Místa vhodná k balení - Praha a blízké okolí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 18:22:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Místa vhodná k balení - Praha a blízké okolí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Místa vhodná k balení - Praha a blízké okolí  (Přečteno 6226 krát)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« kdy: 02. Září 2008, 20:06:35 »

Topic zejména pro pražské pickupery, ale zkušeností nechť přispěje každý kdo má dobrý tip na místo.Jaká máte osvědčená místa, kde se vyskytuje dostatek cílů , které jsou společensky naladěny, nikam nespěchají a rády pokonverzují? Pro začátek pár mých postřehů

O2 Žluté lázně : Variante hlavně pro letní sezonu, přes zimu je areál zavřený. Nicméně vyskytuje se tam dostatek pěkných holek a to i přes týden. Zejména pláž a beach bar. Co je třeba k úspěšnému oslovování je outfit - chodí tam hlavně dívky, které si hrají na "high society", tudíž je potřeba být adekvátně oblečen - alespoň módní značkové oblečení a kvalitní boty, nicméně když toto člověk má, balí se mu lehce

Centrum Chodov : Ještě více cílů než v O2 Žluté lázně, "bab" jsou tam odpoledne doslova tuny že by je člověk mohl přehazovat vidlemi. Ne všechny jsou ale nakloněny oslovení, nejlepší zkušenost je s holkama co postávají venku u cigárka a znuděnýma prodavačkama v obchodech kam zase tolik lidí nezavíta

Infinity : Balit tam nechodím, nicméně pro lidi kteří rádi starší ženy, ráj - chodí tam spousta 30tnic a leckteré mladého kluka balí samy. Je to taneční klub a nachází se na pražské Floře.


« Poslední změna: 02. Září 2008, 20:12:26 od Mr.LiWu » Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Září 2008, 22:32:29 »

Nešlo by to trochu více rozvést? Centrum Chodov mi najde hromadu obchodů a Infinity je spíš bar pro ty, kteří poslouchají elektronický paskvily (nebo alespoň podle jejich programu).

Koukal jsem např. na Vagon Club, U malého Glena, Rock Cafe atd. Ale to jsem vybiral podle hudby, ne podle počtu ženských (ještě jsem tam nebyl).
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Září 2008, 07:55:20 »

Rozvést místa to je na uživatelích, já budu přidávat další až postupně. V Chodově nejde ani tak o konkrétní obchody, jako to co se pohybuje uvnitře centra - ženských tam jsou mraky, taktéž u toho Infinity, spíš než o hudbu mi šlo o to co je v něm. Jak je to v jiných než klubech zaměřených na "elektrošit" nemůžu posoudit, nemám moc zkušenost, to sem bude muset napsat někdo další, kdo dý styl poslouchá  chodí do Glena nebo Rokáče často, v tom posledně jmenovném jsem byl 2x a to je málo
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Září 2008, 23:29:13 »

i když nejsem z Prahy,tak bych si dovolil doporučit Paladium... Stáli jsme s kamarádem venku a sama nás tam oslovila nějaká prodavačka,jestli nemáme oheň :-D ten sme samozřejmě jako nekuřáci neměli.. Vevnitř chodilo mnoho objektů - vhodných k oslovení těžko říct. Šel sem se poptat do jednoho obchodu na nějakou letní bundu a byl sem slušně vyplísněn paní prodavačkou  Smějící se "že mají jenom ty které vidím" - znělo to stylem jako co se vůbec opovažuju zeptat... Tak jsem se pousmál a pokračovali jsme... Byly tam taky slečny ,které by se spíše hodily do filmu Tokyo Drift Úsměv Alespoň jsme mohli porovnat jejich modu a vkus.

To je všechno moc hezký,ale obecně podlě mě platí, že záleží na onom konkrétním objektu,který oslovíte -> to že by se někde pohybovali více nebo méně konverzace chtivých slečen/dam je podle mě dosti nepravděpodobné Úsměv Toť můj názor
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS