mocova trubice?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:06:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  mocova trubice?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: mocova trubice?  (Přečteno 5777 krát)
System,



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« kdy: 22. Září 2007, 17:05:30 »

je mi 15 a po ejakulaci asi po 5 minutach me zacne hrozne palit v mocove trubici v penisu pali me to tak jednou za mesic maximalne ale pali to tak ze pokud se tak 3 x za sebou nevymocim tak by to palilo furt nevite cim to muze byt ? nemel s tim nekdo problem ? u doktora jsem byl a nic nezjistil
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Září 2007, 17:12:37 »

u doktora jsem byl a nic nezjistil
A u jakého doktora jsi byl Otázka Obávám se, že když Ti nepomohl doktor, tak tady to nebude lepší... Mlčím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
System,



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Září 2007, 20:11:52 »

byl jsem u Urologa jinak to chci vedet jen jestli to nekdo nemel nebo jestli o tom nekdo nekde neslysel ani moc me to netrapi ale moc to pali jako kdyby ste si tam nalili nejakou kyselinu ale vzdy malo ejakuluju a pak to zacne palit tak jestli se to tam nejak nezasekne nvm
Zaznamenáno
System,



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Září 2007, 20:12:55 »

jinak ja mam hodne problemu s mim pohlavim / uskripli varle / skoro obrizka a jeste tohle uplne skvele
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Září 2007, 21:05:50 »

Jestli se to projevuje porad (pul roku treba) tak je to divny. Ja sem to mel podobne po druhem sexu, kdyz partnerka nejak chtela porad a vickrat a ja uz sem nemoh moc (fyzicky - ale zbytek těla neměl nic proti Šťastný). Takže sme to zkoušeli nějak "překonat" Šťastný A nakonec to slo Úsměv Ale bohuzel sem si něco pochroumal a nakonec z toho byli zminene priznaky, které ale odezneli asi po tydnu.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
langen

Karma: 1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Září 2007, 19:48:11 »

Mě se to udává, ale málo (tak 1x z 50 "pokusů")... a to, když jsem hotový moc rychle... Mám na to takovou teorii (asi blbou  Šťastný), že v močové trubici zůstane sperma a to udělá nějakou neplechu s močí... ale fakt nevím.

Ani to není k nevydržení, je to jen hodně nepříjemné.
Zaznamenáno
tomášek

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Září 2007, 18:17:10 »

Při ejakulaci se může výjimečně stát, že je ejakulát obohacený krví. Je to proto, že močová trubice, je docela tenká a občas se uvnitř může objevit odděrka. Mimo jiné to hrozně pálí. Oděrka může bejt menší nebo větší. Podle toho je třeba to jestli je tam krev nebo to jenom pálí. (něco podobnýho jsem čet v jednom čásáku, kde byl podobnej dotaz, ale tam i s tim, že v ejakulátu byla krev  Stydlivý ). Podobná situace je třeba, když si čistíte zuby - taky to občas bolí a občas i nějaká ta krev. Pokud se to stane jednou z padesáti, tak bych z toho nedělal tragédii, ale pokud se to bude stupňovat, tak bych to určitě řešil, protože by to moch bejt zánět močové trubice.
Zaznamenáno
System,



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Září 2007, 21:21:04 »

super fakt dik opravdu masturbuji tak 3x - 4x denne a mam to tak po jednom mesici nebo 2x do mesice asi je to opravdu tim dik Úsměv
Zaznamenáno
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Září 2007, 00:45:03 »

no to se ani nedivím, že tě to občas pálí, to je slušnej výkon... Šokovaný Eh?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Září 2007, 09:40:49 »

super fakt dik opravdu masturbuji tak 3x - 4x denne a mam to tak po jednom mesici nebo 2x do mesice asi je to opravdu tim dik Úsměv
Humpf! No, tak to se teda ani možná není čemu divit, nevim, jestli je na nšco takového vůbec tělo stavěné Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS