Když skončí zamilovanost

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:49:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Když skončí zamilovanost
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Když skončí zamilovanost  (Přečteno 11119 krát)
Parker

Karma: -1
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« kdy: 15. Září 2007, 09:56:06 »

Ahoj, v mém vztahu jsme se s přítelkyní dostali do stavu, kdy opadla ta prvotní zamilovanost...sme spolu bezmála rok a je nám 17....tak se chci zeptat, protože je to můj první vztah (a to úplně ve všem) jak se dá pokračovat po tom opadnutí, popřípadě vaše zkušenosti s prvním vztahem a jeho koncem/nekoncem..
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Září 2007, 10:54:09 »

najtriezvejsie riesenie je nechat to tak, s tym, ze si obcas zasukate. a to je najlepsie, co si mozes dopriat Mrkající tak ti nebude ani chybat, ani ta otravovat. urcite sa tak dohodnut mozte. to nie je hovadina, co ti pisem. neskor to ocenis Mrkající budes mat "pobočku". tomu ver, ze lepsie to uzavriet nemozes.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Září 2007, 21:52:23 »

Radofun: no, i tohle je pristup, ale...

Parker: zalezi na tom, co od toho ocekavas - proc s ni chces byt, ceho si na ni cenis, co Ti vadi, jak to ma ona s Tebou. Co si navzajem davate, jaky mate vztah. A pokud Ti po tomhle vsem vypadne, ze vlastne jen ten sex, tak bych zacala premyslet o nake jine slecne. Ale tohle Te potka pokazde, vicemene stejne - opadne zamilovanost a bud je tam laska, nebo se jde dal - na zamilovanosti stavet vztah je rychle, pekne, ale dlouho to nevydrzi
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Září 2007, 12:54:16 »

Zamysli se co k ní cítíš. Když opadne zamilovanost tak obvykle zbyde buď láska založená na důvěře a tom že si partnerky vážíš přes všechny její nedostatky, nebo nic a jsi s ní jenom ze zvyku. Ale uvědom si že i když znáš partnerku jak své boty a do vztahu se vám dostala rutina, neznamená to, že není vyjimečný a skvělý člověk.

Můj první vážný vztah jsem ukončil já a rozešli jsme se v dobrém. Byli jsme spolu několik let a já byl jen o něco starší než ty. Přišlo mi nějak líto že pokud s ní zůstanu, nezjistím jaké to je s jinými partnerkami. Teď mám za sebou další vztahy a už jsem se vybouřil. Občas se vidíme a řeknu upřímně že pokud by se naskytla situace že by neměla partnera a já partnerku, tak bych se ji pokusil znovu ulovit. Tentokrát už navždy. Šťastný
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Září 2007, 13:00:24 »

Přišlo mi nějak líto že pokud s ní zůstanu, nezjistím jaké to je s jinými partnerkami.
Projel jsem to Projel jsem to Projel jsem to Projel jsem to Projel jsem to
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Parker

Karma: -1
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Září 2007, 13:06:34 »

Ale v mym případě je "chyba" na její straně...já bych s ní zůstal, ale ona se chová jak kdybych už neexistoval....a tím pádem se i můj cit pomalu vytrácel až sem si řek jestli to má ještě smysl....asi teď zabíhám do OT to nechci...jenže když se jí zeptám co se děje tak že nic že je všechno v pořádku...a pak zase BUM a neexistuju až do chvíle kdy se ozvu....je to normální?...
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Září 2007, 17:16:06 »

Není to normální, ale stává se to. Každý potřebujeme pohlazení a cítit že o nás ten druhý stojí a vím že to potřebuješ i ty.

Hustej dým: Zažil jsi někdy přechozený vztah? Budeš se možná divit ale já nelituji že jsem poznal jiné ženy, myslím že to byla dobrá zkušenost. Jen jsem chtěl vyjádřit to, že moje první partnerka je fajn holka a přeju jí krásný život ať už to bude s kýmkoli.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Parker

Karma: -1
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Září 2007, 18:52:19 »

Lasendou: Jo to si řekl přesně, přesně tohle potřebuju i když vim, že mě má ráda(měla) tak stejnak to člověk potřebuje slyšet.....a právě, že tady to bylo, že sem to řek první já protože sem jí to potřeboval říct a ona to zopakovala....
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 17. Září 2007, 19:05:38 »

Parkere, když čtu Tvoje poslední příspěvky, jako bych je psal sám... Sice nejde o můj první vztah, ale budeme spolu už téměř rok a poslední dobou ta zamilovanost tak trošku opadá. Pro mě to není ale žádnej důvod to končit, je to super holka, vážím si ji a mám ji rád. ALE - ona už od začátku nijak nedávala najevo, že o mě stojí, prostě ji nějak nejde vyjadřování citů přes pusu - o tom jsme se bavili a já jsem na tom býval podobně, takže to chápu. No a poslední dobou ji to už ale nejde ani v psaném projevu a když jsme spolu, tak se na mě tváří jako na vraha...ale když se ji zeptám, tak prý vše ok. Taky by mě zajímalo, jestli je tohle chování slečny normální...
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Září 2007, 19:30:30 »

Hustej dým: Zažil jsi někdy přechozený vztah? Budeš se možná divit ale já nelituji že jsem poznal jiné ženy, myslím že to byla dobrá zkušenost. Jen jsem chtěl vyjádřit to, že moje první partnerka je fajn holka a přeju jí krásný život ať už to bude s kýmkoli.
Zazil jsem maximalne tak prechozenou rymu {joke} Úsměv Sice se divim, nechapu to, odsuzuju to, ale je to tvoje vec, ja jsem to nekritizoval Úsměv

No a poslední dobou ji to už ale nejde ani v psaném projevu a když jsme spolu, tak se na mě tváří jako na vraha...ale když se ji zeptám, tak prý vše ok. Taky by mě zajímalo, jestli je tohle chování slečny normální...
Nezautocila nahodou Ruda armada? {joke} (viz jine tema) Smějící se

dneska nejak perlim
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 17. Září 2007, 19:55:10 »

No a poslední dobou ji to už ale nejde ani v psaném projevu a když jsme spolu, tak se na mě tváří jako na vraha...ale když se ji zeptám, tak prý vše ok. Taky by mě zajímalo, jestli je tohle chování slečny normální...
Nezautocila nahodou Ruda armada? {joke} (viz jine tema) Smějící se
Tak to určitě ne - trvá to už aspoň dva týdny a navíc jsme byli v bazéně... Moc do smíchu mi z toho není Smutný
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 17. Září 2007, 20:39:40 »

kdyz ti to nechce vysvetlit tak se nic moc delat neda... hlavne na ni kvuli tomu moc netlac, treba ji to brzo prejde
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Září 2007, 10:25:17 »

kdyz ti to nechce vysvetlit tak se nic moc delat neda... hlavne na ni kvuli tomu moc netlac, treba ji to brzo prejde
S tím souhlasím...na chvíli to zkousni a doufej, že bude líp. Ukaž jí, že ty o ni furt stojíš, že ti na ní záleží, překvap jí něčím pěkným a snad se to spraví, když ne... Podivený
Zaznamenáno

Life is outside!
Parker

Karma: -1
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Září 2007, 14:17:54 »

Sem jí včera volal.....zase nic neřekla jen že to sou blbý kecy....tak nevim teď čekám jestli se ozve sama.....ale nevim jak dlouho to vydržm jí nezavolat...všichni kámoši a kámošky řikaj ať jí nevolám...ale jak dlouho?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Září 2007, 19:48:40 »

Jak dlouho bude potřeba.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 19. Září 2007, 19:23:33 »

vobec. sa nechas deprimovat od nej? bud chlap. ak ti nezavola, tak je koniec, to je jasne. kasli na nu, skus ine a zacne ziarlit, ale myslim, ze kocka straca zaujem.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS