Nálady

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:26:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nálady
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nálady  (Přečteno 4723 krát)
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« kdy: 08. Září 2009, 14:34:18 »

Zdravím vás ...Založil jsem toto téma pro zajímavost ...
Tak by mě zajímalo, co ovlivňuje vaši náladu nejvíc ....  Otázka
Co vám ji dokáže zlepšit a naopak zase zhoršit...  Otázka
Jak moc je na vás vidět (nebo jak moc dáváte najevo) špatná nálada / a naopak dobrá nálada ...  Otázka

Já třeba vůbec nevím, co ovlivňuje moji náladu ... prostě někdy mám tu náladu totálně na nic a nejradši bych třeba jen nadával ... naopak přijde den, kdy bych nejradši chodil a bavil se s každým a o všem ... Dokáže mě třeba totálně zničit náladu, když nemám co na práci a nudím se .... Zlepšit mi ji asi nedokáže nic - musí to přejít samo ... maximálně že s kámošem zajdu na kulec ...
Nejvíc mě ale ničí náladu, když si uvědomím, že žiju ve stereotypu ... naopak, když ten stereotyp silně narušuju, cítím se nejlíp ... Svoje nálady nemaskuju a myslím si, že to na mě jde docela poznat ... v blbé náladě odsekávám a v dobré náladě rozvíjím konverzaci a slova se ze mě sypou ... Úsměv

...A jak jste na tom vy? Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Září 2009, 15:08:49 »

Podobně. Někdy to prostě nejde. Ale na druhou stranu často nemám problém nasadit frame podle potřeby - třeba když jsem otrávenej a nechce se mi nikam jít a jdu tak se umim hodit do framu, že mám náladu dobrou a ona se časem zlepší.

Ovlivňuje jí hodně asi práce. Když mě zrovna baví, tak mám dobrou a když dělám nějakou chujovinu, tak se mi zhorší. Stereotyp mi taky vadí, ale jen do určité míry. Jsem v tom dost flexibilní. A hodně záleží na partnerce - když je aktivní, tak bych furt něco podnikal a když je pasivní, tak mi nevadí celý den ležet v posteli a nic nedělat Úsměv

Na zlepšování dlouhodobé špatné nálady se mi osvědčil průplach pivem. Normálně nechodim kalit tak často a když jednou za čas jdu, tak mám potom krásně čistou hlavu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Září 2009, 17:49:45 »

no jak se to vezme... vliv na tvojí náladu má teoreticky všechno, co smyslově vnímáš. Např náladu může lehce ovlivnit hudba... tim pádem se dá odvodit, že podobně bude fungovat třeba i obraz... to znamená, že všechno, co slyšíš a vidíš, má na ní vliv...

taky je prokázaný, že chování a mentalita lidí, stejně jako všech živočichů, jsou ovlivněny počasím

jinak řečeno je to přesně, jak říkáš: vůbec nevíš, proč máš někdy dobrou a někdy špatnou náladu, prostě všechny vstupy daly dohromady tenhle výstup a je prakticky nemožný je dohledat... (samozřejmě, že mnohokrát člověk moc dobře ví, proč má jakou náladu... může mít dobrou náladu díky nějakýmu úspěchu a naopak)
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Září 2009, 18:26:54 »

tak já teda vim vždycky a všude, proč mam dobrou a nebo špatnou náladu:-)
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Září 2009, 18:39:38 »

Tak moje nálada se řídí počasím. Je zamračeno, jsem zamračenej. Svítí slunce, svítim  Šťastný.
Prostě standart.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Září 2009, 19:02:21 »

Co řekl D9 ohledně hudby tad. je fakt, mohu potvrdit.
Však bych ještě dodal, že nálada se dá ovládat (ale není to jednoduché Úsměv) Myslim si, že to jak se cítíš je
způsobený vnitřními vlivy než těmi okolními (i když vlivy jako počasí k tomu přispívají) a musíš je uvnitř zničit.. Jde o to, že pokud máte nějaký nevyřešený vnitřní "problém" a nevíte o něm , je potřeba ho zjistit a upravit se podle toho (viz. frames které zmiňuje Ava). Př: jsem naštvanej na hromadu učení- najít na tom pozitivum (říká se to jednoduše, ale hůře činí..imho je to věc tréninku, neustále to trénuji, ale je to silný záhul.. Mrkající) a nebo na to nemyslim a soustředim své myšlenky jinam... " Tested-so difficult "
« Poslední změna: 08. Září 2009, 19:05:35 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Září 2009, 20:13:49 »

moji naladu nejvic ovlivnuje moje pritelkyne:-)
a extremni vliv ma taky to, jak se vyspim.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 10. Září 2009, 16:34:19 »

u mě hlavně to co mě čeká v blízké budoucnosti, čili kolik testů a zkoušení mě čeká zítra ve škole, kolik úkolů musim do zejtra udělat a podobně
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Září 2009, 17:51:09 »

u mě hlavně to co mě čeká v blízké budoucnosti, čili kolik testů a zkoušení mě čeká zítra ve škole, kolik úkolů musim do zejtra udělat a podobně
Jo tohle je docela běžný... já mam ted dlouhodobě totálně na pí*u náladu, protože za tejden jedu na vejšku...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Září 2009, 18:04:24 »

Proč? vejška je přece jediný druh školy, který je těžce v pohodě. Všechno ostatní je jen lepší verze buzerace Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Září 2009, 19:27:14 »

Ava: neni to škola jako taková, co mi vadí.... ale to, že 5 dní v tejdnu budu v jinym městě a nebudu moct vidět svojí lásku... dost se bojim, že je to odsouzený k zániku
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Září 2009, 19:32:02 »

D9: No to skoro jo, ale fungovat to může. Spíš jde o to, že asi nebudete chtít. Podle mně nikdy neni problém v tom, že by se ty lidi nějak tak odmilovali, ale přijde jim na prd chodit s někým, s kým se nemůžou vídat pořád a nakonec to doplyne do fáze "bude mi líp s někym, kdo je tady u mě" ... Ale myslim, že když budete chtít, tak v tom problém nebude.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS