Kde se milovat?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:32:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kde se milovat?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: Kde se milovat?  (Přečteno 50386 krát)
flax

Karma: 0
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 09. Říjen 2006, 07:57:48 »

Zdravim, jsem se svojí S jazykem beruškou dva měsíce a rozhodli sme, že se chceme oba milovat, ale mame problém, není kde, protože rodiče u každýho znás jsou pořád doma:/ přemejšlel sem že bych jim to třeba nějak naznačil jestli třeba nechtěj vzít bratra a jít někam pryč S jazykem ale to mi příde divny :/ jak řešíte/jste řešili tyto problémy vy?? Předem děkuju moc za rady a napady  Mrkající
Zaznamenáno
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Říjen 2006, 09:16:16 »

V létě to jde všude Šťastný  Teď už je ale zima. Já jsem doma tohle řešit nemusel, jsem se mohl milovat s přítelkyní i když naši byli doma, pre mi do pokoje nechodili. Můžeš zkusit, nějaký hotel nebo ubytovnu, i když je to takový blbý aby člověk někde platil pokoj jen proto že se chce milovat s přítelkyní.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Říjen 2006, 09:17:22 »

Prvni vec, kterou jsem udela, kdyz jsem si zacal vodit holku domu bylo, ze jsem si sehnal klic od sveho pokoje - nejjistejsi zpusob, rodice uz pochopi Úsměv
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Říjen 2006, 13:27:02 »

Vidíš. To jsi už dospěl k tzv. studentskému sexu. Je jak, je s kym, ale není kde.  Smějící se  Smějící se  Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Říjen 2006, 13:39:38 »

Citace: "LordAli"
Vidíš. To jsi už dospěl k tzv. studentskému sexu. Je jak, je s kym, ale není kde.  Smějící se  Smějící se  Smějící se

Přesně si to vystihl, je to tak,problém především konce střední školy, na vejšce-kolejích je to už pak o něco snaží,se začátku je kde,ale zase není s kým Sákryš .
Zrovna je docela stresující faktor,jestli třeba náhodou nepřijdou rodiče.Pece jen, i to s tím klíčem od pokoje je trapný,a už vidím dotyčnou,jak na to přistoupí.
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Říjen 2006, 14:06:54 »

[/quote]
Zrovna je docela stresující faktor,jestli třeba náhodou nepřijdou rodiče.Pece jen, i to s tím klíčem od pokoje je trapný,a už vidím dotyčnou,jak na to přistoupí.[/quote]

Já jsem se zamykal, a dotyčným slečnám to nevadilo.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Říjen 2006, 14:35:57 »

Citace: "Tomfi"
Pece jen, i to s tím klíčem od pokoje je trapný,a už vidím dotyčnou,jak na to přistoupí.


S klicem v klidu - nasi mi ani tak moc nelezli do pokoje, bylo to pro jistotu, a asi dvakrat bylo dobre, ze bylo zamceno - holcina s tim problem nemela a nasi taky ne Úsměv
Zaznamenáno
flax

Karma: 0
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Říjen 2006, 15:23:17 »

klíč od pokoje mam, ale nevim jestli zrovna by na to přistoupila a mě by se to taky moc nelíbilo :/ a přišlo by mi to taky docela trapný :/ nějaký napady pls lidi Úsměv
Zaznamenáno
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Říjen 2006, 15:52:52 »

Citace: "flax"
klíč od pokoje mam, ale nevim jestli zrovna by na to přistoupila a mě by se to taky moc nelíbilo :/ a přišlo by mi to taky docela trapný :/ nějaký napady pls lidi Úsměv

Doma to neni spatny ale kdyz tam mas porad rodice tak ... Nejezdej treba o vikendech nekam (napr. na chatu) ze bys mel o vikendu byt sam pro sebe (to je neco) ?
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Mikey

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Říjen 2006, 15:56:13 »

No když jsou rodiče doma...no to mi přijde divný  S jazykem
Vždyť je to "trošku" slyšet  Smějící se ...nevím jestli to někdo zvládáte potichu, ale většina holek je při tom slyšet tak na 200 metrů...a představa že rodiče jsou ve vedlejším pokoji není úplně fajn  Mrkající
Zaznamenáno
flax

Karma: 0
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Říjen 2006, 16:02:38 »

Citace: "rundll32"
Citace: "flax"
klíč od pokoje mam, ale nevim jestli zrovna by na to přistoupila a mě by se to taky moc nelíbilo :/ a přišlo by mi to taky docela trapný :/ nějaký napady pls lidi Úsměv

Doma to neni spatny ale kdyz tam mas porad rodice tak ... Nejezdej treba o vikendech nekam (napr. na chatu) ze bys mel o vikendu byt sam pro sebe (to je neco) ?
prave ze ne, to by bylo uplne v pohode Úsměv ale babicka ma chatu, ale ted na podzim a v zime za ni na chatu jezdit asi moc nebudou Smutný

asi jim to budu muset nějak naznačit no :/
Zaznamenáno
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Říjen 2006, 16:45:32 »

Citace: "Mikey"
No když jsou rodiče doma...no to mi přijde divný  S jazykem
Vždyť je to "trošku" slyšet  Smějící se ...nevím jestli to někdo zvládáte potichu, ale většina holek je při tom slyšet tak na 200 metrů...a představa že rodiče jsou ve vedlejším pokoji není úplně fajn  Mrkající


Jde se ztišit a zbytek vyřeší půštěná nějaká hudba.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Říjen 2006, 17:43:46 »

Citace: "Mikey"
No když jsou rodiče doma...no to mi přijde divný  S jazykem
Vždyť je to "trošku" slyšet  Smějící se ...nevím jestli to někdo zvládáte potichu, ale většina holek je při tom slyšet tak na 200 metrů...a představa že rodiče jsou ve vedlejším pokoji není úplně fajn  Mrkající


Hold tohle patri mezi nouzova opatreni, jestli mas lepsi navrh pro studenty, co bydli doma, tak sem s nim Mrkající
Zaznamenáno
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Říjen 2006, 20:56:54 »

Citace: "flax"
prave ze ne, to by bylo uplne v pohode Úsměv ale babicka ma chatu, ale ted na podzim a v zime za ni na chatu jezdit asi moc nebudou Smutný

asi jim to budu muset nějak naznačit no :/


A co třeba na tu chatu zajet s ní,ale to chce mit zas řidičák a auto,a to každý taky nemá.Já to řešil chatou jen jednou,protože jsem to pak odsral,byla tam kosa a vlhko
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
flax

Karma: 0
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 09. Říjen 2006, 21:17:21 »

Citace: "Tomfi"
Citace: "flax"
prave ze ne, to by bylo uplne v pohode Úsměv ale babicka ma chatu, ale ted na podzim a v zime za ni na chatu jezdit asi moc nebudou Smutný

asi jim to budu muset nějak naznačit no :/


A co třeba na tu chatu zajet s ní,ale to chce mt zas řidičák a auto,a to každý taky nemá.Já to řešil chatou jen jednou,protože jsem to pak osdsral,byla ta kosa a vlhko.
o dopravu nejde, jde o klíče od chaty S jazykem a vlhko a zima by tam asi byla dost no Úsměv ale to neni zas takovej problem se zahřejem S jazykem zkusim to ještě nějak vymyslet dobrej napad dik Úsměv
Zaznamenáno
triss



Karma: 3
Místo: praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Říjen 2006, 14:15:57 »

hele s těma rodičema doma to fakt nevadí;)......když bude zamčeno zak bude slečna v klidu. a co se týče hluku tak ten bejt fakt nemusí - třeba já sem přitom vždycky potichu jak myška:)....
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 10. Říjen 2006, 16:47:26 »

Čéče, jak si starej? Co takhle dopoledne? Neříkej mi, že to tam pořád někdo je. Kdyžtak zatáhnout školu by za to stálo (trapný je, že já tyhle problémy na střední neřešil  Stydlivý ). A jestli to jinak nepůjde, doporučuji rodině naznačit - jednoduše, jestli by mohli jít pryč, že přijde ta a ta - netřeba říkat, že budete souložit Smějící se . Samozřejmě záleží jak to máš s vašima.
Zaznamenáno
flax

Karma: 0
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Říjen 2006, 18:51:49 »

Citace: "Hydr0gen"
Čéče, jak si starej? Co takhle dopoledne? Neříkej mi, že to tam pořád někdo je. Kdyžtak zatáhnout školu by za to stálo (trapný je, že já tyhle problémy na střední neřešil  Stydlivý ). A jestli to jinak nepůjde, doporučuji rodině naznačit - jednoduše, jestli by mohli jít pryč, že přijde ta a ta - netřeba říkat, že budete souložit Smějící se . Samozřejmě záleží jak to máš s vašima.


pravě že máma nedělá Smutný mno nějak to zkusim Mrkající fakt me to se*e :'(
Zaznamenáno
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 10. Říjen 2006, 20:24:30 »

Citace: "flax"
Citace: "Hydr0gen"
Čéče, jak si starej? Co takhle dopoledne? Neříkej mi, že to tam pořád někdo je. Kdyžtak zatáhnout školu by za to stálo (trapný je, že já tyhle problémy na střední neřešil  Stydlivý ). A jestli to jinak nepůjde, doporučuji rodině naznačit - jednoduše, jestli by mohli jít pryč, že přijde ta a ta - netřeba říkat, že budete souložit Smějící se . Samozřejmě záleží jak to máš s vašima.


pravě že máma nedělá Smutný mno nějak to zkusim Mrkající fakt me to se*e :'(


Abych s někým "šukal",když vím,že je dole máma s tátou,tak na to fakt nemám.Ale znám lidi,kterým to nevadí,aniž když byli přistiženi.
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 10. Říjen 2006, 20:33:32 »

Citace: "Tomfi"
Abych s někým "šukal",když vím,že je dole máma s tátou,tak na to fakt nemám.Ale znám lidi,kterým to nevadí,aniž když byli přistiženi.


Když nebudeš vyvádět tak, že jim dole budou ze zdi padat obrazy po jejich prapra-dědovi, tak v tom nevidím problém. Mě třeba nikdy do pokojíku nikdo nelezl, když věděli, že tam jsem s holkou. Uvědomují si totiž jednu věc, kterou bych možná v těchto případech zkusil nějak rozumně vysvětlit rodičům : "Taky byli mladý."
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 10. Říjen 2006, 22:07:07 »

Citace: "LordAli"
"Taky byli mladý."


 Mrkající

Nicely said!
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 11. Říjen 2006, 11:55:28 »

mno..taky byli mlady...a reknou ze za jejich generace nic takovyho neexistovalo S jazykem (teda aspon moji urcite  Smějící se )
pokud mas v pohode rodice tak jim to proste naznac nejak no to mas v poho pokud nemas tak nehorazne kontroverzni matku jako ja  Kroutící očima
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 11. Říjen 2006, 14:08:02 »

Citace: "LordAli"
Citace: "Tomfi"
Abych s někým "šukal",když vím,že je dole máma s tátou,tak na to fakt nemám.Ale znám lidi,kterým to nevadí,aniž když byli přistiženi.


Když nebudeš vyvádět tak, že jim dole budou ze zdi padat obrazy po jejich prapra-dědovi, tak v tom nevidím problém. Mě třeba nikdy do pokojíku nikdo nelezl, když věděli, že tam jsem s holkou. Uvědomují si totiž jednu věc, kterou bych možná v těchto případech zkusil nějak rozumně vysvětlit rodičům : "Taky byli mladý."

Ale jo, já neříkám,že by to nepochopili,popřípadně,že by tam lezli,to už vůbec ne.
Spíše mě samotného by to bylo blbý,možná více než jim.Takhle jsem to myslel.
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 11. Říjen 2006, 21:46:46 »

Citace: "Mikmik"
... pokud nemas tak nehorazne kontroverzni matku jako ja...


Asi jsi myslel "konzervativni" Kroutící očima.
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 12. Říjen 2006, 12:35:29 »

Když zavzpomínám na své začátky, tak se musím fakt smát. Tenkrát slečna bydlela jen s máti a ta chodila domu pravidelně v půl šestý. A my trubice to lámali někde na poli za lesem (v létě) a asi napotřetí nám došlo, že bychom to mohli taky zkusit u ní doma  Úsměv No a pak už jsme se dost otrkali, jednou nám tam dokonce její máti vlezla a chtěla si děsně povídat. Ještě že jsme byli pod peřinou Kroutící očima Je fakt lepší se zamykat.

Taky se to celkem dá v autě (výhoda, že si můžeš zatopit), ale jako první milování bych to nedoporučoval. Je to technicky trochu náročnější, pokud nemáš nějakou superkáru.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS