Krásny úsmev je skoro základ

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:27:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Krásny úsmev je skoro základ
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Krásny úsmev je skoro základ  (Přečteno 4257 krát)
Comprd

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 28. Listopad 2007, 21:30:49 »

Mnohokrát ste na tomto webe písali ako je úsmev dôležitá,dobrá a príjemná vlastnosť u človeka, ale ja mám problém že moc sa smiať nemôžem lebo mám škaredé zuby a preto som možno aj taký hanblivý pred dievčatami a nechcem ich radšej baliť lebo s myslím že by ma nechceli (keď sa zasmejem). A chcem sa opýtať či je nejaká šanca že by sa mi podarilo aj napriek tomu zbaliť nejakú peknú
(možno aj inteligentnú) holku  Otázka
Zaznamenáno
Syky

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Listopad 2007, 22:10:01 »

Běž k zubaři Úsměv. Promiň, ale pokud máš vážně moc ošklivý zuby a vadí ti to, tak ti stejnak nic jiného nezbude. A co se týče úsměvu, tak ten je vážně základ. Tak třeba holka, která je teď v objektivu mého zájmu, tak ta mě dostala fakt jen na úsměv. Proto vždycky když se usměje, tak sem uplně v... no prostě někde jinde než bych měl v tu chvíli být Úsměv. Úsměv je mocná zbraň.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Listopad 2007, 23:14:13 »

No, nevim, jestli děláš kopáče, tak ti takový zuby asi ladí k práci, ale při čemkoli jinym je záhodno s těma zubama něco dělat! Úsměv (minimálně zkusit vyčistit xD)
Proto vždycky když se usměje, tak sem uplně v... no prostě někde jinde než bych měl v tu chvíli být Úsměv. Úsměv je mocná zbraň.
Přesně Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Listopad 2007, 23:48:59 »

vsak pri spouste usmevech nemusis otvirat pusu,

podle me ani tak vyrobit primo na obliceji nejakou smaci grimasu ale spise o to se co nejrychleji vnitrne naladit do nejakeho zertovneho modu ktery uz ten vyraz vytvori podvedome a kdyz ne tak aspon mozku velmi usnadni vydani prikazu "zacni se usmivat svale!"- docela mi prijde ze odezva holek je o poznani lepsi kdyz po nich v metru pokukuju po tom co sem se predtim dobre naladil tim ze sem nekomu neco vysvetloval, nebo ze sem si spomel na nejakou prijemnou nebo srandovni spominku

docela me potesilo ze kdyz sme se bavili se spoluzackou kdo je smutny, a ja sem se zeptal co si mysli o me, tak rekla "dyt se porad smejes", takze asi ze sem smutny nepusobim navenek

ale teda kdyz skousim v metru pokukovat, tak mi to smani se u toho moc nejde (jedine kdyz si sundam bryle a nevidim poradne, tak se mi stalo ze sme se s jednou holkou zacali na sebe smat) jinak kdyz vidim vsechno ostre, tak mi prijde ze to musi byt hronzne okate a nepodari se mi hned nejak psychicky preladit z pozorovciho modu, abych se mohl zacit smat prirozene... - (pzn. mozna ze bez brili sem si to ze se ona smala prvni vymyslel, ale konecny efekt byl i tak pozitivni)

i kdyz dneska se mi to jaksi povedlo, se na me zacala pousmivat holka co me videla jen tak skvirou mezi lidma (heh, doufam ze si to nenamlouvam, to by bylo trapne Úsměv tak sem se na ni taky prakrat skusil pousmat, a myslim ze to bylo mene krecovite nez v jejim pripade Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Listopad 2007, 09:47:36 »

Vždyť se lze usmát na holčinu i tak, že člověk nemusí ukazovat zuby. Zkoušej se na ně smát dál.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Comprd

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Listopad 2007, 18:33:02 »

No to viem že dá sa smiať aj bez ukazovania zubov a prosím vás nemyslite si že si neumývam zuby to zase taký humusák nie som a mimochodom u zubárky som bol len akosi som mal s ním problémy ... (je to jednoducho na dlho) a potom som ho prestal nosiť.
.... inak dík Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS