Libani - suche rty & olizovani

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:08:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Libani - suche rty & olizovani
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Libani - suche rty & olizovani  (Přečteno 18931 krát)
:)

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« kdy: 05. Červenec 2009, 14:48:13 »

Zdravim Směrovka

dotaz: kdyz se jdete se svym protejskem libat, olizujete si predtim rty, aby nebyly tak suche? Nebo je to normalni, ze nemaji byt prirozene zvnejsku vlhke? Vzdycky jsem mel sussi rty, ale nikdy me to nenapadlo resit - vim ze spousta lidi pouziva jeleni luj, ale to je snad jeste vetsi hnus Stydlivý Úsměv Neloupou se mi nijak, je jasne, ze to by bylo treba resit nejakou mastickou nebo vitaminy - ale jde o tu suchost. Nápad
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Červenec 2009, 14:52:23 »

Tak se předtím napí ne?
Když jsem se líbal poprví, tak jsem takový kraviny neřešil. Byl jsem vzrušenej a to mí rtíky dostatečně zvlhčilo, navíc jsem měl nějaký to alko v sobě. A púartnerka mě taky dost solidně ocumlala.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Červenec 2009, 15:32:06 »

Citace
vim ze spousta lidi pouziva jeleni luj, ale to je snad jeste vetsi hnus   Neloupou se mi nijak, je jasne, ze to by bylo treba resit nejakou mastickou nebo vitaminy - ale jde o tu suchost.

já ho třeba používám běžně...teď v létě to třeba tak nepociťuju, ale kdybych ho nepoužíval v zimě, tak fakt budu mít strašné suchý a popraskaný rty....
Zaznamenáno
:)

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Červenec 2009, 15:56:38 »

tak piti neni vzdycky po ruce, a navic to ani moc nepomuze Nápad

a neni to hnus mit porad mastny rty od loje? Mlčím
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Červenec 2009, 16:01:46 »

ona tě oblíže dost... ty rty suchý po pár vteřinách už nebudou, věř mi...
Zaznamenáno

Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Červenec 2009, 17:30:01 »

Ale dej pozor,pokud máš rty extrémě suché,tak se jí muže přilepit jazyk,nebo si o odřít (berte to s nadsázkou)
Já sem se nikdy s holkou nelíbal,takže nemužu posoudit,ale v rtech to není  Neutrální
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Červenec 2009, 17:47:06 »

Já sem se nikdy s holkou nelíbal,takže nemužu posoudit,ale v rtech to není  Neutrální

Hah, já taky ne, nic si z toho nedělej... taky bych chtěl řešit problémy se suchými rty namísto řešení problému "jak jí vlastně políbit" - vůbec nevím, čím začít (respektive jak jí tu pusu "otevřít"... nedá se to popsat, ale snad víte, jak to myslím Úsměv) Smějící se
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Červenec 2009, 17:57:46 »

EcLiPs3: Na dalším semináři mi tento dotaz připomeň. Něco ti o tom povím. Ale teď se mi nic dlouhosáhlého fakt psát nechce.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 05. Červenec 2009, 18:38:54 »

Normálně si rty olízni, klidně i během líbání. Jsme jen lidi...
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Červenec 2009, 18:51:26 »

EcLiPs3: Na dalším semináři mi tento dotaz připomeň. Něco ti o tom povím. Ale teď se mi nic dlouhosáhlého fakt psát nechce.

Určitě připomenu, pokud na něm budu - od 8. do 15.7. jsem pryč. Možná to bude zajímat i ostatní, co tam budou Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Červenec 2009, 19:55:05 »

Ze svý zkušenost můžu říct, že líbat se s holkou ani ne tak se suchými rty jako se "suchem v puse", třeba když dlouho není po ruce pití je pěkně na prd....
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Červenec 2009, 20:55:16 »

Ano,ano...vy tu řešíte jak nemít suché rty...Eclipse řeší "jak jí otevřít pusu,a vubec jí tu pusu dát...Já zas řeším jak vubec získat holku,která by tu pusu chtěla, bez toho,abych jí musel mučit,podplácet,...myslím že ani taková holka není,co by mě někdy chtěla políbit  Velmi smutný  Šťastný
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Červenec 2009, 21:18:42 »

Ano,ano...vy tu řešíte jak nemít suché rty...Eclipse řeší "jak jí otevřít pusu,a vubec jí tu pusu dát...Já zas řeším jak vubec získat holku,která by tu pusu chtěla, bez toho,abych jí musel mučit,podplácet,...myslím že ani taková holka není,co by mě někdy chtěla políbit  Velmi smutný  Šťastný
Přijď za námi na Comanchův seminář... Já řešil to co ty asi před měsícem a jak vidíš, teď řeším zase jinou hovadinu Šťastný
Na sucho v krku se mi osvědčilo nosit s sebou pár tik-taků... Když se nedívá, jeden šoupneš do pusy a je to Šťastný
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Červenec 2009, 22:19:02 »

Nepleteš si sucho a zápach?  Mrkající
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Červenec 2009, 00:17:29 »

k tomu líbání - není zase takový problém si těsně před polibkem v rychlosti trochu olíznout rty (pokud teda předvídáte, že ten polibek příjde)... a pokud máš úplně sucho v puse, tak se napij, nebo to neřeš (a doufej, že to nebude problém), nebo oba zajděte na nějaký pití do restaurace (wherever), protože to znamená, že už možná tu holku trmácíš po všech čertech moc dlouho  Smějící se
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Červenec 2009, 06:40:56 »

Nepleteš si sucho a zápach?  Mrkající

To ti pomůže na obojí. Když to budeš chvilku cucat, nebudeš pak mít takové sucho v krku...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
:)

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Červenec 2009, 14:46:02 »

Nepleteš si sucho a zápach?  Mrkající
je to tak, cucani cehokoliv v puse zpusobuje reflexni uvolnovani slin, stejne tak jako kdyz pred tebe nekdo postavi rizek - oci povi mozku, aby povedel puse, ze by mela zacit slintat Úsměv to jen tak na okraj Nápad

jinak tic tacy nosim porad, nebo zvykacky, ale to pomuze porad jen docasne, me slo spis o to, jestli vam nekdy holka rekla, ze mate nechutne suchy rty, nebo tak neco Super! a jestli jsou od prirody sussi, nebo je takove mam jen ja, a normalni je, mit je trochu vlhci...
Zaznamenáno
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Červenec 2009, 16:01:01 »

jinak tic tacy nosim porad, nebo zvykacky, ale to pomuze porad jen docasne, me slo spis o to, jestli vam nekdy holka rekla, ze mate nechutne suchy rty, nebo tak neco Super! a jestli jsou od prirody sussi, nebo je takove mam jen ja, a normalni je, mit je trochu vlhci...

No jestli je máš jen sušší tak buď rád, protože já je teď mám extrémně suché, tudíž se mi pár dnů pořád loupou, mažu to čím chci, jím vitamíny, riboflavin, hodně piju a nic, už mě to začiná štvát  Smějící se doufám že to brzy přejde, jinak už asi žádnou holku nepolíbím, nebude čím!  Provokatér
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Červenec 2009, 18:29:05 »

Sliny se při žvýkání možná uvolňuji na začátku. Potom jich začínám mít nedostatek. Alespoň u mne.


Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
raute

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Červenec 2009, 20:32:10 »

Já si takhle vypěstoval zlozvyk neustáleho olizovaní rtů ala Sámer Issa Šťastný. Bohužel se tak děje, i když nejsem s přítelkyní.
Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Červenec 2009, 23:57:29 »

Tak to je dost kravina Hoxy:)Víš co holek by se líbalo, ale nemají s kým? Podivený
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Červenec 2009, 07:31:40 »

haha, já se fakt směju:-) tady řešíte, jak líbat? já to nikdy neřešil a prostě to bylo úžasný už od začátku. nic na tom není a navíc pokud o vás ta holka/ kluk stojí, tak taky nebude řešit, jaký to bylo.

jinak před polibkem si osobně navlhčím asi polovinu rtů jazykem a ne, že bych přidával sliny, ale zkrátka jak je přirozeně vlhkej, tak jen tím.

jak otvírat pusu? to se uvidí podle toho, jak vášnivě, popř. agresivně chceš líbat.

a ještě bych poradil, že pokud ležítě na přítelkyni nebo jste nějakým jiným způsobem nad ní, odsávejte při francouzáku sliny:-D jinak ji utopíte a z líbání nic nebude, protože ona bude muset pořád polikat:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Červenec 2009, 07:35:23 »

jinak tic tacy nosim porad, nebo zvykacky, ale to pomuze porad jen docasne, me slo spis o to, jestli vam nekdy holka rekla, ze mate nechutne suchy rty, nebo tak neco Super! a jestli jsou od prirody sussi, nebo je takove mam jen ja, a normalni je, mit je trochu vlhci...

No jestli je máš jen sušší tak buď rád, protože já je teď mám extrémně suché, tudíž se mi pár dnů pořád loupou, mažu to čím chci, jím vitamíny, riboflavin, hodně piju a nic, už mě to začiná štvát  Smějící se doufám že to brzy přejde, jinak už asi žádnou holku nepolíbím, nebude čím!  Provokatér
Same, zkus "zázračnej kelímek" od Oriflame myslim, že to je.... ti najdu odkaz, ten zabírá na všechno, na rychlůejší hojení strupů atd a je výbornej i na promazání čehokoliv:
http://www.oriflame.cz/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml?SKUID=1276_cs_CZ&PRODID=1276_cs_CZ&CATID=scSupplements_cs_CZ&search=false&noMenu=&fromWhere=catalog
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 07. Červenec 2009, 08:21:36 »

jak otvírat pusu? to se uvidí podle toho, jak vášnivě, popř. agresivně chceš líbat.

Mě nejde o to, jak otvírat pusu (předpokládám, že je to reakce na mě Úsměv). Jde mi o to, jak tu pusu otevřít . My jsme třeba někde spolu sami, vypadá to dobře, ale nakonec z toho vždycky vznikne pusa... Prostě nevím jak začít, aby z toho nebyla jen pusa Podivený (ježiš, když si to čtu, zní to fakt šíleně - ale ano, tohle se mi děje Smějící se)
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 07. Červenec 2009, 08:52:12 »

Já nechci radit: Ale zkus to takto: Furt do ní val pusy,aspoň minutu ji furt líbej (ale ne líbat,jako líbat ale když má zavřené usta) a potom až vní bude víc toho hormonu,tak se jí ta pusa otevře snad  Mrkající
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS