýta a všímej si jen jí, ikdyby měla podporu celé třídy. Pokud ti dojde řeč, můžeš to například ukončit tímto "To je smutné" a s úsměvem odejdeš a dál si ničeho nebudeš všímat ikdyby na tebe kříčela nějaký s*ačky.
Musíš se s úsměvem bránit. Ten kdo vykřikne při hodině že MUSÍŠ jít k tabuli, tak já osobně bych řek a to nahlas "Tebe se nikdo neptal blbečku Úsměv" - ten smajl patří k té větě.
A nebo to pak můžeš oplácet, pokud nějake děvče řekne "musím?" , tak to prostě oplať "Musíš  Úsměv" - smajl k větě. Jelikož kdyby ses u toho neusmál a myslel bys to vážně, tak někdo z davu vykřikne " jeee debil promluvil", ale tím že máš ten úsměv a nědo toto vykřikne, tak ten úsměv ti to zachrání.
Chce to klid a nemyslet na druhý, ty máš vlastní svět, oni taky.
Když jsem před lidma někdy nervózní, tak si podpořim tímto - "oni nic vlastně v životě nedokázali, já jo" - a vlastně tím se dám do pohody.
Tohle je můj PŘÍKLAD, který jsem ti tu napsal, teď si udělej svoji strategii, čím začneš, aby si je postupně všechny sejmul, ale nepospíchej.
Nevim jak jinak bych to vysvětlil. kdybych uměl lépe psát, vypadalo by to víc přesvědšivě
D9- jo, je to standartní psychická šikina  Úsměv
« Poslední změna: 27. Leden 2010, 23:28:23 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Leden 2010, 23:03:20 »

zažil jsem šikanu podobnýho ražená cca v 7 třídě. ve třídě byla skupina lidí, kteří si ze mě utahovali. vedl ji jeden kluk. no zkrátka jednoho dne měl nějakej problém, vystartoval jsem proti němu, sundal ho na zem a v jeho očích byl najednou vidět strach. toho si všimli ostatní a hned mě brali uplně jinak..... třeba i najdeš taky svého vůdce, kterému jepotřeba nakopat prdel.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
norek
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: U.B / Brno
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Leden 2010, 23:20:42 »

Sikana to je , ale to je ve skolach bezne .

Nejdriv bych se asi zamyslel proc te ti lidi nemaji radi a sou na tebe zli. Tezko si predstavit ,ze bys prisel prvni den do nove skoly a hned by te zacli takhle buzerovat jen kvuli vzhledu nebo si te nahodne vybrali . Vim , ze kdyz sme sli z devitky na stredni , kamos rikal ze zacina novy zivot , ze uz se nebude chovat jako hovado (byl v pohode ,spravny kluk , ale jiny) a uz nebude tak vybocovat . Mesic ve skole a mel prezdivku himmler  Úsměv . Ale pokud se k tobe takhle chovaji musis jim davat nejaky duvod , vetsinou staci byt jiny nez ostatni.

Podle me nejhorsi co muzes udelat je ignorovat jejich narazky. Tim davas signal ze si bezbranny , nebranis se a oni budou utocit dal. Pokud te urazeji , nema cenu je urazet zpatky. Jedien co me napada je delat si z toho srandu , byt ironicky , ztrapnit je a pobavit tim ostatni. Kdyz by mi rekl nekdo ze sem debil tak jenom " Hej dikec za podporu , opicaku " . Nadavky sou uz dost ubohe , ja mam spis zkusenosti s tim kdyz si s tebe lidi delaji prdel =) . Idelani by bylo trosku si u nich ziskat respekt tim ze je dokazes vtipne vyfuckovat . Oni pak prestanou.
Zaznamenáno

Znal jsem chlápka , kterej si jednou sundal šaty a skočil nahej mezi kaktusy .
Když se ho pak ptali , proč to udělal , odpověděl , že mu to přišlo jako dobrej nápad .
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 28. Leden 2010, 00:47:05 »

Neklopit hlavu. Když už, tak nic neříct, ale neuhejbat pohledem. Není důvod. Maximálně se pousmát a myslet si svoje.

To co praktikuješ ty je "všichni jsou blázni jen já sem letadlo" ..... to není že "nejsi na hádky" to je že jsi posranej z libovolnýho konfliktu z každýho problému a kreješ to tim, že "tě to nechává klidnym". Bullshit. Jestli to nepřekonáš tak zustaneš nickou, člověkem kterýho všichni využívaj a smějou se mu.

Doufám, že se neurazíš nebo ti to nějak moc neublíží, ale myslim, že občas je potřeba slyšet pravdu na plný koule. Mě to jednou, dřív, pomohlo. Základem je se podívat na sebe "out-of-the-box". V kontextu toho, de se pohybuješ a přestat se opíjet tím, že ne ty, ale celej svět okolo tebe je k ničemu.... !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 28. Leden 2010, 08:26:20 »

Tvoje třída je banda plná keců a nic z toho. Nenech se utlačovat, oponuj a nejlíp když se ti podaří jejich naržku otočit proti nim (Pojď k tabuli...musím?...Musíš...Tebe se nikdo neptal...jé debil promluvil...neurážej pana učitele).
Jak psal joei zažil jsem něco podobnýho asi ve třeťáku na střední, jednoho grázlíka jsem skoro položil na zem (klidnou silou, žádný bití) a od té doby začal být úplně jinej
Zaznamenáno
Splinter
Host
« Odpověď #16 kdy: 29. Leden 2010, 13:36:25 »

Vcera jsem ze skoly a ze srandy jsem hodil po kamosovi kulou ze snehu .. Vubec to nebyla rána, ten kamos to bral ze srandy a hodil ji zas po mne . Tak jak to kluci delaji .. Ten kamos ze srandy prohodil: " Mam Ta prastit " ? Fakt to bylo ze srandy a druhy kamos na neho: " Ne, sak bys ho zabil, blbecka " ! Proste z niceho nic, nic jsem mu nerekl a toto rekne, jak jsem to slysel, tak proste mne dosli slova a nevedel jsem, co mam rict ! Pripletla se do toho moja mlada a rekla mu, ze jediny blbec jsi t Ty ... Ale ja nic nerekl, ackoliv bych chtel, ale touhle z niceho nic urazkou mne bproste vyrazil dech ! A TO TAM BYLA CELA TRIDA ! Nejaky navrh cim jsem ho mel trebas uzemnit ? Samozrjme na sobe pracuju a uz se nezarizuju podle ostatnich , ale podle sebe a mam svuj rozum '!
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 29. Leden 2010, 16:25:13 »

Já nevim, mě to ani moc jako urážka nepříjde. Když může ze srandy říct "Mám ti praštit." Tak co je na "Ne, však bys ho zabil, blbečka". Blbeček podle mě ani není urážka. Jasně, příjemný to bejt nemusí, ale není na místě nechat se vykolejit něčím takovým. Ty to máš vsugerovaný, že jsi tím, čím tě někdo nazve.
Udělal jsi něco špatnýho? Jenom jsi ze srandy hodil kouli po kamarádovi, všechno v pohodě. Tak proč se necháš rozhodit nějakým pitomcem, na jehož názor se ani nikdo neptal? Buďto dělej, že neslyšíš a pokračuj v tom co jsi dělal, nebo si to s ním nějak vyřiď, ale hlavně si to moc neber. Kdybych si měli všichni brát osobně každého "blbečka", "debila", "magora", "kreténa" a podobně, tak se musí půlka populace zasebevraždit.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 29. Leden 2010, 16:52:37 »

Prostě šikana.
Být tebou střídám chování mezi body a) a b)

a) když nemůžeš být proti nim, buď s nimi, třeba navrhni skoulovat někoho jinýho, nevím, prostě něco
b) vyskakuj si úplně stejně i na ně, braň se a směj se tomu. Ignorace je sice fajn, ale 1)ubíjí tě vnitřně 2)nezískáš si respekt a bude se to opakovat. Tak bojuj, pošli je někam atd.
Zaznamenáno
Velorex



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Místo: Severni cechy
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 29. Leden 2010, 17:46:25 »

Hlavne kdyz ti nekdo neco rekne, tak neves hlavu a netvar se ublizene, to je to proc to delaji. Usmej se tomu, neurazej je zpatky nadavkami, spis zironizuj jejich poznamku, udelej z nich voly. Je to mnohem lepsi nez urazene zacit nadavat nebo svesit hlavu. Zkus to.
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 29. Leden 2010, 18:22:03 »

Hlavne kdyz ti nekdo neco rekne, tak neves hlavu a netvar se ublizene, to je to proc to delaji. Usmej se tomu, neurazej je zpatky nadavkami, spis zironizuj jejich poznamku, udelej z nich voly. Je to mnohem lepsi nez urazene zacit nadavat nebo svesit hlavu. Zkus to.

100% souhlasím,smutek/zlost je to,co chcou vidět.Ber to z přehledem Úsměv (ikdyž je to těžké)
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 29. Leden 2010, 18:33:49 »

Tohle se mi dělo taky, kdysi jsem kvůli tomu zvažovala jinou školu.. pak mi došlo, že to není školou, resp. že by se to jinde opakovalo, protože bych se zas dostala do té samé pozice. Tak jsem přestala brát jejich poznámky vážně, a od chvíle, kdy jsem změnila spolusedící (rok nazad) se tomu společně zasmějeme. Z cca třetiny třídy teď zbyli tři kluci, z kteří jsou pro smích i dalším lidem. Krom mě se naváží do dvou dalších holek, které jsou v něčem lepší (známky, soutěže...) a už se tím baví i kantoři.
Takže doporučuju to co ostatní - usmát se, odpálkovat, nedělat si z toho těžkou hlavu.. Rozčílením nebo smutkem jim dáš důvod udělat to znova.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Únor 2010, 16:39:03 »

Splintere, ty seš měkej ! Úsměv

Odpovědět si moh "Myslim, že ne. Spíš by se divil, až mu přilítne druhá nazpátek Mrkající"...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Splinter
Host
« Odpověď #23 kdy: 02. Únor 2010, 12:02:50 »

Splintere, ty seš měkej ! Úsměv

Odpovědět si moh "Myslim, že ne. Spíš by se divil, až mu přilítne druhá nazpátek Mrkající"...

Rict to tomu kamosovi, po kterem jsem hodil tu kouli ?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 02. Únor 2010, 13:07:12 »

No a? Šťastný Když to řekneš ve srandě Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS