Nechci ji ztratit...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 23:48:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nechci ji ztratit...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nechci ji ztratit...  (Přečteno 11728 krát)
plebejus

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 03. Říjen 2006, 13:15:21 »

Zdravím všechny, díky za pěkné stránky. Teď k věci:

Máme partnerskou krizi. Hodně velkou. Už padly i ty řeči o tom, že kamarádství je taky dobré. Nicméně ne z mé strany. Přes všechny řeči, ledovost a neochotu, cítím ještě jakési doutnající uhlíky za její tvrdou fasádou obličeje. A nemusím dodávat, že ji pořád miluju, jinak bych tu svým příspěvkem neobtěžoval. Teď několik bodů, které vás uvedou do situace:

1.Jsme spolu pět let
2.Dlouho jsme spolu nebydleli, ale už máme hnízdečko zařízené.
3.Jednou jsem v mladické nerozvážnosti (a trochu pod parou) prohodil, že nechci svatbu.
4.Rozumí si víc s klukama než s holkama, nicméně nevěra nebyla.
5.Do vztahu jsme si každý přinesl své předchozí problémy, ty se ale vyřešily.

Myslíte si, že jí můžu ještě získat zpátky? OK, udělal jsem spoustu chyb, ale na druhou stranu mám pocit, přes všechny kecy, že jsem pro ní pořád oporou.

Předem díky za vaše (podnětné) komentáře.
Zaznamenáno
07Tlap



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Říjen 2006, 13:52:55 »

Jako bych četla o svém vztahu Úsměv

Spíš jsi sem měl napsat (nebo raději vnitřně rozebrat), co je příčinou krize, čím to je, že se tak vnitřně stáhla... Není to náhodou obranná reakce na tvoje chování?

Určitě sám dobře víš, že pro tebe hraje těch 5 let (rozumíš jí; ví, co od tebe může čekat; uvědomuje si kolik - a kolik hezkého - jste spolu prožili; je na tebe zvyklá a asi se jí moc nechce zvykat si zase na někoho jiného). Občas se ale stane, že i když je krize zažehnána, vnitřně se v tobě něco zlomí, a pak už to nejde vrátit zpátky, ani když hrozně moc chceš (vlastní zkušenost)  Neutrální
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Říjen 2006, 16:08:30 »

tak moc konkretni jsi nebyl, ale Qark uz se timto problemem celkem vhodne zamyslel tady http://www.qark.net/clanek/jak-ziskat-holku-zpatky
Zaznamenáno
plebejus

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Říjen 2006, 11:05:23 »

OK, asi jsem se nevyjádřil dost přesně. Samozřejmě je v tom někdo třetí, každopádně já, jak jsem napsal v úvodu, nechci svou milou ztratit. Proto pozměním otázku: Volili byste radikální postup nebo strategické vyčkávání s udržováním kontaktu? Lze zahodit jen tak pět let vztahu během pár dní kvůli někomu, kdo víceméně využil krizi ve vztahu, tím, že byl znova po ruce?

Článek od Qarka jsem četl, je skvělý, ale zajímal by mě názor ostatních. Holka je to impulzivní, tvrdohlavá a horkokrevná a chvílemi neví, co chce. Navíc je teď plná dojmů ze setkání s tím druhým, který se ovšem nyní jen na telefonu a na mailu a celkem daleko odtud.

Já uznávám, že jsem udělal za tu dobu spoustu blbostí (dokonalý opravdu nejsem), ale na druhou stranu má moje milá za ty roky i řadu krásných vzpomínek a řadu svých špatných vlastností jsem díky našemu vztahu ztratil. Budu vám velmi všem vděčen za jakoukoli podnětnou připomínku... Stydlivý
Zaznamenáno
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Říjen 2006, 12:17:12 »

Citace: "plebejus"
OK, asi jsem se nevyjádřil dost přesně. Samozřejmě je v tom někdo třetí, každopádně já, jak jsem napsal v úvodu, nechci svou milou ztratit. Proto pozměním otázku: Volili byste radikální postup nebo strategické vyčkávání s udržováním kontaktu? Lze zahodit jen tak pět let vztahu během pár dní kvůli někomu, kdo víceméně využil krizi ve vztahu, tím, že byl znova po ruce?

Článek od Qarka jsem četl, je skvělý, ale zajímal by mě názor ostatních. Holka je to impulzivní, tvrdohlavá a horkokrevná a chvílemi neví, co chce. Navíc je teď plná dojmů ze setkání s tím druhým, který se ovšem nyní jen na telefonu a na mailu a celkem daleko odtud.

Já uznávám, že jsem udělal za tu dobu spoustu blbostí (dokonalý opravdu nejsem), ale na druhou stranu má moje milá za ty roky i řadu krásných vzpomínek a řadu svých špatných vlastností jsem díky našemu vztahu
ztratil. Budu vám velmi všem vděčen za jakoukoli podnětnou připomínku... Stydlivý


Záleží i na tom v kolika letech jste spolu začali chodit. Takový vztah po pěti letech může vyšumět, zjistí že už jste jen kamarádi, a že jste spolu jen proto že jste na sebe zvyklí. Potom jak mile se tam objeví třetí osoba, (je jedno s které strany) V tvém případě je to muž. Tak holka chce poznat něco jiného. Nechce žít v jakémsi stereotypu. Láká ji nepoznané, vrtá ji v hlavě jaký je ten druhý. A jak sám píšeš navrhla že kamarádství není také špatné. Takže to vidím tak že už Tě tvoje holka bere jen jako kamaráda. A pokud se jedná o tu dokonalost, tak nikdo není dokonalý, každý udělá nějakou tu blbost, ale pak už záleží na ní jestli si z vašeho vztahu chce vybavovat ty krásné chvíle, nebo ty blbosti co jsi ji provedl. Můžeš se oni pokusit ještě bojovat, ale já to bohužel nevidím moc nadějně.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Říjen 2006, 13:09:43 »

Tak v tom pripade v tuhle chvili rozhodne netlac na pilu a nebombarduj ji zpravami - to by se z tebe stal v jejich ocich zrejmne otravny otrapa... komunikuj s ni dale, ale primerene, zkus si s ni nekam vyrazit - cajovna, kafe - nic na ni ale nezkousej, chovej se jako kamarad, ale bud pozorny kamarad - pochval ji obleceni, usmev, jak se namalovala, poslouchej, co rika Mrkající Pak zkus domluvit nejakou dalsi schuzku a tam bud porad kamarad, jen sem tam zabrus do vasich peknych chvilek v ramci zavzpominani na stare dobre casy a podotkni, ze se ti po tom celkem stysta... pak uz je to na tom, jak se to bude vyvijet... jestli dobre, tak ji treba posli prezentaci fotek, kde jste spolu a na ktere mate hezke vzpominky, ale s timhle pro ted jeste pockej...
Kazdopadne sam sebe spise pripravuj na to, ze je konec a zacni se s tim smirovat, jestli to tak nebude, tak pak muzes byt jedine prijemne prekvapen, kdyz budes stale jen doufat, tak se z toho nikdy nevyhrabes...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS