Masturbace

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:45:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Masturbace
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Masturbace  (Přečteno 9838 krát)
Hoody



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 08. Prosinec 2010, 20:54:18 »

Na začátek chci upozornit - ne, vážně nejsem žádnej úchyl jen mě to tak napadlo..
Tak mě tak napadlo pánové, co vy a masturbace?

Osobně se snažim moc si ho nehonit, přijde mi, že to negativně ovlivňuje moje sebevědomí a vůbec se mi pak celý dny nechce nic dělat a sem takovej nepřístupnej a negativní.
Radši to nechávám fakt jen na babách cejtim se líp a jsem celkově svěžejší. Nikde jsem ale nenašel něco že by to tak fakt mělo bejt, tak by mě zajímalo jak to máte vy - jestli jo či ne ?
Zaznamenáno

Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Prosinec 2010, 21:06:51 »

Je to tak všeobecně, že častá masturbace ničí chut si někam zajít.
Já se snažím moc nemasturbovat, ale je to taková povinnost a rutina.
Občas si prostě pohoním, a abych řekl pravdu.Holka tě snad nikdy neudělá tak dobře jako ty sám, pokud není fakt dobrá Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Prosinec 2010, 21:27:22 »

No, ale na sex to nemá Úsměv

Problém je, že když držíte půst, tak to pak nepříznivě ovlivňuje vydrž (aspoň u mě). IMO je důležitý to nepřehánět.

Já nevim, ale třeba holka, když sama na sebe neumí šahnout, tak je to pak těžký. Neví co se jí líbí, jen ví přesně, že tohle zrovna to neni Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Prosinec 2010, 21:30:54 »

Já osobně "mastim" každej den, jen o víkendech si dávám pauzu  Super!.
Prostě mi to příjde už taková rutina, a nechat to na babách nemám možnost.

Btw. Mystery taky radí nehonit, údajně pak máte větší důvod se k něčemu dokopat. Párkrát jsem to zkoušel a souhlasím s ním.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Prosinec 2010, 21:35:59 »

Masturbace snižuje kapacitu stresu.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Prosinec 2010, 21:43:23 »

Kdybyste místo přemýšlení o masturbaci sháněli někoho, kdo to bude dělat za vás, možná by to bylo efektivnější Úsměv
 
Každopádně já to dělám prostě když chci... Nemam na to nijak pevně vyhrazený časový rozmezí ;D Někdy 3x denně, někdy 2x, 1x nebo třeba vůbec... Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Prosinec 2010, 22:21:45 »

Citace
a abych řekl pravdu.Holka tě snad nikdy neudělá tak dobře jako ty sám, pokud není fakt dobrá
Všechno špatně. Rukou tě holka asi neudělá tak dobře jako ty sám, oproti tomu sex je kombinace fyzickýho a psychickýho vzrušení a to je něco úplně jinýho. Respektive jinak - proč si chlap za pětistovku nekoupí umělou kundu a nevysere se na nějakej pickup? Protože honění není sex...

Citace
Btw. Mystery taky radí nehonit, údajně pak máte větší důvod se k něčemu dokopat. Párkrát jsem to zkoušel a souhlasím s ním.

Ne. Nejúčinnější je honit co neintenzivněji a pak toho na den, dva nechat. A jít ven balit holky. Ten sexuální drive je daleko znatelnější než při úplným vynechání honění Mrkající.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Prosinec 2010, 22:35:41 »

Já už třeba nemám moc příležitostí - jsem na kolejích a vážně netoužím "mastit" vedle spolubydlícího  Smějící se A když přijedu domů, tak tu "práci" ráda udělá přítelkyně. Ale přiznám se, že mi to docela chybí. Dělával jsem to rád... nevím čím to, ale prostě mě to bavilo. Teď na to není čas ani soukromí....
edit: Se sexem bych to samozřejmě nesrovnával ...ten je úplně jinde ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Prosinec 2010, 23:54:02 »

Já jsem to poměrně intenzivně "testoval" a žádnej přímej vliv mezi frekvencí masturbace a osobní výkonností/drivem jsem nezaznamenal. U mě to, co dělám, je spíš kombinace vůle a sebedisciplíny, než čistého sexuálního pudu. Takže to, že by se mi po tom nikam nechtělo se mi nestává. Jen byl trochu problém, když jsem si vyhonil pár hodin před skutečným FC. Možná ani ne tak problém, jako že to paktrvalo opravdu dlouho  Smějící se
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Prosinec 2010, 08:56:04 »

Citace
a abych řekl pravdu.Holka tě snad nikdy neudělá tak dobře jako ty sám, pokud není fakt dobrá
Všechno špatně. Rukou tě holka asi neudělá tak dobře jako ty sám, oproti tomu sex je kombinace fyzickýho a psychickýho vzrušení a to je něco úplně jinýho. Respektive jinak - proč si chlap za pětistovku nekoupí umělou kundu a nevysere se na nějakej pickup? Protože honění není sex...


Rukou jsem to taky myslel Úsměv samozřejmě že na sex to nemá, zvlášt když jsi dobře naladěnej Úsměv nepřesně jsem se vyjádřil
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
.Honza.
Host
« Odpověď #10 kdy: 09. Prosinec 2010, 17:53:00 »

A nemá to spíš právě při sexu a mazlení největší vliv? Když mám "půst" Úsměv Nebo se mi prostě nechce a pak jdu za slečnou,tak se dokážu úplně zbláznit a nic nevydržím. Nikde to moc nechci řešit,ale mám s tím docela problém. Moje představy udělají hrozně moc a stačí mi už jen to,že se osaháváme a dráždíme a po chvíli to nejde vydržet.... Když pak má přijít ještě na samotný sex,tak jsem už úplně nepoužitelnej Smutný Asi to chce trénink,že?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Prosinec 2010, 20:08:14 »

Jo. Nebo štěstí.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Březen 2011, 13:21:53 »

Já osobně "mastim" každej den, jen o víkendech si dávám pauzu  Super!.
Smějící se Smějící seˇ

Jednoducho je dobré pustiť trocha pary.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 13. Červen 2011, 12:08:53 »



« Poslední změna: 13. Červen 2011, 12:13:14 od Artist » Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS